Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-08, 13:26   #1141
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Miska. Ja podobnie. Zła nie jestem bo swoje wywalczę ale zniesmaczona bardzo. I generalnie jak cos nie wychodzi z zamówieniami a o sluga jest super to ja staram się zrozumieć dwie strony. Ale jak Boots chcial ze mnie zrobić idiotę to wówczas ze mnie wychodzi francowatosc.....oberwało im sie tak ze prawie za darmo dostałam kalendarz. Ale mam ich w d...sa w Uk inne firmy z kalendarzami kosmetycznymi. Nie kupie u nich nic. Zreszta mieli denuncje na visa przy okazji bo uzbierało im sie kilka paragrafów.





Moje zakupki w drodze po chleb....i paczka z D. Niby miała być miniatura lancome. Ale ok. Pewnie nie mieli. Z maski jestem zadowolona bo chce wiedzieć o co takie HALO. A chyba najgorsze w tym jest ze walnęli te produkty do koperty i ani słowa przeprosin....normalnie karteczka z przeprosinami robi lepsza robotę niż ten balsam na dokładkę...ale pewnie sie czepiam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20170808_12_32_50_Pro.jpg (100,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20170808_12_33_41_Pro.jpg (117,4 KB, 51 załadowań)
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 13:38   #1142
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

I zzakupki przez Lenke.. Ser i szynkę przy okazji nabyłam wraz ze słonecznikiem olbrzymim.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20170808_14_13_53_Pro.jpg (98,8 KB, 62 załadowań)
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 13:44   #1143
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Dziewczyny, ile ważna jest baza Becca Ever Matte po otwarciu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 14:05   #1144
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Miska. Ja podobnie. Zła nie jestem bo swoje wywalczę ale zniesmaczona bardzo. I generalnie jak cos nie wychodzi z zamówieniami a o sluga jest super to ja staram się zrozumieć dwie strony. Ale jak Boots chcial ze mnie zrobić idiotę to wówczas ze mnie wychodzi francowatosc.....oberwało im sie tak ze prawie za darmo dostałam kalendarz. Ale mam ich w d...sa w Uk inne firmy z kalendarzami kosmetycznymi. Nie kupie u nich nic. Zreszta mieli denuncje na visa przy okazji bo uzbierało im sie kilka paragrafów.





Moje zakupki w drodze po chleb....i paczka z D. Niby miała być miniatura lancome. Ale ok. Pewnie nie mieli. Z maski jestem zadowolona bo chce wiedzieć o co takie HALO. A chyba najgorsze w tym jest ze walnęli te produkty do koperty i ani słowa przeprosin....normalnie karteczka z przeprosinami robi lepsza robotę niż ten balsam na dokładkę...ale pewnie sie czepiam...
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
I zzakupki przez Lenke.. Ser i szynkę przy okazji nabyłam wraz ze słonecznikiem olbrzymim.
klask i:

ja się tylko bielizną pochwalę, kosmetyki z YR juz pochowałam po szafkach - żele neroli i mandarynkowe żele do rąk

__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 14:53   #1145
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX



Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
klask i:

ja się tylko bielizną pochwalę, kosmetyki z YR juz pochowałam po szafkach - żele neroli i mandarynkowe żele do rąk
Śliczne. Ja o takiej mogę tylko pomarzyć

Oktawiaa

Cori, Cansada za zakupy

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2017-08-08 o 14:54
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 14:59   #1146
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Moje zakupki w drodze po chleb...
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ser i szynkę przy okazji nabyłam wraz ze słonecznikiem olbrzymim.



Miśka
Szykowna bielizna.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 15:02   #1147
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Cori, Cansada za zakupy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-08, 15:44   #1148
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
I zzakupki przez Lenke.. Ser i szynkę przy okazji nabyłam wraz ze słonecznikiem olbrzymim.

I znowu przeze mnie . Daj znać jak Ci się sprawdzi .

Odebrałam paczki z Zary. Niestety, dwa okrycia wierzchnie pasują, trzeci poleciał do zwrotu.

Jeszcze podenkuję kilka sukienek letnich i będę mogła odwoływać lato

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
klask i:

ja się tylko bielizną pochwalę, kosmetyki z YR juz pochowałam po szafkach - żele neroli i mandarynkowe żele do rąk


A gdzie zdjęcie całej Miśki z wesela?
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 15:52   #1149
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mój nowy nabytek
najpiękniejsze z kolekcji
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
A to moje dzisiejsze nabytki 😁😍

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;76106366]Treść usunięta[/QUOTE]
Meeeh, ja zamawiam dopiero drugą MR
Poprzednia paczka oficjalnie zaginęła na poczcie, kierowniczka oddziału wczoraj spanikowana dzwoniła, czy już składałam oficjalną reklamację, albo czy mogę odwołać i ona mi zwróci całą gotówkę oczywiście załatwione na lewo, ale się tak zastanawiam, czy dla mnie to nie będzie faktycznie lepsze bez ciągłego tłumaczenia wszystkim całej sytuacji, czekania na odpowiedź na maila, bez upominania się o pieniądze Moralnie to złe, bo kobieta chce z własnej kieszeni zapłacić za coś, co ktoś pewnie buchnął, ale Świat jest brutalny, może lepiej pomyśleć o własnej kieszeni

Miskaa78 Śliczna bielizna ;>

Oprócz problemów paczkowych, miałam też dzisiaj mini zawał w pracy, jak szef na początku nie chciał się zgodzić na termin mojego urlopu Ostatecznie przemówiłam mu do rozsądku, że lepiej nie zostawiać mnie z miesięcznym doświadczeniem samej w biurze z osób pracujących nad pewnym projektem Wszyscy wyjeżdżamy w tym samym czasie

Ale koniec z końców godzinę temu przelałam $$ za tydzień na Korfu
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 16:19   #1150
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Meeeh, ja zamawiam dopiero drugą MR
Poprzednia paczka oficjalnie zaginęła na poczcie, kierowniczka oddziału wczoraj spanikowana dzwoniła, czy już składałam oficjalną reklamację, albo czy mogę odwołać i ona mi zwróci całą gotówkę oczywiście załatwione na lewo, ale się tak zastanawiam, czy dla mnie to nie będzie faktycznie lepsze bez ciągłego tłumaczenia wszystkim całej sytuacji, czekania na odpowiedź na maila, bez upominania się o pieniądze Moralnie to złe, bo kobieta chce z własnej kieszeni zapłacić za coś, co ktoś pewnie buchnął, ale Świat jest brutalny, może lepiej pomyśleć o własnej kies
Kciuki, zeby druga doszła bezproblemowo
Ja bym zamiast z pocztą sie uzerać, kazała Cult to załatwic, niech wysyłaja jeszcze raz na swój koszt, Niewazne gdzie sie zgubiła, w transporcie ogólnie, a na pewno ubezpieczaja. No ale skoro tak to sie załatwiło, to niech juz tak zostanie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 16:28   #1151
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
najpiękniejsze z kolekcji





Meeeh, ja zamawiam dopiero drugą MR
Poprzednia paczka oficjalnie zaginęła na poczcie, kierowniczka oddziału wczoraj spanikowana dzwoniła, czy już składałam oficjalną reklamację, albo czy mogę odwołać i ona mi zwróci całą gotówkę oczywiście załatwione na lewo, ale się tak zastanawiam, czy dla mnie to nie będzie faktycznie lepsze bez ciągłego tłumaczenia wszystkim całej sytuacji, czekania na odpowiedź na maila, bez upominania się o pieniądze Moralnie to złe, bo kobieta chce z własnej kieszeni zapłacić za coś, co ktoś pewnie buchnął, ale Świat jest brutalny, może lepiej pomyśleć o własnej kieszeni

Miskaa78 Śliczna bielizna ;>

Oprócz problemów paczkowych, miałam też dzisiaj mini zawał w pracy, jak szef na początku nie chciał się zgodzić na termin mojego urlopu Ostatecznie przemówiłam mu do rozsądku, że lepiej nie zostawiać mnie z miesięcznym doświadczeniem samej w biurze z osób pracujących nad pewnym projektem Wszyscy wyjeżdżamy w tym samym czasie

Ale koniec z końców godzinę temu przelałam $$ za tydzień na Korfu
Współczuję.
Wybierz to co dla Ciebie najlepsze, nie patrz na to czy to jest moralnie dobre czy złe, bo Ty nie zrobiłaś, ani nie robisz nic złego.

Swoją drogą, propozycją tej pani, a przede wszystkim chęć wyciszenia sprawy wskazują, że wie, że coś jest nie tak. Może nie jesteś pierwszą oszukaną?

Trzymam kciuki.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-08, 16:32   #1152
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
opowiem Wam historię mojego ostatniego dosłownie i w przenośni zakupu w varlesca


chciałam kupic sukienkę kolorową na tzw zaś
ale skoro mam już takie 2 zapytałąm na fb czy jest możliwość by przysłali mi sukienkę w wyraźniejszy print - różnica w odcieniach w zależności od użytego kawałka materiału jest spora, co Wam zaraz pokażę

pani mi odpisała, że nie ma problemu najmniejszego, żebym zadzwoniła na infolinię ustalić szczegóły i wysłała maila z tym zdjęciem to mi dobiorą
pani z infolini mnie wyśmiała, że w ogóle cos takiego mi przyszło do głowy, mimo, że powiedziałąm jej cała historię i ze ten telefon to kontynuacja rozmowy z fb
nie i koniec, no to ok - napisałam pani z fb, że mimo jej chęci infolinia odrzuciła taka możliwość i na maila tez dostałąm odpowiedź, że nie

paczka przyszła na drugi dzień, oczywiście dostałam jaśniejszą wersję, ale co tam wsadziłam do garderoby i zapomniałam
wczoraj przeglądam fejsa, wszak sam się nie przejrzy i nie widzę zadnych postów od varleski
wchodzę tam, a ja zablokowana jestem
no to napisałam im na insta post, dlaczego mnie zablokowali - zaczeli usuwać bez słowa wyjaśnienia szybko komentarze i w końcu też mnie zablokowali
się pytam WTF

dostałąm na insta priwy, ze nie jestem pierwsza no ale wciąz nie rozumiem takiego podejścia a Was chcę przestrzec, bo często wrzucałam od nich linki i zachęcałam do zakupów

żetę
Co za obsługa, tragedia. Faktycznie dziecinada.

ALe jestem dzisiaj zajechana. Na maksa stres dzisiaj w pracy ale na szczęście udało się ogarnąć.
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 16:40   #1153
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX


Co to za marne kody w S. No nie ułatwiają, ktoś wie kiedy vipy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 16:43   #1154
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość

Co to za marne kody w S. No nie ułatwiają, ktoś wie kiedy vipy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
15% nie jest takie złe, to tylko 5% mniej od VIP
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 16:46   #1155
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
15% nie jest takie złe, to tylko 5% mniej od VIP
Wiem ale chcę dafni, bez 20% nie biorę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 16:48   #1156
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kciuki, zeby druga doszła bezproblemowo
Ja bym zamiast z pocztą sie uzerać, kazała Cult to załatwic, niech wysyłaja jeszcze raz na swój koszt, Niewazne gdzie sie zgubiła, w transporcie ogólnie, a na pewno ubezpieczaja. No ale skoro tak to sie załatwiło, to niech juz tak zostanie.
tez bym tak zrobila. natomiast sumienie nie pozwoliloby wziac od Pani z poczty pieniedzy na "lewo". Zlozylabym reklamacje oficjalna - zreszta juz tak robilam i sie udalo, oddali kase
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 17:18   #1157
mosumi
Raczkowanie
 
Avatar mosumi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 481
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Czy są jakieś aktualne kody do D.? Chciałam zrobić zakupy, ale bez kodów to się nie opłaca
mosumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 17:32   #1158
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 17:35   #1159
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

hebe
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-08, 17:36   #1160
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

mnie mocno zdziwilo ze pracownik poczty oddaje z własnej kieszeni kase, no nie do pomyślenia, jeśli dobrze zrozumiałam co napisala Xminor.
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 17:40   #1161
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Xminor...cos jest wyraźnie nie Halo na poczcie skoro taka propozycja. Ja bym z zycciu swojej kasy klientowi nie zaproponowala.... Zamiatają pod dywan. Ja nie pochwalam tego. Ty ok masz kasę ale inni ludzie? Co z nimi"



Miska. Piekna bielizna będzie sie dzialo diablico!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 18:08   #1162
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

[QUOTE=Miskaa78;76132531]a w nosie z ich dziecinaną, kiecke chciałam mieć

właśnie jedna dziewczyna z insta mi pisała, ze robili okropne problemy ze zwrotem kasy, a gdy zaczeła pisać na fb czy insta też ją zablokowali i też na bieżąco usuwali komentarze
że też ich palec nie bolał wczoraj

nawet nie zdenerwowało mnie to, bardziej zdziwiło i zniesmaczyło
Cytat:
Napisane przez AnulaQa;76132246

no tez coś kojarzę :ehem:[COLOR=Silver

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

[/COLOR]
było cos takiego, że odesłałaś ileś a twierdzili, że jedną mniej, też kojarzę coś
tylko pewnie inny sklep, zalando czy cóś
Aaaaa, racja! Zalando to było, oddali kasę

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

[QUOTE=AnulaQa;76132576][QUOTE=Oktawiaaa;76132441]
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
To wybacz.
Jak przez mgłę pamiętam, że ktoś miał podobny problem z ciuchami. Ilość ubrań się nie zgadzała, pomimo tego, że wszystkie zwrócone. Ale to chyba w HM było, albo Zalando. Nawet nie pamiętam jak się sprawa rozwiązała. Ja już nic nie pamiętam.
Tak, tak, Zalando

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość




Śliczne. Ja o takiej mogę tylko pomarzyć

Oktawiaa

Cori, Cansada za zakupy


---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
najpiękniejsze z kolekcji





Meeeh, ja zamawiam dopiero drugą MR
Poprzednia paczka oficjalnie zaginęła na poczcie, kierowniczka oddziału wczoraj spanikowana dzwoniła, czy już składałam oficjalną reklamację, albo czy mogę odwołać i ona mi zwróci całą gotówkę oczywiście załatwione na lewo, ale się tak zastanawiam, czy dla mnie to nie będzie faktycznie lepsze bez ciągłego tłumaczenia wszystkim całej sytuacji, czekania na odpowiedź na maila, bez upominania się o pieniądze Moralnie to złe, bo kobieta chce z własnej kieszeni zapłacić za coś, co ktoś pewnie buchnął, ale Świat jest brutalny, może lepiej pomyśleć o własnej kieszeni

Miskaa78 Śliczna bielizna ;>

Oprócz problemów paczkowych, miałam też dzisiaj mini zawał w pracy, jak szef na początku nie chciał się zgodzić na termin mojego urlopu Ostatecznie przemówiłam mu do rozsądku, że lepiej nie zostawiać mnie z miesięcznym doświadczeniem samej w biurze z osób pracujących nad pewnym projektem Wszyscy wyjeżdżamy w tym samym czasie

Ale koniec z końców godzinę temu przelałam $$ za tydzień na Korfu


---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Skończyłam właśnie robić sałatkę z buraczków, ogórków i cebuli, ale dobra wyszła.
A dżemor z cukinii z galaretką pomarańczową, kakao jest obłędny, dodałam troszkę bimbru pomarańczowego do niego
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 18:34   #1163
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kciuki, zeby druga doszła bezproblemowo
Ja bym zamiast z pocztą sie uzerać, kazała Cult to załatwic, niech wysyłaja jeszcze raz na swój koszt, Niewazne gdzie sie zgubiła, w transporcie ogólnie, a na pewno ubezpieczaja. No ale skoro tak to sie załatwiło, to niech juz tak zostanie.
Tylko, że z relacji osób pracujących na poczcie wynika, że ktoś podpisał jej odbiór od kuriera z magazynu (przyznali się, że nie przeliczają nawet paczek ''bo nie ma na to czasu, jak na poczcie pracuje 1-2 osoby w danej chwili") - stąd mam ją na śledzeniu , natomiast przy skanowaniu do systemu paczek, które przyszły już jej nie zeskanowali jako posiadanej na stanie. Czyli zwinął kurier/osoba wydająca mu te paczki/osoba odbierająca paczki od kuriera/gdzieś wypadła i ktoś przypadkiem dostał 170zł
Oni są świadomi, że winna jest osoba blisko z nimi współpracująca

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Współczuję.
Wybierz to co dla Ciebie najlepsze, nie patrz na to czy to jest moralnie dobre czy złe, bo Ty nie zrobiłaś, ani nie robisz nic złego.

Swoją drogą, propozycją tej pani, a przede wszystkim chęć wyciszenia sprawy wskazują, że wie, że coś jest nie tak. Może nie jesteś pierwszą oszukaną?

Trzymam kciuki.
Ja myślę, że na wiejskiej poczcie najbardziej przerażała ich wizja ewentualnych kontaktów z zagranicznym nadawcą, nie daj Boże po angielsku

Tak czy siak nie chcą mieć problemów z "górą"

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;76140296]Treść usunięta[/QUOTE]
No inni ludzie nie są w to finansowo zamieszani z tego co mi wiadomo
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 18:56   #1164
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Xminor. Ja jestem prosty człowiek. Firma wysyła Ci druga przesylke tak? Na ICH koszt....? Dobrze rozuiem?
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 19:03   #1165
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Xminor. Ja jestem prosty człowiek. Firma wysyła Ci druga przesylke tak? Na ICH koszt....? Dobrze rozuiem?
Z tego co zrozumiałam, to nie, to ona sama zamówiła nastepna.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 19:12   #1166
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Oktawiaa szacun daj przepis na te buraczki tylko to jeszcze planuje zrobić dzisiaj robiłam sałatkę ogorki+papryka mam zamówionych jeszcze 5kg ogorow i myślałam o burakach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2017-08-08 o 19:22
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 20:29   #1167
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Xminor, ale co to za chora akcja? Ktoś Ci zapłaci z własnej kieszeni za nieuczciwosc innego pracownika? No brzmi jakby ta szefowa była winna, dlatego płaci. Albo kogoś kryje, tylko po co?

Powinnas to cult of beauty załatwiać, a nie na lewo z kimś. Może dzięki temu by się zastanowili nad tym, kto te paczki im dostarcza.

Druga rzecz, jak ranka pisze - tu jest jasna sytuacja, reklamacja byłaby uznana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 20:46   #1168
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Xminor, ale co to za chora akcja? Ktoś Ci zapłaci z własnej kieszeni za nieuczciwosc innego pracownika? No brzmi jakby ta szefowa była winna, dlatego płaci. Albo kogoś kryje, tylko po co?

Powinnas to cult of beauty załatwiać, a nie na lewo z kimś. Może dzięki temu by się zastanowili nad tym, kto te paczki im dostarcza.

Druga rzecz, jak ranka pisze - tu jest jasna sytuacja, reklamacja byłaby uznana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i przy okazji moze ktos zrobilby z tym porządek.
jestem z siebie dumna - bylam w sephorze, jakas Pani pytala pracownice ( 2!) o roz w metalowym pudelku.. te kombinuja, dzwonia gdzies..
przysluchiwalam sie rozmowie i powiedzialam ze to pewnie Becca. bingo! podziekowaly ladnie
testowala w Rossku podklad Bell ten galaretkowy.. calkiem niezly moze byc, kupilam. na plus jasne kolory
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2017-08-08 o 20:49
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 20:48   #1169
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość




Śliczne. Ja o takiej mogę tylko pomarzyć
Dlaczego ?
Przy Twojej szczupłej sylwetce?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 20:49   #1170
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
i przy okazji moze ktos zrobilby z tym porządek.
jestem z siebie dumna - bylam w sephorze, jakas Pani pytala pracownice ( 2!) o roz w metalowym pudelku.. te kombinuja, dzwonia gdzies..
przysluchiwalam sie rozmowie i powiedzialam ze to pewnie Becca. bingo! podziekowaly ladnie
Dokładnie. Bo są sytuacje, że poczta kradnie, a reklamacje nie są uznawane i uczciwi ludzie są stratni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 14:07:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.