Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-13, 19:40   #1711
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Wygraliśmy
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 19:44   #1712
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Pomyłka
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312

Edytowane przez KiLaNeCzKa
Czas edycji: 2017-08-13 o 19:45
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 19:56   #1713
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
aż takie suche? Ona jakoś do mnie nie do końca przemawia przy tej cenie a ABH nadal możesz zamówić YOU15 rabatuje o 15% a darmowa dostawa ABH nada obowiązuje
Weszłam na forum w nieodpowiedniej chwili. Euforia po wygranym meczu, stres przed biegiem Lewandowskiego i sztafet i zacytowany wpis = zamówienie palety ABH. A tyle czasu się opierałam

Saipan - tak, maseczka Nacomi jest w proszku (żurawinowa, nawilżająca). Coś jest spartolone w opisie na opakowaniu, powinna zgodnie z nim wystarczyć na 2 razy, miałam ją na ok 8 użyć. Świetna była po masce oczyszczającej sephory.

Michalinko - maska Korres mi nie zaszkodziła (czego obawiałam się po lekturze składu), ale też nie zauważyłam żadnego pozytywnego działania. Stąd moja ocena.
Sephorowa maska oczyszczająca jest świetna, ale ma jedną wadę: masakrycznie się ją zmywa z twarzy. Teraz stosuję maskę Origins i chyba wygrywa.

Witam w środku weekendu .
Mam szał wyrzucania

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2017-08-13 o 20:42
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 20:17   #1714
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ładne zakupy

To też ładnie Mama zaszalała, za zakupy
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 20:24   #1715
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Weszłam na forum w nieodpowiedniej chwili. Euforia po wygranym meczu, stres przed biegiem Lewandowskiego i sztafet i zacytowany wpis = zamówienie palety ABH. A tyle czasu się opierałam

Saipan - tak, maseczka Nacomi jest w proszku (żurawinowa, nawilżająca). Coś jest spartolone w opisie na opakowaniu, powinna zgodnie z nim wystarczyć na 2 razy, miałam ją na ok 8 użyć. Świetna była po masce oczyszczającej sephory.

Michalinko - maska Korres mi nie zaszkodziła (czego obawiałam się po lekturze składu), ale też nie zauważyłam żadnego pozytywnego działania. Stąd moja ocena.
Sephorowa maska oczyszczająca jest świetna, ale ma jedną wadę: masakrycznie się ją zmywa z twarzy. Teraz stosouję maskę Origins i chyba wygrywa.

Witam w środku weekendu .
Mam szał wyrzucania
Dla mnie lepiej zmywa się maskę sephorową niż węglową Origins z resztą - tę sephorową chyba bardziej lubię

Mój plan spędzania długiego weekendu na lekkim rauszu całkiem się sprawdza już myślę, co by tu zrobić, żeby w środę wymigać się od pracy
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 20:25   #1716
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
aż takie suche? Ona jakoś do mnie nie do końca przemawia przy tej cenie a ABH nadal możesz zamówić YOU15 rabatuje o 15% a darmowa dostawa ABH nada obowiązuje



A ja pozdrawiam z nowym nabytkiem na ustach MAC Quite the Standout Wzięłam w D z bonem 40zł i rabatem urodzinowym, chyba 11% Po Sephorze chodziłam chyba z 20 minut i nic mnie nie kusiło
Ale tylko RM na Sub mi nie wchodził

Nei znam tego koloru, która to?
Oczywiście nim wysyłam do szkoplandii zdążyłam nabyć jeszcze jedna szminkę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 20:27   #1717
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Dziewczyny czy któraś kupiła w S. tą torbę lnianą co jest do zakupów za 199 zł w cenie 5 zł stacjonarnie? fajna ta torba?
__________________
fragrantica & instagram
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-13, 20:52   #1718
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Uderzamy! Ciekawe kiedy będą


aż takie suche? Ona jakoś do mnie nie do końca przemawia przy tej cenie a ABH nadal możesz zamówić YOU15 rabatuje o 15% a darmowa dostawa ABH nada obowiązuje



I nie pojawiły się do wczoraj?





I jeszcze możesz zapijać tą pizzę winem


A ja pozdrawiam z nowym nabytkiem na ustach MAC Quite the Standout Wzięłam w D z bonem 40zł i rabatem urodzinowym, chyba 11% Po Sephorze chodziłam chyba z 20 minut i nic mnie nie kusiło
Niestety część cieni to straszne sucholce, folie cudne ale muszę nabrać wprawy w ich używaniu. Strasznie nierówna jakościowo jest ta paletka. W większości nie mam takich kolorów więc się przyda. Mąż za to pod wrażeniem nigdy nie malowałam się w tornacji różu i czerwieni, napatrzeć się nie mógł ABH polecasz? Kusi mnie strasznie, ale nie wiem czy mając Hude jest sens zamawiać.

za zakupy
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 21:39   #1719
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Dziewczyny, przepraszam, że się wtrącę, ale gdzie kupujecie Anastacię Beverly Hills?
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 21:51   #1720
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Tasienkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam, że się wtrącę, ale gdzie kupujecie Anastacię Beverly Hills?
Ja kupiłam (dziewczyny wcześniej chyba też) na cult beauty.
Wyżej cytowałam wpis z kodem rabatowym i jest darmowa wysyłka - wyszło mi ok 171 zł.

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dla mnie lepiej zmywa się maskę sephorową niż węglową Origins z resztą - tę sephorową chyba bardziej lubię

Mój plan spędzania długiego weekendu na lekkim rauszu całkiem się sprawdza już myślę, co by tu zrobić, żeby w środę wymigać się od pracy
To nie wiem co ze mną nie tak, ale ze zmyciem sephorowej mam mega problemy. Ona ma jakieś paprochy (zielsko?), które mi się do twarzy przykleja i muszę to zdrapywać. A origins rachciachciach i zmyta.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 22:04   #1721
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Michalinko tak to już jest, że nas nie szanują a jak przychodzi wizja odejścia to jest lament pół roku myślę, że mojego spokojnego czekania wystarczyło. Wolę mieć mniej, ale święty spokój.
Dokładnie. I dopóki się jasno nie postawi sprawy, to każdy myśli, że to takie gadanie, bo przecież "gdzie pójdziesz". Takie wykorzystywanie lęku przed zmianą. Ale ja też mam dość. Ostatnie kilka miesięcy kosztowało mnie stanowczo za dużo.

Oktawia, nieźle A powiedz mi, jak zamawiam online w Kazarze, to zwroty są darmowe? Przez kuriera czy stacjonarnie?

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Michalinko - maska Korres mi nie zaszkodziła (czego obawiałam się po lekturze składu), ale też nie zauważyłam żadnego pozytywnego działania. Stąd moja ocena.
Sephorowa maska oczyszczająca jest świetna, ale ma jedną wadę: masakrycznie się ją zmywa z twarzy. Teraz stosuję maskę Origins i chyba wygrywa.
Uff, chociaż tyle Dziękuję za wszystkie informacje
Którą z Origins? Ja też bardzo lubię ich maski, właściwie wszystkie. Pielęgnacja sephorowa mi krzywdy nie robi, więc chętnie wypróbuję nową rzecz.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-13, 22:08   #1722
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam (dziewczyny wcześniej chyba też) na cult beauty.
Wyżej cytowałam wpis z kodem rabatowym i jest darmowa wysyłka - wyszło mi ok 171 zł.

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------



To nie wiem co ze mną nie tak, ale ze zmyciem sephorowej mam mega problemy. Ona ma jakieś paprochy (zielsko?), które mi się do twarzy przykleja i muszę to zdrapywać. A origins rachciachciach i zmyta.
Bardzo dziękuję kochana
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 22:24   #1723
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dokładnie. I dopóki się jasno nie postawi sprawy, to każdy myśli, że to takie gadanie, bo przecież "gdzie pójdziesz". Takie wykorzystywanie lęku przed zmianą. Ale ja też mam dość. Ostatnie kilka miesięcy kosztowało mnie stanowczo za dużo.

Oktawia, nieźle A powiedz mi, jak zamawiam online w Kazarze, to zwroty są darmowe? Przez kuriera czy stacjonarnie?



Uff, chociaż tyle Dziękuję za wszystkie informacje
Którą z Origins? Ja też bardzo lubię ich maski, właściwie wszystkie. Pielęgnacja sephorowa mi krzywdy nie robi, więc chętnie wypróbuję nową rzecz.
Także ja po męsku wybieram nowe czasem trzeba ten lek stłamsić i iść do przodu, szkoda czasu i zdrowia
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam (dziewczyny wcześniej chyba też) na cult beauty.
Wyżej cytowałam wpis z kodem rabatowym i jest darmowa wysyłka - wyszło mi ok 171 zł.

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------



To nie wiem co ze mną nie tak, ale ze zmyciem sephorowej mam mega problemy. Ona ma jakieś paprochy (zielsko?), które mi się do twarzy przykleja i muszę to zdrapywać. A origins rachciachciach i zmyta.
Brałaś może renesansową? za zakupy oczywiście. Mamy brąz w sztafecie 4x400m to może i ja uczczę to drobnym zakupem

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Co wątek sądzi o depilatorach IPL domowych?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 22:31   #1724
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Także ja po męsku wybieram nowe czasem trzeba ten lek stłamsić i iść do przodu, szkoda czasu i zdrowia
To prawda Ja liczę na to, że ze znalezieniem nowej pracy pójdzie mi szybciej, niż mi się wydaje. A ty długo szukałaś?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 22:37   #1725
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Wygraliśmy po dramatycznej końcówce 👏👏
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-20170813-WA0005.jpg (98,8 KB, 45 załadowań)
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 22:40   #1726
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

O widzę ze mi nie wysłali wcześniej wiadomości.



Super na siatce dzis było. Nadrobię jutro. Siostrzenice wyjeżdżają to zacznę wakacje😇 tylko posprzątam burdelik z rana.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 06:00   #1727
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Weszłam na forum w nieodpowiedniej chwili. Euforia po wygranym meczu, stres przed biegiem Lewandowskiego i sztafet i zacytowany wpis = zamówienie palety ABH. A tyle czasu się opierałam
Sorka
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale tylko RM na Sub mi nie wchodził

Nei znam tego koloru, która to?
Oczywiście nim wysyłam do szkoplandii zdążyłam nabyć jeszcze jedna szminkę
Choć na moich ustach wychodzi to taki czerwony-pomarańcz nie wiem, czy to zdjęcie średnie, czy ustawienia kolorów w monitorze Wczoraj nosiłam, całkiem przyjemna, choć nie taka niewyczuwalna jak KvD

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Niestety część cieni to straszne sucholce, folie cudne ale muszę nabrać wprawy w ich używaniu. Strasznie nierówna jakościowo jest ta paletka. W większości nie mam takich kolorów więc się przyda. Mąż za to pod wrażeniem nigdy nie malowałam się w tornacji różu i czerwieni, napatrzeć się nie mógł ABH polecasz? Kusi mnie strasznie, ale nie wiem czy mając Hude jest sens zamawiać.

za zakupy
Eee ja swojej ABH jeszcze nie dostałam w łapki ale ja to wyjątkowo pechowa byłam w tej kwestii
O proszę, tak ich to kręci? Oby

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Wygraliśmy po dramatycznej końcówce 👏👏


Kurcze, w ten weekend się zorientowaliśmy, że kupiliśmy wakacje na ten sam czas, na kiedy mamy bilety na mecz
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 06:55   #1728
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Także ja po męsku wybieram nowe czasem trzeba ten lek stłamsić i iść do przodu, szkoda czasu i zdrowia


Brałaś może renesansową? za zakupy oczywiście. Mamy brąz w sztafecie 4x400m to może i ja uczczę to drobnym zakupem

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Co wątek sądzi o depilatorach IPL domowych?

myślałam bardzo intensywnie pod koniec tamtego roku o IPL, ale jakoś w końcu odpuściłam, teraz chodzę na fotodepilację do depilconcept w Katowicach - na wąsik i brodę, dzisiaj idę 3 raz (koszt 1=69zł, chodzi się co 3 tyg) i powiem Ci że widzę MEGAA różnicę już prawie wcale nie mam włosków
edit: pierwszy zabieg dla nowego klienta = 10zł i nic nie boli

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Sorka

Choć na moich ustach wychodzi to taki czerwony-pomarańcz nie wiem, czy to zdjęcie średnie, czy ustawienia kolorów w monitorze Wczoraj nosiłam, całkiem przyjemna, choć nie taka niewyczuwalna jak KvD


Eee ja swojej ABH jeszcze nie dostałam w łapki ale ja to wyjątkowo pechowa byłam w tej kwestii
O proszę, tak ich to kręci? Oby




Kurcze, w ten weekend się zorientowaliśmy, że kupiliśmy wakacje na ten sam czas, na kiedy mamy bilety na mecz
Śliczny kolor
oj szkoda biletów, a nie możecie komuś odsprzedać? gdzie jest ten mecz? może katowice?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 06:58   #1729
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
To prawda Ja liczę na to, że ze znalezieniem nowej pracy pójdzie mi szybciej, niż mi się wydaje. A ty długo szukałaś?
Tydzień
Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Sorka

Choć na moich ustach wychodzi to taki czerwony-pomarańcz nie wiem, czy to zdjęcie średnie, czy ustawienia kolorów w monitorze Wczoraj nosiłam, całkiem przyjemna, choć nie taka niewyczuwalna jak KvD


Eee ja swojej ABH jeszcze nie dostałam w łapki ale ja to wyjątkowo pechowa byłam w tej kwestii
O proszę, tak ich to kręci? Oby




Kurcze, w ten weekend się zorientowaliśmy, że kupiliśmy wakacje na ten sam czas, na kiedy mamy bilety na mecz
Niestety nie jestem na bieżąco Czyżby przejścia z pocztą to Twoje były ?

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

myślałam bardzo intensywnie pod koniec tamtego roku o IPL, ale jakoś w końcu odpuściłam, teraz chodzę na fotodepilację do depilconcept w Katowicach - na wąsik i brodę, dzisiaj idę 3 raz (koszt 1=69zł, chodzi się co 3 tyg) i powiem Ci że widzę MEGAA różnicę już prawie wcale nie mam włosków
edit: pierwszy zabieg dla nowego klienta = 10zł i nic nie boli
O dziękuję nawet dostałam od nich ostatnio ulotkę. Przez brak czasu na wszystko wolałabym w domu, ale mam obawy co do efektów. Może we wrześniu uda mi się skoczyć do Kato

Miłego dnia życzę

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 07:07   #1730
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Hejka


Ale superowo zazdroszczę super wakacje, wrzuć nam potem jakieś zdjęcie
u nas już ochłodzenie przyszło


Berlin też fajny

Ja nakupiłam kazarów sobie:
http://www.kazar.com/pl/sklep/11667-...186-l2-38.html
http://www.kazar.com/pl/sklep/9260-n...940-01-85.html
http://www.kazar.com/pl/sklep/12934-...818-01-00.html
i tżejowi 4 pary, mam nadzieję, że jakieś pójdą do zwrotu

Miśka przypomnisz mi co niepasowało Ci w tych multikolorowych? bo chyba je masz z tego co pamiętam

Oby wszystkie pasowalypasowały. Piekne te multikolorowe sa.

---------- Dopisano o 06:03 ---------- Poprzedni post napisano o 06:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
najedz się za mnie pizzy
Ja nie mogę ubłagać TŻa żeby mi zrobił swoją mistrzowską pizzę. Ale dobra, nie narzekam, zrobił przecież jagodzianki


Moja mama miała wczoraj doła, kazała sobie kliknąć 4 pary butów kazarkowych, z czego dwie outletowe.
A jutro będzie dostawa 3 par zamówionych kilka dni wcześniej
Biedna, niech ta depresja już mija
dla mamy.

Teraz sa fajne ceny trza korzystać.

---------- Dopisano o 06:07 ---------- Poprzedni post napisano o 06:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
A ja zaszalalam w Rouge Bunny Rouge
Rabat przy 5rzeczach 50%, przy 4 40% itd.
Kliknelam coś co miałam na oku i już jedno mam i mi się sprawdza to:
https://de.rougebunnyrouge.com/make-...-emulsion.html REGENMEER i WOLKENMEER
https://de.rougebunnyrouge.com/make-...br-pinsel.html BRAUENPINSEL 006 i KLEINER PINSEL 005
https://de.rougebunnyrouge.com/make-...schatulle.html
Jako gratis dwa pędzelki pacynki
LIDSCHATTENPINSEL 015 i jakaś broszura. W sumie 59 euro czyli jakieś 240zl. 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nawet nie wiedzialam ze taka firma istnieje.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 07:22   #1731
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

nadrabiam i oczom nie wierzę, ile zakupów kazarowych było



Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość

Chcialam sobie listonoszke w Kazarze kupic. Bo teraz tylko listonoszki u mnie sie sprawdzaja. I wrzucilam do koszyka. Po kilku godzinach dopadlam karte (ograniczam wydatki nieplanowane do minimum, karta zostaje w domu).... a w koszyku juz jej nie bylo 😦 a taka ladna byla.
wykupili czy uciekła z koszyka?
w kazarze nie trzyma sie koszyk po godzinie wywala wszystko

Lidia piłuja mnie między kostką a małym palcem - sa za bardzo wycięte a śliczne
gratuluję zakupów ofkors
też 3 pary kliknełam, żeby nie było że królowa kazarów z rabatów nie skorzystała



amyz baw się dobrze !!
ja jeszcze dwa długie tygodnie i do Grecji

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość




Kurcze, w ten weekend się zorientowaliśmy, że kupiliśmy wakacje na ten sam czas, na kiedy mamy bilety na mecz


mnie ominie makijaż, airshow i młodej fryzjer
to ostatnie najgorsze w skutkach jak do tej pory
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 07:41   #1732
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Dzień Dobry
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość

Oby wszystkie pasowalypasowały. Piekne te multikolorowe sa.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nadrabiam i oczom nie wierzę, ile zakupów kazarowych było

wykupili czy uciekła z koszyka?
w kazarze nie trzyma sie koszyk po godzinie wywala wszystko

Lidia piłuja mnie między kostką a małym palcem - sa za bardzo wycięte a śliczne
gratuluję zakupów ofkors
też 3 pary kliknełam, żeby nie było że królowa kazarów z rabatów nie skorzystała
za zakupy dzięki za informacje, ciekawe jak mi będą leżeć
__________________
fragrantica & instagram
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 07:50   #1733
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry



za zakupy dzięki za informacje, ciekawe jak mi będą leżeć
Oktawia też je ma i wesele prtzetańczyła, więc w tym przypadku nie patrz na moją opinię

dostałam maile o opóźnieniu realizacji w kazarze, żeście sie rzuciły
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 08:25   #1734
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX


klaskam za zakupy: Lidia, Ewelinka, mama Oktawii, Misia
mam nadzieję, że żadnej nie pominęłam

ja dzisiaj w pracy, jutro też
na sobotniej imprezie straciłam jedną szminkę MACzkową, więc chyba muszę ją dokupić albo przynajmniej zmniejszyć straty moralne
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 08:35   #1735
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Wolny poniedziałek - coś cudownego!

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

myślałam bardzo intensywnie pod koniec tamtego roku o IPL, ale jakoś w końcu odpuściłam, teraz chodzę na fotodepilację do depilconcept w Katowicach - na wąsik i brodę, dzisiaj idę 3 raz (koszt 1=69zł, chodzi się co 3 tyg) i powiem Ci że widzę MEGAA różnicę już prawie wcale nie mam włosków
edit: pierwszy zabieg dla nowego klienta = 10zł i nic nie boli

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------


Śliczny kolor
oj szkoda biletów, a nie możecie komuś odsprzedać? gdzie jest ten mecz? może katowice?
Ooo nie znałam tego miejsca, a oferta całkiem niezła. Powiedz mi czy w przypadku zabiegu na wąsik czy wygląda się jakoś normalnym po zabiegu?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 08:37   #1736
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Choć na moich ustach wychodzi to taki czerwony-pomarańcz nie wiem, czy to zdjęcie średnie, czy ustawienia kolorów w monitorze Wczoraj nosiłam, całkiem przyjemna, choć nie taka niewyczuwalna jak KvD
:
Piekny kolor aczkolwiek ja takich z pomarańczem nie mogę, bo mi nie pasuja muszę czyste czerwienie miec.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 08:47   #1737
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Jaka promo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg toofa.JPG (50,5 KB, 80 załadowań)
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 08:58   #1738
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Wolny poniedziałek - coś cudownego!



Ooo nie znałam tego miejsca, a oferta całkiem niezła. Powiedz mi czy w przypadku zabiegu na wąsik czy wygląda się jakoś normalnym po zabiegu?
wąsik + broda to 1 zabieg nic nie boli i nic nie widać polecam iść sprawdzić, za 10zł
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 09:16   #1739
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dokładnie. I dopóki się jasno nie postawi sprawy, to każdy myśli, że to takie gadanie, bo przecież "gdzie pójdziesz". Takie wykorzystywanie lęku przed zmianą. Ale ja też mam dość. Ostatnie kilka miesięcy kosztowało mnie stanowczo za dużo.

Oktawia, nieźle A powiedz mi, jak zamawiam online w Kazarze, to zwroty są darmowe? Przez kuriera czy stacjonarnie?



Uff, chociaż tyle Dziękuję za wszystkie informacje
Którą z Origins? Ja też bardzo lubię ich maski, właściwie wszystkie. Pielęgnacja sephorowa mi krzywdy nie robi, więc chętnie wypróbuję nową rzecz.
Chyba tylko stacjonarnie są darmowe

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość

Oby wszystkie pasowalypasowały. Piekne te multikolorowe sa.

---------- Dopisano o 06:03 ---------- Poprzedni post napisano o 06:00 ----------



dla mamy.

Teraz sa fajne ceny trza korzystać.


---------- Dopisano o 06:07 ---------- Poprzedni post napisano o 06:03 ----------


nawet nie wiedzialam ze taka firma istnieje.
Dokładnie, trzeba korzystać Tylko ja dla siebie nic nie znalazłam

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Oktawia też je ma i wesele prtzetańczyła, więc w tym przypadku nie patrz na moją opinię

dostałam maile o opóźnieniu realizacji w kazarze, żeście sie rzuciły
Też dostałam takiego maila przed chwilą
Wczoraj założyłam te buty i faktycznie to tylko na początku tak źle mi się w nich chodziło. Teraz super

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

klaskam za zakupy: Lidia, Ewelinka, mama Oktawii, Misia
mam nadzieję, że żadnej nie pominęłam

ja dzisiaj w pracy, jutro też
na sobotniej imprezie straciłam jedną szminkę MACzkową, więc chyba muszę ją dokupić albo przynajmniej zmniejszyć straty moralne

Cholera, ja tak kiedyś zgubiłam błyszczyk, ale był 3 razy tańszy niż maczkowa szminka. Szkoda

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Wolny poniedziałek - coś cudownego!



Ooo nie znałam tego miejsca, a oferta całkiem niezła. Powiedz mi czy w przypadku zabiegu na wąsik czy wygląda się jakoś normalnym po zabiegu?
Jak ja się cieszę z tego poniedziałku

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Jaka promo
Trzeba klikać
A właśnie, zaraz obok jest zestaw Becca i tam jest taki korektor na patyczku, rozświetlający. Jak nałożę go pod oczy to jakbym się masłem wysmarowała.
Nie podkreśla ewentualnych zmarszczek ten brokacik drobny ale w takim razie gdzie go używać?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 09:27   #1740
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Gratuluję wszystkich kazarowych zakupów

Czy wiadomo może kiedy będą vipy w S ?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 14:07:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.