Proszę o rade w sprawie ćwiczeń - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-23, 07:48   #1
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin

Proszę o rade w sprawie ćwiczeń


Hej1 Zapisuje sie do Denique na Al. Niepodległosci. Tam sie cwiczy samemu a ja nie mam zielonego pojecia od czego zaczac zeby to miało ręce i nogi. Chciałabym przede wszystkim zrzucic nieco z pupy i ud oraz ujędrnic te miejsca, oraz brzuszek. Nie wiem na czym mam ćwiczyc i ile na sam poczatek. Jak wyglądały wasze poczatki? Co zorbic zeby sie nie przeforsowac i jednoczesnie aktywnie wykorzystać czas na sali?

No i jeszcze jedno pytanie. Jest tam tez sauna i zastanawiam się ile razy moge na nia chodzić i czy po wysiłku fizycznym jest to wskazane? A moze znacie jakies fajne stronki www, gdzie jest ładnie opracowany zestaw ćwiczeń na siłowni i przyrządach fitnesowych.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-23, 09:19   #2
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Proszę o rade w sprawie ćwiczeń

Jak najbardzej po ćwiczeniach możesz iść do sauny, ale jednorazowo na poczatek maksymalnie 15 minut, potem weź letni prysznic
Na początek nie przesadź z nadmiarem wysiłku, wiem ze osoby które zaczynaja chodzić do klubów fitness chcą wykorzystać to jak nakpełniej i przesadzaja z ilością wysiłku
pozdrowionka
PS Ja w zeszłym roku w grudniu zapisałam się do fitness clubu ale w Poznaniu
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-23, 11:23   #3
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Re: Proszę o rade w sprawie ćwiczeń

Chciałabym tylko wiedziec jakie cwiczenia sa najlepsze by pozyc sie scellulitu i ujędrnic pupkę i uda? Na jakim sprzecie powinnam cwiczyc?
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-23, 14:59   #4
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Proszę o rade w sprawie ćwiczeń

Ja uważam, że najlepszy jest aerobik na to. A jeśli chodzi o przyprządy to trudno mi opisać ich wygląd a nazw nie znam. Ale zorientujesz się na pewno albo kogoś zapytasz
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-23, 18:11   #5
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Re: Proszę o rade w sprawie ćwiczeń

Ja chodze od niedawna na silownie i jestem tam ok godz chyba ze mam duzo sily i mi tam dobrze Najpierw robie sobie cos ala rozgrzewke czyli rower stacjonarny lub stepter(jak cwicze na palcach to czuje,ze pupa tez cwiczy, potem rozciagam sie troche i cwicze na tych przyrzadach potocznie zwanych" fotelach ginekologicznych", robie sobie 3 serie po 15 powtorzen, na pupe dobre jest urzadzenie, co kladziez sie na laweczke na brzuchu i uginasz nogi-oczywiscie pod ciezarem trzymasz nogi-mam nadzieje ze to jest jasne co pisze, potem trenuje brzuszek, nastepnie pare cw na ramiona, jak mam sile to jeszcze pospalam kalorie na rowerku, rozciagam sie i do domciu. Zreszta czesto przy urzadzeniach sa zdjecia jak sie wykonuje prawidlowo cwiczenia na danym urzadzeniu i na jakie partie ciala dziala.
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.