Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-15, 13:34   #2311
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Oksymoron.

Słuchajcie, dostanę skórkowańca w Warszawie w Centrum w którejś z Natur? Bo nie wiem czy specjalnie jechać, a jutro mam rozmowę ws pracy i chcę wyglądać i czuć się na tip top. Nota bene, trzymajta jutro kciuki.
Jeśli nie dowieźli od zeszłego czwartku, to nie dostaniesz... Wtedy szukałam i nie było w żadnej z N. w Centrum.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:51   #2312
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

dziewczyny dobra wiadomość
MarbleMania ma być w Naturach za około miesiąc -> oby dotrzymali terminu
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:54   #2313
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Jeśli nie dowieźli od zeszłego czwartku, to nie dostaniesz... Wtedy szukałam i nie było w żadnej z N. w Centrum.
Fak.
Dzięki za info.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 15:20   #2314
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Dostałam w ramach wymianki z Białą Damą skórkowańca 15-sek. I musze przyznać - jestem zachwycona! Faktycznie rozpuscił skórki błyskawicznie, odsunęły się przepięknie patyczkiem, umyłam dłonie i mam idealnie gładkie płytki, bez śladu skórek, i to bez wycinania... No cuda na kiju! Obchodzę się z nim ostrożnie, bo wzięłam sobie ostrzezenie odnośnie oczu mocno do serca, zaraz po użyciu dokłądnie wyszorowałam dłonie, ale powiadam Wam - warto! Wygląda na to, ze wreszcie koniec moich problemów skórkowych, i że nie będzie już więcej ranek od nieostroznego wycinania... Hurrrraaaa....
cieszę się, że jesteś zadowolona
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 15:36   #2315
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Nie szkodzi, poczekam
Ale narobiłaś mi apetytu



O właśnie - co to jest?

I ten lip & cheek pot? Jakieś smarowidło do ust? Balsam? Róż z balsamem, takie 2w1?



No dokładnie... Jak błyszczyk może być matowy? Toż to jakiś paradoks... Jak sama nazwa wskazuje "błyszczyk" ma błyszczeć
IMO to jest coś na wzór Manhattanowej matowej pomadki w kremie
no i są też matowe błyszczyki z nyxa i podobno też całkiem fajne
Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
dziewczyny dobra wiadomość
MarbleMania ma być w Naturach za około miesiąc -> oby dotrzymali terminu
a miała być tylko w niesieciowych, chyba nas dużo innych limitek ominie, skoro powtarzają po douglasach
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 16:29   #2316
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Nigdy nie byłam zainteresowana Essense, ale najpierw zobaczyłam zdjęcia limitki Fruity i powstała cała lista do kupienia, a potem zaczęłam czytać wątek i przepadłam... Dziś grzecznie podreptałam do sklepu i wyszłam z dwoma nudziakami Kryją średnio (3 warstwy) ale nie smużą I wyglądają fanie Zastanawiam się nad kolejnym, może ktoś byłby w stanie powiedzieć jaka jest różnica między Toffie To Go i Cookies&Cream?
A tak swoją drogą, skoro Marble Mania w Naturach za miesiąc, to kiedy Fruity...? Miało być w kwietniu chyba...
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 16:31   #2317
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam zainteresowana Essense, ale najpierw zobaczyłam zdjęcia limitki Fruity i powstała cała lista do kupienia, a potem zaczęłam czytać wątek i przepadłam... Dziś grzecznie podreptałam do sklepu i wyszłam z dwoma nudziakami Kryją średnio (3 warstwy) ale nie smużą I wyglądają fanie Zastanawiam się nad kolejnym, może ktoś byłby w stanie powiedzieć jaka jest różnica między Toffie To Go i Cookies&Cream?
A tak swoją drogą, skoro Marble Mania w Naturach za miesiąc, to kiedy Fruity...? Miało być w kwietniu chyba...
Tofik jest bardziej żółty
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 16:53   #2318
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Fruity się pewnie doczekamy przed samymi wakacjami, ech...znowu wszystko poopóźniane. Już nie wspomnę o LOTS, której nie było wcale, a zależało mi...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 16:59   #2319
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Fruity się pewnie doczekamy przed samymi wakacjami, ech...znowu wszystko poopóźniane. Już nie wspomnę o LOTS, której nie było wcale, a zależało mi...
nom.. tak taki cudowny róż był!!! grr..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 17:01   #2320
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

No właśnie - też miałam na niego ochotę, i na paletkę... No cóż. Ja się wybieram w kwietniu do Budapesztu, a tam ponoć też w DM i Rossmannach jest Essence, wiec na pewno zrobię zwiad i strasznie jestem ciekawa, co tam wtedy będą mieli...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 17:04   #2321
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

U mnie w mieście stoi jeszcze cała limitowanka Circus Circus, myślałam, że już "mineła". Chyba mój sklep jest zacofany
IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 17:05   #2322
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Nie jest, u mnie też to stoi i jakoś nie jest oblegane Ale to tylko oznacza, że WSZYSTKIE drogerie są zapóźnione, właśnie nad tym wzdychamy
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:11   #2323
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Wrzucam swatch femme fatale, robiony dziś rano.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC12126 (Kopiowanie).jpg (13,9 KB, 41 załadowań)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:47   #2324
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
No właśnie - też miałam na niego ochotę, i na paletkę... No cóż. Ja się wybieram w kwietniu do Budapesztu, a tam ponoć też w DM i Rossmannach jest Essence, wiec na pewno zrobię zwiad i strasznie jestem ciekawa, co tam wtedy będą mieli...
Budapeszt- moje ukochane miasto! Nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę

Dziewczyny, macie bazę rozświetlającą? Nada się ona jako rozświetlacz na kości policzkowe?
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:56   #2325
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
U mnie działa bez problemu o ile nie używam Gel Looka
Oczywiście zależy ile warstw nakładam na paznokcie bo wiadomo, że im więcej tym dłużej to schnie ale generalnie to genialny wynalazek.Wczoraj dwie warstwy mi wysuszył w jakieś 10 minut, od razu poszłam się myć i spac.Paznokcie wyglądają nienagannie.
O ile nie używam tego fatalnego GL to NIGDY nie miałam odbitej pościeli na paznokciach.
przy ostatnich perypetiach z wysuszaczem nie uzywalam GL nie zdazylam (chcialam nalozyc nastepnego dnia, ale jakos czasu nie bylo a lakier - c'est la vie! - nosi sie juz 3-4 dzien)
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 19:01   #2326
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cześć dziewczyny!
Chyba nadrobię Was za 100lat
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 19:28   #2327
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

kontrowersyjny roz w musie Frozen Strawberry, zdjecie mojej facjaty w tym wynalazku tutaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg essence-blasz7.jpg (23,5 KB, 39 załadowań)
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 19:32   #2328
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zrobiłaś na mnie wrażenie. Serio.

mam chęć go kupić
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Iced Strawberry Cream - mi sie nie podoba
mi też nie
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja ciemne jeszcze lubię, ale jasnych/nude i różowych (nawet intensywnych odcieni) nie znoszę.
ja również
Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
magda s., podrzucam cytat jednej z dziewczyn: "na opakowaniu jest opis no ale krótko mówiąc: smarujesz skórki, odczekujesz 15 sekund (wg opakowania, ja trzymałam około 30) i skórki się rozpuszczają. Przy pomocy patyczka usuwasz resztki, przesuwając najlepiej od jednej strony do drugiej. Od razu potem umyć ręce trzeba." - z tymże pojawiły się głosy, że może być niebezpieczny dla oczu w razie potarcia ich palcem z tym specyfikiem (kiedy ja tak wnikliwie poznałam ten wątek? ), ale ostrożnie używany szkody nie przyniesie, taką przynajmniej żywię nadzieję
naprawdę godny polecenia
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
znowu nic mnie nie interesuje...
Cytat:
Napisane przez Nicole the Blonde Pokaż wiadomość
ta nowa kolekcja mi You rockiem zalatuje :P pewnie na cos sie skusze, chociaz na razie nic mnie nie rajcuje.
dzisiaj lece po gel looka i cest la vie mam nadzieje ze w koncu do Szczecina dotarly nowosci
masz rację, przypomina YouRock
Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Dostałam w ramach wymianki z Białą Damą skórkowańca 15-sek. I musze przyznać - jestem zachwycona! Faktycznie rozpuscił skórki błyskawicznie, odsunęły się przepięknie patyczkiem, umyłam dłonie i mam idealnie gładkie płytki, bez śladu skórek, i to bez wycinania... No cuda na kiju! Obchodzę się z nim ostrożnie, bo wzięłam sobie ostrzezenie odnośnie oczu mocno do serca, zaraz po użyciu dokłądnie wyszorowałam dłonie, ale powiadam Wam - warto! Wygląda na to, ze wreszcie koniec moich problemów skórkowych, i że nie będzie już więcej ranek od nieostroznego wycinania... Hurrrraaaa....
naprawdę godny polecenia

a jednak dałam radę Was nadrobić
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 19:35   #2329
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

No niestety, polski dystrybutor nie potrafi pojąć, że oczekiwania i gusta są bardzo zróżnicowane i nie podlegają schematom: dodzwoniłam się kiedyś do jakiejś pani w Polbicie, bo chciałam się dowiedzieć, czy w Polsce dostępna będzie limitka 50's girls reloaded...zdaje się, że Polbita nie odpowiadała za dystrybucję tej limitki, bo chociaż dopadłam ją jakieś dwa tygodnie po odbytej rozmowie, to pani przez telefon powiedziała mi, że 50's nie sprowadzają, bo kolory tej limitki są "nieciekawe, powtarzają się z tym, co jest w stałej ofercie i nie są zgodne z gustami Polek". Podobnie wypowiedziała się owa pani na temat NATventUristy i Urban Messages. Nie wiem jak oni robią te badania, ale skoro kolory niebieskie i kolory ziemi nie odpowiadają gustom Polek to ja się pytam które kolory im odpowiadają? Czy Polki mają malować się tylko na beżowo-różowo?
Czemu kwestię tego, co nam się podoba a co nie nie pozostawi się właśnie nam, osobom zainteresowanym? Myślę, że kosmetyki Essence cieszą się większym zainteresowaniem niż Chanel czy Dior, a jakoś z tych firm potrafią wszystko prężnie i szybko sprowadzić, natomiast to, co z pewnością przyniosło by dochód i rozeszło się w mgnieniu oka traktuje się lekceważąco.

Sorry za mój wywód, ale temat ten potwornie mnie denerwuje i nie znalazłam jeszcze sposobu, aby swoje żale przedstawić osobom, które mogą mieć na to jakiś wpływ. Chciałabym powiedzieć tym na górze co sądzę o ich badaniach gustów i poznawaniu rynku
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 19:49   #2330
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Bez przesady. Istnieją pewnie jakieś powody, dla których nie są w stanie ściągać wszystkich limitowanek do Polski. Wybierają te, które ich zdaniem najlepiej się sprzedadzą. Bardzo szkoda, że niektóre do nas nie trafiły, Naventurista na przykład, ale przecież to nie my jesteśmy ich dystrybutorami. Nie wiem dlaczego miałybyśmy w czasach kapitalizmu dyktować niezależnej firmie co mają sprzedawać, a co nie. Gdyby z ich strony zaistniała wola szeroko rozumianych "konsultacji społecznych" to pewnie byśmy się wypowiadały na ten temat. A tak według mnie nie ma co dywagować.

Ja się nawet cieszę, że nie wszystkie limitowanki do nas docierają - moje szufladki już pękają w szwach, a większość produktów używam sporadycznie Jestem dumna ze swojego zbioru, ale trochę mnie zaczyna przerażać, że mam tyle nieużywanych kosmetyków.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:47   #2331
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
No niestety, polski dystrybutor nie potrafi pojąć, że oczekiwania i gusta są bardzo zróżnicowane i nie podlegają schematom: dodzwoniłam się kiedyś do jakiejś pani w Polbicie, bo chciałam się dowiedzieć, czy w Polsce dostępna będzie limitka 50's girls reloaded...zdaje się, że Polbita nie odpowiadała za dystrybucję tej limitki, bo chociaż dopadłam ją jakieś dwa tygodnie po odbytej rozmowie, to pani przez telefon powiedziała mi, że 50's nie sprowadzają, bo kolory tej limitki są "nieciekawe, powtarzają się z tym, co jest w stałej ofercie i nie są zgodne z gustami Polek". Podobnie wypowiedziała się owa pani na temat NATventUristy i Urban Messages. Nie wiem jak oni robią te badania, ale skoro kolory niebieskie i kolory ziemi nie odpowiadają gustom Polek to ja się pytam które kolory im odpowiadają? Czy Polki mają malować się tylko na beżowo-różowo?
Czemu kwestię tego, co nam się podoba a co nie nie pozostawi się właśnie nam, osobom zainteresowanym? Myślę, że kosmetyki Essence cieszą się większym zainteresowaniem niż Chanel czy Dior, a jakoś z tych firm potrafią wszystko prężnie i szybko sprowadzić, natomiast to, co z pewnością przyniosło by dochód i rozeszło się w mgnieniu oka traktuje się lekceważąco.

Sorry za mój wywód, ale temat ten potwornie mnie denerwuje i nie znalazłam jeszcze sposobu, aby swoje żale przedstawić osobom, które mogą mieć na to jakiś wpływ. Chciałabym powiedzieć tym na górze co sądzę o ich badaniach gustów i poznawaniu rynku
a wiesz, ze robia jakies badania?
z moich obserwacji, to oni 'wypuszczaja' kolory niemal identyczne z markami selektywnymi (mam na mysli lakiery, np. YSL, Dior, Chanel) i watpie aby byly przeprowadzane jakiekolwiek badania co sie podoba w Polsce
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:00   #2332
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
a wiesz, ze robia jakies badania?
z moich obserwacji, to oni 'wypuszczaja' kolory niemal identyczne z markami selektywnymi (mam na mysli lakiery, np. YSL, Dior, Chanel) i watpie aby byly przeprowadzane jakiekolwiek badania co sie podoba w Polsce
Nie no bez przesady, przed wpuszczeniem towaru na rynek, zawsze robi się choćby najprostsze badania rynku.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:05   #2333
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Oczywiście podkusiłyście mnie i pomimo nielubienia przeze mnie lakierów Essence kupiłam dziś 2 nudziaki :P Kupiłam też pędzelek do zdobienia (ten od kropek) paznokci.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 22:18   #2334
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Dziewczyny, od dwóch dni nie przychodzi mi subskrypcja z wątku i już się wystraszyłam, że nowy temat jest, a ja przegapiłam! :P Tak, to może jeszcze dam radę nadrobić...

Co zaglądam, to widzę ochy i achy na temat skórkowańca, aż mnie zaintrygowałyście... Nigdy nie używałam takich cudaków, bo nie lubiłam tego gmerania przy skórkach, no ale może warto, skoro tak chwalicie?
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 22:27   #2335
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

a ja dziś ponownie na paznokciach mam iced latte (przed chwilą zmylam cafe ole-trzymal sie skubany 4dni)

w ogole zobaczcie, uzywam go niemal caly czas-tylko raz przed jeden dzien mialam cookies, teraz przez 4cafe ole, a tak to tylko iced sie smaruje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0546.jpg (20,6 KB, 45 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 23:08   #2336
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Wrzucam swatch femme fatale, robiony dziś rano.
Dziękuję pięknie

Mam kilka żywszych czerwienie i sądzę, ze ta konturówka powinna pasować

Cytat:
Napisane przez Pandorzyca_
dziewczyny dobra wiadomość
MarbleMania ma być w Naturach za około miesiąc -> oby dotrzymali terminu
O nieeee....
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 07:28   #2337
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Nie no bez przesady, przed wpuszczeniem towaru na rynek, zawsze robi się choćby najprostsze badania rynku.
dokładnie, np korektory Maybelline Dream Mousse Concealer, w Polsce oczywiście niedostępne, na rynek brytyjski są produkowane w czterech jasnych odcieniach a na amerykański w kilkunastu, od jasnego począwszy na wręcz brązowym skończywszy, ze względu na różnorodność rasową w Ameryce... a znowuż we Włoszech jest bardzo mały wybór środków do stylizacji włosów, bo Włoszki raczej nie bawią się z włosami i jakie mi Boziu włoski dałaś, takie mam, nie mówię oczywiście o produktach profesjonalnych, dostępnych np u fryzjerów, bo tych jest masa i są fajne
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 08:11   #2338
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;32956308]dokładnie, np korektory Maybelline Dream Mousse Concealer, w Polsce oczywiście niedostępne, na rynek brytyjski są produkowane w czterech jasnych odcieniach a na amerykański w kilkunastu, od jasnego począwszy na wręcz brązowym skończywszy, ze względu na różnorodność rasową w Ameryce... a znowuż we Włoszech jest bardzo mały wybór środków do stylizacji włosów, bo Włoszki raczej nie bawią się z włosami i jakie mi Boziu włoski dałaś, takie mam, nie mówię oczywiście o produktach profesjonalnych, dostępnych np u fryzjerów, bo tych jest masa i są fajne [/QUOTE]

Jeśli chodzi o pierwszy przykład - korektory, to oczywiście wiadomo, że do Polski nie powinni sprowadzać ciemnych odcieni, bo Polski mają jasną karnację, natomiast kobiet o ciemnej karnacji, tudzież murzynek jest w Polsce znikoma ilość i to po prostu się im nie opłaca.
Zgadzam się, że nie powinni sprowadzać wszystkich kosmetyków jak popadnie, ale jeżeli chodzi o kosmetyki kolorowe to nie powinni z góry zakładać, że np. granatowe lakiery czy zielone cienie się nie sprzedadzą.

Nie zgodzę się z twoją wypowiedzią na temat produktów do stylizacji włosów dostępnych we Włoskich drogeriach, bo aktualnie już drugi tydzień jestem w Mediolanie i odwiedziłam masę drogerii. W każdej z nich produktów do stylizacji włosów jest bardzo dużo i nie powiedziałabym, że ich wybór jest mały. Wydaje mi się, że podobny do tego, który mamy w Polsce.
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 08:27   #2339
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
kontrowersyjny roz w musie Frozen Strawberry, zdjecie mojej facjaty w tym wynalazku tutaj
Nadal jestem na nie... Ledwo widoczny a to co widać wygląda jak podrażnienie

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Nie no bez przesady, przed wpuszczeniem towaru na rynek, zawsze robi się choćby najprostsze badania rynku.
Wystarczyłoby aby nas podczytali
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 08:36   #2340
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
No niestety, polski dystrybutor nie potrafi pojąć, że oczekiwania i gusta są bardzo zróżnicowane i nie podlegają schematom: dodzwoniłam się kiedyś do jakiejś pani w Polbicie, bo chciałam się dowiedzieć, czy w Polsce dostępna będzie limitka 50's girls reloaded...zdaje się, że Polbita nie odpowiadała za dystrybucję tej limitki
Polbita sprowadza sobie Essence sama, polski dystrybutor obsługuje Douglasy i niesieciowe drogerie. Dlatego 50's nie było w Naturach.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.