Podoba mi się kolega z pracy ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-01, 03:06   #1
lilka169
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2

Podoba mi się kolega z pracy ...


Hej wszystkim..! Tak jak pisze w temacie podoba mi sie kolega z pracy ale wyszła dziwna sytuacja i nie bardzo wiem jak się zachować. Zacznę od początku. Zatrudnił się jakieś 3 miesiące temu i tak jakoś wpadł mi w oko wiec zaczęłam delikatnie mu to pokazywać, patrzyłam mu w oczy jak przechodziłam obok, uśmiechałam się i jak mogłam zamieniłam parę słów,on również to odwzajemniał. ostatnio mieliśmy imprezę pożegnalna koleżanki z pracy i była tez okazja do pogadania z nim.na dodatek nie miałam nic ciepłego do ubrania wiec pożyczył mi bluzę w której zresztą wróciłam do domu i umówiliśmy się ze mu ja oddam w pracy.bardzo milo nam się gadało. gdy impreza się skończyła zaproponował ze mnie odprowadzi kawałek i dalej rozmawiamy tak o związkach i o tym ze widział ze patrzyłam na niego, wymieniliśmy się numerami a nawet pocałowaliśmy. zaproponował ze rano zadzwoni żeby obudzić mnie do pracy i zadzwonił ale niestety nie słyszałam telefonu.po pracy napisałam mu SMSa ze wiem ze dzwonił ale nie słyszałam jak dzwonił itd. odpisał ze u niego ok i ze dziś odpoczywa. następnego dnia zadzwonił rano jak byłam w pracy czy mam jego bluzę, śmiał się czy może gdzieś jej nie sprzedałam.nie miałam jej i powiedziałam ze oddam mu ja jutro bo jesteśmy razem w pracy a on się ucieszył.potem w domu napisałam mu SMSa bo mijaliśmy się w pracy '' milej pracy''. potem ja ani on nie odzywaliśmy się. następnego dnia w pracy jak już miałam bluzę,jak zawsze miałam go uśmiechnęłam się, pomachałam mu z daleka na przywitanie ale ze był młyn w pracy nie pogadałam z nim tylko przechodząc powiedziałam ze mam bluzę. później tez się minęliśmy to powiedział ze wpadnie na przerwie po bluzę.gdy po nią przyszedł zażartowawałam co by chciał on tylko powiedział żebym mu dala bluzę bo ma przerwę i jest głodny i poszedł. skończyłam prace,nic się nie odezwał wiec napisałam mu SMSa ze nie było okazji pogadać,ze może jutro po pracy wypije ze mną piwko,nie odpisał a ja nie wytrzymałam i na następny dzień w pracy zapytałam czy dostał SMS i powiedział ze tak,ale późno odczytał bo był w innym pokoju i od tamtej pory cisza,nie odzywa się ani ja ... i nie wiem co mam o tym myśleć?czy możliwe się czegoś przestraszył,tych SMS-ów,ze może źle zrozumiał,ze oczekiwałam od niego nie wiadomo czego, może pomysł ze chciałam już chłopka z niego zrobić a mi chodziło tylko żeby lepiej się poznać i zobaczyć co z tego wyjdzie,nie znam go za dobrze.korci mnie żeby napisać do niego albo zagadać i zapytać o co chodzi bo ja lubię wiedzieć na czym stoję i czy mam się odwalić. pól roku temu zerwał ze mną chłopak,bardzo to przeżyłam o to był pierwszy od tego czasu który mi się tak spodobał,nie zakochałam się ale naprawdę mi się spodobał ...
lilka169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 07:55   #2
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Podoba mi się kolega z pracy ...

daj mu chwile spokoju na razie, jeśli będzie chciał to się odezwie, jeśli nie to bym sobie to darowała.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 08:20   #3
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Podoba mi się kolega z pracy ...

Odzyskał bluzę i więcej nie ma do Ciebie interesu. Możliwe że poczuł się nieco osaczony...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 08:51   #4
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Podoba mi się kolega z pracy ...

Moim zdaniem, on nie jest tobą już zainteresowany.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 09:17   #5
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Podoba mi się kolega z pracy ...

a może przestraszyło go to tempo, którym toczył się bieg spraw? zwolnij, ja na miejscu tego faceta w pewnym momencie mogłabym się poczuć osaczona.
A może zbyt bardzo pokazałaś mu, że Ci się spodobał i się 'przestraszył'?
Wrzuć na luz, ja bym czekała, aż teraz to on wykaże zainteresowanie, jeśli tego nie będzie, to bym odpuściła
overmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 09:56   #6
klaudioszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 80
Dot.: Podoba mi się kolega z pracy ...

tez sadze, ze za szybko to wszystko sie toczy i ze za duzo do niego wypisujesz smsow, wrzuc na luz. Zaczekaj az sam sie odezwie, nie pisz juz nic do niego, bo pomysli, ze jestes natretna.
klaudioszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 11:34   #7
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Podoba mi się kolega z pracy ...

może jest alkoholikiem i nie może pić piwa
jak dla mnie to facet nie jest zainteresowany.
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 11:55   #8
Ninti88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 196
Dot.: Podoba mi się kolega z pracy ...

Moze ma swoją laske i nie che juz z Toba zaciesniac tej znajomosci?
Ninti88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 11:56   #9
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Podoba mi się kolega z pracy ...

Może ma dziewczynę? Może żonę? Może problemy? Może lenia w tyłku dostał?

wg mnie jak facet odpowiada na zaloty a potem sprawę ucina to należy to traktowac jako zwykłe męskie fanaberie, dać mu czas, nie narzucać się i znaleźć sobie ciekawsze zajęcie niż rozmyślanie z gatunku zadzwoni? nie zadzwoni? czemu nie zadzwoni?
Jeśli jest Tobą zainteresowany to może jeszcze temat wrócić jak nie to nic Ci nie pomoże.
Cytat:
korci mnie żeby napisać do niego albo zagadać i zapytać o co chodzi bo ja lubię wiedzieć na czym stoję i czy mam się odwalić.
oszalałaś chyba. Na niczym na razie nie stoisz, tylko się ośmieszysz takimi dociekaniami.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 12:19   #10
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Podoba mi się kolega z pracy ...

Hipotez może być wiele np taka, że nie traktuje tej znajomości tak poważnie jak Ty, tylko ot, pocałował Cię, bo zaimponowało mu, że Ci się podoba i fajnie się gadało, nic więcej..albo kogoś ma, kogoś dopiero co poznał czy poczuł się osaczony, potrzebuje czasu. Ty zrobiłaś już wiele, jeżeli będzie chciał spotkania itp, to na pewno sam da Ci znać, nie ma co więcej prosić się o kontakt.
Pozdrawiam
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 12:28   #11
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Podoba mi się kolega z pracy ...

Może Ty już na chwilę przystopuj. Zrobiłaś sporo. Sygnały wysłałaś takie, że bardziej nie można. Nie osacz chłopaka, bo będzie się bał, że mu z lodówki wyskoczysz...

Zresztą, po co sobie psuć atmosferę w pracy?
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 12:41   #12
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Podoba mi się kolega z pracy ...

dużo w tym wszystkim tej bluzy, aż się pogubiłam ale może to jest odpowiedź - chodziło o odzyskanie bluzy, a zasyp smsów z Twojej strony go przestraszył?
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 13:06   #13
lilka169
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Podoba mi się kolega z pracy ...

Tak,macie racje,chyba jednak za szybkie tempo. Jeżeli faktycznie sie nie odezwie to mozliwe ze mu sie nie podobam albo sie przestraszył. nie dlugo ma byc kolejna impreza tym razem urodziny kolegi z pracy i on tam na pewno bedzie wiec wszystko sie moze zdarzyc. A poki co wyluzuje i zajme sie czym innym.Dziewczyny nie ma ani zony to wiem na pewno .. :p Uswiadomilam sobie ze troche wyszlam na natretna kretynke,heh.
lilka169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 19:16   #14
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Podoba mi się kolega z pracy ...

Narazie nic nie rób i czekaj na jego ruch. Jeżeli nie wykaże inicjatywy odpuść go sobie, bo zrobisz z siebie desperatkę.
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 19:15   #15
Nicola333
Raczkowanie
 
Avatar Nicola333
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wild West ;)
Wiadomości: 69
Dot.: Podoba mi się kolega z pracy ...

Witam i jak się potoczyła dalej ta historia?
Nicola333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-15 20:15:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.