Szczupłe uda - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-10, 17:08   #1
l0cky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Smile

Szczupłe uda


Witam wszystkie wizażanki!
mam figure gruszki i bardzo chcialabym wyszczuplic uda i posladki.
ma ktos jakieś sprawdzone cwiczenia lub rady?
po jakim czasie mniej wiecej moglabym spodziewac się efektow?
l0cky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 21:34   #2
michalina911
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 43
Dot.: Szczupłe uda

hej, też mam problem z tymi partiami ciała i zauważyłam zmiany, gdy zaczęłam intensywnie ćwiczyć z Chodakowską! killer, szok trening lub inne z shape, cm zaczely spadać

niestety ostatnio się zaniedbałam, nie mam jakoś motywacji, pomocy... :/
michalina911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 00:15   #3
Alex Waters
Przyczajenie
 
Avatar Alex Waters
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 28
Dot.: Szczupłe uda

No ja próbowałam Skalpela Chodakowskiej przez 5 dni, ale to nie dla mnie
Skusiłam się na trening nóg Mel B i Victoria's Secret Angel Butt, a drugiego dnia robię Miley Cyrus sexy legs (wiem, nazwa może zniechęcać, ale nie o nazwę przecież tutaj chodzi ). Do tego kilka ćwiczeń na zewnętrzne partie ud i Mel B na pupę. A, no i się rozciągam, to ponoć pomaga w wyszczuplaniu Jestem po niecałych dwóch tygodniach i widzę delikatne efekty
Powodzenia!
Alex Waters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 16:22   #4
l0cky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: Szczupłe uda

Cytat:
Napisane przez michalina911 Pokaż wiadomość
hej, też mam problem z tymi partiami ciała i zauważyłam zmiany, gdy zaczęłam intensywnie ćwiczyć z Chodakowską! killer, szok trening lub inne z shape, cm zaczely spadać

niestety ostatnio się zaniedbałam, nie mam jakoś motywacji, pomocy... :/
rowniez cwiczylam z Chodakowska jednak jedyne co to rozrost miesni na udach

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Alex Waters Pokaż wiadomość
No ja próbowałam Skalpela Chodakowskiej przez 5 dni, ale to nie dla mnie
Skusiłam się na trening nóg Mel B i Victoria's Secret Angel Butt, a drugiego dnia robię Miley Cyrus sexy legs (wiem, nazwa może zniechęcać, ale nie o nazwę przecież tutaj chodzi ). Do tego kilka ćwiczeń na zewnętrzne partie ud i Mel B na pupę. A, no i się rozciągam, to ponoć pomaga w wyszczuplaniu Jestem po niecałych dwóch tygodniach i widzę delikatne efekty
Powodzenia!
hmm, rowniez sproboje Miley Cyrus sexy legs
z Mel B cwiczylam okolo 2 miesiace i rzeczywiscie 8 cm mniej, jednak po takim czasie zaczelo bardzo nudzic...
rownież zycze powodzenia!
l0cky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 21:25   #5
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Szczupłe uda

Cytat:
Napisane przez l0cky Pokaż wiadomość
rowniez cwiczylam z Chodakowska jednak jedyne co to rozrost miesni na udach

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------



hmm, rowniez sproboje Miley Cyrus sexy legs
z Mel B cwiczylam okolo 2 miesiace i rzeczywiscie 8 cm mniej, jednak po takim czasie zaczelo bardzo nudzic...
rownież zycze powodzenia!

w 2 mies zeszło Ci 8cm z ud?
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 06:50   #6
haneczka28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 166
Dot.: Szczupłe uda

Plan ćwiczeń:

Przysiad (0:15-0:44): nogi na szerokość bioder, wykonując przysiad ręce unosimy w górę. Pamiętaj żeby kolana nie wychodziły poza linię stóp.
Unoszenie nogi do boku (0:45-1:26): ręce na biodrach, nogi na szerokość bioder, unosimy wyprostowaną nogę do boku. Im wyżej jesteś w stanie unieść nogę, tym większa będzie skuteczność tego ćwiczenia. Największy wysiłek powinnaś odczuwać w pośladkach i mięśniach nogi, na której się opierasz.
Pięta do pośladka (1:27-2:10): ręce na biodrach, plecy proste, kolana blisko siebie i unosimy piętę jak najbliżej pośladka. Pracują mięśnie nogi, na której stoisz oraz mięśnie ud nogi, którą podnosisz.
Po treningu wykonaj stretching nóg lub całego ciała. Najlepsze efekty przyniesie łączenie tych ćwiczeń z treningiem cardio minimum 3 razy w tygodniu.
haneczka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 09:02   #7
Mariola1991
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 40
Dot.: Szczupłe uda

haneczka; Masz bardzo ciekawy zestaw ćwiczeń będę musiała zacząć to stosować a tak wgl to stosujesz jakąś dietę itp czy tylko ćwiczenia ?
Mariola1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 16:06   #8
l0cky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: Szczupłe uda

Cytat:
Napisane przez poshh Pokaż wiadomość
w 2 mies zeszło Ci 8cm z ud?
tak, jednak wydaje mi sie że nie tyle ćwiczeniom co dzięki diecie, 1000 kcal to nie duzo wiec kg lecialy wraz z cm.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez haneczka28 Pokaż wiadomość
Plan ćwiczeń:

Przysiad (0:15-0:44): nogi na szerokość bioder, wykonując przysiad ręce unosimy w górę. Pamiętaj żeby kolana nie wychodziły poza linię stóp.
Unoszenie nogi do boku (0:45-1:26): ręce na biodrach, nogi na szerokość bioder, unosimy wyprostowaną nogę do boku. Im wyżej jesteś w stanie unieść nogę, tym większa będzie skuteczność tego ćwiczenia. Największy wysiłek powinnaś odczuwać w pośladkach i mięśniach nogi, na której się opierasz.
Pięta do pośladka (1:27-2:10): ręce na biodrach, plecy proste, kolana blisko siebie i unosimy piętę jak najbliżej pośladka. Pracują mięśnie nogi, na której stoisz oraz mięśnie ud nogi, którą podnosisz.
Po treningu wykonaj stretching nóg lub całego ciała. Najlepsze efekty przyniesie łączenie tych ćwiczeń z treningiem cardio minimum 3 razy w tygodniu.
jakie efekty zauwazylas i po jakim czasie?
l0cky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 11:45   #9
Kraverka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Szczupłe uda

Problem z figurą gruszki jest taki, że nawet jeśli uda się pozbyć tłuszczyku na udach, przemienia się w mięśnie i faktycznie lepiej wygląda to jeśli uda są jędrne, ale mniejsze nie są prawie wcale...sporo jeżdżę na rowerze + basen, jest spoko, ale na obwodzie nie ubyło
__________________
<ciach_reklama>
Kraverka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-17 12:45:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.