jestem wybrykiem natury - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-24, 19:49   #31
flegmatyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 17
Dot.: jestem wybrykiem natury

Cytat:
Napisane przez Chloe_Bianco Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Już sobie wyobrażam jak się tobie świecą oczy na myśl, że będziesz mogła wpieprzać 3 paczki chipsów dziennie


Uściślając kwestię wyglądu, ja nie wymagam od kobiety katowania się jakimiś drakońskimi dietami i sylwetki a la Ewa Chodakowska. Wydaje mi się, że większość kobiet sama stwarza sobie problemy, niepotrzebnie tym samym wpadając w kompleksy. Ale należy zachować zdrowy umiar. Pomijając już kwestie zdrowotne, to i z mojego punktu widzenia będzie kobiecie ciężko. Jak ona zawiesi firankę, jeśli będzie tak ociężała, że trudno będzie jej się ruszyć z łóżka.[COLOR="Silver"]

Ze skrajności w skrajność? Bo albo jest Chodakowką? albo ociężale wstaje z łóżka?

Może Drogi Flegmatyku poczekaj sobie spokojnie aż Twój móżdżek dojrzeje, wykształci sobie to co trzeba a karnisz z firankami odleci w niepamięć...

Przecież pisałem o zachowaniu umiaru, czego w tym nie rozumiesz?


Może mój móżdżek jest niedojrzałe, ale ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem.


Jestem ciekaw ile kobiet potencjalnie by się na taki układ zgodziło. Zakładając, że nie wymagałoby się od nich zbyt wiele (ma dobrze wyglądać i 2 - 3 razy do roku ściągnąć i zawiesić czyste zasłony)
Jeśli w zamian gwarantował bym stabilizację finansową (utrzymanie rodziny), pomoc w codziennych obowiązkach i doprowadzał do szaleństwa perfekcyjną minetą, wprowadzając ją tym samym w ezoteryczny wymiar, to jest to chyba kusząca perspektywa
flegmatyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 06:29   #32
ZbyszekClo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 35
Dot.: jestem wybrykiem natury

Wyobraźcie sobie atrakcyjną kobietę stojącą na stołku, ma ubraną sukienkę a pod nią nic. Chyba każdy zdrowy facet widząc taką sytuacje podnieci się.
ZbyszekClo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 08:40   #33
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: jestem wybrykiem natury

Cytat:
Napisane przez flegmatyk Pokaż wiadomość
(...) 2 - 3 razy do roku ściągnąć i zawiesić czyste zasłony)
Jeśli w zamian gwarantował bym stabilizację finansową (utrzymanie rodziny), pomoc w codziennych obowiązkach i doprowadzał do szaleństwa perfekcyjną minetą, wprowadzając ją tym samym w ezoteryczny wymiar, to jest to chyba kusząca perspektywa
2-3 razy w roku umyć okna i powiesić firanki to norma
Jeśli jednak miałoby to wyznaczać częstotliwość igraszek, to tragedia.
A z tą perfekcyjną minetą, to przemyśl sprawę. Miałam okazję poznać tylko jednego człowieka, który był mistrzem w tej dziedzinie.
Pozostali Panowie, jak to się mówi byli osamotnieni w podziwie dla swoich umiejętności.
Życzę Ci takiej perfekcji, choć póki co.... :

Cytat:
Napisane przez flegmatyk Pokaż wiadomość
Nie, oczywiście że nie poszedłem z żadną kobietą do łóżka. Aż boję się pomyśleć jak ta sytuacja miałaby przebiegać :/
... poza tym pamiętaj, że rutyna niszczy. Jeśli nic poza nie będziesz umiał, to nuda Was zabije-w dobrym seksie nie chodzi tylko o orgazm, gdyby tak było, zaspokajalibyśmy się wyłącznie na zasadzie "każdy sobie rzepkę skrobie", ale tym nie znajdziesz spełnienia.
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]

Edytowane przez aira
Czas edycji: 2016-03-25 o 08:43
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 19:58   #34
flegmatyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 17
Dot.: jestem wybrykiem natury

[QUOTE=aira;57928871]2-3 razy w roku umyć okna i powiesić firanki to norma
Jeśli jednak miałoby to wyznaczać częstotliwość igraszek, to tragedia.

Zapewniam, że coś na kształt białego małżeństwa by nie groziło. Wiele rzeczy można o mnie mówić, ale pomijając moje dziwne upodobania, to na pewno nie jestem z natury ascetą
flegmatyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 09:42   #35
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: jestem wybrykiem natury

Skoro nie byłeś jeszcze w łóżku z kobietą, ani jak się domyślam, w żadnym poważniejszym dłuższym związku, to nie możesz właściwie o sobie na razie powiedzieć nic. Bo to co piszesz, to na razie tylko Twoje wyobrażenia i pobożne życzenia. Niemniej życzę Ci powodzenia, a jeśli kiedyś zdecydujesz się na związek, to porozmawiaj z tą osoba szczerze o swoich preferencjach, może dzięki temu znajdziecie szybciej wspólny mianownik dla waszych preferencji, a jeśli nie to przynajmniej nie unieszczęśliwisz kogoś kto będzie w nieświadomości zastanawiał się, co jest nie tak.
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 20:05   #36
flegmatyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 17
Dot.: jestem wybrykiem natury

Wiem ,że minęło już trochę czasu od mojej ostatniej aktywności, ale muszę się czymś pochwalić. Wszystko zmierza w dobrym kierunku i wygląda na to, że zaczynam odczuwać normalny pociąg seksualny. Widocznie musiałem mieć wcześniej jakąś blokadę, nie wiem z czego to wynikało. Dopiero od niedawna zaczynam dostrzegać prawdziwe piękno kobiecego ciała, tzn. od momentu gdy naprawdę się zakochałem. Wszystko mnie w tej kobiecie podnieca - głos, uśmiech, ciało, czy zapach. Tak bardzo się z tego cieszę, bo już zacząłem tracić nadzieję na zmianę. Łącząc to wszystko z moimi i jej fantazjami będziemy mieli fantastyczne pożycie
flegmatyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-28 21:05:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.