Czy to ciąża :):)??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-28, 12:34   #1
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566

Czy to ciąża :):)???


Witam Was serdecznie
Wiem że pewnie takich wątków było dużo, ale bardzo Was proszę o odpowiedz
Od ponad tygodnia strasznie bolą mnie sutki, przy najmniejszym dotyku odczuwam ból, są nabrzmiałe i wydaje mi się, że troszkę się powiększyły, czasem też swędzą mnie piersi, nigdy wcześniej tak nie miałam a przed okresem bolały mnie całe piersi i nie swędziały.
Do tego ostatnie dwie "miesiączki" były dziwne, nawet nie wiem czy można nazwać to miesiączką bo to według mnie były małe krwawienia. Okres zawsze miałam nie regularny, ale tych krwawień wcześniej nie było, przed pojawieniem się pierwszego krwawienia(bo okresu długo nie było) robiłam test ciążowy wyszedł negatywny.
Staramy się z mężem o dziecko i nie wiem czy to mogą być objawy ciąży czy tylko sobie to wyobrażam.
Dodam jeszcze że kilka razy po współżyciu delikatnie krwawiłam.
Wiem że powinnam iść do lekarza, ale niestety mój lekarz jest na urlopie więc na wizytę pójdę dopiero w sierpniu, ale jutro zakupię test ciążowy.
Od jakiegoś czasu jestem ciągle senna ale to może przez tą pogodę Jak były upały było mi duszno i pociłam się więcej niż normalnie i więcej niż wszyscy, czasem też mam zawroty głowy.

Wiecie czym te objawy mogą być spowodowane?? Nie ukrywam że bardzo bym chciała żeby to były objawy ciąży, ale boję się żeby to nie było coś innego.

Z góry dziękuję za odpowiedzi
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 12:42   #2
dragomira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 129
Dot.: Czy to ciąża :):)???

Przecież możesz iść do jakiegoś ginekologa który Ci powie czy to ciąża czy nie a jak Twój lekarz wróci z urlopu to poprosisz go o poprowadzenie ciąży aha wg mnie krwawienie w czasie stosunku nie wróży nic dobrego, ale to nie ja jestem lekarzem. Trzymam kciuki mocno żeby wszystko było w porządku.
__________________
dragomira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 12:45   #3
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Czy to ciąża :):)???

Cytat:
Napisane przez dragomira Pokaż wiadomość
aha wg mnie krwawienie w czasie stosunku nie wróży nic dobrego, ale to nie ja jestem lekarzem. Trzymam kciuki mocno żeby wszystko było w porządku.

Krwawienie pojawia się zaraz po stosunku, a według Ciebie co to może być??? Słyszałaś coś o tym???

Zaczynam się martwić....
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 12:58   #4
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Czy to ciąża :):)???

Krwawienia (nitki krwi) po stosunku moga byc wynikiem silnego "tarcia", to znaczy kiedy dosc intensywnie sie kochacie - oczyiwscie nie musi tak byc. Ja tez tak mialam i powiedzialam o tym lekarzowi - tak to zinterpretowal.
Raczej nie jestes w ciazy, bo po 2 cyklach test juz by wyszedl mocny i pozytywny i raczej nie mialabys krwawien (chocby niewielkich), a po 2 jesli w tym cyklu zaszlas w ciaze to i tak jest za wczesnie, takie objawy sa typowo przedokresowe, jesli okres spozni ci sie conajmniej 5 dni mozesz zrobic test ciazowy - przed okresem to nie ma sensu, bo i tak wyjdzie negatywny.
Jesli chcesz miec 100% pewnosc zrob test z krwi beta HCG - koszt ok 25 - 30 zł w ktorymkolwiek labolatorium.
Pozdrawiam
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 13:03   #5
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Czy to ciąża :):)???

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
Krwawienia (nitki krwi) po stosunku moga byc wynikiem silnego "tarcia", to znaczy kiedy dosc intensywnie sie kochacie - oczyiwscie nie musi tak byc. Ja tez tak mialam i powiedzialam o tym lekarzowi - tak to zinterpretowal.
Raczej nie jestes w ciazy, bo po 2 cyklach test juz by wyszedl mocny i pozytywny i raczej nie mialabys krwawien (chocby niewielkich), a po 2 jesli w tym cyklu zaszlas w ciaze to i tak jest za wczesnie, takie objawy sa typowo przedokresowe, jesli okres spozni ci sie conajmniej 5 dni mozesz zrobic test ciazowy - przed okresem to nie ma sensu, bo i tak wyjdzie negatywny.
Jesli chcesz miec 100% pewnosc zrob test z krwi beta HCG - koszt ok 25 - 30 zł w ktorymkolwiek labolatorium.
Pozdrawiam

Dziękuję za odpowiedz Troszkę się uspokoiłam w sprawie tego krwawienia po stosunku
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 13:07   #6
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Czy to ciąża :):)???

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedz Troszkę się uspokoiłam w sprawie tego krwawienia po stosunku
Proszę bardzo!
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 14:55   #7
Marika27
Raczkowanie
 
Avatar Marika27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 299
Dot.: Czy to ciąża :):)???

Mnie sutki bolały (same sutki) wręcz piekły właśnie na ciążę i test który zrobiłam wyszedł pozytywnie. Być może ta bolesność sutków jest związana ze zmianami hormonalnymi...niekoniecz nie na ciąże, aczkolwiek jeśli się staracie o dzidziusia to życzę aby to był objaw ciąży.
Marika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 07:09   #8
uzytkowniczka71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 80
Dot.: Czy to ciąża :):)???

Cytat:
Napisane przez Marika27 Pokaż wiadomość
Mnie sutki bolały (same sutki) wręcz piekły właśnie na ciążę i test który zrobiłam wyszedł pozytywnie. Być może ta bolesność sutków jest związana ze zmianami hormonalnymi...niekoniecz nie na ciąże, aczkolwiek jeśli się staracie o dzidziusia to życzę aby to był objaw ciąży.

mnie też tak piekły i była to wina rewolucji hormonalnej w moim organizimie a nie ciazy więc różnie to bywa..
uzytkowniczka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:22   #9
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: Czy to ciąża :):)???

Zrób test krwi i wszystko będzie jasne.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.