Czarna lista - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-19, 15:07   #661
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Lista oszustów

Cytat:
Napisane przez paranoja
Zdjęcia uszkodzeń i plam możesz obejrzeć (zresztą już je widziałaś) w wyżej podanym linku.


O całej sprawie, że spodnie są uszkodzone, rozmawiałyśmy zanim moja przesyłka z biżuterią do Ciebie dotarła, zatem mierzenie jej, a nawet rozpakowanie koperty, było nieuzasadnione. Będzie łatwo sprawdzić datę, ponieważ podpisałaś odbór przesyłki u listonosza.


sylwia.gda dała Ci czas do końca sierpnia na załatwienie tej sprawy.
Tak jak mówiłam rzeczy mają znaleźć się u Paranoja do końca sierpnia. Z tego co widzę, mieszkasz w Warszawie, a nie w Wólce Małej, wiec dotarcie na pocztę nie powinno stanowić żadnego problemu.

Co do rzekomych 'gróźb'-akurat w temacie prawa cywilnego oraz karnego orientuję się świetnie z racji moich studiów-moja wypowiedź była jedynie powiadomieniem Cię o możliwych konsekwencjach, w żadnym wypadku nie była groźbą.

Co do braku reakcji moda na oszustwa, które dotknęły Ciebie wcześniej-nie mamy obowiązku dociekania ani wdawania się w sprawy wymiany miedzy użytkownikami.
Do tego powstał system przekupek. Ten wątek mogę rownież w każdej chwili zamknąć, jak już sugerował mi to Złoś na kosmetykach.
To, że teraz pomagam osobom niezadowolonym, wynika wyłącznie z moich dobrych chęci.

EOT
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 15:19   #662
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
Przekupka: 31 pkt / 100% pozyt.
GG do Justek
Dot.: Lista oszustów

Cytat:
Napisane przez paranoja
Zdjęcia uszkodzeń i plam możesz obejrzeć (zresztą już je widziałaś) w wyżej podanym linku.


O całej sprawie, że spodnie są uszkodzone, rozmawiałyśmy zanim moja przesyłka z biżuterią do Ciebie dotarła, zatem mierzenie jej, a nawet rozpakowanie koperty, było nieuzasadnione. Będzie łatwo sprawdzić datę, ponieważ podpisałaś odbór przesyłki u listonosza.


sylwia.gda dała Ci czas do końca sierpnia na załatwienie tej sprawy.
Ja uważam że mówienie mi,że zostaną uruchomione przykre 'wizażowe' środki na niesłowne osoby jest próbą zastraszenia mnie. A teraz tym bardziej słowa
o prawie cywilnym i karnym. W takim razie proszę bardzo!!!
A co do dotarcia na pocztę ja decyduję kiedy mam czas się na nią udać.
Nie jestem małym dzieckiem żeby mnie zastraszać, nie mam 18 czy 26 lat tylko trochę więcej!
Do paranoja:
Nie skomentuję Twoich tekstów w stylu że mam czas do końca miesiąca. I pozostałych również. Proszę bardzo możesz zgłosić całą sprawę na policję nawet już dzisiaj! Mój adres znasz, zresztą w każdej chwili moderator może podac Ci mój adres IP, więc z ustaleniem adresu nie będzie problemu!
Justek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 15:41   #663
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Lista oszustów

Chyba nie zrozumiałaś kwintesencji mojej wypowiedzi nr 821.

Ja widzę sprawę tak:

-wysłałaś niepełnowartoścoawą rzecz osobie
-otrzymałaś w zamian pełnowartościowe rzeczy
-wszystko jest opisane i sfotografowane w wątku wymiany
-nie chcesz odesłac rzeczy poszkodowanej osobie
-licytacja co do pojścia na pocztę nie przemawia w Twoim dobrym imieniu
-awanturujesz się i zarzucasz mi GROŹBY (!), których nie wypowiedziałam


Dla Twojej informacji-taki idący w ilość, aktywny oraz awanturniczy tryb wypowiedzi w tym wątku raczej nie przydaje Ci wiarygodności.
Osoby zainteresowane, które oglądały zdjęcia spodni oraz czytające ten wątek wyrabiają sobie odpowiedni pogląd na sprawę.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 16:09   #664
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Lista oszustów

Do Justek-
I jeszcze pytanie: kim jest dla Ciebie Nadiad? Wypowiada się ona razem z Tobą w innym wątku wymianowym i jej konto jest załozone na Twoim komputerze-przypominam, że na targowisku wymiany przeprowadzamy z jednego konta.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 16:36   #665
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
Przekupka: 31 pkt / 100% pozyt.
GG do Justek
Dot.: Lista oszustów

Przede wszystkim nie awanturuję się ale w związku z faktem oczerniania mojej osoby i robienia ze mnie oszustki odpowiadam na zarzuty!
Każdy ma prawo myśleć to co uważa na mój temat podobnie jest z ich poglądem na całą sprawę czyli robienie ze mnie conajmniej kryminalistki. Zadałam wcześniej pytanie gdzie był moderator w momencie kiedy ja zostałam faktycznie oszukana przez inna_ona i opiumalfa. Pierwsza wysłałą mi przepoconą pod pachami bluzkę z licznymi śladami po żelazku i nie odesłała mi nigdy mojej pomimo że ja odesłałam jej to coś listem poleconym. Druga wysłała mi rzekomo nową bluzę, a faktycznie była porozciągana i prócz tego zeschnięty cień. Po czym nie zgodziła się na odesłanie mi moich rzeczy. Gdzie wtedy był moderator pytam. Nikt jakoś wtedy nie zareagował a ze mnie robi się nie wiadomo jakiego oszusta.
Co do drugiego nicka, dotyczy on nie mnie a innej osoby nawet jeśli loguje się z mojego komputera. A to chyba nie jest zabronione ale jak rozumiem to spotrzeżenie ma potwierdzić jaką jestem ogromną oszustką.
Jednak to przykre, że mnie tak oczerniono. Bardzo dziękuję!
Justek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 16:49   #666
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Lista oszustów

Owszem, posiadanie dwóch kont nie jest zabronione-jednak na targowsku wymieniamy się z jednego konta.

Co do braku reakcji moda na osobę, która Cię oszukała-PONOWNIE zachęcam do dokładnego przeczytania mojej wypowiedzi nr 821, gdzie od co najmniej pół godziny widnieje odpowiedź.
Dla ścisłości-tamte wymiany były zanim zostałam modem-żaden mod nie ma obowiązku zajmowac się dogłębnie wymianami-od kiedy jestem modem, robię to, bo chcę.

Nikt z nikogo nie robi kryminalisty-nie życze sobie takich insynuacji-myślę że każdej wizażance zależaloby na tym, aby odzyskać swoje rzeczy.

Tej całej dyskusji nie byłoby, gdyby sprawa została załatwiona na PW z paranoją w swoim czasie-bo tak zwykle załatwia się najpierw kłopotliwe wymiany.

Na tym kończę OSTATECZNIE polemikę z Tobą w tym temacie, jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia co do moich wypowiedzi, odsyłam Cię do admina
Tyle że Złośliwiec nie ma tyle cierpliwości oraz czasu co ja, więc wypowiedzi skierowane do niego muszą być dość lakoniczne i na temat
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 20:09   #667
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Lista oszustów

Jeśli chodzi o spodnie jakie Justek wysłała jestem w szoku
po to określa sie stan ubrań, żeby wiadomo było na co się wymienia.
Za Chiny nie uwierzę , że nie wiedziała w jakim stanie są jej własne spodnie, przecież takie rzeczy typu dziura zauważa sie przy normalnym użytkowaniu,ubieraniu czy chociażby praniu, prasowaniu.
Nie chciałabym się aż tak rozczarować uroczą przesyłką. Wg mnie nie ma tłumaczenia, Justek myślala, że wyśle wadliwy towar i ktoś bedzie cicho siedział. Ile razy widze takie wątki odechciewa mi się wymian, sama się raz "przejechałam" i dostałam poplamioną starą bluzkę i nic z tym nie zrobiłam, a było mi okropnie głupio , wstydziłabym się komuś dać coś takiego za darmo, dlatego teraz nie widzę tłumaczenia, ktoś kto wysyła towar, doskonale wie CO wysyła!
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 20:26   #668
Mirabella
BAN stały
 
Avatar Mirabella
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 37
Przekupka: 25 pkt / 91% pozyt.
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mirabella GG do Mirabella Wyślij wiadomość przez Yahoo do Mirabella
Dot.: Lista oszustów

Qeen
poslała mi pieniązki za zwrot przesylki- (10zl)paczka dalej jest zaginiona,aczkolwiek na tym zakanczam nasza wymianke
jest ok
Mirabella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 08:00   #669
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
Przekupka: 31 pkt / 100% pozyt.
GG do Justek
Dot.: Lista oszustów

Cytat:
Napisane przez Dorixx
Jeśli chodzi o spodnie jakie Justek wysłała jestem w szoku
po to określa sie stan ubrań, żeby wiadomo było na co się wymienia.
Za Chiny nie uwierzę , że nie wiedziała w jakim stanie są jej własne spodnie, przecież takie rzeczy typu dziura zauważa sie przy normalnym użytkowaniu,ubieraniu czy chociażby praniu, prasowaniu.
Nie chciałabym się aż tak rozczarować uroczą przesyłką. Wg mnie nie ma tłumaczenia, Justek myślala, że wyśle wadliwy towar i ktoś bedzie cicho siedział. Ile razy widze takie wątki odechciewa mi się wymian, sama się raz "przejechałam" i dostałam poplamioną starą bluzkę i nic z tym nie zrobiłam, a było mi okropnie głupio , wstydziłabym się komuś dać coś takiego za darmo, dlatego teraz nie widzę tłumaczenia, ktoś kto wysyła towar, doskonale wie CO wysyła!
dorixx wprost w szoku jestem, ależ mnie rozpracowałaś no,no!
Oceniasz kogoś kogo nie znasz, załosne wręcz!
Przede wszystkim nikomu się nie tłumaczę!!! Robią to winne osoby. Bezczelna jesteś pisząc że coś wysłałam celowo!
Nie interesuje mnie co tu dalej będziecie pisały na mój temat. To jest ostatni raz kiedy loguję się na wizażu.Nie chcę mieć więcej z wizażem nic wspólnego po takim cyrku! A Wy myślcie i piszcie na mój temat co Wam się żywnie podoba aż do znudzenia tematem!
Justek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 08:44   #670
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Lista oszustów

Mam jednak nadzieję że zanim się z nami ostatecznie pożegnasz (naprawdę niepowetowana strata...), załatwisz to, co masz do załatwienia-czyli uczciwie odeślesz Paranoja jej biżuterię.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 08:59   #671
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
Przekupka: 31 pkt / 100% pozyt.
GG do Justek
Dot.: Lista oszustów

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda
Mam jednak nadzieję że zanim się z nami ostatecznie pożegnasz (naprawdę niepowetowana strata...), załatwisz to, co masz do załatwienia-czyli uczciwie odeślesz Paranoja jej biżuterię.
och coż za ironia ja też będę tęsknić.
Zrobię to co uważam za słuszne zwłaszcza po tym w jakim świetle przedstawiono tu moją osobę. Ach o ile sobie przypominam skończyłaś ze mną dyskusję. Chyba powinnam paść z wrażenia za ponowne zainteresowanie moją osobą.
No cóż przykro mi ale nie mam ochoty więcej dyskutować ani z Tobą ani z kimkolwiek.
Justek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 13:29   #672
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Przekupka: 37 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Lista oszustów

d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 14:24   #673
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Przekupka: 211 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Lista oszustów

Cytat:
Napisane przez Justek
och coż za ironia ja też będę tęsknić.
Zrobię to co uważam za słuszne zwłaszcza po tym w jakim świetle przedstawiono tu moją osobę. Ach o ile sobie przypominam skończyłaś ze mną dyskusję. Chyba powinnam paść z wrażenia za ponowne zainteresowanie moją osobą.
No cóż przykro mi ale nie mam ochoty więcej dyskutować ani z Tobą ani z kimkolwiek.
Sorki, że się wtrącę, ale nie rozumiem za bardzo skąd się ten cały cytuje cyrk wziął. Chyba stąd, że żadna z was nie chciała pierwsza odesłać przesyłki. Pamiętasz Justek, Tobie tez nie odpowiadała moja bluzeczka i po prostu sobie odesłałysmy rzeczy bez dyskusji, a tu afera się zrobiła niepotrzebnie bo mogło się rozejśc po kosciach. Dlaczego sie nie dogadalyscie co do tej wysylki? Skoro juz raz sie wymienilyscie to chyba jesli chodzi o zwrot to tez nie okazalybyscie sie oszustkami, czy nie? czy tylko ja taka łatwowierna jestem hihi . Pozdrawiam
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 16:09   #674
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Przekupka: 37 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Lista oszustów

Cytat:
Napisane przez iwona200
Sorki, że się wtrącę, ale nie rozumiem za bardzo skąd się ten cały cytuje cyrk wziął. Chyba stąd, że żadna z was nie chciała pierwsza odesłać przesyłki. Pamiętasz Justek, Tobie tez nie odpowiadała moja bluzeczka i po prostu sobie odesłałysmy rzeczy bez dyskusji, a tu afera się zrobiła niepotrzebnie bo mogło się rozejśc po kosciach. Dlaczego sie nie dogadalyscie co do tej wysylki? Skoro juz raz sie wymienilyscie to chyba jesli chodzi o zwrot to tez nie okazalybyscie sie oszustkami, czy nie? czy tylko ja taka łatwowierna jestem hihi . Pozdrawiam

No właśnie nikt tego nie rozumie, a już najbardziej chyba sama Justek.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 08:20   #675
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Lista oszustów

Wątki Mirabelli zamykam do czasu wyjaśnienia sprawy wymiany na kosmetykach.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 09:50   #676
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Lista oszustów

Mirabella-BAN stały, nieodwołalnie.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 02:09   #677
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Lista oszustów

A ja mam propozycje: podajcie imie i nazwisko ulice miasto ( albo sama ulice i miasto.Jezeli wiecej nie mozna bo ochrona danych osobowych) Przeczytalam calosc i tak na prawde tylko te osoby byly opisane:
Katarzyna S. z Sosnowca
Justyna G z Wołomina
Agnieszka S. z Lublina
Kinga -Zabrze
Chodzi mi o to ze nawet jezeli zmienia nik to latwiej bedzie zidentyfikowac oszustow. (przeciez podaja adres i dane) Niestety jestem nowa i wysylam 1 wiec nie chcialabym sie natknac na kogos.
No i mysle ze osob ktore dostały bana to by najbardziej dotyczylo. Bo jak nie moga oszukiwac na zabanowanym niku to zaloguja sie na nowym.
__________________
BLOG

Edytowane przez zaakrecona
Czas edycji: 2006-09-13 o 16:32
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 16:17   #678
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
GG do lalicja
Dot.: Oszustwo krótkie nóżki ma :(

Chcialam Was drofgie Wizazanki ostrzec przed wymianami z niejaka MADZIOUS, bo to zwykla oszustka, we wtorek tydzien temu wyslalam do niej bluzke listem poleconym priorytetowym (dowod nadania mam) i w zamian mialam dostac jej bluzke. Dzis jest 13.09 a przesylki wciąż nie ma, na maila z zapytaniem o co chodzi? napisala „po co te nerwy? bluzke wyslalam bodajze w czwartek tylko zapomnialam dodac priorytetu i dlatego tak dlugo idzie” dla mnie to smieszne wytlumaczenie. Nieodpowiedzialna dziewczyna i zwykla oszustka!
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 11:09   #679
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Przekupka: 15 pkt / 94% pozyt.
Dot.: Oszustwo krótkie nóżki ma :(

Cytat:
Napisane przez lalicja Pokaż wiadomość
Chcialam Was drofgie Wizazanki ostrzec przed wymianami z niejaka MADZIOUS, bo to zwykla oszustka, we wtorek tydzien temu wyslalam do niej bluzke listem poleconym priorytetowym (dowod nadania mam) i w zamian mialam dostac jej bluzke. Dzis jest 13.09 a przesylki wciąż nie ma, na maila z zapytaniem o co chodzi? napisala „po co te nerwy? bluzke wyslalam bodajze w czwartek tylko zapomnialam dodac priorytetu i dlatego tak dlugo idzie” dla mnie to smieszne wytlumaczenie. Nieodpowiedzialna dziewczyna i zwykla oszustka!
nie wiem, ale wydaje mi się, że rzeczywiście za wcześnie mieszasz ją z tym wątkiem. Jeśli rzeczywiście wysłała paczkę zwykłą w czwartek to może jeszcze być w drodze do Ciebie (ja miałam na poczcie przypadek że szła 2 tygodnie:/ ), więc myślę, że za wcześnie ją w ten sposób oceniać.
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 14:06   #680
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Przekupka: 211 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Oszustwo krótkie nóżki ma :(

Cytat:
Napisane przez lalicja Pokaż wiadomość
Chcialam Was drofgie Wizazanki ostrzec przed wymianami z niejaka MADZIOUS, bo to zwykla oszustka, we wtorek tydzien temu wyslalam do niej bluzke listem poleconym priorytetowym (dowod nadania mam) i w zamian mialam dostac jej bluzke. Dzis jest 13.09 a przesylki wciąż nie ma, na maila z zapytaniem o co chodzi? napisala „po co te nerwy? bluzke wyslalam bodajze w czwartek tylko zapomnialam dodac priorytetu i dlatego tak dlugo idzie” dla mnie to smieszne wytlumaczenie. Nieodpowiedzialna dziewczyna i zwykla oszustka!
ja sie wymienialam z madzious i bylo ok z dotarciem paczki
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-16, 07:40   #681
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
GG do lalicja
Dot.: Oszustwo krótkie nóżki ma :(

no mam nadzieje ze tez bedzie ok, tylko denerwuje mnie tez fakt ze mimo jej obecnosci na wizazu nie reaguje na wiadomosci, no nic... pozostaje mi tylko pop rpoetu posluchac Was i czekac
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-16, 15:44   #682
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Przekupka: 10 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Oszustwo krótkie nóżki ma :(

ja na paczkę od kami828 czekam już ponad miesiąc. Wysłałam jej jedno upomnienie - ponad tydzień temu. poaczka już miała być wysłana. Dziś znów wysłałam upomnienie, czekam do środy i wystawiam negatywa chamstwo
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 21:22   #683
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
GG do lalicja
Dot.: Oszustwo krótkie nóżki ma :(

no mysle ze teraz juz moge spokojnie powiedziec ze madzious to oszustka, minelo juz ponad dwa tygodnie od momentu jak wyslalam jej paczke i ona rzekomo wyslala swoja, moze i Poczta Polska to nie jest doskonala instytucja, ale napewno nie czeka sie na przesylke tyle czasu, mialam jeszcze nadzieje ze moze cos sie zmieni... ale jak to mowia nadzieja matka glupich zaluje ze tak sie stalo bo wyszlam na siwtego mikolaja ktory rozdaje prezenty za darmo, a bluzka kosztowala mnie naprawde sporo pieniedzy. Teraz moge niestety juz tylko zalowac i raczej nic nie zrobie...
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 07:12   #684
khuna
Raczkowanie
 
Avatar khuna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53
Przekupka: 6 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Oszustwo krótkie nóżki ma :(

Cytat:
Napisane przez lalicja Pokaż wiadomość
no mysle ze teraz juz moge spokojnie powiedziec ze madzious to oszustka, minelo juz ponad dwa tygodnie od momentu jak wyslalam jej paczke i ona rzekomo wyslala swoja, moze i Poczta Polska to nie jest doskonala instytucja, ale napewno nie czeka sie na przesylke tyle czasu, mialam jeszcze nadzieje ze moze cos sie zmieni... ale jak to mowia nadzieja matka glupich zaluje ze tak sie stalo bo wyszlam na siwtego mikolaja ktory rozdaje prezenty za darmo, a bluzka kosztowala mnie naprawde sporo pieniedzy. Teraz moge niestety juz tylko zalowac i raczej nic nie zrobie...
To może poproś madzious o zeskanowanie potwierdzenia nadania lub przefaksowanie i nich złoży na poczcie reklamacje, jeśli faktycznie paczkę wysłała.
__________________
C I U C H Y dla NAS, ciążowe i dla dziecka śliczne rzeczy

NOWY WĄTEK 20.08.2007



Kosmetyki
khuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 07:53   #685
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Oszustwo krótkie nóżki ma :(

Tak, jesli madzious do końca tego miesiąca nie wyjaśni sprawy, będę działać.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 08:33   #686
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
GG do lalicja
Dot.: Oszustwo krótkie nóżki ma :(

niestety nie odpowiada na maile, a w poprzednich stwierdzila ze zapomniala dodac priorytetu wiec dlatego tak dlugo idzie, wiec zadnego potwierdzenia nadania napewno nie ma...
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 08:35   #687
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Przekupka: 211 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Oszustwo krótkie nóżki ma :(

Cytat:
Napisane przez lalicja Pokaż wiadomość
niestety nie odpowiada na maile, a w poprzednich stwierdzila ze zapomniala dodac priorytetu wiec dlatego tak dlugo idzie, wiec zadnego potwierdzenia nadania napewno nie ma...
mogła wysłać poleconym bez priorytetu wtedy ma potwierdzenie. na list polecony i paczkę zawsze sie ma potwierdzenie niezaleznie czy to priorytet czy nie. tylko na zwykly list nie ma
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 08:54   #688
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
GG do lalicja
Dot.: Oszustwo krótkie nóżki ma :(

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
mogła wysłać poleconym bez priorytetu wtedy ma potwierdzenie. na list polecony i paczkę zawsze sie ma potwierdzenie niezaleznie czy to priorytet czy nie. tylko na zwykly list nie ma
tak tylko priorytet idzie jeden, gora dwa dni!
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 09:07   #689
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Przekupka: 211 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Oszustwo krótkie nóżki ma :(

Cytat:
Napisane przez lalicja Pokaż wiadomość
tak tylko priorytet idzie jeden, gora dwa dni!
no nie zawsze ale ona nie dodała priorytetu wiec mogl isc dluzej, a potwierdzenie musi miec wiec mozesz poprosic aby ci je zeskanowala
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 10:30   #690
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Przekupka: 37 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Oszustwo krótkie nóżki ma :(

Cytat:
Napisane przez lalicja Pokaż wiadomość
tak tylko priorytet idzie jeden, gora dwa dni!
Czasami priorytet idzie trzy tygodnie

Poproś ją, żeby podała Ci numer nadania, sprawdzisz sobie na poczcie, gdzie jest Twoja przesyłka.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.