Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-02, 10:49   #1651
Klaudia2904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 26
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Czy tylko mi sie wydaje że tem Jacek Toples przypomina Popka. Nawet glos ma identyczny
Klaudia2904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 11:48   #1652
Lilja132754
Raczkowanie
 
Avatar Lilja132754
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 39
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II


-
Czy Roman śpiewał o WAGINIE? :|[/QUOTE]


Tak xD

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Nie ma za co. Sama juz czekałam na odcinek :P


Plus za nie pokazanie Andelka i jego bełkotu :P


Co do Kini, nie spodziewałam się że sama porówna się do Jagny z Chłopów hahaha :P Dziewczyny miałyście prorocze wizje ? czy jak ? :P



Brzoskwinko no nie bądź zazdrosna Tego kwiatu to pół światu A jeśli Cię nie chciał to nie jest wart Ciebie. Pozdrawiam



Ten nowy Roman. Ja w ogóle nie wiedziałam za co się on przebrał tak naprawdę. Czy to pirat czy cygan hmm.. i z charakteru wydaje mi się że ma nie równo pod kopułą. hehe


Paweł Strażak : On mi przypomina z charakteru mojego wujka który ma 43 lata. I mają strasznie podobny charakter. Także jest kawalerem, całe zycie u mamusi na garnku i jego najlepszym zajęciem jest narzekanie i użalanie się nad sobą :P Ale mogę się mylić. Strażak jest przystojny nawet hehe



Błażej i Nutella : Nuuuudaaa . A ta matka taka zadowolona że mam wrażenie że ona chyba już udaje do tego programu.

Edytowane przez Lilja132754
Czas edycji: 2018-06-02 o 11:50
Lilja132754 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 13:54   #1653
Brzoskwinka2522
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 70
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ja,nie jestem zazdrosna o kogo być tu zazdrosna heh tylko ulga ze juz go nie będę oglądać w tv w końcu 😂😂
Brzoskwinka2522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 14:27   #1654
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilja132754 Pokaż wiadomość
dzięki !

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

ta Kinia mnie strasznie drażni.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 17:45   #1655
aha500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 21
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Przepraszam, ze kopiuje post ale nie umiem wpisac komantarza inaczej niz odpowiedź. Wlasnie leca powtorki chdw i jest tam taki Kamil z tatuażem na szyi, on byl dla mnie zawsze zagadką, nie wiem co z nim nie tak było, ze jednak dziewczyny nie miał, wydawał sie byc normalny, może wy wiecie o co kaman
aha500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 19:47   #1656
KAMILAO22
Przyczajenie
 
Avatar KAMILAO22
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 20
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Zobaczymy co będzie w następnym odcinku, ale faktycznie ten Paweł Strażak musi mieć jakieś mankamenty, gdyż jak widze, niektórym paniom na forum się podoba, a jednak mimo to nie ma nikogo ... Ja uważam, że naprawdę u niektórych powinny być napisy, bo nie wiadomo co mówią np. Andelek, Toples, Bandziorek ... Ciekawe do kogo tym razem Jaruś pojedzie. Oby była "czystempna" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KAMILAO22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 20:05   #1657
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

coś musi być z tym Pawłem nie tak. Jak dla mnie za bardzo sepleni też..
Jaruś znów znalazł jakąś czystępną swoją jedyną ciekawe jak to się potoczy jak już się spotkają
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-02, 21:07   #1658
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez KAMILAO22 Pokaż wiadomość
Zobaczymy co będzie w następnym odcinku, ale faktycznie ten Paweł Strażak musi mieć jakieś mankamenty, gdyż jak widze, niektórym paniom na forum się podoba, a jednak mimo to nie ma nikogo ... Ja uważam, że naprawdę u niektórych powinny być napisy, bo nie wiadomo co mówią np. Andelek, Toples, Bandziorek ... Ciekawe do kogo tym razem Jaruś pojedzie. Oby była "czystempna" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To chyba taki ładniejszy Bandziorek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 21:14   #1659
W_j_e_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez aha500 Pokaż wiadomość
Przepraszam, ze kopiuje post ale nie umiem wpisac komantarza inaczej niz odpowiedź. Wlasnie leca powtorki chdw i jest tam taki Kamil z tatuażem na szyi, on byl dla mnie zawsze zagadką, nie wiem co z nim nie tak było, ze jednak dziewczyny nie miał, wydawał sie byc normalny, może wy wiecie o co kaman
Nie jestem pewny czy to ten, ale on chyba siedział w zakładzie karnym albo poprawczaku, nie jestem pewny za co ale wydaje mi się, że chodziło o jakieś włamania czy coś podobnego.
On chyba sam o tym mówił w programie, bo poza programem go nie znam ani nie widziałem nigdzie w internecie.
W_j_e_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 23:12   #1660
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Siedzial w wiezieniu za wyludzanie kredytow, potrzebowal kasy, bo matka go zostawila z siostra na utrzymaniu, chyba dobrze pamietam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 08:49   #1661
KAMILAO22
Przyczajenie
 
Avatar KAMILAO22
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 20
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
To chyba taki ładniejszy Bandziorek

Zgadzam się w zupełności. Jeśli chodzi o Jarka, to problem polega na tym, że ta Aniela się za bardzo "wtranca", jak mówiła Anetka, jego już eks-partnerka. Wydaje mi się, że kogo Jarek by nie przyprowadził, to będzie źle (?). A swoją drogą, to czy wy również uważacie, że ten jego pies, to mu niebawem na głowę wejdzie i może mieć z czasem z tym psiakiem problemy?

Natrafiłem na fejsbukowy profil Roberta "tancerz" i tam nie ma nic nt. znajomości z Kingą, ani fotek ni postów, więc chyba nie są razem lub trzymają w tajemnicy dla "dobra programu"
KAMILAO22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-04, 07:55   #1662
zanetka20081992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Chyba jednak piekasz bo też ma skuter jeśli się nie myle że to jego ogłoszenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ead4cb3b9d3ff21bfbab79b1f3014c83.jpg (49,1 KB, 99 załadowań)
zanetka20081992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 10:55   #1663
aniek245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 39
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Kolejny bezpłciowy odcinek. Ah ciągle oglądam a potem narzekam, ale wciąż jakoś mam nadzieję że wróci stara atmosfera. A tam tylko marne podróby,topless ma głos i wymowę identyko andelek za którym nie tęsknie,strażak drugi bandziorek z wymowy i inteligencji. Ale robi na łyżwach „purułety” a bandziorek nie😂 Błażej i jego herszt-baba nadal w tych samych ciuchach i nadal nic nie wnoszą,poza spodziewanym,czyli komplikacjami. Jaruś miał jakieś 2 kwestie,a szkoda bo on jako ostatni chyba jest ciekawy. Kinia i jej peruka jadą na desce. Naprawdę jestem zawiedziona,a wy? Nie sądziłam że to kiedykolwiek powiem ale.... tęsknie za ryszardem i joanną🙀
aniek245 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 11:05   #1664
Lilja132754
Raczkowanie
 
Avatar Lilja132754
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 39
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez aniek245 Pokaż wiadomość
Kolejny bezpłciowy odcinek. Ah ciągle oglądam a potem narzekam, ale wciąż jakoś mam nadzieję że wróci stara atmosfera. A tam tylko marne podróby,topless ma głos i wymowę identyko andelek za którym nie tęsknie,strażak drugi bandziorek z wymowy i inteligencji. Ale robi na łyżwach „purułety” a bandziorek nie😂 Błażej i jego herszt-baba nadal w tych samych ciuchach i nadal nic nie wnoszą,poza spodziewanym,czyli komplikacjami. Jaruś miał jakieś 2 kwestie,a szkoda bo on jako ostatni chyba jest ciekawy. Kinia i jej peruka jadą na desce. Naprawdę jestem zawiedziona,a wy? Nie sądziłam że to kiedykolwiek powiem ale.... tęsknie za ryszardem i joanną🙀



Tak racja . Takie nudne te odcinki że więcej przewijam niż oglądam Ten Topless to ogólnie wydaje mi się taki cwaniaczek '' CO TO NIE JA itd " Ruchard i Joanna trzymają jeszcze ten serial ale czasem mi równiez tej patolii sie juz oglądac nie chce a tym bardziej narzekań Pani Tereski. Kiedyś w jakimś odcinku tak plakała i narzekała na Rucharda że mój facet kazał te bidolenie przełączyć bo się tego sluchać nie dało ...
Lilja132754 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 13:51   #1665
Djablica123
Raczkowanie
 
Avatar Djablica123
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 32
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

A mi ani Ryszarda ani jego pięknej Merry nie brakuję. Niech sobie żyją razem, wszyscy jak im tak dobrze a program niech pokazuje innych, bo CHDW to już Rysiek nie jest. I tak samo jak innych, którzy ułożyli sobie życie,powinni zaprzestać go pokazywać.
On to już się taki celebryta zrobil, że koszulki z własną podobizną i swoimi znanymi tekstami z CHDW sprzedawał na swoim profilu. Ot nowa praca cena wyjściowa bodajże 80 zł była dopiero jak ludzie mu pisali, że chińskie szmatki sprzedaje z badziewnym nadrukiem to zrobił promocję do 50 zł.
__________________




... Bo to zła kobieta była...
Djablica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 14:22   #1666
Vanillamilkshake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 238
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Tylko, ze Ruchard nie ulozyl sobie zycia. Gdzie tam jest cos poukladane? To, ze ich pokazuja, to dlatego, ze Ruchard i Aska tego chca i na tym zarabiaja. Bedzie kasiurka na fajeczki i wodeczke.
Ktos na kafeterii pisal, ze Aniela ma faceta i dlatego nie wystepuje. Ciekawe, czy to prawda.
Vanillamilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 14:40   #1667
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ten strażak z wymowy jak Bandziorek,tylko ciut przystojniejszy.
Mam jednak wrażenie, ze ma mentalność małego chłopca, mój syn ma lat 6 i podobnie zdania konstruuje,z tym ze syn jest dwujęzyczny i jeszcze szlifuje polską gramatykę
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 15:09   #1668
Djablica123
Raczkowanie
 
Avatar Djablica123
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 32
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
Tylko, ze Ruchard nie ulozyl sobie zycia. Gdzie tam jest cos poukladane? To, ze ich pokazuja, to dlatego, ze Ruchard i Aska tego chca i na tym zarabiaja. Bedzie kasiurka na fajeczki i wodeczke.
Ktos na kafeterii pisal, ze Aniela ma faceta i dlatego nie wystepuje. Ciekawe, czy to prawda.
Pisząc ułożył sobie życie, pisałam to z przymrużeniem oka. Gdzie on znajdzie bardziej uzależnioną od siebie kobietę? Ważne jest to, że kogoś ma, i to od baaardzo długiego czasu. Nic nowego do programu nie wnosi.
__________________




... Bo to zła kobieta była...
Djablica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 16:22   #1669
KAMILAO22
Przyczajenie
 
Avatar KAMILAO22
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 20
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Zgadzam się, że ten ostatni odcinek 154 był średnio ciekawy. Ogólnie, to stare "osobowości" nie były niczego sobie, a ci nowi typu Toples, Strażak czy Roman (przebieraniec z Podkarpacia) tacy średnio ciekawi. Jak patrzę na nich, to "tęsknię" za np. Pączusiem. A tego Ryszarda widziałem w "Dżentelmeni i wieśniacy" odc. 4, sezon 2 i nieco lepiej się prezentował niż w CHdW i szkoda, że już nie ma z nami Napoleona, który przymilał się do Aśki, gdy Ryszard siedział i wpadał do Tereski na herbatkę i rozmowy ...
KAMILAO22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-04, 20:13   #1670
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

W Tygodniku Ciechanowskim było ostatnio o matce Rycha, dokładnie o studni głębinowej. Niestety na ich stronie nie ma całego artykułu
http://www.tc.ciechanow.pl/aktualnos...nie_sudan.html
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 20:33   #1671
sharky33
Przyczajenie
 
Avatar sharky33
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 13
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Marudzicie że nudy, zapomnieliście, że podczas jednego dnia zdjęciowego każdego z bohaterów kręcony jest materiał na cały sezon. To też Mirella ciągle jest w tym samym ubraniu tak jak Kinia na jeden dzień się wyrwała z "miasta" do Henia....
sharky33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 08:00   #1672
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

widziałyście zapowiedź kolejnego odcinka na fanpejdżu? kinia dobrze mówi, że ci faceci szukają tylko kogoś do roboty
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 08:31   #1673
katsummer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Surrey UK
Wiadomości: 357
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Udalo mi sie nadrobix.

Ten Pawel to jak ktos t wczesniej pisal, jest chyba raczej taki malo inteligentny, a juz na bank niezaradny zyciowo. Podobno jest bardzo emocjonalny, nie wiem czy pamietacie jak lektor mowil, ze dziewczyny nie potragia sobie z tym radzic. Takze na pewno cos na rzeczy jest. Poza tym, uderza mnie jak on mowi o zwiazkach - opowiada o nich jak nastolatek, a nie dorosly facet. To taki niepijacy Bandziorek. Jakby chcieli pokazac, ze nie bedac alkusem, a majac braki, tez jest slabo.

Kinia dobrze mowi o facetach, ale nie zmienie zdania odnosnie jej zachowania.

Ten oblech na koncu z rozerotyzowanymi zaspiewkami wiejskimi... On z matka Jarusia moglby sie spotkac, ona tez takie szlagiery produkowala z siebie.

Jarus mistrz. Lubie chlopaka, radzi sobie jak moze. On i Gienek najlepsi.

Ja sie pytam, gdzie jest Bandziorek? Zapil?

Edytowane przez katsummer
Czas edycji: 2018-06-05 o 08:34
katsummer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 10:24   #1674
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
widziałyście zapowiedź kolejnego odcinka na fanpejdżu? kinia dobrze mówi, że ci faceci szukają tylko kogoś do roboty
Trafila w sedno.
Szukaja darnowej siły roboczej, w tych ruderach często bez łazienki i pewie ogrzewania
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 13:46   #1675
asienaebaem1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 60
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Trafila w sedno.
Szukaja darnowej siły roboczej, w tych ruderach często bez łazienki i pewie ogrzewania
Nie no, piece kaflowe mają
asienaebaem1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 18:39   #1676
Koci Charakter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 12
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Klaudia2904 Pokaż wiadomość
Czy tylko mi sie wydaje że tem Jacek Toples przypomina Popka. Nawet glos ma identyczny
Mialam doslownie to samo skojarzenie!

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Dziewczyny, wczoraj trafilam na to forum.. Az postanowilam konto zalozyc, by byc "bardziej z Wami".
Uwielbiam to, jak sie dzielicie wszelkimi nowinkami na temat ChDW.
Koci Charakter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 19:30   #1677
Klaudia2904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 26
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Koci Charakter juz myslalam ze tylko ja mam takie odczucie dla mnie uderzające podobieństwo tyle że bez tatuaży
Klaudia2904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 20:25   #1678
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Ten strażak z wymowy jak Bandziorek,tylko ciut przystojniejszy.
Mam jednak wrażenie, ze ma mentalność małego chłopca, mój syn ma lat 6 i podobnie zdania konstruuje,z tym ze syn jest dwujęzyczny i jeszcze szlifuje polską gramatykę
a Twój syn też układa takie piękne wiersze o miłości ?
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 21:17   #1679
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Przypominam, ze Jarus chcial sobie tez skuter sprawic...
Brakuje mi Asi i Ricarda. I nie podoba mi sie, ze Jarek zamienil Aniele na tego Gienka. To co, matka nie mogla, a Gieniek moze „czego luczyc”???
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 21:24   #1680
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Malparida Pokaż wiadomość
Przypominam, ze Jarus chcial sobie tez skuter sprawic...
a no tak, w którymś odcinku pokazywał Anieli jakiś tam
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-19 00:08:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.