Miłośniczki ZARY - część XV - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-06, 15:27   #1081
Venise
Zadomowienie
 
Avatar Venise
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 488
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Nedda Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie.

Mam spodnie woskowane z Zary (za 169 zl) ze zlotymi zamkami.Czy ktoras je nosi i moze mi powiedziec czy sie rozciagnely.Kupilam je 2 tygodnie temu ale nie bylo jeszcze okazji by je zalozyc. Kupilam rozmiar 40 (mam 95cm. w biodrach) ale odstaja mi troche w pasie.Boje sie ze jak sie rozciagnął to będzie katastrofa...
Moje niestety się trochę rozciągnęły.
Venise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 15:37   #1082
Nedda
Zadomowienie
 
Avatar Nedda
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 003
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez evciap0 Pokaż wiadomość
Mnie się nic nie rozciągały, a bardzo często je noszę i kilka razy je prałam
Cytat:
Napisane przez Venise Pokaż wiadomość
Moje niestety się trochę rozciągnęły.
Dziękuje za odpowiedz.

A czy macie może zdjęcia z tą spodnicą http://www.zara.com/webapp/wcs/store...2BZ%2BSUWAKAMI ? ostrzę sobie na nią zęby
__________________



Nedda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 17:33   #1083
Venise
Zadomowienie
 
Avatar Venise
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 488
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Nedda Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedz.

A czy macie może zdjęcia z tą spodnicą http://www.zara.com/webapp/wcs/store...2BZ%2BSUWAKAMI ? ostrzę sobie na nią zęby
Organzza wrzucała w niej zdjęcia
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=673
Venise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 18:27   #1084
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Dziewczyny czy któraś ma może te buty, wygodne są? I przede wszystkim czy rozmiarówka jest typowa? Niejednokrotnie w Zarze zdarza się że mój rozmiar jest na mnie za mały....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1180101107_2_1_1.jpg (30,8 KB, 37 załadowań)
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:10   #1085
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak z jakością jeansów w zarze? są z grubszego jeansu czy raczej cienkie-szmatkowate? czy farbują ciało i bluzki? i czy szybko kolor się nie spiera?
Aktualnie mam dwie pary zwykłych i dwie woskowanych i nie narzekam - nie farbują, rozciągnęły się niewiele (bardziej dopasowały do ciała).
Grubość materiału zaś zależna jest od modelu - są typowo cienkie letnie (aczkolwiek mocne) a i są grubsze. Poza tym najlepsze jak dla mnie są te z Woman. Powiem szczerze, że miałam w życiu dużo par z typowo "jeansowych" marek - Wrangler, Levis czy Mustang a i tak zarowe są jak dla mnie najlepsze Chociaż wiem, że trafiają się buble.
Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Naprawdę?! Spodnie ładne, te zameczki są super, ale cena jest z kosmosu, wolę nie mieć zameczków, a kupić identico spodnie za 60-80zł mniej. Zwłaszcza, że Pani Lennon pisała, iż się rozciągają w kolanach szybko. Nie wiem skąd oni biorą te ceny :s czekam na wyprzedaże niecierpliwie
Jak dla mnie to ten model jest za luźny w kolanach już fabrycznie - mierzyłam miętowe i beżowe i w obu parach czułam że nie opinają kolan (leżały w tej części dziwnie luźno), więc faktycznie po paru założeniach mogą się lekko rozciągnąć jeszcze bardziej.
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:39   #1086
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Dziewczyny ma któraś z Was tą bluzke??
Co o niej myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0264041803_2_1_3.jpg (18,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0264041803_1_1_3.jpg (19,0 KB, 43 załadowań)
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 20:49   #1087
katrina_s
Zadomowienie
 
Avatar katrina_s
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 146
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś ma może te buty, wygodne są? I przede wszystkim czy rozmiarówka jest typowa? Niejednokrotnie w Zarze zdarza się że mój rozmiar jest na mnie za mały....
Ja je mam, rozmiarówka standardowa. Ogółem buty są ok. Czytałam opinie, że są mega wygodne, jednak ja nie jestem w ocenie aż tak entuzjastyczna. Chodzę w nich póki co w pracy i pod koniec dnia zaczynają niestety boleć stopy.
__________________
You can't buy happines, but you can buy shoes and that's pretty close ...
katrina_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 09:07   #1088
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Venise Pokaż wiadomość
Moje niestety się trochę rozciągnęły.
ja mam te woskowane z zamkami 2 pary ale za199 i moje sie wcale nie rozciagnely a w jednych chodze bardzo czesto
te w ktorych czesto chodze jakby sie dopasowaly do figury ale kolana i tylek nie sa wypchane a ich nie oszczedzam
i co dziwne czarne ktore kupilam w zimie sa z cienxszego materialu niz te co kupilam teraz lososiowe
na stronie sa juz z nich tylko biale
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...2BZ%2BSUWAKAMI

Edytowane przez eleonorka cyrolka
Czas edycji: 2012-04-07 o 09:34
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 11:12   #1089
iwi88
Raczkowanie
 
Avatar iwi88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 184
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

A czy macie może jakieś zdjęcia z tą koszulką w roli głównej ?

Przy okazji przesyłam Wam Kochane najlepsze świąteczne życzenia, aby były pełne cudownej atmosfery i niesamowitych stylizacji z ZARĄ w roli głównej!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6009043620_1_1_3.jpg (16,0 KB, 34 załadowań)
iwi88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 12:13   #1090
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Ja też chciałam się podłączyć to życzeń.
Zdrowych, spokojnych Świąt dziewczyny
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 12:15   #1091
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Ja dziękuję za życzenia i też życzę wszystkim użytkowiniczkom forum zdrowych i radosnych Świąt. Smacznego jajka, mazurków i mokrego dungusa!
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 12:31   #1092
Ekscelencja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 614
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Radosnych Świąt

Mirell, czy w tej łososiowej torebce da się odpiąć długi pasek ?
Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 13:41   #1093
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Ekscelencja Pokaż wiadomość
Radosnych Świąt

Mirell, czy w tej łososiowej torebce da się odpiąć długi pasek ?
Niestety nie Tak samo jak regulować długości nie można, ale ogólnie pasek nie jest jakiś mega długi i bez niego torebka wyglądałaby trochę łyso

Również życzę wszystkim spokojnych, radosnych świąt i bogatego zająca

Edytowane przez Mirell
Czas edycji: 2012-04-07 o 13:43
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 14:29   #1094
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Dziewczyny czy oglądałyście może na żywo mini shoppera..? Bardzo niewielki jest..? Boję się czy nie wygląda karykaturalnie


P.S. Wesołych Świąt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mini.jpg (13,3 KB, 16 załadowań)
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 14:39   #1095
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy oglądałyście może na żywo mini shoppera..? Bardzo niewielki jest..? Boję się czy nie wygląda karykaturalnie


P.S. Wesołych Świąt
dla mnie wyglądał jak torebka dla małej dziewczynki plus kiepskie wykonanie
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 14:51   #1096
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy oglądałyście może na żywo mini shoppera..? Bardzo niewielki jest..? Boję się czy nie wygląda karykaturalnie


P.S. Wesołych Świąt
Widziałam go z daleko, malutki jest.
Jak ktoś lubi takie małe torebusie to będzie zadowolony.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 14:53   #1097
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy oglądałyście może na żywo mini shoppera..? Bardzo niewielki jest..? Boję się czy nie wygląda karykaturalnie
Właśnie tak wygląda
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 15:25   #1098
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez mauskacom Pokaż wiadomość
dziewczyny, powiedzcie,czy w stacjonarnych sklepach są dostępne jeszcze te swetry, lub online widziałyście je ? ja je widziałam ,ale już jakiś czas temu,ale w sklepie się u mnie nie pojawiły. tylko w necie je widziałam.


http://passion4fashion-madzix.blogsp...land.html#more

mam ten sweter. kupiłam go na przełomie lutego i marca. pamiętam oglądałam go w weekend i było około 15 sztuk w rozmiarze M (innych nie było), a w poniedziałek kupiłam ostatni z manekina. w online shopie też były tylko M, w sumie jeszcze parę dni temu były dostępne.
nawet go dzisiaj miałam na sobie
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 15:25   #1099
Venise
Zadomowienie
 
Avatar Venise
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 488
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
ja mam te woskowane z zamkami 2 pary ale za199 i moje sie wcale nie rozciagnely a w jednych chodze bardzo czesto
te w ktorych czesto chodze jakby sie dopasowaly do figury ale kolana i tylek nie sa wypchane a ich nie oszczedzam
i co dziwne czarne ktore kupilam w zimie sa z cienxszego materialu niz te co kupilam teraz lososiowe
na stronie sa juz z nich tylko biale
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...2BZ%2BSUWAKAMI
Moje niestety rozciągnęły się na pupie i w udach, jestem zdziwiona zwłaszcza, że nie zakładam ich częściej niż raz w tygodniu. Nie jest to bardzo zauważalne rozciągnięcie, ale ja po prostu nie lubię jak mi coś odstaje
Venise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 15:34   #1100
Nedda
Zadomowienie
 
Avatar Nedda
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 003
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Venise Pokaż wiadomość
Moje niestety rozciągnęły się na pupie i w udach, jestem zdziwiona zwłaszcza, że nie zakładam ich częściej niż raz w tygodniu. Nie jest to bardzo zauważalne rozciągnięcie, ale ja po prostu nie lubię jak mi coś odstaje
Zalozylam dzisiaj swoje po raz pierwszy i sa za duze Czy jakas dobra duszyczka moglaby mi podać wymiary tych spodni (model za 169 zl z zamkami, woskowane) a konkretnie rozmiar 38? Dziękuje z gory.Zastanawiam sie nad zakupem beżowych i nie wiem jaki rozmiar brać...
__________________



Nedda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 16:07   #1101
Cygaretka888
Raczkowanie
 
Avatar Cygaretka888
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 409
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Potwierdzam, woskowane spodnie się niestety rozciągają - zwłaszcza czarne rozciągnęły się koszmarnie
__________________
'Nie uzależniaj nic od czasu jaki na to poświęcisz. Czas i tak upłynie'
Cygaretka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 16:48   #1102
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Moje spodnie woskowane się nie rozciągnęły, mam czarne i białe z women z zamkami za 199 oraz beżowe z basic za 169 i nic się z nimi nie dzieje Czarne od początku były lekko za szerokie w pasie i to jedyna ich wada, że trzeba z paskiem nosić
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 16:54   #1103
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
Moje spodnie woskowane się nie rozciągnęły, mam czarne i białe z women z zamkami za 199 oraz beżowe z basic za 169 i nic się z nimi nie dzieje Czarne od początku były lekko za szerokie w pasie i to jedyna ich wada, że trzeba z paskiem nosić
Moje również się nie porozciągały, może minimalnie ale nie na tyle by powodowało to dyskomfort w trakcie noszenia
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 16:55   #1104
chocolate-spoon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 100
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Dziewczyny, potrzebuję pilnie Waszej pomocy!

Widzę, że toczy się tu dyskusja na temat woskowanych spodni, ja również piszę w tej sprawie.

Jesienią kupiłam woskowane czarne spodnie za 169 zł, bez zamków, ze złotym guzikiem. (niestety nie jestem w stanie powiedzieć czy to dział woman czy basic). Pomijając fakt, że zaczęły się rozciągać, strasznie je lubiłam i przymykałam oko na ich wady. Niestety, pewnego dnia, mając te spodnie na sobie, założyłam nogę na nogę i spodnie pękły w kroku (nie na szwie). Dodatkowo wcześniej podczas chodzenia zaczęły się potwornie przecierać na kolanach i udach, a co najgorsze ... na całej długości w miejscach gdzie się marszczyły, powstały brzydkie poziome przetarcia. Gdy nosiłam je na sobie, nie rzucało się to w oczy, jednak gdyby przyjrzeć się im z bliska, wyglądało to okropnie. Niestety, nie była to wina częstego użytkowania, czy prania, a przetarcia zaczęły się robić niedługo po zakupie.
W kroku materiał był już na tyle przetarty, że nie wytrzymał. Myślę, że gdybym pochodziła w nich chwile dłużej, poszedłby również po drugiej stronie szwu. Tak, wiem, ktoś może uznać, że to normalne, że spodnie przecierają się w kroku, ale tu chodzi głównie o to, że one były przetarte na całej długości, z przodu i z tyłu,na całej długości prawie do kostki, w miejscach gdzie nie mogłam ich sama zetrzeć.

Zaniosłam spodnie do reklamacji, jako że nie mam już nic do stracenia, jednak została ona negatywnie rozpatrzona. Nie chciałam zwrotu gotówki - tylko wymianę na nowe. Najgorsze, że nie chcę rozstawać się z woskowanymi rurkami i zapewne niedługo pójdę do zary i kupię kolejne(to chyba jedyne woskowane spodnie, które dobrze na mnie leżą) z którymi stanie się to samo. Nie chcę wyrzucać w błoto kolejnych 170 zł :/

Dlatego proszę Was o pomoc. Myślicie, że słusznie chcę je reklamować i co powinnam zrobić dalej - odwoływać się od reklamacji czy dać sobie spokój?

Z góry dziękuję, pozdrawiam!
chocolate-spoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:04   #1105
Pani Lennon
Rozeznanie
 
Avatar Pani Lennon
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NY, NY
Wiadomości: 781
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
Moje spodnie woskowane się nie rozciągnęły, mam czarne i białe z women z zamkami za 199 oraz beżowe z basic za 169 i nic się z nimi nie dzieje Czarne od początku były lekko za szerokie w pasie i to jedyna ich wada, że trzeba z paskiem nosić
mi się wydaje, że rozciąganie spodni to kwestia indywidualna, często nawet niezależna od materiału. ja rozciągam je zawsze. nie ważne czy to będą spodnie za 100 czy 400 złotych. zawsze rozciągnę w kolanach ale to dlatego, że jak założę rano, to zdejmę dopiero wieczorem (a wiem, że dużo osób jak wraca do domu od razu się przebiera w 'domowe' ciuszki), niestety też nagminnie siadam z podwiniętymi kolanami, co niestety kończy się w wiadomy sposób.


mam pytanko: czy zarowe skórzane balerinki bardzo się rozciągają? bo niestety już nigdzie nie było 36 i musiałam kupić 37 i obawiam się, że za kilka miesięcy mogą zacząć spadać z nóg, szczególnie, że fason specyficzny.
(plus: BYŁY UMAZANE CZERWONĄ SZMIKNKA! ja się pytam; jak te kobiety to robią? )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2202101001_1_1_3.jpg (10,9 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez Pani Lennon
Czas edycji: 2012-04-07 o 17:08
Pani Lennon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:11   #1106
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Pani Lennon Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że rozciąganie spodni to kwestia indywidualna, często nawet niezależna od materiału. ja rozciągam je zawsze. nie ważne czy to będą spodnie za 100 czy 400 złotych. zawsze rozciągnę w kolanach ale to dlatego, że jak założę rano, to zdejmę dopiero wieczorem (a wiem, że dużo osób jak wraca do domu od razu się przebiera w 'domowe' ciuszki), niestety też nagminnie siadam z podwiniętymi kolanami, co niestety kończy się w wiadomy sposób.


mam pytanko: czy zarowe skórzane balerinki bardzo się rozciągają? bo niestety już nigdzie nie było 36 i musiałam kupić 37 i obawiam się, że za kilka miesięcy mogą zacząć spadać z nóg, szczególnie, że fason specyficzny.
(plus: BYŁY UMAZANE CZERWONĄ SZMIKNKA! ja się pytam; jak te kobiety to robią? )
Ja moich spodni nie oszczędzam, z reguły noszę od rana do wieczora
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:12   #1107
Cygaretka888
Raczkowanie
 
Avatar Cygaretka888
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 409
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez chocolate-spoon Pokaż wiadomość
Niestety, nie była to wina częstego użytkowania, czy prania, a przetarcia zaczęły się robić niedługo po zakupie.

Dlatego proszę Was o pomoc. Myślicie, że słusznie chcę je reklamować i co powinnam zrobić dalej - odwoływać się od reklamacji czy dać sobie spokój?

Z góry dziękuję, pozdrawiam!
Jeśli uważasz, że to wina materiału, to odwołuj się.
Ja zaniosłam moje woskowane do reklamacji, bo miały wadliwy materiał - pisałam wcześniej, że pojawiają się na nich przebarwienia. Reklamację uwzględniono i mogłam je wymienić (co prawda na inny model, bo tamtego już nie było, ale też jestem zadowolona)

Cytat:
Napisane przez Pani Lennon Pokaż wiadomość
(plus: BYŁY UMAZANE CZERWONĄ SZMIKNKA! ja się pytam; jak te kobiety to robią? )
Szminka i puder to standard niestety... ja wczoraj widziałam spodnie umazane krwią..
__________________
'Nie uzależniaj nic od czasu jaki na to poświęcisz. Czas i tak upłynie'
Cygaretka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:14   #1108
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Wesołych Świąt dziewczyny
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:22   #1109
Pani Lennon
Rozeznanie
 
Avatar Pani Lennon
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NY, NY
Wiadomości: 781
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Cygaretka888 Pokaż wiadomość

Szminka i puder to standard niestety... ja wczoraj widziałam spodnie umazane krwią..
przyznaję, że to przebija wszystko!
ale szminka na bucie wprawiła mnie w niemałe osłupienie.
Pani Lennon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:25   #1110
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Pani Lennon Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że rozciąganie spodni to kwestia indywidualna, często nawet niezależna od materiału. ja rozciągam je zawsze. nie ważne czy to będą spodnie za 100 czy 400 złotych. zawsze rozciągnę w kolanach ale to dlatego, że jak założę rano, to zdejmę dopiero wieczorem (a wiem, że dużo osób jak wraca do domu od razu się przebiera w 'domowe' ciuszki), niestety też nagminnie siadam z podwiniętymi kolanami, co niestety kończy się w wiadomy sposób.


mam pytanko: czy zarowe skórzane balerinki bardzo się rozciągają? bo niestety już nigdzie nie było 36 i musiałam kupić 37 i obawiam się, że za kilka miesięcy mogą zacząć spadać z nóg, szczególnie, że fason specyficzny.
(plus: BYŁY UMAZANE CZERWONĄ SZMIKNKA! ja się pytam; jak te kobiety to robią? )
Ja tak robię, a mimo to dwie pary spodni jakie posiadam z zary mega mi się poniszczyły. Dżinsy rozciągnęły się o jeden rozmiar (jestem szczupła więc to nie wina ciała), a czarne rurki zrobiły się takie brzydkie - materiał się sprał i dodatkowo coś było nie tak z szyciem, bo zaczęły mi się te spodnie podczas chodzenia przekręcać.
Podobają mi się te woskowane spodnie z zamkami, ale mam obawy przed zakupem...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.