Miłośniczki ZARY - część XV - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-12, 15:22   #2281
Venise
Zadomowienie
 
Avatar Venise
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 488
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Dziękuje za podpowiedzi Nie mam niestety zdjęć, ale mam już 2 tulipanki i dobrze na mnie leżą, a tej żółtej niestety nie przymierzałam. Tylko myślicie, że tą w kwiaty można nosić jesienią Wyjeżdżam w lipcu i wracam w październiku, więc całe lato nie będę miała okazji jej nosić..
Nie potrafię sobie wyobrazić tej sukienki w wersji jesiennej (tej drugiej również)
Venise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:25   #2282
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Dziewczyny pomozecie? potrzebuje opinni, moze chociaz jednego zdjecia na stopie, tych butów, chcialabym wiedziec czy sa stabilne i czy waska stopa nie bedzie sie wysuwala. Chce je zamowic online na wlasny slub....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FSDGF.jpg (31,3 KB, 135 załadowań)
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:38   #2283
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomozecie? potrzebuje opinni, moze chociaz jednego zdjecia na stopie, tych butów, chcialabym wiedziec czy sa stabilne i czy waska stopa nie bedzie sie wysuwala. Chce je zamowic online na wlasny slub....
Też się nad nimi zastanawiam, również na własny ślub . Jednak mam obawy, że mogą być niewygodne a przez odkrytą piętę stopa może nie być stabilna. Do tego podobnie jak Ty mam wąską stopę i boję się, że palce będą wysuwać się do przodu.
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:42   #2284
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Dziękuje za podpowiedzi Nie mam niestety zdjęć, ale mam już 2 tulipanki i dobrze na mnie leżą, a tej żółtej niestety nie przymierzałam. Tylko myślicie, że tą w kwiaty można nosić jesienią Wyjeżdżam w lipcu i wracam w październiku, więc całe lato nie będę miała okazji jej nosić..
Myślę, że do ramoneski będzie wyglądać bardzo fajnie Pamiętajmy, że w tym roku pierwszy śnieg spadł jakoś w styczniu. Chociaż uważam, że obie są wiosenno-letnie. A nie możesz jej zabrać ze sobą?


Dziewczynki to wiecie jak z wyprzedażami w Zara Home?
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:57   #2285
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Też się nad nimi zastanawiam, również na własny ślub . Jednak mam obawy, że mogą być niewygodne a przez odkrytą piętę stopa może nie być stabilna. Do tego podobnie jak Ty mam wąską stopę i boję się, że palce będą wysuwać się do przodu.
Jeśli mogę coś poradzić w kwestii butów ślubnych, wybierz się do Nine West, swoje kupiłam właśnie tam i szczerze mówiąc, wygodniejszych butów nigdy nie miałam na stopach. Były bardzo wysokie, bo aż 10 cm z platformą 1 cm i wytrzymałam w nich kilkanaście godzin bez najmniejszego problemu, do rana bez przebierania na inne. Miałam peep toe, palce nie wysuwały sie do przodu, nic nie gniotło, gryzło itp. Dodam, że mam wąskie i wrażliwe stopy, z reguły większość obcasow jest dla mnie mało wygodna. Kosztowały nie mało, ale wg mnie warto wydać wiecej dla komfortu.

Osobiście nie decydowalabym sie na zakup butów tylko z paskiem na pięte, są mało stabilne.
__________________

Edytowane przez anies5
Czas edycji: 2012-05-12 o 15:58
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 16:15   #2286
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Pytam o nią, bo u nas tylko zielona, a ja bym ten dostepny w us granat chciała, ale jak klikne to nie ma opcji zwrotu raczej, więc chciałabym być choć ciut pewna
Ooo, rzeczywiście dopiero teraz zobaczyłam, że u nas tylko zieleń tez chciałabym granat, może wprowadzą?

Hihi w poniedziałek, wtorek mogę zobaczyć, czy je znajdę jeśli wytrzymasz i jeśli chcesz oczywiście to pójdę posprawdzać, jak tylko będą to cykne fotkę
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 16:27   #2287
vogue1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Dzięki za odp

Widziałam ją, jest śliczna

Dzięki za odp

Ostatnio widzę coraz więcej ubrań ze skazami. Ciuchy są brudne, prują się, mają zepsute suwaki i dziury. Moja mama mierzyła białą sukienkę, była dobra, ale niestety miała pod koniec suwaka, przy wszyciu go - sporą dziurę. Strach kupować rzeczy, które kosztują czesto przeszło 3 stówy
Mała fotorelacja z dzieiejszych zakupów w manufakturze (mają tu o wiele więcej towarów niż w porcie)
  • Żakiet-sweter z TRF za 199zł - lato idzie, a ja musiałam go mieć, kocham takie żakieciki
  • Miętowa spódnica za 169zł
  • Biała spódnica z baskinką za 169zł
  • Sukienka dwuczesciowa za 199zł
Widziałam też wężowe sukienki, stare shoppery (czarny i beżowy) i wiele innych rzeczy.
Jak ktoś chciał kupic cekinową kopertówkę z zeszłego sezonu, to w h&m widziałam identyczne - czarno-srebrna wersja.


Zakiet piekny
Moglabyc podac link do sklepu online?

Ogladam, szukam i nie widze
vogue1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 17:24   #2288
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Jeśli mogę coś poradzić w kwestii butów ślubnych, wybierz się do Nine West, swoje kupiłam właśnie tam i szczerze mówiąc, wygodniejszych butów nigdy nie miałam na stopach. Były bardzo wysokie, bo aż 10 cm z platformą 1 cm i wytrzymałam w nich kilkanaście godzin bez najmniejszego problemu, do rana bez przebierania na inne. Miałam peep toe, palce nie wysuwały sie do przodu, nic nie gniotło, gryzło itp. Dodam, że mam wąskie i wrażliwe stopy, z reguły większość obcasow jest dla mnie mało wygodna. Kosztowały nie mało, ale wg mnie warto wydać wiecej dla komfortu.

Osobiście nie decydowalabym sie na zakup butów tylko z paskiem na pięte, są mało stabilne.
Też jestem zdania, że buty ślubne muszą być wygodne i stabilne dlatego do tych z Zary podchodzę z rezerwą, póki co szukam innych. Nine West niestety nie ma u mnie w mieście a szkoda, bo mają naprawdę piękne kolekcje. Masz może jakieś zdjęcie swoich butów?
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 17:37   #2289
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Też jestem zdania, że buty ślubne muszą być wygodne i stabilne dlatego do tych z Zary podchodzę z rezerwą, póki co szukam innych. Nine West niestety nie ma u mnie w mieście a szkoda, bo mają naprawdę piękne kolekcje. Masz może jakieś zdjęcie swoich butów?
Powinnam mieć jakieś zdjęcia w domu na komputerze. Wieczorem poszukam i dam znać
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 17:47   #2290
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez ataga88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie proszę na którą ze spódnic poniżej się zdecydować Bardziej zależy mi, żeby nosić ją na codzień niż od święta Niestety nie mam w żadnej zdj więc dodaje zdj ze strony.
Moim zdaniem ładniejsza ta kolorowa, no i będzie bardziej pasowała na różne okazje - można ją założyć na codzień, ale też od święta, zresztą w ogóle bardziej mi się podoba .

Dziewczyny, ja mam jeszcze takie pytanie, mam nadzieję, że go nie powtarzam. Jak kupuję online i zamawiam do sklepu to muszę wcześniej zapłacić czy mogę zapłacić przy odbiorze?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 17:56   #2291
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ładniejsza ta kolorowa, no i będzie bardziej pasowała na różne okazje - można ją założyć na codzień, ale też od święta, zresztą w ogóle bardziej mi się podoba .

Dziewczyny, ja mam jeszcze takie pytanie, mam nadzieję, że go nie powtarzam. Jak kupuję online i zamawiam do sklepu to muszę wcześniej zapłacić czy mogę zapłacić przy odbiorze?
musisz wcześniej zapłacić przy składaniu zamówienia od razu wpisuje się numer karty
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 18:05   #2292
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Powinnam mieć jakieś zdjęcia w domu na komputerze. Wieczorem poszukam i dam znać
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 18:12   #2293
Agnesta
Zadomowienie
 
Avatar Agnesta
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 217
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

udało mi się dorwać pomaranczowy sweter z rozcięciem na plecach w pełnej rozmiarówce!! juupi! jestem szczesliwa posiadaczka eSeczki
Agnesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 18:14   #2294
bbss
Zadomowienie
 
Avatar bbss
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: hyhy
Wiadomości: 1 153
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Mi się bardziej podoba ta w kwiaty, ale to dlatego, że mam słabość do nich

Też mam pytanie z tej serii: która lepsza, bo nie mogę się zdecydować
W kwiaty czy ta żółta?
Kwiaty, kwiaty, kwiaty
bbss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 18:33   #2295
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;34077050]musisz wcześniej zapłacić przy składaniu zamówienia od razu wpisuje się numer karty [/QUOTE]
Dziękuję za informację .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 19:13   #2296
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez vogue1987 Pokaż wiadomość
Zakiet piekny
Moglabyc podac link do sklepu online?

Ogladam, szukam i nie widze
To ten sam fason, niestety w mojej wersji kolorystyczniej nie ma go na stronie. Może się jeszcze pojawi.
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...2BZ%2BSUWAKAMI
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 19:35   #2297
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio byłam w Zarce i w sumie mało co mi się podoba...

Kupiłam tylko te rzeczy. Te różowe buty są boskie... I takie tanie
Potwierdzam, że te buty są rewelacyjne Mam w tym samym kolorze. Były wtedy jeszcze w kolorze granatowym i chyba chętnie je kupię jak dotrwają do przeceny
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 19:37   #2298
Esteella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 479
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Mi się bardziej podoba ta w kwiaty, ale to dlatego, że mam słabość do nich

Też mam pytanie z tej serii: która lepsza, bo nie mogę się zdecydować
W kwiaty czy ta żółta?
Wybierz tą w kwiaty
__________________
Blog o modzie, podróżach: http://anna-and-klaudia.blogspot.com
Esteella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:27   #2299
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

ja dzis mierzylam tego tulipana mi sie bardzo podoba i chetnie bym go kupila tylko zastanawiam sie czy na wesele nie jest zbyt jasny??? tzn w rzeczywistosci jest ciut ciemniejszy... i material taki niby nie cieniutki ale mega gruby tez nie.... sama nie wiem

moze osoby ktore go maja wypowiedza sie jak sie go nosi

tego bialego tulipana widzialam dzis na jednej z pan, poszerza biodra wiec jedynie dla bardzo szczuplutkich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0211.jpg (18,7 KB, 303 załadowań)
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !

Edytowane przez Ray
Czas edycji: 2012-05-12 o 20:29
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 20:33   #2300
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
ja dzis mierzylam tego tulipana mi sie bardzo podoba i chetnie bym go kupila tylko zastanawiam sie czy na wesele nie jest zbyt jasny??? tzn w rzeczywistosci jest ciut ciemniejszy... i material taki niby nie cieniutki ale mega gruby tez nie.... sama nie wiem

moze osoby ktore go maja wypowiedza sie jak sie go nosi

tego bialego tulipana widzialam dzis na jednej z pan, poszerza biodra wiec jedynie dla bardzo szczuplutkich
Moim zdaniem kolor odpowiedni na wesele, bardzo ladnie w niej wyglądasz, ale nie widziałam jej na żywo, więc nie pomogę w kwestii materiału .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:58   #2301
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
ja dzis mierzylam tego tulipana mi sie bardzo podoba i chetnie bym go kupila tylko zastanawiam sie czy na wesele nie jest zbyt jasny??? tzn w rzeczywistosci jest ciut ciemniejszy... i material taki niby nie cieniutki ale mega gruby tez nie.... sama nie wiem

moze osoby ktore go maja wypowiedza sie jak sie go nosi

tego bialego tulipana widzialam dzis na jednej z pan, poszerza biodra wiec jedynie dla bardzo szczuplutkich

Jak już mówiłam mam go, założyłam póki co 3 czy 4 razy i nosi mi się bardzo dobrze Materiał fakt, nie jest najcieńszy ale za to jest przewiewny więc nie grzeje, podszewka również jest cienka w dodatku gładka "satynowa" więc wzmaga uczucie chłodzenia.
Co do koloru to osobiście noszę tego tulipana na co dzień ale i na wesele wydaje mi się w sam raz. Więc teraz decyzja w Twoich rękach
Aa i po raz kolejny dodam, że nadal się łudzę, że jeszcze w tym sezonie pojawi się wersja brzoskwiniowa, miętowa lub błękitna z gładkiego materiału, chociaż po tym co ostatnio się pojawia na stronie zaczynam wątpić
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:19   #2302
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Znalazłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (42,3 KB, 351 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (23,4 KB, 320 załadowań)
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 23:52   #2303
Esteella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 479
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Sukienka Zara - więcej zdjęć na blogu
Wstawiam zdjęcie tutaj do zarowego wątku, gdyby ktoś chciał wiedzieć jak leży ta sukienka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020072x600.jpg (99,9 KB, 255 załadowań)
__________________
Blog o modzie, podróżach: http://anna-and-klaudia.blogspot.com
Esteella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 08:27   #2304
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

widział ktoś na żywo?
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...W%C4%98%C5%BBA
jak z jakością?
aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:35   #2305
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

A ja mam pytanie czy moglby mi ktos zakupic czolenka nude te za 199zl? Anies je posiada Niedawno bylam w Krk w Bonarce i niestety ich tam nie bylo , Pani nawet nie wiedziala o jakie mi chodzi , nie wiem czy sa one jeszcze dostepne rozmiar 38 http://moda.allegro.pl/zara-czolenka...342000430.html
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619

Edytowane przez edytka8787
Czas edycji: 2012-05-13 o 09:39
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:44   #2306
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Znalazłam
Dziękuję kochana . Przepiękne buty . Właśnie takie bym chciała.
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:52   #2307
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, że te buty są rewelacyjne Mam w tym samym kolorze. Były wtedy jeszcze w kolorze granatowym i chyba chętnie je kupię jak dotrwają do przeceny
Były takie granatowe?! Ja ich nie widziałam... Widziałam tylko srebrne. Chętnie bym kupiła też granatowe, są takie wygodne
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:53   #2308
katrina_s
Zadomowienie
 
Avatar katrina_s
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 146
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Kupiłam wczoraj różową sukienkę z bufkami, mimo że sukienka jest ok, niestety wraca do sklepu, guziczki-gwiazdeczki, które początkowo mnie urzekły, są tragiczne w użytkowaniu, o niebo lepszy byłby suwak ... oczywiście można wymienić, ale sukienka nie oczarowała mnie na tyle, by jeszcze bawić się w wycieczki do krawcowej
__________________
You can't buy happines, but you can buy shoes and that's pretty close ...
katrina_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:56   #2309
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ooo, rzeczywiście dopiero teraz zobaczyłam, że u nas tylko zieleń tez chciałabym granat, może wprowadzą?

Hihi w poniedziałek, wtorek mogę zobaczyć, czy je znajdę jeśli wytrzymasz i jeśli chcesz oczywiście to pójdę posprawdzać, jak tylko będą to cykne fotkę
Iwus, jeśli to ma być dla Ciebie jakikolwiek problem, to się nie kłopoty, ale dla mnie wtorek to ostatni moment, żeby kliknąć, żeby paczka zdążyła dożyć do hotelu przed wyjazdem
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2012-05-13 o 10:57
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:59   #2310
ataga88
Raczkowanie
 
Avatar ataga88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 125
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie czy moglby mi ktos zakupic czolenka nude te za 199zl? Anies je posiada Niedawno bylam w Krk w Bonarce i niestety ich tam nie bylo , Pani nawet nie wiedziala o jakie mi chodzi , nie wiem czy sa one jeszcze dostepne rozmiar 38 http://moda.allegro.pl/zara-czolenka...342000430.html

Ja w Warszawie nie widziałam już ich od ponad miesiąca i z tego co wiem to raczej ciężko będzie je znaleźć. Koleżanka w ich sprawie pisała nawet do zary czy będą dostępne na stronie on-line i niestety odpowiedzieli jej, że buty już się wyprzedały
ataga88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.