Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz siê trzymaæ tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co ciê interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-11-29, 16:48   #1
artur1792
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 14

Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)


...

Edytowane przez artur1792
Czas edycji: 2013-01-02 o 14:15
artur1792 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 16:59   #2
the_moron_one
Rozeznanie
 
Avatar the_moron_one
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 568
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

SLUCHAJ.
Mnie akurat bardzo to przeszkadza. LECZ!
jest dla Ciebie nadzieja! Poniewa¿ ka¿dy lubi co innego.
Np. u mnie w LO 3 klasie by³ ch³opak który ju¿ do¶æ by³ wy³ysia³y ale laskom siê podoba³. tak¿e luz.
je¶li bardzo ci zale¿y we¿ poswiec temu troche czasu i popielegnuj skore glowy- wlosy POWOLI ale JEDNAK odrastaja.
the_moron_one jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 17:06   #3
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomo¶ci: 704
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Nie wiem, wg. mnie lepiej wygl±da mê¿czyzna zgolony na zero ni¿ z fryzur± na 5olatka: tu kêpka, tam kêpka. Mojego i tak bym wziê³a nawet jakby mia³ têczowego irokeza na g³owie
Chocia¿ we¼ pod uwagê to ¿e mo¿esz dramatyzowaæ, niektórzy mê¿czy¼ni normalne zakola jakie ma ka¿dy postrzegaj± jako ³ysienie, a nikt inny z otoczenia tego nie zauwa¿a.
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 17:23   #4
artur1792
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

...

Edytowane przez artur1792
Czas edycji: 2013-01-02 o 14:16
artur1792 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 17:44   #5
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 2 966
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Mam ch³opaka, lat 20 i nie cierpiê gdy ¶cina siê na 0. Niektórym pasuje, innym nie w moim przypadku nie :P
Co do ³ysienia. S± suplementy diety, s± specjalne wcierki i preparaty apteczne, które pomagaj± na porost w³osów. Poczytaj i spróbuj
wypad jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 17:58   #6
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomo¶ci: 704
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Na Twoim miejscu zgoli³abym w³osy, ale to Twoja g³owa
Wg. mnie u ch³opaka podstaw± dobrego wygl±du jest pewno¶æ siebie (tylko bez przesady oczywi¶cie). Nawet zakompleksiona i nie wierz±ca w siebie 10 niewiele zdzia³a na d³u¿sz± metê.
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 18:01   #7
artur1792
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

...

Edytowane przez artur1792
Czas edycji: 2013-01-02 o 14:16
artur1792 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 18:04   #8
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomo¶ci: 704
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Jak dziewczyna bêdzie chcia³a byæ z Toba to bêdzie mia³a w powa¿aniu co masz na g³owie raczej, a jak jaka¶ nie bêdzie Cie chcia³a tylko i wy³±cznie ze wzglêdu na fryzure to znaczy ¿e Cie nie chce. Wstêpny darmowy odsiew
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 19:56   #9
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomo¶ci: 9 778
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Mi ³ysa g³owa kojarzy siê z ostrzejszym alternatywnym stylem, mój facet ¶cina siê zawsze na bardzo krótko i wygl±da wtedy najlepiej. Oczy i ich oprawa s± wtedy piêknie wyeksponowane, szczególnie ciemne Ale On lubi wojsko i takie klimaty, a ja facetów, a nie niedorozwiniêtych ch³opców z grzywk± na pó³ oka jak u justyna bimbra.
Tak¿e rób co chcesz, tylko nie traæ pewno¶ci siebie, bo jest wa¿niejsza ni¿ w³osy i to bez niej mo¿esz byæ nieatrakcyjny

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez artur1792 Poka¿ wiadomo¶æ
zgoliæ to napewno zgolê bo wstydzê siê tego ¿e mam takie rzadkie w³osy i ¿e mi wypadaj± tylko bojê sie ¿e wtedy swoim wygl±dem bêdê odstrasza³ wszystkich i ciê¿ko bêdzie znale¼æ sobie dziewczynê która by chcia³a byæ ze mn±
"Odstrasza³" w jakim sensie? Bo w pewnym znaczeniu mog³oby Ciê to cieszyæ "Gro¼ny" facet wydaje siê czêsto bardziej mêski i raczej przyci±ga kobiety

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Poka¿ wiadomo¶æ
Jak dziewczyna bêdzie chcia³a byæ z Toba to bêdzie mia³a w powa¿aniu co masz na g³owie raczej, a jak jaka¶ nie bêdzie Cie chcia³a tylko i wy³±cznie ze wzglêdu na fryzure to znaczy ¿e Cie nie chce. Wstêpny darmowy odsiew
To prawda, dobrze powiedziane
__________________
MissScareAll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 20:15   #10
dibirella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Dla "zachowania równowagi" zapu¶ci³abym na Twoim miejscu brodê - tzn. taki tygodniowy, 10-dniowy zarost (nie wiem jak szybko rosn± Ci w³osy).
I taki facet by mi siê spodoba³
dibirella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 20:30   #11
201611220859
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 2 211
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Mój facet jest kilka lat starszy od Ciebie, ale odziedziczy³ od ojca szybsze ³ysienie i zauwa¿yli¶my to...

Jeste¶my ze sob± 4 lata, a ja widzê ogromn± ró¿nicê - Jego w³osy s± rzadsze, powiêkszy³y mu siê zakola (kiedy¶ nie widzia³am), a na "czubku" robi siê gniazdko.

T¿ jeszcze nie zgoli³ siê na 0, bo na razie jest ok, gdy ma obciête na krótko. Fryzjerka boki i ty³ goli golark± na kilka mm, a górê tnie no¿yczkami, ¿eby by³ lepszy efekt.
No mi siê mój T¿ podoba, bo jest mêski, twarz ma przystojn±, ale to ³ysienie... No wola³abym, ¿eby tego nie by³o. Ale czy kocha siê za w³osy? ¦mieszna rzecz, nie problem... Mojemu T¿ pomaga jeszcze to, ¿e jest wysoki - prawie nikt nie widzi przerzedzenia na górze g³owy

Taka ma³a rada: oboje stwierdzili¶my, ¿e bardzo dobrze osoby ogolone na 0 wygl±daj± z dobrze dobranymi okularami (ciekawe, twarzowe oprawki) i lekkim, zadbanym zarostem
201611220859 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 21:11   #12
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomo¶ci: 9 778
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Cytat:
Napisane przez dibirella Poka¿ wiadomo¶æ
Dla "zachowania równowagi" zapu¶ci³abym na Twoim miejscu brodê - tzn. taki tygodniowy, 10-dniowy zarost (nie wiem jak szybko rosn± Ci w³osy).
I taki facet by mi siê spodoba³
__________________
MissScareAll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 21:17   #13
201607111050
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 2 904
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

A co my¶li dziewczyna o rudym czy siwym?
Jak dla mnie to totalnie bez ró¿nicy
201607111050 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 21:28   #14
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 1 164
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Zgól . Mo¿e nie na 0, ale 2-3 mm - zasugerujesz, ¿e¶ nie skin, tylko ¶wiadomie obciêty facet I zdecydowanie mega krótkie w³osy wygl±daj± duuu¿o lepiej ni¿ przerzedzone w³osy z ³ysymi miejscami plus s± zaskakuj±co mi³e do miziania [ taki zarost tylko miêkki ^^ ].

Pzt umówmy siê - póki jeste¶ czysty, zadbany i ³adnie pachniesz to w³osy lub ich brak to tylko niewielki detal, który wcale nie decyduje, ¿e laski bêd± od ciebie uciekac
Zanthia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 21:32   #15
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 3 356
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Ja tam nawet lubiê ³ysych Albo krótko obciêtych. Za to nie podobaj± mi siê Ci wszyscy zniewie¶ciali i fryzurami uk³adanymi godzinami i ubranych w rurki, apaszki i inne dziwne rzeczy które absolutnie do mê¿czyzn nie pasuj±.

Postaw na ³adny ubiór i fajny zapach a w³osy nie bêd± ¿adnym problemem
kevschaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-30, 04:35   #16
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 3 392
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Cytat:
Napisane przez artur1792 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale u mnie ju¿ to tak wygl±da ¿e wiêkszo¶æ osób to zauwa¿a... a ¿adne leki, szampony,tabletki czy co¶ takiego nie pomo¿e bo próbowa³em wszystkiego A zawsze mia³em gêste i ciemne w³osy i osobi¶cie uwa¿am ¿e u ch³opaka w³osy to podstawa dobrego wygl±du i w³a¶nie jestem ciekawy czy dziewczyn± uwa¿aj± tak samo czy mo¿e w³a¶nie dla nich nie jest to takie wa¿ne
Ka¿da woli co innego Ja wolê czuprynê, kole¿anka nie. Nie dogodzisz wszystkim. Najwa¿niejsze to czuæ siê dobrze ze sob±... je¶li przeszkadzaj± Ci zakola to mo¿esz to zrobiæ. Nawet jak to zrobisz toooooo. W£OSY RZECZ NABYTA, odrosn±
__________________
effulla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-30, 09:11   #17
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 1 923
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Cytat:
Napisane przez dibirella Poka¿ wiadomo¶æ
Dla "zachowania równowagi" zapu¶ci³abym na Twoim miejscu brodê - tzn. taki tygodniowy, 10-dniowy zarost (nie wiem jak szybko rosn± Ci w³osy).
I taki facet by mi siê spodoba³
Ja siê nie znam, ale dibirella ma chyba milion procent racji!
nosferatku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-30, 09:15   #18
_szara_myszka_
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 113
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Cytat:
Napisane przez oh! Poka¿ wiadomo¶æ
A co my¶li dziewczyna o rudym czy siwym?
Jak dla mnie to totalnie bez ró¿nicy
sedno sprawy!
_szara_myszka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-30, 12:56   #19
wrona92
Raczkowanie
 
Avatar wrona92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

ca³e ¿ycie marzy³am o facecie z irokezem - a tymczasem mój T¯ juz wkrótce bêdzie musia³ byæ zgolony na 0 ( niestety takie geny ) , jednak zupe³nie mi to nie przeszkadza i tak jest przystojny kole¿anki sie dziwi± ale coz ich problem :d nie my¶l o w³osach tylko innych rzeczach na które laski zwracaj± uwagê

ps lekki zarost fajnie wygl±da z ³ys± g³ow± ;p
wrona92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 13:55   #20
natalia_wo
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

To wszystko zale¿y od typu kobiety! S± gusta i gu¶ciki przecie¿. Np. moja siostra uwielbia starszych, szpakowatych facetów, a ja preferujê m³odszych i zdecydowanie NIE lubiê siwych w³osów. Na nieszczê¶cie mój facet mimo m³odego wieku zaczyna powoli stawaæ siê szpakowaty :| Ale jemu te¿ bardzo to przeszkadza, sam przyszed³ do mnie z pomys³em, by mu kupiæ szampon koloryzuj±cy. Na pocz±tku mnie zdziwi³, ale wybra³am mu taki koloryzuj±cy Just For Men, który pokrywa te siwe w³osy. Chcia³am mu pomóc w aplikacji, ale stwierdzi³, ¿e musi to zrobiæ sam Ale wygl±da ¶wietnie teraz, a w³osy s± bez siwych, ale w naturalnym jego kolorze. Mi siê b.podoba w takiej "wersji", a np. moja siostra uwa¿a, ¿e z tymi zal±¿kami siwizny by³ przystojniejszy Gusta i gu¶ciki jak powiedzia³am!

Na pewno 8 na 10 kobiet NIE odtr±ci³oby Ciê z powodu ³ysej g³owy. Przecie¿ ³ysizna nie oszpeca, przynajmniej w moim mniemaniu.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez wrona92 Poka¿ wiadomo¶æ
ps lekki zarost fajnie wygl±da z ³ys± g³ow± ;p
Popieram
natalia_wo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-30, 15:17   #21
artur1792
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

...

Edytowane przez artur1792
Czas edycji: 2013-01-02 o 14:16
artur1792 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-30, 15:59   #22
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 23 241
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Poka¿ wiadomo¶æ
Ale On lubi wojsko i takie klimaty, a ja facetów, a nie niedorozwiniêtych ch³opców z grzywk± na pó³ oka jak u justyna bimbra.
Dok³adnie. Teraz jest taka metroseksualna moda.
Cytat:
Napisane przez Zanthia Poka¿ wiadomo¶æ
Zgól . Mo¿e nie na 0, ale 2-3 mm - zasugerujesz, ¿e¶ nie skin, tylko ¶wiadomie obciêty facet
A co wy¶cie siê tak rzucili na skinów? To, ¿e kto¶ jest patriot± to was boli? No, teraz najlepiej mieszkaæ pod jednym dachem z par± sk³adaj±c± siê z dwóch facetów...
Poza tym nie wszyscy skini s± ³ysi. S± te¿ ¶ciêci na 2-3mm, bardzo czêsto. I ¶ciêci/ogoleni s± na pewno ¶wiadomie.
Cytat:
Napisane przez effulla Poka¿ wiadomo¶æ
Nawet jak to zrobisz toooooo. W£OSY RZECZ NABYTA, odrosn±
Z tym, ¿e jemu ju¿ w niektórych miejscach nie rosn± w³osy, tak¿e nic mu tam nie odro¶nie.

Podsumowuj±c Strasznie g³upi ten temat, oczywi¶cie, ¿e dziewczyny lubi± ³ysych. Chyba, ¿e chcesz fankê Biebera to nie wiem...
Brody nie zapuszczaj. Drapie i rani damsk± delikatn± twarz.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2012-11-30 o 16:00
Fenris jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-30, 18:46   #23
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomo¶ci: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Ja powiem tyle ¿e zale¿y od osoby. S± faceci którym to pasuje i wygl±daj± sexy bez w³osów. Ja np mojego t¿ nie wyobra¿am sobie z w³osami Nie jest on ¿adnym dresiarzem wrêcz ich nie lubi. Ma ciemn± karnacjê i mu to pasuje.
S± faceci którym to nie pasuje i odejmuje urody, to zale¿y
Mój kuzyn ostatnio ogoli³ siê na ³yso, ca³e ¿ycie mia³ w³osy powy¿ej 1,5 cm, ma ma³± g³owê i teraz ³ysy wygl±da ¶miesznie
__________________
evak1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-30, 19:14   #24
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 363
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Du¿o m±drego dziewczyny ju¿ napisa³y Ja tylko dodam, ¿e siê zgadzam - je¿eli istnieje jaka¶ podstawa udanego zwi±zku, to na pewno nie s± nim w³osy.
W dodatku ¿o³nierze s± zawsze bardzo krótko ¶ciêci, a za mundurem...

Tak wiêc, g³owa do góry!
arrachne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-30, 19:16   #25
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 8 001
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Cytat:
Napisane przez artur1792 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Nie wiem czy to dobre miejsce Mo¿e trochê g³upi temat ale muszê to wiedzieæ ;p i w³a¶nie chcia³bym siê zapytaæ co i jak my¶l± dziewczyny o ³ysych ch³opakach?? Czy odrazu kojarzy im siê z jakim¶ dresem i cwaniakiem czy mo¿e nie zwracacie na to uwagi jak kogo¶ poznajecie? I jakie szanse mia³ by u was ³ysy ch³opak w wieku 21 lat ;p

Mam taki problem ¿e troche mi siê wy³ysia³o i mam juz spore zakola i rzadk± grzywkê a teraz coraz bardziej robi siê mi takie gniazdko ³yse na czubku... Juz zaczyna mi siê to nie podobaæ i chcê obci±æ siê na 0 ale bojê siê ¿e wtedy ka¿da dziewczyna nie bêdzie zainteresowana nawet tym ¿eby mnie poznaæ bo bêdzie my¶la³a ¿e jak ³ysy to pewnie dres, agresywny itp...

Bojê sie te¿ trochê tego ¿e mam du¿e czo³o i bez w³osów to strasznie bêdzie wygl±da³o ale chyba ju¿ lepiej ³ysy ni¿ z takimi rzadkimi w³osami...

Mam 21 lat i w³a¶nie jestem ciekawy czy dziewczyny w tym wieku mog± byæ zainteresowane ³ysym ch³opakiem

Pozdrawiam

1 To zale¿y od sposobu ubierania siê i zachowania a nie od fryzury
2 No pewnie lepiej obci±æ w³osy ni¿ robiæ zaczeski
3 W my¶l starej maksymy któr± zawsze stosowa³am wobec siebie" Ka¿da potwora znajdzie swego amatora" ,zatem g³owa do góry
neska951 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-30, 21:11   #26
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 1 164
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Cytat:
Napisane przez Fenris Poka¿ wiadomo¶æ

A co wy¶cie siê tak rzucili na skinów? To, ¿e kto¶ jest patriot± to was boli?
Przepraszam za oftop, ale nie mog³am siê powstrzymaæ - nie siedzê w ¶rodowisku skinów i mo¿e to s± cudowni ludzie buduj±cy dobrobyt kraju i troszcz±cy siê o rodaków, ale je¶li patriotyzm definiujesz jako rzucanie kamieniami w obcokrajowców [ a taki przypadek osobi¶cie widzia³am] , to tak, boli.
Zanthia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-30, 21:33   #27
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 23 241
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Cytat:
Napisane przez Zanthia Poka¿ wiadomo¶æ
Przepraszam za oftop, ale nie mog³am siê powstrzymaæ - nie siedzê w ¶rodowisku skinów i mo¿e to s± cudowni ludzie buduj±cy dobrobyt kraju i troszcz±cy siê o rodaków, ale je¶li patriotyzm definiujesz jako rzucanie kamieniami w obcokrajowców [ a taki przypadek osobi¶cie widzia³am] , to tak, boli.
Ale w którym miejscu ja zdefiniowa³am tak patriotyzm? Masz jakie¶ osobiste do¶wiadczenia, ale w tej chwili to nas nie interesuje. S± ludzie, którzy rzucaj± kamieniami, rysuj± samochody, "gwa³c±, pal± i rabuj±", ale to nie musz± byæ od razu skini. Rzucanie kamieniami w obcokrajowców jest z³e, a rzucanie w Polaków (przez Polaków) dobre? Wszystkie winy s± zwalane na skinów. Ty my¶lisz, ¿e nie ma porz±dnych? Chyba mylisz ich z kibicami (oczywi¶cie te¿ nie wszystkimi!!!). Powtórzê, ¿e nigdzie nie zdefiniowa³am patriotyzmu i nic nie wiem o ¿adnym kamieniowaniu. Pisa³am o w³osach i braku w³osów i tym, ¿e ³ysy nie znaczy skin. I ¿e skin te¿ ma czasem w³osy I czasem ma brodê i w±sy i wszystko inne co ma ka¿dy.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2012-11-30 o 21:34
Fenris jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-30, 21:57   #28
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 1 164
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Cytat:
Napisane przez Fenris Poka¿ wiadomo¶æ
Ale w którym miejscu ja zdefiniowa³am tak patriotyzm? Masz jakie¶ osobiste do¶wiadczenia, ale w tej chwili to nas nie interesuje. S± ludzie, którzy rzucaj± kamieniami, rysuj± samochody, "gwa³c±, pal± i rabuj±", ale to nie musz± byæ od razu skini. Rzucanie kamieniami w obcokrajowców jest z³e, a rzucanie w Polaków (przez Polaków) dobre? Wszystkie winy s± zwalane na skinów. Ty my¶lisz, ¿e nie ma porz±dnych? Chyba mylisz ich z kibicami (oczywi¶cie te¿ nie wszystkimi!!!). Powtórzê, ¿e nigdzie nie zdefiniowa³am patriotyzmu i nic nie wiem o ¿adnym kamieniowaniu. Pisa³am o w³osach i braku w³osów i tym, ¿e ³ysy nie znaczy skin. I ¿e skin te¿ ma czasem w³osy I czasem ma brodê i w±sy i wszystko inne co ma ka¿dy.
Nie, ok, zgadzam siê.
Po prostu napiasa³a¶, ¿e siê tu na forum uwzieli na skinów i ¿e wisi w powietrzu ¿al, ¿e kto¶ jest patriot±, a to zupe³nie nie o to chodzi. Ja tylko chcia³am zaznaczyc, ze zupe³nie ³ysy look moze sie ¼le kojarzyc (ok, niech bêdzie, ¿e przez stereotypy ) i ¿e wybieraj±c tak± opcjê wizerunkow± mo¿na miec to na uwadze.
Zanthia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-30, 22:29   #29
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 23 241
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Cytat:
Napisane przez Zanthia Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, ok, zgadzam siê.
Po prostu napiasa³a¶, ¿e siê tu na forum uwzieli na skinów i ¿e wisi w powietrzu ¿al, ¿e kto¶ jest patriot±, a to zupe³nie nie o to chodzi. Ja tylko chcia³am zaznaczyc, ze zupe³nie ³ysy look moze sie ¼le kojarzyc (ok, niech bêdzie, ¿e przez stereotypy ) i ¿e wybieraj±c tak± opcjê wizerunkow± mo¿na miec to na uwadze.
Mo¿e i mo¿na. Jednak mi, jak i pewnie wielu innym dziewczynom, bardziej podobaj± siê ³ysi. Natomiast na futrzaków z dziwnymi fryzurami patrzê jak na nieporadnych ¿yciowo ch³opców. Zniewie¶cia³ych.
S± osoby (np. ja), które potrzebuj± twardego, mêskiego faceta i dla mnie ³ysi tak w³a¶nie wygl±daj± (oczywi¶cie nie ka¿dy kszta³t g³owy pasuje do takiej "fryzury" ).

W±tek jest bez sensu.
Czy jak siê ogolê na ³yso to bêd± patrzeæ na mnie jak na agresywnego skina?
No co za bzdura.

A jak mam d³ugie to jestem metalem, a jak mam krótkie to lesbijk±, a jak noszê dready to mam pch³y i siê nie myjê.
Du¿o kolczyków - æpunka, tatua¿e - kryminalista.

Ble ble ble.

Poza tym jak mo¿emy okre¶liæ czy bêdzie wygl±da³ dobrze jaki¶ ³ysy 21 latek, który nawet zdjêcia nie wklei³?
Niewa¿ne jak± ma twarz, czy ma wielki brzuch piwny i krzywy nos. Mo¿e mieæ nawet w±sy jak Wa³êsa, ale jak bêdzie mia³ ³ys± pa³ê to bêd± patrzyli na niego jak na guru skinów. No i dobrze by by³o mieæ ten brzuch piwny, bo skini tylko piwo pij± i bij±

Tak to w³a¶nie wygl±da. Temat jest mega o stereotypach i idiotyczny. Nie mo¿emy stwierdziæ czy autorowi pasuje ³ysa glaca czy nie. A je¶li pasuje to sk±d te stwierdzenia, ¿e kobiety bêd± go postrzega³y jako agresywnego i siê od niego odsuwa³y? Delikatne i wra¿liwe fanki Britney pewnie tak. Mnie krêci taki wygl±d. To zale¿y kto siê autorowi podoba, jaki typ kobiet.

Albo pytanie czy dziewczyny w wieku 21 lat mog± byæ zainteresowane ³ysym ch³opakiem £ysy nie znaczy stary czy chory, po prostu tak± ma "fryzurê" i ju¿. Masakra.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2012-11-30 o 22:31
Fenris jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-01, 12:28   #30
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 3 392
Dot.: Co my¶li dziewczyna o ³ysym ch³opaku :)

Cytat:
Napisane przez Fenris Poka¿ wiadomo¶æ
Z tym, ¿e jemu ju¿ w niektórych miejscach nie rosn± w³osy, tak¿e nic mu tam nie odro¶nie.
Ale odro¶nie w tych, w których by³y i wróci do stanu sprzed golenia
__________________
effulla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Forum plotkowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.