Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-30, 16:01   #3841
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Nie każdy rudy jest biały ale fakt, chyba nie ma bledszych niż red heads
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 17:14   #3842
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Pewnie masz ukrytą rudość.
Jestem mentalnym rudzielcem , na pewno fanką rudych włosów.

Mam tak mało pigmentu w sobie, że moje siatkówki wyglądają cyt okulistki; "trochę jak u albinosa". Dzięki temu duży światłowstręt , a dzięki niemu mogę bezkarnie unikać Słońca , bo mówię ze oczy mam chore
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 17:19   #3843
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

mam koleżankę która wygląda tak, tylko ma jeszcze bielszą skórę:

http://images5.fanpop.com/image/phot...66-700-500.jpg

tak na marginesie nie wiem czy to przypadek że akurat takie osóbki widuję ale czy nie jest tak że ten typ rudości raczej nie ma żadnych kłopotów z pryszczami?

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Jestem mentalnym rudzielcem , na pewno fanką rudych włosów.

Mam tak mało pigmentu w sobie, że moje siatkówki wyglądają cyt okulistki; "trochę jak u albinosa". Dzięki temu duży światłowstręt , a dzięki niemu mogę bezkarnie unikać Słońca , bo mówię ze oczy mam chore
ja mam bardzo wrażliwe(jasne) oczy, w świetle dziennym są jakby prześwitujące. Trochę słońca i łzy leją się ciurkiem ale zakładam ciemne okulary
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 17:25   #3844
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
mam koleżankę która wygląda tak, tylko ma jeszcze bielszą skórę:

http://images5.fanpop.com/image/phot...66-700-500.jpg

tak na marginesie nie wiem czy to przypadek że akurat takie osóbki widuję ale czy nie jest tak że ten typ rudości raczej nie ma żadnych kłopotów z pryszczami?

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------



ja mam bardzo wrażliwe(jasne) oczy, w świetle dziennym są jakby prześwitujące. Trochę słońca i łzy leją się ciurkiem ale zakładam ciemne okulary


No widzisz a ja mam właśnie ciemne oczy jakby na przekór , są szaro zielono, niebiesko, zółte, jak nie umaluję henną(wszelkie tusze nie dają rady) rzęs to tylko te oczy widać, wtedy wyglądają trochę strasznie.Wszelkie objawy światłowstrętu takie ja u Ciebie ciemne okulary noszę nawet zimą A i jeszcze latem zazwyczaj chodzę jak ślepa
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 17:28   #3845
wolay79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Poszukuję jasnego pudru, takiego który mogłabym nosić w torebce i obawiam się kupić znowu coś zbyt ciemnego.
__________________
Strony internetowe - http://Fabrykastron.net
Nowak Dom okna Siedlce - okna PCV
wolay79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 18:12   #3846
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Z tym wybieleniem to jest tak, że Japonki chcą być "jasne" - nieopalone, dbać o cerę, nie niszczyć słońcem. A w Indiach faktycznie jest kult "białego" człowieka, co często prowadzi do tragedii...
W Indiach to chyba się bierze stąd, że najczęściej ludzie z niskich kast mają ciemną cerę.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 18:53   #3847
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
tak na marginesie nie wiem czy to przypadek że akurat takie osóbki widuję ale czy nie jest tak że ten typ rudości raczej nie ma żadnych kłopotów z pryszczami?
też mam takie wrażenie, że rudzielce zwykle mają piękną cerę
ta moja była przyjaciółka miała trochę syfów, zanieczyszczoną i niezbyt ładną cerę (też ziemistą od palenia) ale to nie jest taki "ognisty rudzielec", tylko rudo-blond.
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ja mam bardzo wrażliwe(jasne) oczy, w świetle dziennym są jakby prześwitujące. Trochę słońca i łzy leją się ciurkiem ale zakładam ciemne okulary
ja mam bardzo ciemne tęczówki a oczy i tak wrażliwe - na ostre światło też, ale na inne czynniki jak wiatr, zimno, gwałtowne zmiany temperatury, zmiany ciśnienia (w samolocie), zapalenie zatok - wtedy łzy mi lecą ciurkiem.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 21:04   #3848
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
No widzisz a ja mam właśnie ciemne oczy jakby na przekór , są szaro zielono, niebiesko, zółte, jak nie umaluję henną(wszelkie tusze nie dają rady) rzęs to tylko te oczy widać, wtedy wyglądają trochę strasznie.Wszelkie objawy światłowstrętu takie ja u Ciebie ciemne okulary noszę nawet zimą A i jeszcze latem zazwyczaj chodzę jak ślepa
Poka

Może tak się wam wydawać bo podobno rudzielce mają cieńszą skóre?? I nie, nie wszystkie maja idealną cere.
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:18   #3849
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez wolay79 Pokaż wiadomość
Poszukuję jasnego pudru, takiego który mogłabym nosić w torebce i obawiam się kupić znowu coś zbyt ciemnego.
A jaka półka cenowa? Z matujących może być antybakteryjny Manhattan albo Korres. Są bardzo jasne.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:36   #3850
KatyBmt
Raczkowanie
 
Avatar KatyBmt
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dołączam do bladych twarzy

Puder powiadasz. Ja teraz używam transparentnego Rimmel Stay Matte. Ale ma lekko żółtawy odcień, więc nie każdemu może pasować.
Manhattan z kolei był dla mnie jakiś za ciemny. Miałam kiedyś, ale dosyć dawno temu bardzo jasny puder z Inglota, ale nie wiem, czy jeszcze go mają w ofercie. Z tych trochę droższych polecam MACa lub Bobbi Brown, pamiętam, że mi pasowały, co raczej nie jest częste w moim przypadku.
__________________
Who can say, if I've been changed for the better ?
But, because I knew you, I have been changed
for good.
KatyBmt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:40   #3851
Aveqiu
Raczkowanie
 
Avatar Aveqiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja chwalę puder prasowany NYX w odcieniu Pale (można go dostać np. na allegro za 30zł). Bardzo przyjemny, jasny puder, matuje jak to standardowy puder, że tak to ujmę, u mnie poprawki w ciągu dnia to konieczność. Solidna, czarna puderniczka z silikonową gąbeczką.
Puder ładnie się stapia z buzią, rozświetla ją, delikatnie rozjaśnia, jeśli podkład był ciut za ciemny; ma średnie krycie, zdecydowanie nie jest transparentny.
Taka puderniczka wystarcza mi na 8 miesięcy częstego stosowania.

Nie znoszę pudru Stay Matte, dla mnie był za ciemny, miałam po nim, już o pierwszym zastosowaniu, wielki wysyp krostek; podkreślał mi wszystkie skórki. Zdecydowanie nie polubiliśmy się.
__________________
Why not?

Edytowane przez Aveqiu
Czas edycji: 2012-12-30 o 21:43
Aveqiu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 09:19   #3852
darkmagic
Przyczajenie
 
Avatar darkmagic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
GG do darkmagic
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez wolay79 Pokaż wiadomość
Poszukuję jasnego pudru, takiego który mogłabym nosić w torebce i obawiam się kupić znowu coś zbyt ciemnego.
Pozwolicie, że się wtrącę troszeczkę, bo sama mam bladą cerę i jakoś nie mogłam się powstrzymać aby nie napisać czegoś

Co do pudru ostatnio natrafiłam na puder prasowany marki essence odcień 07 translucent, nie był drogi odcień lekko żółtawy/beżowy w opakowaniu, ale jak sie na twarz nałoży( przynajmniej u mnie) nie widać tego, matujący, lecz u mnie podkreśla skórki (jak z reszta każdy kosmetyk czy to podkład w musie czy fluid czy jeszcze coś innego) no ale odcień mi pasuje da się z nim żyć.
Inny puder którego używam od czasu do czasu to star gazer natural shimmer, ale jedyną wadą tego produktu jest to że po nałożeniu wygląda się jak ze zmierzchu co nie jest zaletą, ma w sobie jakieś drobinki błyszczące które wyglądają tak kiczowato ze az szkoda mi tego pudru jest troszeczke ciemniejszy od tego z essence.
Jeśli ktoś już wspominał o tych pudrach wcześniej to przepraszam za powtórkę, ale nie chciało mi się czytać całych VII wątków wcześniejszych
darkmagic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 20:27   #3853
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Aveqiu Pokaż wiadomość
Ja chwalę puder prasowany NYX w odcieniu Pale
Ja też mam puder NYX ale "Stay matte not flat" czy jakoś tak, to bardziej kryjący puder, wybrałam go bo jest beztalkowy. Niestety najjaśniejszy jest Ivory, trochę za żółty, ale też przyzwoicie jasny
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 23:26   #3854
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Manhattan ma dobre, jasne pudry matujące. Podobnie Constance Carroll. Swoją drogą odcień peach z Rimmela jest całkiem znośny Aaa i polecam puder transparentny z Inglota. Jego jedyną wadą jest niewielka ilość produktu...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 11:47   #3855
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Manhattan ma dobre, jasne pudry matujące. Podobnie Constance Carroll. Swoją drogą odcień peach z Rimmela jest całkiem znośny Aaa i polecam puder transparentny z Inglota. Jego jedyną wadą jest niewielka ilość produktu...
Prasowany czy sypki? Podasz numer? I jeszcze jedno pytanie: nie powoduje uczucia ściągnięcia, nie wysusza?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 12:04   #3856
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Ja też mam puder NYX ale "Stay matte not flat" czy jakoś tak, to bardziej kryjący puder, wybrałam go bo jest beztalkowy. Niestety najjaśniejszy jest Ivory, trochę za żółty, ale też przyzwoicie jasny
możesz coś powiedzieć o jego właściwościach matujących? Moja skóra niespecjalnie lubi się z talkiem
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 12:15   #3857
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Manhattan ma dobre, jasne pudry matujące. Podobnie Constance Carroll. Swoją drogą odcień peach z Rimmela jest całkiem znośny Aaa i polecam puder transparentny z Inglota. Jego jedyną wadą jest niewielka ilość produktu...
Dla mnie Constace Caroll to ZŁO. Nie polecam. Jasniejszy od peach jest Transparent czy Translucent.... Tylko, że on jest żółtawy ale mi taki bardzo odpowiada:P
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 14:44   #3858
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
możesz coś powiedzieć o jego właściwościach matujących? Moja skóra niespecjalnie lubi się z talkiem
Tak jak nazwa wskazuje - matuje, ale nie daje efektu obsypania mąką, powiedziałabym, że to coś pomiędzy pudrem a podkładem (nie jest transparentny). Używam tylko w ciągu dnia w sytuacjach awaryjnych, nie jest tak super jak np. bambus, ale daje radę. Czasem robi plamy nakładany na tłustą skórę, ale wystarczy przedtem przyłożyć chusteczkę. Raczej go więcej nie kupię, bo najlepiej wygląda nakładany pędzlem, a nie dołączoną gąbeczką, a pędzla nie chce mi się ze sobą nosić.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 07:53   #3859
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Mogę dołączyć?
Czytałam, że rozmawiałyście o urodzie azjatyckiej. Moim ideałem jest Kiko Mizuhara - aktorka japońsko-amerykańska A z takich malutkich gwiazd prześliczna jest Aleyna Yilmaz z Południej Korei Ze współczesnych natomiast uwielbiam Rose McGowan i Julianne Moore.

Widzę, że piszecie tu też o kosmetykach. Zastanawiałam się nad kupnem kremu BB od azjatyckiego cukru. Kupował ktoś go?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 936full-kiko-mizuhara.jpg (160,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m4a5phajqX1qzuc7s.jpg (67,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 173820-attachment.jpg (60,9 KB, 15 załadowań)
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 12:32   #3860
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
Widzę, że piszecie tu też o kosmetykach. Zastanawiałam się nad kupnem kremu BB od azjatyckiego cukru. Kupował ktoś go?
Zależy jaki konkretny krem BB, marka i rodzaj :P Ja od siebie polecam Tony Moly Dear me petite cotton, może nie jest super-hiper-ultra jasny, ale dobrze dopasowuje się do cery i ładnie kryje.
Do zakupów kremów BB i innych azjatyckich cudów polecam eBay, bo niestety ale nasi polscy 'dystrybutorzy' mają przebitki cenowe czasem po 200%
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 13:28   #3861
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
Mogę dołączyć?
Czytałam, że rozmawiałyście o urodzie azjatyckiej. Moim ideałem jest Kiko Mizuhara - aktorka japońsko-amerykańska A z takich malutkich gwiazd prześliczna jest Aleyna Yilmaz z Południej Korei Ze współczesnych natomiast uwielbiam Rose McGowan i Julianne Moore.

Widzę, że piszecie tu też o kosmetykach. Zastanawiałam się nad kupnem kremu BB od azjatyckiego cukru. Kupował ktoś go?

Mizuhara jest akurat pół Koreanką pół Amerykanką mieszkającą w Japonii jak dla mnie przez ten miks z Ameryką jest za mało "azjatycka" choć inne mieszańce mi się podobają, szczególnie dzieci Japonek z Amerykanami
Aleyna jest śliczną dziewczynką choć też na jakiś miks mi wygląda

masz jakiś konkretny krem bb na myśli? Trochę ich przetestowałam, może mogę coś doradzić jeśli chodzi o kolor
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 14:02   #3862
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Zależy jaki konkretny krem BB, marka i rodzaj :P Ja od siebie polecam Tony Moly Dear me petite cotton, może nie jest super-hiper-ultra jasny, ale dobrze dopasowuje się do cery i ładnie kryje.
Do zakupów kremów BB i innych azjatyckich cudów polecam eBay, bo niestety ale nasi polscy 'dystrybutorzy' mają przebitki cenowe czasem po 200%
Chodziło mi o tenkonkretny. Chyba go zakupię i przetestuję Super! Wygoogluje go. W takim razie jak będę w UK to muszę sobie konto założyć. Ja jeszcze od siebie polecam stronę asianstore. Można próbki pozamawiać azjatyckich kosmetyków

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Mizuhara jest akurat pół Koreanką pół Amerykanką mieszkającą w Japonii jak dla mnie przez ten miks z Ameryką jest za mało "azjatycka" choć inne mieszańce mi się podobają, szczególnie dzieci Japonek z Amerykanami
Aleyna jest śliczną dziewczynką choć też na jakiś miks mi wygląda

masz jakiś konkretny krem bb na myśli? Trochę ich przetestowałam, może mogę coś doradzić jeśli chodzi o kolor
Wpadka Mieszańce są cudowne - dostają to co najlepsze z obu światów!

O ten. Podobno jest wyśmienity!
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 14:26   #3863
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ej, potrzebuje porady. Chce zrobić na studniówkę, mi się podoba bardzo ale koleżanka jeknęła, że za mocny, help http://www.youtube.com/watch?v=4rFPB...pXNup&index=10
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 15:55   #3864
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Przećwicz, jeśli będzie Ci pasował, to czemu nie? Ja też miałam mocny makijaż studniówkowy bo lubiłam zawsze mocniej podkreślone oko i co, nikt nic nie mówił, a na zdjęciach wyglądał super
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 16:00   #3865
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Używałyście tego słynnego podkładu w słoiczku Rimmel? Miałam nie kupować takich kosmetyków, ale Internet krzyczy, że jest extra, a teraz w Rossmannie podobno jest za 15zł.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 17:37   #3866
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ciemność widzę:P Dałam się nabrać na ten podkład dwa razy - na pierwszą wersję i na wersję z dużymi literami O ile w wakacje całkiem dawał radę, to teraz zastanawiam się, po co w ogóle go nabywałam, poza zaspokojeniem ciekawości oczywiście ;-)
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 17:53   #3867
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Ciemność widzę:P Dałam się nabrać na ten podkład dwa razy - na pierwszą wersję i na wersję z dużymi literami O ile w wakacje całkiem dawał radę, to teraz zastanawiam się, po co w ogóle go nabywałam, poza zaspokojeniem ciekawości oczywiście ;-)
Mówisz, że ciemny? Możesz porównać do jakiegoś innego, np. Bourjois HM?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 18:07   #3868
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

U mojej koleżanki się wtapiał, ale małe ma krycie, pewnie temu. Nowa wersja w butelce jest jasna.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 18:09   #3869
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
Chodziło mi o tenkonkretny. Chyba go zakupię i przetestuję Super! Wygoogluje go. W takim razie jak będę w UK to muszę sobie konto założyć. Ja jeszcze od siebie polecam stronę asianstore. Można próbki pozamawiać azjatyckich kosmetyków



Wpadka Mieszańce są cudowne - dostają to co najlepsze z obu światów!

O ten. Podobno jest wyśmienity!
ach, tego akurat niestety nie miałam, ale po swatchach widzę że strasznie ciemny(może się wtapia,jaśnieje potem)
http://caramelpretzels.wordpress.com...2%80%99s-skin/

napiszę tak, miałam kiedyś odlewkę(z wizażowych rozbiórek) bb kremu Bio Essence zachwalanego przez Azjatycki Cukier jako genialny i ekstremalnie jasny oliwkowy kolor. Okazało się że jest jak najzwyklejszy podkład a i kolor okazał się o parę tonów(!) dla mnie za ciemny

Jednak kosmetyki ze śluzem ślimaka są bardzo dobre jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne mam żel Mizona i testowałam tez bb krem ślimakowy od Mizona(dosyć jasny żółtek) i Skin79(meeeega prosiakowy) W jasność bb kremów jeśli mówi o tym AC nie wierzę, zdjęcia ma chyba mocno rozjaśnione albo największe ciemnidła się u niej magicznie wtapiają. Cukier bardzo lubię i czytam jej bloga więc nie piszę tego złośliwie

aha i najlepiej zamawiać z ebaya
http://www.ebay.pl/itm/Its-Skin-Pres...item19cee26542
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 18:09   #3870
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Przećwiczyłam od razu po obejrzeniu i podobało mi się ale jęczą, że za mocno... To osłabia moja pewność siebie
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.