jego byłe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-09, 13:00   #31
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: jego byłe

Cytat:
Napisane przez m_axin Pokaż wiadomość
Tak, rozmawialiśmy na temat statusu tej relacji. Stwierdził, że jest miło, spotykamy się, lubimy, i on chce zeby to trwało, nei chce mnie stracić Powiedział też, ze ostroznie podchodzi do nas z racji swojego doswiadczenia
To ciągle może dotyczyć tylko sfery łóżkowej Ale nie musi. Ja bym była czujna, trochę bym się zdystansowała i obserwowała, w jaki sposób mu na mnie zależy, w sensie czy coś poza seksem go w relacjach ze mną interesuje
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 13:06   #32
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: jego byłe

On postawił sprawę jasno i to wg mnie jest ok (co innego gdyby mówił że nie utrzymuje kontaktu z nimi a potajemnie pisał i umawiał się). Jeśli nie akceptujesz tego to odpuść go sobie.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez m_axin
Tak, rozmawialiśmy na temat statusu tej relacji. Stwierdził, że jest miło, spotykamy się, lubimy, i on chce zeby to trwało, nei chce mnie stracić Powiedział też, ze ostroznie podchodzi do nas z racji swojego doswiadczenia
Ja bym to raczej odczytała jako że jest fajnie jest miło lubimy się więc nic nie zmieniajmy - czyli raczej nie zależałoby mu na jakimś poważniejszym związku bo pasuje mu taki układ jaki między wami jest.
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 13:09   #33
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: jego byłe

Koles ma po prostu bujne zycie erotyczne bo chyba nie wierzysz ze spotyka sie z nimi na "kawe" ja bym go olala bo sam stwierdzil ze lubi miec dobre kontakty ze wszystkimi ja za takie relacje dziekuje...
Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 13:10   #34
Izabela_wow
Raczkowanie
 
Avatar Izabela_wow
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 68
Dot.: jego byłe

Jeżeli byłe nie znikną z życia faceta on nie zacznie nowego związku...
Chodzi mi o byłe, które "non stop" dzwonią piszą pytają co u niego itd
I zaznaczam nie jestem przewrażliwiona albo wyolbrzymiam moim zdaniem jeżeli się rozstają to rozstają i nie oznacza to całkowity brak kontaktu ale też nie codzienne pytanie Hej co u Ciebie albo naleganie na spotkania.Tutaj sytuacja też wygląda inaczej bo nie jesteście parą.
Gdybyście byli wiadomo,że takie coś bardzo by przeszkadzało.Jeżeli facet Cie szanuje ograniczyłby kontakty, jeżeli te byłe są chociaż troszke "inteligentne" nie zawracałyby mu głowy sms itd
Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi po prostu jak facet ma jakby to powiedzieć dobre zdanie (wartościowy chłopak nie jakiś lovelas) i nagle zaczyna związek to mądre czy też byłe czy koleżanki wydaje mi się,że starają się hamować z kontaktem tym przesadnym narzucać się swoją obecnością, bo jak wiadomo to może przeszkadzać ten "nowej".Jeżeli ja rozstałam się z facetem i np widzę go na mieście z dziewczyną widać,że są parą nie biore od razu tel i piszę albo trzy razy dziennie puszczam cynka.Wydaje mi się to albo dziecinne ale zwyczajnie chcę tej drugiej celowo zaszkodzić bo ile może tolerować tel od "byłej", "była" to była.Zależy też od faceta jak na takie tel sms reaguje jeżeli mu się to podoba to raczej nie będziesz szczęśliwa.Można mieć z byłymi kontakt ale jeżeli on wygląda tak,że dzwonią do siebie smsują czy spotykają i widzisz,że jest tego za dużo to to nie wyjdzie daltego na początku napisałam,że facet nie zacznie nowego związku tzn takiego normalnego bo Ty będziesz miała cały czas pretensje a on powie o co Ci chodzi przecież to była.Nie można budować czegoś nowego jeżeli to poprzednie się do końca nie skończyło tak mi ktoś kiedyś powiedział i coś w tym jest.Zanim na mnie naskoczycie zaznaczam wszystko zależy od charakteru faceta i czy Tobie autorko to pasuje jeżeli chcesz się angażować.
Izabela_wow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 14:45   #35
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: jego byłe

Nie jesteście parą, spotykacie się, dochodzi do seksu - nie możesz wymagać od niego, by urywał relacje z kimkolwiek, bo nie jesteś dla niego na tyle ważną osobą.
Piszesz, że powoli zaczyna ci na nim zależeć i tutaj uważaj. Stłum jakoś te uczucia, bo wydaję mi się, że panu jakoś nie po drodze do związku.
Co do kontaktów z byłymi - ja również 2 eksami mam spoko kontakt, pogadam, czasami się spotkam, ale to czysto koleżeńskie i od wielkich dzwonów. Na pewno nie wydzwaniamy i nie piszemy do siebie codziennie, bo mamy własne życie, obowiązki, nowych partnerów. Dlatego dla mnie to podejrzane. Obstawiałabym, że koleś po prostu lubi seks i lubi mieć na niego różne kandydatki.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 15:24   #36
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: jego byłe

Na podstawie tego opisu jakoś dziwnie mi to "pachnie". Ja bym z ostrożności chyba olała kogoś takiego. Niby nie ma pewności, że on coś kombinuje. Może faktycznie chodzi z nimi tylko na kawkę. Ale ja już poznałam jednego takiego cwaniaczka, co to bywał w takich "związkach" jak ten Wasz po np. 3-4 miesiące i mu się te związki nakładały Po prostu bardzo intensywnie szukał dziewczyny, po te kilka miesięcy testował różne kandydatki, ale jakoś biedaczek nie mógł się zakochać. Jakoś ten wątek od razu mi się z nim skojarzył.

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2013-01-09 o 15:26
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 15:47   #37
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: jego byłe

Cytat:
Napisane przez m_axin Pokaż wiadomość
On sie nie zmieni. Widocznie też, nie wie sam kim jestem dla niego.
Ależ oczywiście, że wie kim dla niego jesteś. Jesteś laską do bzykania, z którą aktualnie miło spędza czas, a która za jakiś czas będzie jako jego ex telefonować do niego w czasie, gdy będzie bzykał laskę następną.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 16:05   #38
DEUS EX MACHINA
Raczkowanie
 
Avatar DEUS EX MACHINA
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 70
Dot.: jego byłe

Ma dobry kontakt z "byłymi" i śmiga z nimi na "kawkę"...

Nie jest to dziwne - on chce jakoś utrzymać ten haremik.
__________________



disgusting beauty...
DEUS EX MACHINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 07:55   #39
m_axin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 17
Dot.: jego byłe

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście, że wie kim dla niego jesteś. Jesteś laską do bzykania, z którą aktualnie miło spędza czas, a która za jakiś czas będzie jako jego ex telefonować do niego w czasie, gdy będzie bzykał laskę następną.

Hm nie do końca chodzi tu o seks, do niczego mnie nie zmuszał. Chcielismy tego obydwoje i potem mielismy wyrzuty ze to za szybko było...
Myślę, że on po prostu mnie lubi, ale nie chce zamykać sobie furtki do poznawania innych kobiet.
Sam z siebie poruszał temat wspólnego mieszkania, posiadania dzieci itp. Kiedy któregoś dnia nie wytrzymałam i napisałam mu smutną wiadomość na temat tego że jestem kolezanką, a jesli mam nią byc to nasze relacje powinny wyglądac inaczej... odpisał mi że jestem dla niego kimś znacznie więcej.

Najlepsze co mogę teraz zrobić to chyba złapać dystans. Możemy się dalej spotykać ale jako normalni znajomi, w sensie bez czułosci itp.rzeczy typowych dla par. Zresztą...nasz kontakt i tak ostatnio uległ pogorszeniu z racji mojego czepialstwa..także możliwe ze nie bedziemy się już widywać
m_axin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 08:01   #40
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: jego byłe

Cytat:
Napisane przez m_axin Pokaż wiadomość
Hm nie do końca chodzi tu o seks, do niczego mnie nie zmuszał. Chcielismy tego obydwoje i potem mielismy wyrzuty ze to za szybko było...
Myślę, że on po prostu mnie lubi, ale nie chce zamykać sobie furtki do poznawania innych kobiet.
Sam z siebie poruszał temat wspólnego mieszkania, posiadania dzieci itp. Kiedy któregoś dnia nie wytrzymałam i napisałam mu smutną wiadomość na temat tego że jestem kolezanką, a jesli mam nią byc to nasze relacje powinny wyglądac inaczej... odpisał mi że jestem dla niego kimś znacznie więcej.

Najlepsze co mogę teraz zrobić to chyba złapać dystans. Możemy się dalej spotykać ale jako normalni znajomi, w sensie bez czułosci itp.rzeczy typowych dla par. Zresztą...nasz kontakt i tak ostatnio uległ pogorszeniu z racji mojego czepialstwa..także możliwe ze nie bedziemy się już widywać
Dla jakich par??? Przecież wyraźnie Ci powiedział, że parą nie jesteście! Naiwna jesteś.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 09:23   #41
m_axin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 17
Dot.: jego byłe

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Dla jakich par??? Przecież wyraźnie Ci powiedział, że parą nie jesteście! Naiwna jesteś.
Nie, nie powiedział
Raczej w żartach mówi ze jesteśmy kumplami
Kiedy zapytałam wprost czego oczekuje od znajomosci ze mną odpowiedział, ze poki co wie ze chce mnie spotykać, bo jestem fajną osobą.
Wywnioskowałam z tego tyle, że mam nie naciskać z określeniem się, bo krótko sie znamy. No ale jak widac czasem wariuje i "cisnę", przez co zapewne go zrażam.
m_axin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 09:36   #42
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: jego byłe

Cytat:
Napisane przez m_axin Pokaż wiadomość
Nie, nie powiedział
Powiedział tylko Ty nie chcesz tego usłyszeć.
Cytat:
Napisane przez m_axin Pokaż wiadomość
Raczej w żartach mówi ze jesteśmy kumplami
Kiedy zapytałam wprost czego oczekuje od znajomosci ze mną odpowiedział, ze poki co wie ze chce mnie spotykać, bo jestem fajną osobą.
Nie spotykać, tylko uprawiać seks.
Cytat:
Napisane przez m_axin Pokaż wiadomość
Wywnioskowałam z tego tyle, że mam nie naciskać z określeniem się, bo krótko sie znamy.
Ale fakt, że się krótko znacie nie przeszkadza mu w seksie jak mniemam?
Cytat:
Napisane przez m_axin Pokaż wiadomość
No ale jak widac czasem wariuje i 'cisnę', przez co zapewne go zrażam.
A to z pewnością. Po co mu upierdliwa baba w haremie?
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 10:09   #43
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: jego byłe

Cytat:
Napisane przez m_axin Pokaż wiadomość
Sam z siebie poruszał temat wspólnego mieszkania, posiadania dzieci itp. Kiedy któregoś dnia nie wytrzymałam i napisałam mu smutną wiadomość na temat tego że jestem kolezanką, a jesli mam nią byc to nasze relacje powinny wyglądac inaczej... odpisał mi że jestem dla niego kimś znacznie więcej.
No więcej więcej - nie koleżanką a kochanką, ale nie partnerką i Tżtką
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 10:27   #44
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: jego byłe

Autorko, człowiek, który czegoś od ciebie chce, a jest interesowny i zbytnio nie liczy się z twoim dobrem - jest w stanie powiedzieć ci wiele rzeczy, które nie są prawdą.

Sklepowa przekona cię, że "tak, to mięso jest świeże" jak będziesz kupowała.
Pan w Providencie ci powie "tak, to się opłaca, zaraz pani spłaci".
Producent bubla napisze na opakowaniu"rewelacja, widziałeś to w TV" by opchnąć.
Interesowny znajomy powie ci "pomożesz? to zajmie chwilę" a potem ci nawet nie podziękuje

A ten facet mówi ci "jesteś kimś więcej". I korzysta z łatwowierności.
Jak zaczniesz tak to widzieć - to poznasz wreszcie jaka jest prawda.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-01-10 o 10:40
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 10:34   #45
la_firynda
Raczkowanie
 
Avatar la_firynda
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 123
Dot.: jego byłe

Jak mu postawisz takie ultimatum to ucieknie. Znam takiego faceta i żadna z kobiet nie zatrzymała go na dłużej, ale z wszystkimi pozostał w koleżeńskich stosunkach. Sama również z nim byłam przez krótki okres czasu, ale nigdy nie liczyłam na więcej niż udany seks, w związku z czym to ja zakończyłam ten "związek". Nie mam w zwyczaju rozmawiać, ani utrzymywać kontaktu z byłymi, natomiast on jest wyjątkiem, bo sam cały czas ten kontakt podtrzymuje.

EDIT: mówię o 31-letnim facecie, przypuszczam, że ten "Twój" jest w podobnym wieku
__________________
23.07.2011 - I found You
07.09.2011 - You're mine
"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko."
niderlandzki
już NIE chudniemy
ćwiczymy
la_firynda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 09:55   #46
m_axin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 17
Dot.: jego byłe

Cytat:
Napisane przez la_firynda Pokaż wiadomość
Jak mu postawisz takie ultimatum to ucieknie. Znam takiego faceta i żadna z kobiet nie zatrzymała go na dłużej, ale z wszystkimi pozostał w koleżeńskich stosunkach. Sama również z nim byłam przez krótki okres czasu, ale nigdy nie liczyłam na więcej niż udany seks, w związku z czym to ja zakończyłam ten "związek". Nie mam w zwyczaju rozmawiać, ani utrzymywać kontaktu z byłymi, natomiast on jest wyjątkiem, bo sam cały czas ten kontakt podtrzymuje.

EDIT: mówię o 31-letnim facecie, przypuszczam, że ten "Twój" jest w podobnym wieku
Ten "mój" ma 36. Naraziłam mu sie sugerując że spotyka się tez z innymi kobietami, co mi nie odpowiada. Wyszłam na zazdrosną, niepewną siebie osobę. Odsunał się i wiem, że poczuł się urażony moją opinią.
Co do jego poprzednich związków...trwały dosyć długo (w latach to szło), z jedną laską miał się nawet hajtnąć, ale to było jakies 2 lata temu

Edytowane przez m_axin
Czas edycji: 2013-01-11 o 09:57
m_axin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 11:49   #47
Weronika266
Przyczajenie
 
Avatar Weronika266
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: jego byłe

Cytat:
Napisane przez m_axin Pokaż wiadomość
Ten "mój" ma 36. Naraziłam mu sie sugerując że spotyka się tez z innymi kobietami, co mi nie odpowiada. Wyszłam na zazdrosną, niepewną siebie osobę. Odsunał się i wiem, że poczuł się urażony moją opinią.
Co do jego poprzednich związków...trwały dosyć długo (w latach to szło), z jedną laską miał się nawet hajtnąć, ale to było jakies 2 lata temu
Tak jak koleżanki piszą wyżej wygląda to na "przyjaźń" bez zobowiązań. Dobrze Wam ze sobą w łóżku, zapewne również dzięki temu, że dobrze czujecie się ze sobą ale wydaje mi się, że nie wykroczy to poza granice szeroko pojętej przyjaźni.

Stajesz się dla niego coraz bardziej uciążliwa, zaborcza, najpewniej odsunie się od Ciebie i pozostaną Wam smsy w momentach jak go najdzie ochota i nie będzie miał ciekawszej opcji na spędzenie wieczoru.

Co do tego co on Ci mówi ..ma powiedzieć, że sypia w miesiącu z pięcioma różnymi kobietami i Ty jesteś nową zdobyczą? Oczywiście, że powie iż jest monogamistą i zależy mu na Tobie a jego związki trwają latami...
Weronika266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 19:44   #48
m_axin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 17
Dot.: jego byłe

Odpuszczam powoli, traktuje go jak kolegę i on to chyba zauważa.
Kiedy wspomina przypadkiem, ze spotka sie z ex, bo cos tam od niego chce to zartuje zeby sie chociaż zabezpieczył, ogólnie pokazuje ze mam to gdzies. Nie wyjezdzam z zazdroscią itp żalami. Za to uświadamiam mu, ze mną tez sie interesują inni. Łapię więc dystans. On wyczuwa chyba ze sie odsuwam i widze róznicę w jego zachowaniu (komplementy, jakies czule gesty), stwierdzil nawet ost ze moglibysmy sprobowac spotykac sie bez seksu, bo chce mi pokazac ze nie o to w tym chodzi.
m_axin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 19:55   #49
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: jego byłe

Cytat:
Napisane przez m_axin Pokaż wiadomość
Odpuszczam powoli, traktuje go jak kolegę i on to chyba zauważa.
Kiedy wspomina przypadkiem, ze spotka sie z ex, bo cos tam od niego chce to zartuje zeby sie chociaż zabezpieczył, ogólnie pokazuje ze mam to gdzies. Nie wyjezdzam z zazdroscią itp żalami. Za to uświadamiam mu, ze mną tez sie interesują inni. Łapię więc dystans. On wyczuwa chyba ze sie odsuwam i widze róznicę w jego zachowaniu (komplementy, jakies czule gesty), stwierdzil nawet ost ze moglibysmy sprobowac spotykac sie bez seksu, bo chce mi pokazac ze nie o to w tym chodzi.
Cwaniaczek, poligamista i kłamca. Miałam doczynie z podobnym, tylko do zbliżeń nie doszło i rade jaką bym sobie dała jak wtedy sie z nim spotykała: 'Zapomnij o nim.'

Ta, bedziesz się łudzić, będziecie się bzykać, a on tobie będzie wmawiał ze to coś więcej - czyli co? Nico. Powiedz mu że chcesz poznać jego rodziców i obserwuj jak się będzie za nim kurzyć.
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 20:32   #50
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: jego byłe

,

Edytowane przez b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Czas edycji: 2014-01-10 o 01:46
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 19:50   #51
m_axin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 17
Dot.: jego byłe

No i sfrajerzyłam po całości. Jestem sama na siebie zła...
Napisałam mu ze jest dla mnie wazny i nie chce zeby traktował mnie jak zwykłą znajomą, po czym dopytywałam się o kolejne spotkanie (gupia!)
Kazde moje "wypociny" on zbywał "uspokoj się, nei wariuj, oj..", stwierdził nawet ze zachowuje się jak stara żona! I dostałam jak obuchem...dotarło do mnie, ze robie z siebie kompletną idiotkę i on czuje sie przytłoczony, poniewaz nie chce nic wiecej ode mnie...tak wiec koniec.
Jak zapomniec o nim? co zrobic zeby trwac w postaowieniu ucięcia wszelkich kontaktów żeby dłuzej nie cierpieć?
m_axin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 21:06   #52
Verunka
Zadomowienie
 
Avatar Verunka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Montenegro
Wiadomości: 1 250
Dot.: jego byłe

Cytat:
Napisane przez m_axin Pokaż wiadomość
No i sfrajerzyłam po całości. Jestem sama na siebie zła...
Napisałam mu ze jest dla mnie wazny i nie chce zeby traktował mnie jak zwykłą znajomą, po czym dopytywałam się o kolejne spotkanie (gupia!)
Kazde moje "wypociny" on zbywał "uspokoj się, nei wariuj, oj..", stwierdził nawet ze zachowuje się jak stara żona! I dostałam jak obuchem...dotarło do mnie, ze robie z siebie kompletną idiotkę i on czuje sie przytłoczony, poniewaz nie chce nic wiecej ode mnie...tak wiec koniec.
Jak zapomniec o nim? co zrobic zeby trwac w postaowieniu ucięcia wszelkich kontaktów żeby dłuzej nie cierpieć?
skasować numer.
znaleźć innego.
__________________
"A ja bez ciebie jak wiadro bez wody, jak śliwka bez pestki,
bez poręczy schody"




Verunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 11:00   #53
m_axin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 17
Dot.: jego byłe

oczywiście głupia jestem, ale nie ucięłam z nim kontaktu...A wczoraj on dzwoni i mówi ze jest u niego ex, bo padł jej net a musi przygotowac cos tam do szkoły i "wprosila się" Ex która go kocha i chce do niego wrocic..a on taki dobry jest ze nei potrafil odmowic jej pomocy..oczywiscie juz wyobrazam sobie jak ona podziekuje mu za pomoc
m_axin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 11:55   #54
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: jego byłe

Cytat:
Napisane przez m_axin Pokaż wiadomość
oczywiście głupia jestem, ale nie ucięłam z nim kontaktu...A wczoraj on dzwoni i mówi ze jest u niego ex, bo padł jej net a musi przygotowac cos tam do szkoły i "wprosila się" Ex która go kocha i chce do niego wrocic..a on taki dobry jest ze nei potrafil odmowic jej pomocy..oczywiscie juz wyobrazam sobie jak ona podziekuje mu za pomoc
- ale NA CO ty liczysz? Piszesz o 36-latku, który jest już ukształtowany i jakby chciał mieć stałą partnerkę, to by miał- A NIE CHCE, trafiłaś na babiarza, albo wliczysz to w koszta posiadania chłopa, albo sobie darujesz (co np. ja bym zrobiła). Bo naiwnością wielką jest jedno: liczenie, że dla ciebie on się zmieni.
I jak ktoś wyżej słusznie zauważył: TAK nie powinien wyglądać początek żadnego związku- takie to wymęczone, wybłagane z twojej strony + łapanie doła z powodu porównywania się z dupami, które zalicza/zaliczył. Bez sensu.
Aha, i Eos - facet, dokładnie napisał ci, jak to z boku wygląda, zgadzam się z nim; ty bajki sobie roisz i nadinterpretujesz.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2013-01-31 o 12:04
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 16:54   #55
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: jego byłe

Cytat:
Napisane przez m_axin Pokaż wiadomość
Witam zwracam się do Was z prośba o rady dotyczące sytuacji w jakiej sie znalazłam.
Jakies 3 miesiące temu poznałam pewnego faceta, starszego ode mnie o 8lat. Przypadliśmy sobie do gustu, polubiliśmy, był seks. Oficjalnie para nie jestesmy.
Do sedna...
Zauważyłam, że ma on bardzo dobre kontakty z eksami, spotyka się z nimi rozmawia przez tel itp. Często wygląda to tak, ze on jest u mnie, a one dzwonia i piszą , zeby sie umowic sie z nim"na kawe". Na początku naszego spotykania się nie przeszkadzało mi to tak bardzo jak teraz, kiedy zaczyna mi na nim zależec. Oczywiscie tłumaczył mi ze to tylko znajome, ze nic go z nimi nie łączy...ale nie wierzę - z kazdą łączyły go relacje seksualne, wiem ze co najmniej 2 z nich chcą znowu z nim być. Powiedziałam mu, ze zaczyna mi to przeszkadzać, na co stwierdzil, ze on chce utrzymywac dobre relacje z kazdym.

Poradzcie mi co mam zrobic w tej sytuacji? Wiem, ze nie zaakceptuje jego kontaktów z tymi kobietami, poniewaz wiem że nie są te kontakty tak niewinne jak on przedstawia. Co byście zrobily na moim miejscu? postawić ultimatum i pogodzić się z kazdą decyzją czy po prostu usunąć sie w cień, zniknąc, zakonczyć to poki mam jeszcze siłę?
Ty nie zaakceptujesz jego relacji z byłymi, on ich nie zmieni. Jak dla mnie sprawa jest jasna i oczywista. Ja tu przyszłości nie widzę. Zawsze to będzie wypływać w późniejszym związku. Ty będziesz czuła się zazdrosna, on osaczony i pod presją.
Odpuściłabym póki jeszcze się nie zaangażowałam mocno i nie pakowałabym się w coś co wiem że od początku jest skazane na porażkę.
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 00:06   #56
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: jego byłe

Dalas sie po prostu wciagnac do wianiuszka zawiedzionych wielbicielek, na odleglosc pachnie mi to przykurzoną kolekcja rybich paszczy nad łozkiem
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 20:27   #57
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: jego byłe

Aż mi się smutno zrobiło, gdy przeczytałam ten wątek.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 17:35   #58
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: jego byłe

Mi tak samo przykro.. Tyle facetów traktuje kobiety przedmiotowo.. :/
Aż wymiotować się chce nad ich prostactwem..
Taki związek "nieustalony" w którym jest wyłącznie seks nie uskrzydli..
Facet jak chce coś poważnego to będzie to robił a nie zabawiał się w kotka i myszkę a Ty się w końcu zastanowisz pewnego dnia,jakie tak na prawdę są między nami relacje..
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 10:25   #59
m_axin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 17
Dot.: jego byłe

Trochę czasu upłynęło, ale chce Wam opisac jak to się zakończyło.
Oczywiscie zakończenie było proste do przewidzenia..niestety byłam zauroczona :/
A więc...coraz częsciej podkreslal ze jestesmy kolegami, kontakt bardzo osłabł, nie było już seksu. Brakuje mi bardzo tego co było na początku naszej znajomosci, jego zabiegania o mnie, częstych rozmów, wymianie smsów...magii i fascynacji wzajemnej. Zaczelo mi zalezec...a on..stał się zimny i obojętny, zaczał mnei ignorować. Ja proponowałam spotkania, on coraz czesciej wymigiwał się, twierdząc ze zajety, zmęczony,ma duzo pracy itp. Co zabawne, pozniej okazywalo się ze spotkał się ze swoją ex, kolezanką 1, 2 i 3. Po prostu ja przestalam byc interesująca jako kobieta. Boli mnie to bardzo nadal, polubilam go i przywiazalam się. Teraz czuje sie wykorzystana, poniewaz dawał mi oznaki ze chce byc z kims takim jak ja, po czym...zaczal szukac kolejnej. zaczęłam się odsuwać...jego to zainteresowało, wiec wygarnelam mu co mi lezało na sercu po raz ostatni. Udał zaskoczonego, no bo przeciez nic mi nie obiecywał, dupek. Muszę zapomniec i skupic sie na sobie, zaczac byc egoistką dbającą tylko o wlasny interes. Jestem za dobra
Wyjdzie mi to doswiadczenie na dobre, nauczę się czegoś w koncu. Miałabym niefajnie bedąc z nim w jakimkolwiek zwiazku, on sie nei zmieni i nie jest mnie wart

Edytowane przez m_axin
Czas edycji: 2013-03-15 o 11:00
m_axin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 11:00   #60
bridget0505
Raczkowanie
 
Avatar bridget0505
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: jego byłe

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Przecież nie jesteście parą, a jeśli parą nie jesteście mimo tego, że jest seks to znaczy, że jest to seks bez zobowiązań i nie możesz od niego wymagać zrywania kontaktów z kimkolwiek
Tak właśnie.
__________________
Jak można stać się motylem? Musisz tak bardzo chcieć latać, że jesteś gotów porzucić bycie gąsienicą.
bridget0505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.