Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-28, 17:32   #4471
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jajca jak berety muszę wam opowiedzieć .
Więc tak jutro przyjeżdza do mnie ojciec bo załatwia jakieś sprawy w Białymstoku i tak nie ma jak wrócić bo tylko 2 autobusy są więc mu szukałam na fejsie w takiej grupie coś jak blabla car . I tak jakiś chlopak dodał ogłoszenie, że wyjeżdza z Białego o tej i o tej godzinie więc ja do niego dzwonie i się pytam czy by mojego taty nie zabrał i się zgodził. I tak sobie gadamy i on sie pyta gdzie ma podjechać, a ja mowie że tu i tu i wiecie co się okazało? Chłopak mieszka piętro wyżej :brzyda l:
Ale historia! Ale na pewno nie jest przystojny, bo byś go zapamiętała hahahahaha Daj znać jak tam historia się potoczy
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 17:34   #4472
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Co jeszcze dostałyście ostatnio jako NIESPODZIANKĘ?
Ja dziś dostałam 15 ml płynu micelarny lancome :banghead:
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 17:41   #4473
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jajca jak berety muszę wam opowiedzieć .
Więc tak jutro przyjeżdza do mnie ojciec bo załatwia jakieś sprawy w Białymstoku i tak nie ma jak wrócić bo tylko 2 autobusy są więc mu szukałam na fejsie w takiej grupie coś jak blabla car . I tak jakiś chlopak dodał ogłoszenie, że wyjeżdza z Białego o tej i o tej godzinie więc ja do niego dzwonie i się pytam czy by mojego taty nie zabrał i się zgodził. I tak sobie gadamy i on sie pyta gdzie ma podjechać, a ja mowie że tu i tu i wiecie co się okazało? Chłopak mieszka piętro wyżej :brzyda l:
hitoria świetna!

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ja dziś dostałam 15 ml płynu micelarny lancome :banghead:
to od razu sprawdz sobie date, bo ja dostłam w zeszłym tyg. 3 lata po terminie
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 17:48   #4474
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ale historia! Ale na pewno nie jest przystojny, bo byś go zapamiętała hahahahaha Daj znać jak tam historia się potoczy
A no . Jakbym wyczaiła przystojniaka to już bym od razu u niego pod drzwiami stała ze szklanką, że niby cukier mi się skończył

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

A tak w ogóle kurier z DHL jest nienormalny i jutro dzwonię na infolinię. Wczoraj miał dla mnie paczkę ok nie dogadaliśmy się więc mogło go wczoraj nie być. Dziś czekam i dzwonię i sie pytam o ktorej będzie, a ten na to, że jutro będzie . Jutro pójdzie srogi opierdziel na infolinii.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 17:48   #4475
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A no . Jakbym wyczaiła przystojniaka to już bym od razu u niego pod drzwiami stała ze szklanką, że niby cukier mi się skończył
Hahahahahahah noo dokładnie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 17:50   #4476
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hahahahahahah noo dokładnie
O kurde coś mi się przypomniało .
Ze 3 lata temu obok wprowadziło się dwóch studentów i wyczaili chyba, że ja sama mieszkam . I pewnego dnia słysze ktoś dzwoni do drzwi, patrzę, a tam ich dwóch z anteną od tv taką duża i się pytają czy mogą wejść i sygnału poszukać
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 18:03   #4477
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Co za porażka z kodu niespodzianki Cień - pyłek Collistara niebieski Przypomnijcie mi proszę czy było jeszcze cos z nim nie tak oprócz koloru?
Jak zawsze sprawdź datę, ale chyba chodziło tylko o kolor

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
O matko, moje problemy przy tym wymiękają

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziękuję
Wygrałam 3 pomadki Loreal color riche matte i 640tka nie jest zła (144 i 228 krzyczą)
Gratulacje

A ja dostałam się do testów płynu micelarnego z Biodermy Hydrabio

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A no . Jakbym wyczaiła przystojniaka to już bym od razu u niego pod drzwiami stała ze szklanką, że niby cukier mi się skończył
.
Miałam krótko takiego sąsiada, często mi czegoś w domu brakowało

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
O kurde coś mi się przypomniało .
Ze 3 lata temu obok wprowadziło się dwóch studentów i wyczaili chyba, że ja sama mieszkam . I pewnego dnia słysze ktoś dzwoni do drzwi, patrzę, a tam ich dwóch z anteną od tv taką duża i się pytają czy mogą wejść i sygnału poszukać
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 18:17   #4478
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Gratulacje

A ja dostałam się do testów płynu micelarnego z Biodermy Hydrabio
Mnie Bioderma nie chce jakoś
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 18:18   #4479
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
hitoria świetna!


to od razu sprawdz sobie date, bo ja dostłam w zeszłym tyg. 3 lata po terminie
Dzięki oczywiście jest po terminie
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 18:25   #4480
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

I znowu mam pytanie, od nocy zakupów kusi mnie Luna, natomiast jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o jej oryginalność, dostępność itp. - na all są zdecydowanie niższe, całkiem przyjemne ceny - któraś z Was brała być może Lunę poza D?
Nawet po zniżce 20% z kodu różnica między D a all to koło 300 zł
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 18:41   #4481
ywonkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 87
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Co jeszcze dostałyście ostatnio jako NIESPODZIANKĘ?
Hej dziewczyny.
Właśnie mi przypomnialyscie, ze w paczkomacie czeka na mnie paczka z D.
Torba CK ok.
Torebeczka MK ladniutka, w odróżnieniu od tej poprzedniej. Jest rzeczywiście tycia, taka na szminke i bilet tramwajowy. Ale ma prawdziwa blaszke. Dostalam różową, a tylko taka mnie interesowala. Jak dla mnie porządnie wykonana.
Jako prezent za kod niespodziankę dostalam lekko polyskujacy, jasnorozowy kosmetyczko-woreczek Prady. Taki nawet pojemny.
No cud cud, po prostu cud, bo zawsze z tego kodu jakis tyci balsam dostawalam.
A właśnie zaczelam oszczedzac i mialo byc to moje ostatnie zamowienie w D. A tak to mi tylko apetyt zaostrzylo.l
ywonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 18:46   #4482
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
O kurde coś mi się przypomniało .
Ze 3 lata temu obok wprowadziło się dwóch studentów i wyczaili chyba, że ja sama mieszkam . I pewnego dnia słysze ktoś dzwoni do drzwi, patrzę, a tam ich dwóch z anteną od tv taką duża i się pytają czy mogą wejść i sygnału poszukać


Trzeba przyznać, że maj był u mnie miesiącem sporych wydatków na kosmetyki. Dlatego nie mogłam sobie pozwolić już na zamówienie w D. i z zazdrością zerkam na Wasze zamówienia. Z moich majowych zakupów najbardziej się cieszę z tych 60 słoiczków minerałów Everyday minerals, Lucy Minerals i Lily Lolo.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-28 o 18:54
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 19:34   #4483
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dziewczyny, dzisiejsze zakupy w D. w końcu przypominają dawne czasy, sprzed posuchy. Rekordzistką chyba jest Lethe z siedmioma gratisami!
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 19:35   #4484
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Witamy


Nie robią żadnych problemów, pisz do nich reklamację i zwracaj. Macanych nie chcemy!!!


Które, które??


Ostatnio jak go dawali to kończył mu się chyba termin przydatności

Pytanie nie do mnie, ale też tu pisałam sporo o ryłkowych butach. Dla mnie są bardzo dobre, zarowno na płaskim jak i obcasy: 7 i 10 cm. Kozaki mam już 3 parę i są genialne. W sumie nigdy mi się nie zepsuły, kupowałam nowe bo tamte już były stare. Polecam zarówno damskie jak i męskie.

No to gratki i trzymamy kciuki

fajny zbieg okoliczności
Impassioned, bo chodziła za mną od kilku tygodni i Red (mam już swoją, ale mama sie zakochała i se zażyczyła ).
Ta gratisowa Guerlain to chyba kolor 325, taka arbuzowa czerwień

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Co za porażka z kodu niespodzianki Cień - pyłek Collistara niebieski Przypomnijcie mi proszę czy było jeszcze cos z nim nie tak oprócz koloru?
Dostałam ten cień jakiś miesiąc temu z kodu NIESPODZIANKA też, wyprodukowany ponad 3 lata temu - D. w ramach przeprosin wysłał mi mini MYNY i mini tusz Pupa Vamp
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 20:05   #4485
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
I znowu mam pytanie, od nocy zakupów kusi mnie Luna, natomiast jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o jej oryginalność, dostępność itp. - na all są zdecydowanie niższe, całkiem przyjemne ceny - któraś z Was brała być może Lunę poza D?
Nawet po zniżce 20% z kodu różnica między D a all to koło 300 zł
Ja bym odradzała zakup na allegro. Jak chciałam kupić swoją lunę to przeczytałam chyba wszystkie wątki na forach i generalnie wniosek był taki, że na allegro nie ma oryginalnych i tym samym nie mają gwarancji producenta. Zresztą one wszędzie są drogie w USA 200 $ więc na czym miałby niby ktoś zarobić sprzedając tak tanio na allegro? Niestety nie ma cudów, nie ma co się oszukiwać. Ja kupiłam w D. i jestem mega zadowolona, dużo kosztuje ale biorąc pod uwagę, że używasz jej dwa razy dziennie i ma gwarancję na 2 lata a potem przez 10 lat możesz mieć nową za pół ceny jak się coś popsuje - myślę że warto oryginał.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Dziewczyny rozumiem Wasz ból odnośnie wystawiania rzeczy na allegro :/ Ja dosłownie sprzedałam dwie rzeczy i już mam jazdy z ludźmi. Babka dzień po kupieniu, że chce numer nadania listu poleconego, to jej przepisałam z potwierdzenia nadania, a ona do mnie że tego nie może znaleźć na ich stronie i że ją na pewno oszukuję ;o Daruję sobie już więcej sprzedawanie rzeczy, nie jest to na moje nerwy

Edytowane przez Lidia1984
Czas edycji: 2015-05-28 o 19:46
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 20:07   #4486
mosmar
Raczkowanie
 
Avatar mosmar
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 30
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dziewczyny, jaką datę ważności ma ten krem Bretona? Od pół roku go chyba wciskają

Jakie kody wchodzą w D.? Przy dużych zamówieniach jest coś korzystniejszego niż rabat 15 % przez aplikację mobilną?
mosmar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 20:14   #4487
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Hej dziewczyny, jakie kody wchodzą do sephory?
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 20:42   #4488
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny rozumiem Wasz ból odnośnie wystawiania rzeczy na allegro :/ Ja dosłownie sprzedałam dwie rzeczy i już mam jazdy z ludźmi. Babka dzień po kupieniu, że chce numer nadania listu poleconego, to jej przepisałam z potwierdzenia nadania, a ona do mnie że tego nie może znaleźć na ich stronie i że ją na pewno oszukuję ;o Daruję sobie już więcej sprzedawanie rzeczy, nie jest to na moje nerwy
Chyba w karcie płatności masz miejsce na podanie nr nadania. Wtedy kupująca otrzyma wiadomość automatycznie. Niektórzy są niekumaci i numer trzeba podać bez nawiasów i z linkiem: emonitoring.poczta-polska.pl lub do strony kuriera.
Teraz wystawiam ciuchy na olx i tam jest już tragedia. Jedna osoba już mnie oszukała. Zgłaszają się prośby o wysyłkę na mój koszt rzeczy wystawionych za darmo! Ludzie umawiają się na odbiór osobisty i nie przychodzą. SMSy od nastolatek, głupie dowcipy, negocjowanie ceny, gdy nie jest zaznaczona opcja do negocjacji itp.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-28 o 20:48
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 20:57   #4489
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dziewczyny czy w D. da się jakoś zmienić sposób dostawy?
Wolałabym paczkomat, ale nie widzę opcji edycji
A anulować się boję, bo weszło mi dużo gratisów

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ywonkaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Właśnie mi przypomnialyscie, ze w paczkomacie czeka na mnie paczka z D.
Torba CK ok.
Torebeczka MK ladniutka, w odróżnieniu od tej poprzedniej. Jest rzeczywiście tycia, taka na szminke i bilet tramwajowy. Ale ma prawdziwa blaszke. Dostalam różową, a tylko taka mnie interesowala. Jak dla mnie porządnie wykonana.
Jako prezent za kod niespodziankę dostalam lekko polyskujacy, jasnorozowy kosmetyczko-woreczek Prady. Taki nawet pojemny.
No cud cud, po prostu cud, bo zawsze z tego kodu jakis tyci balsam dostawalam.
A właśnie zaczelam oszczedzac i mialo byc to moje ostatnie zamowienie w D. A tak to mi tylko apetyt zaostrzylo.l
Wstawiłabyś zdjęcia torebek?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 20:59   #4490
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy w D. da się jakoś zmienić sposób dostawy?
Wolałabym paczkomat, ale nie widzę opcji edycji
A anulować się boję, bo weszło mi dużo gratisów
Ani Sephora ani Douglas ani Clinique nie mają opcji paczkomatów.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-28 o 21:17
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 21:04   #4491
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ani Sephora ani Douglas ani Clinique nie mają opcji paczkomatów.
Douglas ma
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 21:07   #4492
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ani Sephora ani Douglas ani Clinique nie mają opcji paczkomatów.
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Douglas ma
jest opcja paczkomatu, tylko chodzi mi o zmianę już po złożeniu zamówienia, ale chyba się nie da
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 21:08   #4493
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
jest opcja paczkomatu, tylko chodzi mi o zmianę już po złożeniu zamówienia, ale chyba się nie da
Nie da się już niestety
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 21:14   #4494
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Nie da się już niestety
No to trudno, jeszcze się zastanowię czy opłacić
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 21:16   #4495
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Douglas ma
Serio? No to gapa ze mnie. Dzięki
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 21:47   #4496
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ja czekam na dobrą promocję w Clinique (ewentualnie douglas, potrzebuję czegoś do brwi i plumfula z maca ) i urodziny w lipcu, też pasuję. na wakację oszczędzam Tylko to Black Opium tak za mną chodzi....
ooo ja też mam urodziny w lipcu i też black opium za mną chodzi
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 21:49   #4497
ywonkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 87
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy w D. da się jakoś zmienić sposób dostawy?
Wolałabym paczkomat, ale nie widzę opcji edycji
A anulować się boję, bo weszło mi dużo gratisów

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------



Wstawiłabyś zdjęcia torebek?
Zaraz zrobię zdjecia, ale wstawię jutro, bo zbieram sie do spania. Za 7 godzin pobudka.
ywonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 21:58   #4498
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez mosmar Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką datę ważności ma ten krem Bretona? Od pół roku go chyba wciskają

Jakie kody wchodzą w D.? Przy dużych zamówieniach jest coś korzystniejszego niż rabat 15 % przez aplikację mobilną?
Breton, dawany jakiś czas temu jest ważny do sierpnia br.

W D. są noce zakupów z rabatem 20% i co jakiś czas rabaty na wybrane kategorie produktów.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 22:00   #4499
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo zadowolona i czekam niecierpliwie aż wrzucą inne modele do wyprzedaży za 99zł

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------



Mnie już nic nie kusi wyprztykałam się ze wszystkiego i liczę na słabego boxa z S.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------



Jestem bardzo zadowolona są super wygodne, ale czasami zdarzają się zaniżone rozmiary ja mam przeważnie roz. 38, ale w jednym modelu tej firmy mam 39 powinni to ujednolicić
ja wczoraj w outlecie sie obkupiłam w buty za 29 zł i mam 2 pary odłożone jeszcze i nie wiem czy iśc po nie czy nie

u mnie odwrotnie przeważnie noszę 38,5 39, a tu z jednych 37,5 było dobre

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja nie pisałam tutaj o butach Ryłko i nie wiem czy masz jakieś szczegółowe pytania ale kupuję u nich dla siebie buty od 8-9 lat, jakość wykonania i skóry super, bardzo wygodne, polecam szczerze. Mam czółenka na bodajże 3cm obcasie, 7 i chyba 9 - wszystkie są świetne, botki zimowe i oficerki, też są świetne.
Jedyny zakup z którego nie jestem zadowolona to baleriny - tzn. są piękne i skóra też jest super, ale przy pięcie mają gumę i ona mnie uwiera do tego stopnia że nie jestem w stanie ich używać. Ale 1) te buty kupiłam chyba ze 4 lata temu więc może ich już nie być nawet teraz w ofercie 2) dużo butów mnie obciera.

Podsumowując: polecam, naprawdę porządne buty.
wiem o czym mówisz, mam takie z badury, mega wygodne, ale ta guma mi sie wrzyna a rozbijają sie w trakcie chodzenia? bo z niektórych marek muszę brać ciasniejsze, bo potem by mi człapały.


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Witamy



Nie robią żadnych problemów, pisz do nich reklamację i zwracaj. Macanych nie chcemy!!!




Które, które??




Ostatnio jak go dawali to kończył mu się chyba termin przydatności






Pytanie nie do mnie, ale też tu pisałam sporo o ryłkowych butach. Dla mnie są bardzo dobre, zarowno na płaskim jak i obcasy: 7 i 10 cm. Kozaki mam już 3 parę i są genialne. W sumie nigdy mi się nie zepsuły, kupowałam nowe bo tamte już były stare. Polecam zarówno damskie jak i męskie.



No to gratki i trzymamy kciuki



fajny zbieg okoliczności
ja się osłuchałam troche że niewygodne i dlatego wolałam zapytać, ale jak tak polecacie to nie mam co sie zastanawiać, byłam dziś w jednych i mega wygodne, mimo tego że nogi miałam poobcierane po wczoraj nic mnie nie uwierało
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 22:26   #4500
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez mosmar Pokaż wiadomość
A dam...
Złożona torba jest niewiele większa od A4... Materiał dosyć gruby, zdaje się, że zmywalny. Ta torba nalepiej chyba sprawdzi się na plaży

Konkurs na Facebook'u, do zgarnięcia m.in. saszetka/kosmetyczka:
https://www.facebook.com/nataliaorei...6145498475867/
Może któraś z Was skusi się na udział
dziękuję, niestety nie udało mi się załapać na tą torbę..
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 09:06:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.