Mamusie październikowe 2015, część 9 :) ! - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-16, 18:45   #3721
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez niud Pokaż wiadomość
Ciekawe co piszecie bo ja znam inna definicję kolki powtarzaną w różnych książkach - nieutulony płacz który trwa kilka godzin - czyli nie da się go opanować i w żaden sposób pomóc. To co opisujecie to na mój gust wzdęcia. Mój np. w trakcie jedzenia zaczyna płakać bo ma już dość i chce żeby go odbić i czasami udaje się od razu a czasami jest odbicie potem ulewanie potem znów odbicie i na koniec czkawka Jak już ma czkawkę to się cieszę bo to znaczy że już mu się wszystko ułożyło i jak czkawka przejdzie to będziemy mogli iść spać
Bo kolki to takie mega giga zmasowane wzdęcia Moj sie czasem tak nagle rozdziera ze uszy odpadaja ale zwykle nie zdaży bo szybko lece próbowac mu ulżyć i juz samo wzięcie go na ramię troche go uspokaja. Niestety po chwili pręzy sie dalej

Cytat:
Napisane przez niud Pokaż wiadomość
Wiadomo że na brzuchu mamy fajniej cieplej i serduszko fajne bije
Mój za to preferuje moje ramiona jak go noszę so odbicia. Dziś już 2 razy mi tak zasnął na flaczka

Pasztetnik z innej beczki - jak sobie wcierałaś odżywkę jantar ? ) Po kąpieli ? Jakoś starając się omijać włosy ?
Wieczorem przed snem; robie tak na szybko jakby prowizoryczne przedzialki palcami co ok. 2cm od siebie i kropię skore, schylam potem glowe i wmasowuje palcami.


Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Moja też uwielbia być noszona do odbicia, zasypia w sekundzie i oczywiście od razu się budzi jak ją odkładam

Była dziś położna, nic konkretnego mi o tej wysypce nie powiedziała :/ Nic, czekam na telefon z przychodni w sprawie szczepienia, to może pediatra mi powie co to może być i czy mam zmienić mleko.
Maks tez dostal jakas wysypke na policzku i tez z tej strony co mniej spi, rano mial jeszcze szyję w krostach ale widze ze to juz znika.

Btw, a propo kolek, dzis Maks dostal ok. poludnia i jestem wykonczona, co popije herbatki i sie rozgazuje, to zaczyna wyć bo glodny, ze zmeczenia usypia na cycu po 5min a z butli popija ze 20ml i tez usypia, by za 10-15min sie rozedrzec ze znowu głodny, po czym jak sie w koncu naje to kolka wraca i tak na okrąglo, juz nie mam sily go trzymac ręce mi drżą ze zmęczenia
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 20:08   #3722
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Maks tez dostal jakas wysypke na policzku i tez z tej strony co mniej spi, rano mial jeszcze szyję w krostach ale widze ze to juz znika.
U nas nie znika, wręcz bym powiedziała że się zaognia, dziś się zrobiło czerwone i lekko suche. Dobrze że chociaż nie swędzi, ale pred szczepieniem chcę wiedzieć co to.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Mała, przez to że podałaś linka do tej babki od pluszowych kocyków, zamówiłam kolejny
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 20:17   #3723
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Bosh, to dziecko mnie wykończy, wydoil oba cycki i pozarl jeszcze 150ml odciągniętego I po kilkunastu h w koncu śpi od 10(!) minut Niech spi choc pol godziny bo nie nadążam z produkcją
Zamówiłam więc wreszcie laktator elektryczny bo ręcznym nie nadążam z dojeniem a nie chce robic zapasow, bo juz pare razy musialam powylewac cale butelki bo cyc mu nagle wystarczal.
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 20:28   #3724
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez niud Pokaż wiadomość
Super ma ciuszki ten nasz Ragnar, niech nabiera ciałka żeby mógł podbijać świat
Kiedy idziecie na kontrolę ?
w czwartek będzie dobrze, zwiększony ciężar Kubulka już daje się odczuć na rękach ile by nie cycał z piersi, zawsze jeszcze około setki poprawia mm tylko w nocy sam cyc, bo śpimy sobie razem od pierwszej nocnej pobudki.
Musieliśmy kupić Nan AR przeciw ulewaniu - normalnie padłam, cena w sklepie 44 pln za 500 g na szczęście okazję upolowałam, 9 opakowań po 30 pln za jedno - ale i tak walnęło po kieszeni.
A ponieważ jak się już chrzani, to wszystko razem -- to się pochrzaniło ostro z finansami, znowu wychodzą stare zaniedbania i długi mojego super tatusia . Nie chcę czarnowidztwa uprawiać, ale wygląda na to, że niedługo zostaniemy na zimę bez ogrzewania i ciepłej wody. Tzn. bez gazu. Mam ochotę strzelić sobie w łeb
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 20:42   #3725
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Nie chcę czarnowidztwa uprawiać, ale wygląda na to, że niedługo zostaniemy na zimę bez ogrzewania i ciepłej wody. Tzn. bez gazu. Mam ochotę strzelić sobie w łeb
O rany...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 21:01   #3726
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Skomplikowana historia, w skrócie chodzi o to, że umowa była na ojca, gazownia wypowiedziała mu ją w styczniu 2015, ale nie wstrzymali dostaw gazu ani nie zdemontowali licznika, więc my w nieświadomości trwając normalnie zużywaliśmy i czekaliśmy na fakturę, bo tatuś słowa nie pisnął - podobno nie wiedział - i teraz nie 6 czy 7 tys. wynosi zadłużenie, a 3krotnie więcej, bo tak kasują za "nielegalny pobór gazu".
Jeszcze nie wiem, jak to ugryźć, nie mam siły myśleć, cała się trzęsę od rana.
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 21:06   #3727
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Najlepiej chyba pogadać z gazownią, powinni Was potraktować po ludzku, jeśli zobaczą że wykazujecie dobrą wolę, chęć spłaty, ale prosicie o rozłożenie na raty, przedłużony termin spłaty itd.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 21:21   #3728
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Najlepiej chyba pogadać z gazownią, powinni Was potraktować po ludzku, jeśli zobaczą że wykazujecie dobrą wolę, chęć spłaty, ale prosicie o rozłożenie na raty, przedłużony termin spłaty itd.
Niestety to jest częsta sytuacja, jak się dowiedziałam z rożnych źródeł. Nas nawet w ratach nie stać na spłatę kwoty rzędu 20 tys. . Póki co włącza mi się tryb anarchia, bo to zakrawa na wyłudzenie. Przecież gdybym wiedziała, że kradnę gaz i beknę za to kilkanaście tysi, to bym podpisała natychmiast nową umowę!!!
Ew. tryb przemoc w rodzinie, no pójdę i ukręcę łeb temu manipulantowi

EDIT: jeśli się otrze sprawa z gazownią o sąd, to sąd umorzy tą wielokrotność kosztu rzeczywistego zużycia, już były precedensy takowe -- ale i tak będziemy marznąć zanim to się wyjaśni, a to właśnie mnie przeraża najbardziej.
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek

Edytowane przez Oliath
Czas edycji: 2015-11-16 o 21:24
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 21:35   #3729
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Oli moja sąsiadka wygrala podobną sprawę w sądzie..tez miała wezwanie za nielegalny pobór gazu..naliczyli jej 5krotnosc stawki..(okolo 6tys) za jeden rachunek...dwa lata sie sadzila..wygrała 😊 i tez argumentowala to tym ..ze gdyby wiedziała ze "kradnie" ..ale jej nikt nie powiadomil ze rozwiązali z nią umowę..(gazownia)...choc ukrywala zawzięcie swój błąd bo po prostu nie otworzyla listu..😉

Ale da sie...mozna tym bardziej jak sie ma czworo dzieci na utrzymaniu...

Glowa do góry i pisz pismo do gazowni..jedno za drugim jesli będą upierać sie przy "wyludzeniu" dalej to idź po sprawiedliwość do sądu.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Dopóki sprawa w tle nikt gazu Ci nie odetnie..tym bardziej w okresie chronionym...ale żeby zatrzymać zegar" podpisz mimo wszystko nowa umowę..a z tamtą graj!
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 21:36   #3730
emylka86
Zakorzenienie
 
Avatar emylka86
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 3 799
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Załącznik 6088242

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Borys ma takie na całej buzi, troszkę we włosach i na szyi , położna mówiła że to trądzik , ale wtedy tak duzo tego nie miał jak teraz
__________________
Michałek 16.12.2012

Borysek 09.10.2015

zapraszam do klików w banerek
emylka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 21:43   #3731
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Emylko mi tez to wygląda na trądzik niemowlęcy..😊 do okolo 3miesiaca mogą sie raz nasilać raz blednąc zmiany krostowate..czasami będą otaczać sie żółtawym nalotem...co do pielęgnacji ..nic tlustego i zalepiającego..ja u Gabriela przemywalam od czasu do czasu własnym mlekiem i rumiankiem...po miesiącu znikło
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 21:49   #3732
emylka86
Zakorzenienie
 
Avatar emylka86
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 3 799
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
Emylko mi tez to wygląda na trądzik niemowlęcy..😊 do okolo 3miesiaca mogą sie raz nasilać raz blednąc zmiany krostowate..czasami będą otaczać sie żółtawym nalotem...co do pielęgnacji ..nic tlustego i zalepiającego..ja u Gabriela przemywalam od czasu do czasu własnym mlekiem i rumiankiem...po miesiącu znikło
mi poradzono przemywanie sola fizjol. i jak mocno zaogniony raz dziennie posmarowadz alantanem krem (ten żółty)
__________________
Michałek 16.12.2012

Borysek 09.10.2015

zapraszam do klików w banerek
emylka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 21:50   #3733
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
Oli moja sąsiadka wygrala podobną sprawę w sądzie..tez miała wezwanie za nielegalny pobór gazu..naliczyli jej 5krotnosc stawki..(okolo 6tys) za jeden rachunek...dwa lata sie sadzila..wygrała 😊 i tez argumentowala to tym ..ze gdyby wiedziała ze "kradnie" ..ale jej nikt nie powiadomil ze rozwiązali z nią umowę..(gazownia)...choc ukrywala zawzięcie swój błąd bo po prostu nie otworzyla listu..😉

Ale da sie...mozna tym bardziej jak sie ma czworo dzieci na utrzymaniu...

Glowa do góry i pisz pismo do gazowni..jedno za drugim jesli będą upierać sie przy "wyludzeniu" dalej to idź po sprawiedliwość do sądu.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Dopóki sprawa w tle nikt gazu Ci nie odetnie..tym bardziej w okresie chronionym...ale żeby zatrzymać zegar" podpisz mimo wszystko nowa umowę..a z tamtą graj!
dzięki kochana

Podpisałabym, ale nie mogę, bo najpierw musiałabym zapłacić tyle, ile żądają

Jest coś takiego jak okres chroniony?
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 21:58   #3734
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Amylko sol fizjol.dla mnie to czystość..jak najbardziej można i tym..dla mnie mleczko kobiece to tez czystość + lekarstwo ..😉

A co do kremu to się nie wypowiem ..kazdy ma Swoje sposoby😊 intuicyjnie będziesz sama probowala wszystkiego..tak juz jest..😚



Oli tak od konca października do konca lutego jest okres ochronny..prawo konsumenta..nie mogą odciąć doplywu ciepla ale ..moga liczyc sobie więcej jak np.nie macie umowy czy np nie placicie za rachunek itd....
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 22:01   #3735
emylka86
Zakorzenienie
 
Avatar emylka86
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 3 799
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
dzięki kochana

Podpisałabym, ale nie mogę, bo najpierw musiałabym zapłacić tyle, ile żądają

Jest coś takiego jak okres chroniony?
w gazowni chyba nie ma czegoś takiego, to raczej chodzi o eksmisje

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
Amylko sol fizjol.dla mnie to czystość..jak najbardziej można i tym..dla mnie mleczko kobiece to tez czystość + lekarstwo ..😉

A co do kremu to się nie wypowiem ..kazdy ma Swoje sposoby😊 intuicyjnie będziesz sama probowala wszystkiego..tak juz jest..😚



Oli tak od konca października do konca lutego jest okres ochronny..prawo konsumenta..nie mogą odciąć doplywu ciepla ale ..moga liczyc sobie więcej jak np.nie macie umowy czy np nie placicie za rachunek itd....
aż muszę się rodziców zapytać bo mama pracowała a tata pracuje dalej w gazowni
__________________
Michałek 16.12.2012

Borysek 09.10.2015

zapraszam do klików w banerek
emylka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 22:10   #3736
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

A nie możesz "zagrać" niedoinformowaną" 😉 np.ze nie miałaś pojęcia ze z umową cos nie gra..ze to Ojca sprawa..ze absolutnie zadasz rozwiązania tej sprawy bez dodatkowych kosztów z kosmosu..

Spróbuj..trzymam kciuki😚

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Ja dowiedziałam sie właśnie od pracowników gazowni..jak montowali mi licznik przed posesją 😊...luzna rozmowa..i właśnie tak powiedzial ze jej okres w ktorym eksmisje..odciecia gazu..są odraczane do 1marca..(od konca października)...okres zimowy
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 22:11   #3737
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Dzisiaj dzidzi grzeczna Po kąpieli przy cycku usnęła, na ramieniu tak jak pisałyście też flaczek, a przy odłożeniu się obudziła grrrr .Cyca smoka i się gapi. Co jakiś czas wypluje i woła marudka. JAkaś zdziwiona była i się rozglądała. Może dlatego, ze od jakiś 2 tygodni miała błękitną pościel i zielone ochraniacze na zmianę a teraz z znów swoją pościelkę różowo-szarą. Ciekawe czy zwraca na to uwagę taki dzidziołek??

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
I co podajecie dzidziolowi zeby mu ulżyć??


Dokładnie tak samo myślałam. Moje dziecię się wycwaniło i nie chce spac w łóżeczku, tylko woli na moim brzuchu..nie wiem co mu się odmieniło..
JA jak się tak naprawdę męczy jak wczoraj to Sab Simplex. Zaopatrzyłam się już w glukozę i podam koperek jak coś z glukozą

No pewnie, że woli na brzusiu

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Btw, a propo kolek, dzis Maks dostal ok. poludnia i jestem wykonczona, co popije herbatki i sie rozgazuje, to zaczyna wyć bo glodny, ze zmeczenia usypia na cycu po 5min a z butli popija ze 20ml i tez usypia, by za 10-15min sie rozedrzec ze znowu głodny, po czym jak sie w koncu naje to kolka wraca i tak na okrąglo, juz nie mam sily go trzymac ręce mi drżą ze zmęczenia
A może jednak przestaje działać koperek tak jak położna moja mówiła

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

[/COLOR]Mała, przez to że podałaś linka do tej babki od pluszowych kocyków, zamówiłam kolejny
heheh bo Ona cudne ma te kocyki A jaki zamówiłaś??

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Bosh, to dziecko mnie wykończy, wydoil oba cycki i pozarl jeszcze 150ml odciągniętego I po kilkunastu h w koncu śpi od 10(!) minut Niech spi choc pol godziny bo nie nadążam z produkcją
Zamówiłam więc wreszcie laktator elektryczny bo ręcznym nie nadążam z dojeniem a nie chce robic zapasow, bo juz pare razy musialam powylewac cale butelki bo cyc mu nagle wystarczal.
O matko. Faktycznie wcina jak smoczysko Moja miała wczoraj odciągnięte 110 ml i nawet tego nie zjadła, a cycka miała wcześniej a nie od razu przed butlą.

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
w czwartek będzie dobrze, zwiększony ciężar Kubulka już daje się odczuć na rękach ile by nie cycał z piersi, zawsze jeszcze około setki poprawia mm tylko w nocy sam cyc, bo śpimy sobie razem od pierwszej nocnej pobudki.(
No to pięknie Szybciutko nabierze ciałka kawaler

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Skomplikowana historia, w skrócie chodzi o to, że umowa była na ojca, gazownia wypowiedziała mu ją w styczniu 2015, ale nie wstrzymali dostaw gazu ani nie zdemontowali licznika, więc my w nieświadomości trwając normalnie zużywaliśmy i czekaliśmy na fakturę, bo tatuś słowa nie pisnął - podobno nie wiedział - i teraz nie 6 czy 7 tys. wynosi zadłużenie, a 3krotnie więcej, bo tak kasują za "nielegalny pobór gazu".
Jeszcze nie wiem, jak to ugryźć, nie mam siły myśleć, cała się trzęsę od rana.
Ty to się masz z tym tatuśkiem swoim Teraz powinien sam płacić przynajmniej tę karę
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 22:15   #3738
emylka86
Zakorzenienie
 
Avatar emylka86
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 3 799
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
A nie możesz "zagrać" niedoinformowaną" 😉 np.ze nie miałaś pojęcia ze z umową cos nie gra..ze to Ojca sprawa..ze absolutnie zadasz rozwiązania tej sprawy bez dodatkowych kosztów z kosmosu..

Spróbuj..trzymam kciuki😚

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Ja dowiedziałam sie właśnie od pracowników gazowni..jak montowali mi licznik przed posesją 😊...luzna rozmowa..i właśnie tak powiedzial ze jej okres w ktorym eksmisje..odciecia gazu..są odraczane do 1marca..(od konca października)...okres zimowy
zapytam ich, a przy okazji podpytam jak najlepiej ugryźć tą sytuację całą : )
__________________
Michałek 16.12.2012

Borysek 09.10.2015

zapraszam do klików w banerek
emylka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 22:19   #3739
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

W ogóle przed chwilą byłam dodoić ssaka do sypialni. Nie chciało mi się iść po fasolkę to na mojej poduni nakarmiłam i zanim Ją na ramię wrzuciłam to ulała na mojego jaśka Dostanie po duuupce jak będę zmieniała pampersa paskudnik mały
W ogóle nie chce Jej się chyba spać i wypluwa tego smoczka a mąż się wkurza bo o 5 musi wstać ups...
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 22:27   #3740
emylka86
Zakorzenienie
 
Avatar emylka86
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 3 799
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
W ogóle przed chwilą byłam dodoić ssaka do sypialni. Nie chciało mi się iść po fasolkę to na mojej poduni nakarmiłam i zanim Ją na ramię wrzuciłam to ulała na mojego jaśka Dostanie po duuupce jak będę zmieniała pampersa paskudnik mały
W ogóle nie chce Jej się chyba spać i wypluwa tego smoczka a mąż się wkurza bo o 5 musi wstać ups...
mój dopiero zasypia
__________________
Michałek 16.12.2012

Borysek 09.10.2015

zapraszam do klików w banerek
emylka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 22:40   #3741
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Niech będzie, ze się poświęcę. Założyłam wątek nasz na odchowalni. Może jakieś dezerterki jednak wrócą na wizaż

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post53485150


Dziś mi się już nie chce więc pierwsza stronę dopracuję kiedy indziej. A w ogóle co ma tak być na 1 str?? Tylko nie wymyślać nie wiadomo czego, bo nie ma czasu teraz na pierdoły

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Elve chyba możesz zamknąć wątek powykluwanych dzidziołków
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 23:15   #3742
emylka86
Zakorzenienie
 
Avatar emylka86
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 3 799
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

No i prawidłowo. Mój opis porodu jak odkopię to ci podrzucę na priv bo na pierwszej nie ma go.i niektóre dzieciaczki bezimienne mamy..a tak to ja nie wiem co tam ma byc. Trzeba podpatrzeć od innych ��
__________________
Michałek 16.12.2012

Borysek 09.10.2015

zapraszam do klików w banerek
emylka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 04:08   #3743
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Hej tez musze odgrzebac opis porodu. Mój synek przespal dzis od 23 do 4.30. Dla mnue to szok wczoraj tez ladnie pospal. Ciekawe czy to jednorazowa akcja?

Ja tez tradzik niemowlecy przemywam solą fizjolog i mlekiem. A na wieksze zmiany mam calmapherol baby. I to co mial na uszkach zeszło. Ja dostalam probke tej masci na SR. I jak polozna byla to mowila ze na sobie sprawdzila i super jest.
Oliath kurde słaba sytuacja u was. Wspolczuje
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 06:25   #3744
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Niech będzie, ze się poświęcę. Założyłam wątek nasz na odchowalni. Może jakieś dezerterki jednak wrócą na wizaż

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post53485150


Dziś mi się już nie chce więc pierwsza stronę dopracuję kiedy indziej. A w ogóle co ma tak być na 1 str?? Tylko nie wymyślać nie wiadomo czego, bo nie ma czasu teraz na pierdoły

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Elve chyba możesz zamknąć wątek powykluwanych dzidziołków
OK, zamykam i zmykamy na Odchowalnię
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-17 07:25:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.