co na szyję - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-20, 20:10   #1
harrietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 76
Exclamation

co na szyję


Mam problem. Jestem 30-latką i potrzebuję czegoś co ujędrni moją szyję!!! Twarz mam ok, ale szyja wygląda na zaniedbaną. Potrzebuję czegoś co spowoduje, że skóra stanie się napięta i gładka, ale jednocześnie musi dobrze się wchłaniać, a nie tworzyć tłustą powłokę brr.... .

Będę wdzięczna za podpowiedzi.
harrietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 20:37   #2
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: co na szyję

Witaj Harrietto,
moze glupio to zabrzmi, ale dlaczego masz skore na twarzy lepsza niz skora nizej? Moze chronisz buzie lepiej niz szyje?
Codziennie nakladam na szyje krem z filtrem ten sam co do twarzy(wazne zeby mial wysoki wskaznik uva, ppd najlepeij 28), robie pilingi enzymatyczne (raz w tygodniu), nakladam maseczki nawilzajace - lubie pigwowa Apothekera Schellera i wieczorem smaruje balsamem (zawsze z dolu do gory). Dobrze tez dzialal na mnie krem do biustu Kolastyny (taki w rozowym opakowaniu, teraz moglo sie zmienic).
Ujedrnic te okolice moze pomoc witamina c - np. w serum Aurigi Flavo C albo w serum robionym domowymi sposobami na bazie Juvitu (to akurat moze sie troche kleic) albo kwasu askorbinowego w proszku jesli zdobedziesz (na recepte w aptece) - wpisz haslo w wyszukiarke albo zajrzyj na forum dla "trzydziestek".
Poniewaz do trzydziestki sie zblizam nieuchronnie na te jesien planuje kuracje Ysthealem Avene, ze wzgledow prewencyjnych wlasnie.
Drastycznym sposobem (dla mnie raczej na lato...) sa naprzemienne natryski zimna i ciepla woda - robie tak latem na biust, kiedy czasem chadzam bez stanika a nie chce miec ksywki 'Sunken Tits'
Mam nadzieje, ze troche pomoglam, pozdrawiam serdecznie!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 22:31   #3
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: co na szyję

Spróbuj kosmetyków liftingujących i jednocześnie odżywiających skórę. Ponadto, ważny jest też sposób nakładania takiego kosmetyku na szyję (podobnie zresztą jak w przypadku twarzy). Specyfik proponuję nakładać od dolnych partii szyjki do góry w kierunku żuchwy i uważać na okolice tarczycy, tam aplikować bardzo delikatnie. Pozdrawiam.
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.