Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-20, 13:23   #901
gonkam
Raczkowanie
 
Avatar gonkam
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 338
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Heh przyszły mi lakiery zwykłe, termiczny z born preety, top i baza kads, top matujacy z bp, bezpyłkowe waciki.
Czekam na lampe i resztę cudów.
O kolorach powiem jak cos zrobię, koleżanką na urlopie i lampy od niej nie wzielam :p
----- edit -----
była któraś z was w takiej sytuacji że podejrzewałyście frienda o oszustwo? Przyszła paczka, za której wysyłkę zaplacilam US5 a na naklejce nie ma potwierdzenia kosztów wysyłki, ani pieczątki pocztowej ani nic co mogloby świadczyć że gościu zapłacił za wysyłkę...
__________________
moja edycja to nie ja to moje literówki

Edytowane przez gonkam
Czas edycji: 2017-08-20 o 13:27
gonkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 20:26   #902
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

A co jest dziwnego w tym że na paczce nie ma informacji o koszcie wysyłki? Jak kupujesz coś w Polsce od firmy która ma podpisaną umowę z pocztą lub firmą kurierską to na paczce nigdy nie masz ceny za wysyłkę. Myślisz że jak wysyłają tysiące paczek to Chińczyk będzie siedział i cały dzień ślinił znaczki?

Poza tym kupując produkty widziałaś cenę produktu i koszt wysyłki. Mogłabyś czuć się oszukana gdybyś zapłaciła więcej niż ustaliłaś ze sprzedawcą, ale jeśli tak nie było to choćby i ktoś nadał paczkę za darmo to nazywanie sprzedawcy oszustem jest grubą przesadą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 22:43   #903
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Cytat:
Napisane przez gonkam Pokaż wiadomość
Heh przyszły mi lakiery zwykłe, termiczny z born preety, top i baza kads, top matujacy z bp, bezpyłkowe waciki.
Czekam na lampe i resztę cudów.
O kolorach powiem jak cos zrobię, koleżanką na urlopie i lampy od niej nie wzielam
----- edit -----
była któraś z was w takiej sytuacji że podejrzewałyście frienda o oszustwo? Przyszła paczka, za której wysyłkę zaplacilam US5 a na naklejce nie ma potwierdzenia kosztów wysyłki, ani pieczątki pocztowej ani nic co mogloby świadczyć że gościu zapłacił za wysyłkę...
Przecież żaden problem sprawdzić na stronie przedmiotu za jaką przesyłkę zapłaciłaś a jaką dostałaś. Liczy się rodzaj paczki... gdybyś zapłaciła za rejestrowaną a dostała zwykłą po 3 miesiącach to jest się o co kłócić, ale jak dostałaś rejestrowaną i za taką zapłaciłaś to chyba nie ma podstaw żeby robić z kogoś oszusta.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 16:47   #904
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Hej dziewczyny
Zamierzam sobie skompletować zestaw do hybrydy z ali bo podobno gotowyh zestawów z all się nie opłaca
Czy kupujecie wszystko na ali czy coś bardziej się opłaca jednak np przez allegro?
Z góry bardzo dziękuję za ewentualne odpowiedzi
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 18:01   #905
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

[1=5287fbd816f6100f127b74c eb000e25853ab3de7_5f7a53f 2a8770;76481911]Hej dziewczyny
Zamierzam sobie skompletować zestaw do hybrydy z ali bo podobno gotowyh zestawów z all się nie opłaca
Czy kupujecie wszystko na ali czy coś bardziej się opłaca jednak np przez allegro?
Z góry bardzo dziękuję za ewentualne odpowiedzi [/QUOTE]
Musisz poczytac co jest polecane a co nie bardzo. Ale to tez nie jest wykladnia bo kazda ma inne potrzeby i oczekiwania. Zostaje Ci metoda prób i błędów jak kazdej z nas.
Jesli Ci zalezy na czasie to popatrz na allegro bo ceny np lamp juz sie tak bardzo nie roznia jak kiedys chyba ze trafisz na jakies promo na ali.
Z mojego doswiadczenia kolorowke, ozdoby i akcesoria typu pedzelki bym kupila z ali. Reszte w firmie typu Indigo czy NeoNail. Ale poczytaj i wybierz co dla Ciebie bedzie najlepsze



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 20:05   #906
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

dziewczyny

lakiery Lavender Violets - co z nimi? Nigdzie ich nie mogę znaleźć na ali
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 08:19   #907
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Musisz poczytac co jest polecane a co nie bardzo. Ale to tez nie jest wykladnia bo kazda ma inne potrzeby i oczekiwania. Zostaje Ci metoda prób i błędów jak kazdej z nas.
Jesli Ci zalezy na czasie to popatrz na allegro bo ceny np lamp juz sie tak bardzo nie roznia jak kiedys chyba ze trafisz na jakies promo na ali.
Z mojego doswiadczenia kolorowke, ozdoby i akcesoria typu pedzelki bym kupila z ali. Reszte w firmie typu Indigo czy NeoNail. Ale poczytaj i wybierz co dla Ciebie bedzie najlepsze



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki wielkie

Wysłane z burito
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-22, 11:43   #908
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

[1=5287fbd816f6100f127b74c eb000e25853ab3de7_5f7a53f 2a8770;76481911]Hej dziewczyny
Zamierzam sobie skompletować zestaw do hybrydy z ali bo podobno gotowyh zestawów z all się nie opłaca
Czy kupujecie wszystko na ali czy coś bardziej się opłaca jednak np przez allegro?
Z góry bardzo dziękuję za ewentualne odpowiedzi [/QUOTE]


Ja dla własnego domowego użytku sama skomponowałam sobie zestaw na allegro oraz stacjonarnie. Stacjonarnie kupiłam bazę, top, kilka kolorów ( Semilac, Neonail) , aceton i cleaner. Na all kupiłam lampę UV, waciki, radełko. Jednak wtedy jeszcze nie wiedziałam o szaleństwie na alli
Z czasem zmieniłam lampę UV na mała SunMini 9 (którą kupiłam na all bo chciałam ją mieć szybko, na już;d ). Tak samo było z różową frezarką.
Teraz większość lakierów mam z ali i nie zamierzam przepłacać. Bazę mam z Neonail już kolejną buteleczke, ale kolory i topy z alie. Tak samo pyłki, stemple, płytki, naklejki wodne, pędzelki itp. kupuje na ali. Niektóre pyłki mam z NeoNail i Indigo, gdyż chciałam je mieć szybko. Często jest tak, że jak coś jest u nas nowe to na ali pojawia się dopiero za jakiś czas.
Lakiery, topy, dodatki na alie na pewno są tańsze. Lampy pewnie też. Jednak jak chcesz mieć zestaw na już a nie za 2-3 miesiące to najlepiej kup sobie coś na all a resztę sukcesywnie dokupuj na alie
Dużo produktów z alie jest teraz na all, wiadomo droższe i trzeba zwracać uwagę na czas wysyłki.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 11:46   #909
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Ja dla własnego domowego użytku sama skomponowałam sobie zestaw na allegro oraz stacjonarnie. Stacjonarnie kupiłam bazę, top, kilka kolorów ( Semilac, Neonail) , aceton i cleaner. Na all kupiłam lampę UV, waciki, radełko. Jednak wtedy jeszcze nie wiedziałam o szaleństwie na alli
Z czasem zmieniłam lampę UV na mała SunMini 9 (którą kupiłam na all bo chciałam ją mieć szybko, na już;d ). Tak samo było z różową frezarką.
Teraz większość lakierów mam z ali i nie zamierzam przepłacać. Bazę mam z Neonail już kolejną buteleczke, ale kolory i topy z alie. Tak samo pyłki, stemple, płytki, naklejki wodne, pędzelki itp. kupuje na ali. Niektóre pyłki mam z NeoNail i Indigo, gdyż chciałam je mieć szybko. Często jest tak, że jak coś jest u nas nowe to na ali pojawia się dopiero za jakiś czas.
Lakiery, topy, dodatki na alie na pewno są tańsze. Lampy pewnie też. Jednak jak chcesz mieć zestaw na już a nie za 2-3 miesiące to najlepiej kup sobie coś na all a resztę sukcesywnie dokupuj na alie
Dużo produktów z alie jest teraz na all, wiadomo droższe i trzeba zwracać uwagę na czas wysyłki.
Dzieki!
A powiedz mi, jakie lakiery z alie sie u Ciebie sprawdzily a ktore nie?

Wysłane z burito
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 21:29   #910
gonkam
Raczkowanie
 
Avatar gonkam
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 338
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Przecież żaden problem sprawdzić na stronie przedmiotu za jaką przesyłkę zapłaciłaś a jaką dostałaś. Liczy się rodzaj paczki... gdybyś zapłaciła za rejestrowaną a dostała zwykłą po 3 miesiącach to jest się o co kłócić, ale jak dostałaś rejestrowaną i za taką zapłaciłaś to chyba nie ma podstaw żeby robić z kogoś oszusta.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
No właśnie o to mi chodzi, zapłaciłam za paczkę inną a dostałam inaczej.
Miał być epacket a przyszło zwykła, do tego bez właśnie żadnego potwierdzenia opłaty za wysyłkę. Nie mówię o znaczku a o informacji na naklejce w miejscu na koszt wysyłki.

p.s. nie nazwałam sprzedawcy oszustem, tylko że podejrzewam że coś jest nie tak.
__________________
moja edycja to nie ja to moje literówki

Edytowane przez gonkam
Czas edycji: 2017-08-22 o 21:39
gonkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 09:40   #911
Balafinda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 13
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Sama przetestowałam wiele lakierow z Ali i niestety ale większość z nich sprzdałam. Nie sprawdziło mi się wiekszość lakierów hnm czy elite99 z racji słabego krycia.Tak samo sapphire .
Za to lubię lakiery Venalisa. Mam ich 3 i każdy z nich ma świetne krycie (2 warstwy) i całkiem niezłą konsystencję. Są trochę rzadsze od Neonail.
Balafinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-28, 12:17   #912
dinkley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Hej wszystkim. Ponieważ ceny znanych na rynku lakierów hybrydowych potrafią być astronomiczne, postanowiłam przetestować parę lakierów z aliexpress. Mianowicie zamówiłam bazę i top no wipe z Venalisa. Czekam także na kolorki z firm tj. Candy Lover, HNM, Rosalind, CNHDs i Modelines. Dodatkowo zobaczyłam sporą różnicę w cenie za magnes do cat eye effect i oczywiście postanowiłam także go sobie zakupić, a wraz z tym doszły trzy kolory magnetyczne z Saroline. O ile wcześniej natknęłam się na opinie o Venalisa czy Rosalind, to z kolei nie mogłam znaleźć opinii o Saroline. Ceny za lakiery cat eye są teraz fajne, bo są liczne promocje. Pytanie tylko co z jakością lakieru i jego trwałością. Czy któraś z was może już go testowała?
dinkley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 22:00   #913
gonkam
Raczkowanie
 
Avatar gonkam
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 338
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Pomazialam pazurki Kads base, kads aqua lakier trzy razy, kads top i top matte hnm.
I widzę różnice w konsystencji na paznokciach w porownaniu z nn. Taki gumowy bardziej niż plastikowy i elastyczny jakby bardziej.
Na razie tydzień mam i jest ok.
O dziwo lepiej niż w nn bo on potrafił mi juz odchodzić przy skorkach.
__________________
moja edycja to nie ja to moje literówki
gonkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 12:32   #914
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Hej! Wczoraj zamówiłam 3 lakiery Venalisa, w tym bazę i top, którego nie trzeba przemywać. Czy macie doświadczenia odnośnie bazy z tej firmy? Współpracuje z innymi lakierami? Wszystkie inne lakiery mam z Neonail Na jednym blogu dziewczyna bardzo zachwalała, że z tym duetem pazury wytrzymały 4 tygodnie
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 21:30   #915
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

[1=5287fbd816f6100f127b74c eb000e25853ab3de7_5f7a53f 2a8770;76505846]Dzieki!
A powiedz mi, jakie lakiery z alie sie u Ciebie sprawdzily a ktore nie?

Wysłane z burito[/QUOTE]

Przed zakupem przeglądałam najpierw wizaż, potem grupy ali na fb żeby wybrać coś już przez kogoś przetestowanego. Zamawiam raczej te tańsze ( na pewno żaden nie droższy niż 10 zł a większość mam w cenie poniżej 5 zł) ale z dobrymi recenzjami. Tak na prawdę to jestem zadowolona chyba z wszystkich, które zamawiałam. Różnią się one konsystencją i napigmentowaniem (żaden z których posiadam nie wymaga więcej niż 3 warstwy, a większość to 2 i pełne krycie). Wszystkie utrzymują się u mnie tak samo dobrze, nawet ponad 2 tyg. Lakiery jakie posiadam aktualnie to: Rosalind, HNM, CNHDs (CNDs), CNDSE, MDSKL, Ellite99. Top ColorTale, Mashare, Kads.

Edytowane przez afrodytek
Czas edycji: 2017-08-29 o 21:36
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 21:34   #916
Ulllaa
Raczkowanie
 
Avatar Ulllaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 169
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Przed zakupem przeglądałam najpierw wizaż, potem grupy ali na fb żeby wybrać coś już przez kogoś przetestowanego.Raczej te tańsze ( na pewno żaden nie droższy niż 10 zł a większość mam w cenie poniżej 5 zł. Tak na prawdę to jestem zadowolona chyba z wszystkich, które zamawiałam. Różnią się one konsystencją i napigmentowaniem. Jednak utrzymują się u mnie tak samo dobrze, nawet ponad 2 tyg. Lakiery jakie posiadam aktualnie to: Rosalind, HNM, CNHDs (CNDs, CNDSE, MDSKL, Ellite99. Top ColorTale, Mashare, Kads.
Odmaczasz w acetonie czy ściągasz frezarką? Szukam takich dobrze odmaczających się, niestety HNM kiepsko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ulllaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 06:57   #917
pitu pitu
Rozeznanie
 
Avatar pitu pitu
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 843
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Hej! Wczoraj zamówiłam 3 lakiery Venalisa, w tym bazę i top, którego nie trzeba przemywać. Czy macie doświadczenia odnośnie bazy z tej firmy? Współpracuje z innymi lakierami? Wszystkie inne lakiery mam z Neonail Na jednym blogu dziewczyna bardzo zachwalała, że z tym duetem pazury wytrzymały 4 tygodnie
Przed użyciem topu dobrze przemyć color cleanerem bo lubią się robić dziury. Top średni u mnie zauważyłam że lubi się ścierać na końcach. Bazy nie używam więc nie pomogę.

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
Pudi pudi
pitu pitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 12:54   #918
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Cytat:
Napisane przez Ulllaa Pokaż wiadomość
Odmaczasz w acetonie czy ściągasz frezarką? Szukam takich dobrze odmaczających się, niestety HNM kiepsko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam frezarkę, jednak nie wiem czy to kwestia wprawy czy frezów ( mam tylko frezy z zestawu różowej frezarki) ale nie potrafię zauważyć kiedy jest baza a kiedy już paznokieć. Dlatego dla własnego bezpieczeństwa nie ściągam frezarka. Ale używam jej do spiłowania topu i trochę lakieru. Potem odmaczam w acetonie ok 10 min. Dobrze odmaczające się to na pewno Rosalind. CNDSE i MDSKL też odmaczają się okej i nie mam zastrzeżeń. Ale zawsze spiłowuje top.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 18:49   #919
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Mam frezarkę, jednak nie wiem czy to kwestia wprawy czy frezów ( mam tylko frezy z zestawu różowej frezarki) ale nie potrafię zauważyć kiedy jest baza a kiedy już paznokieć. Dlatego dla własnego bezpieczeństwa nie ściągam frezarka. Ale używam jej do spiłowania topu i trochę lakieru. Potem odmaczam w acetonie ok 10 min. Dobrze odmaczające się to na pewno Rosalind. CNDSE i MDSKL też odmaczają się okej i nie mam zastrzeżeń. Ale zawsze spiłowuje top.
Ja zawsze usuwam frezarką top i kolor, mam tylko grube frezy więc jak widzę że usunęłam kolor to odpuszczam i już dalej piłuję tylko bardzo drobnym pilnikiem papierowym np. 240. Wtedy wiem że delikatnie usunę bazę i nie uszkodzę płytki.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-31, 17:00   #920
Kerra95
Przyczajenie
 
Avatar Kerra95
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 23
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Misie złote!
Przyszły mi pyłki a aliexpress. Wszystko to Born Pretty. Są cudne <3
Załączam foto. Dzieki, że mnie namówiłyście

Odpowiednik Alien i Butterfly z Indigo, płatki (efekt szkła) i drobny pyłek przypominający nocne niebo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21268809_1470495306363724_453697849_n.jpg (82,7 KB, 151 załadowań)

Edytowane przez Kerra95
Czas edycji: 2017-08-31 o 17:08
Kerra95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 17:09   #921
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Cytat:
Napisane przez Kerra95 Pokaż wiadomość
Misie złote!
Przyszły mi pyłki a aliexpress. Wszystko to Born Pretty. Są cudne <3
Załączam foto. Dzieki, że mnie namówiłyście

Odpowiednik Alien i Butterfly z Indigo, płatki (efekt szkła) i drobny pyłek przypominający nocne niebo.
Super, że jesteś zadowolona Śliczności
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 17:15   #922
Kerra95
Przyczajenie
 
Avatar Kerra95
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 23
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

W ogóle szok bo 3 przesyłki (od różnych dostawców) szły tylko 10 dni!
Kerra95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 17:34   #923
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Cytat:
Napisane przez Kerra95 Pokaż wiadomość
W ogóle szok bo 3 przesyłki (od różnych dostawców) szły tylko 10 dni!
Mnie lampa szla tydzien takze cuda sie zdarzaja :-D
Mam te pylki i sa cudne



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 21:12   #924
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Wow to szybko
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 12:01   #925
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Mnie lampa szla tydzien takze cuda sie zdarzaja :-D
Mam te pylki i sa cudne



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też czekam na lampę i pyłki ( nie pamiętam już jakie zamawiałam) . Lampa to mój pierwszy aż tak drogi zakup z ali, dlatego obawiam się czy przyjdzie cała i sprawna.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 12:11   #926
pitu pitu
Rozeznanie
 
Avatar pitu pitu
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 843
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Zauważyłam że lampy poza jakimiś naprawdę dobrymi okazjami lepiej zamawiać z allegro, za dużo się naczytałam o sytuacjach typu po kilku miesiącach przestawało świecić pół lampek a chińczyk nie chciał uznać gwarancji. Na allegro chociaż dają rok

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
Pudi pudi
pitu pitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 13:38   #927
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Ja też czytałam, ale postanowiłam zaryzykować, bo zamówiłam model którego u nas nie ma jeszcze zobaczymy jak sie sprawdzi i mam nadzieję, że posłuży chociaż trochę! Z ali mam żarówki dual led do tunelowki i służą mi już z dwa lata
A lampę zamówiłam taka
Genilac 48 W słońcu Red Light LED lampa lampa UV Żel Do Paznokci 22 diody led suszarka do Paznokci dla Wszystkich Żele Wybielanie skóry Żel Utwardzania Paznokci Sztuki narzędzia
http://s.aliexpress.com/3Yb2Yryi
(from AliExpress Android)

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 14:03   #928
pitu pitu
Rozeznanie
 
Avatar pitu pitu
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 843
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Czytałam o tych ale dla mnie trochę drogo nadal, mój mostek 24w mi na razie starcza

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
Pudi pudi
pitu pitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 16:08   #929
martullenka
Zakorzenienie
 
Avatar martullenka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 23 256
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Sprzedawca sunuv daje rok gwarancji - wystarczy wyslac mu film i udowodnic, ze cos jest nie tak z lampa mam juz druga lampe z alie i smialo moge polecic, nic sie nie dzieje z zadna z nich (jedna ma prawie dwa lata, druga niecaly rok )

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
__________________
18.05.2012
We all need the person who can be true to you


Edytowane przez martullenka
Czas edycji: 2017-09-01 o 16:10
martullenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 16:14   #930
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress cz.2

Cytat:
Napisane przez martullenka Pokaż wiadomość
Sprzedawca sunuv daje rok gwarancji - wystarczy wyslac mu film i udowodnic, ze cos jest nie tak z lampa mam juz druga lampe z alie i smialo moge polecic, nic sie nie dzieje z zadna z nich (jedna ma prawie dwa lata, druga niecaly rok )

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
A wiesz może gdzie znaleźć informacje o gwarancji? Dziewczyny pytały o to w wątku o lampach po tym jak jednej z nich lampa się zepsuła. Ja pamiętam że przed zakupem sprawdzałam i widziałam informację o roku gwarancji w ofercie, po zakupie nigdzie nie mogę jej znaleźć mimo że na koncie mam zapisaną pełną treść oferty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-14 07:27:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.