NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-21, 09:10   #1171
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
u mnie też byłoby na co popatrzeć ale nie mam jak tego sfotografować A poza tym nie wiem jak się dołącza zdjęcia do posta....
Kate30>>>> wpis o 5 ranoooo ??!!
Szkoda, chętnie pocieszyłabym łoko

5 rano - norma
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 09:34   #1172
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Szkoda, chętnie pocieszyłabym łoko

5 rano - norma
Ktoś tu chyba ma kłopoty ze spaniem :P A wiesz, pisałam do tego Jamiołka, jak radziłaś, ale mi ciągle mejla cofa...chyba ma przepełnioną skrzynkę W każdym razie, dzięki za radę. Nie ustanę w trudzie i znoju
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 09:40   #1173
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ktoś tu chyba ma kłopoty ze spaniem :P A wiesz, pisałam do tego Jamiołka, jak radziłaś, ale mi ciągle mejla cofa...chyba ma przepełnioną skrzynkę W każdym razie, dzięki za radę. Nie ustanę w trudzie i znoju
Nie poddawaj się, ja też pisałam do niej, jak tego pudru nie było już w ofercie i szybko dostałam odpowiedź kiedy będziei osiągalny.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 10:10   #1174
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Golden Rose - szkoda, bo nie bardzo wiem, gdzie mogę znaleźć ich kosmetyki Nie widuję ich w drogeriach - oprócz reweklacyjnych malutkich lakierów do paznokci(czerwień 141)Ale przynajmniej bedę wiedziała na co zwrócić uwaę, jak bym jednak gdzieś trafiła na tGolden Rose
we wrocławiu w Borku jest ich sklep firmowy chyba
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 10:18   #1175
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
we wrocławiu w Borku jest ich sklep firmowy chyba
na pewo jest w Leclercu
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 10:30   #1176
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dzięki Kate Napiszę do Jamiołka
ja kupiłam u Jamiolka ten puder i cóż,zakochałam sie takze próbuj,naprawde warto
ps widze ze nie tylko ja jestem maniakiem limitowankowym
aha,ja swój kupiłam jak tylko wystawiła pierwsza sztuke za 239zł,teraz ma sporo drozej (tzn jak nikt nie zakupi na KT to ponownie wystawia go drozej...)
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 10:46   #1177
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Anetko nie masz ochoty zaprezentować nam swoich?
Byłoby na co popatrzeć
Oj,nawet nie wiesz,jak bardzo bym chciała.Obecnie brak cyfrówki na to nie pozwala .Liczę,że uda mi się męża przekonać do niej i kiedyś nadrobię zaległości .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-21, 11:40   #1178
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
ja kupiłam u Jamiolka ten puder i cóż,zakochałam sie takze próbuj,naprawde warto
ps widze ze nie tylko ja jestem maniakiem limitowankowym
aha,ja swój kupiłam jak tylko wystawiła pierwsza sztuke za 239zł,teraz ma sporo drozej (tzn jak nikt nie zakupi na KT to ponownie wystawia go drozej...)
Zwykle wystawia po ok 10 sztuk.
Ja kupiłam za 269 chyba.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Oj,nawet nie wiesz,jak bardzo bym chciała.Obecnie brak cyfrówki na to nie pozwala .Liczę,że uda mi się męża przekonać do niej i kiedyś nadrobię zaległości .
Koniecznie
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 11:52   #1179
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
ja kupiłam u Jamiolka ten puder i cóż,zakochałam sie takze próbuj,naprawde warto
ps widze ze nie tylko ja jestem maniakiem limitowankowym
aha,ja swój kupiłam jak tylko wystawiła pierwsza sztuke za 239zł,teraz ma sporo drozej (tzn jak nikt nie zakupi na KT to ponownie wystawia go drozej...)
a co to jest KT ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 11:58   #1180
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
a co to jest KT ?
Kup TEraz.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 12:01   #1181
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

A ja z tym pudrem próbuję się jeszcze polubić,tzn.nie do końca mi on odpowiada.Jest jakiś taki ciężki na twarzy,zbyt szybko się po nim świecę.Po pryzmach,czy nawet meteorytach tak nie mam .Także przy tłustych cerach radziłabym uważać.Zmienię podkład na bardziej matujący,może będzie lepiej.Za te pieniądze muszę i chcę go zużyć (dobrze,że za swój zapłaciłam w przeliczeniu 200 złotych ,więc za 22 gramowy puder to nie tak zle ).
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-21, 12:05   #1182
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A ja z tym pudrem próbuję się jeszcze polubić,tzn.nie do końca mi on odpowiada.Jest jakiś taki ciężki na twarzy,zbyt szybko się po nim świecę.Po pryzmach,czy nawet meteorytach tak nie mam .Także przy tłustych cerach radziłabym uważać.Zmienię podkład na bardziej matujący,może będzie lepiej.Za te pieniądze muszę i chcę go zużyć (dobrze,że za swój zapłaciłam w przeliczeniu 200 złotych ,więc za 22 gramowy puder to nie tak zle ).
Ten puder ma dość przerażający skład - osobiście go przepisywałam, żeby dodać do zgłoszenia w KWC, także lepiej używać go oszczędnie.
Przypuszczam, że stąd taka reakcja skóry.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 12:08   #1183
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

o kurcze,a ja własnie po nim swieciłam sie najmniej i był taki leciutki na twarzy ...
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 12:25   #1184
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Kup TEraz.
OK, kumam
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 16:53   #1185
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

ja sobie dzisiaj kupiłam jaśniutkie kuleczki Cantare i skaczę z radości
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 18:55   #1186
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Golden Rose ma swoje stoiska lub sklepy w supermarketach i dużych centrach handlowych, czasami widzę tez w małych, zwyczajnych drogeriach
Widziałam kiedyś chyba w M1 ich stoiskoAle rzadko tam bywam, ale jak już sie wybiorę...to na pewno sobie pooglądam
Dzięki za info

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
we wrocławiu w Borku jest ich sklep firmowy chyba
Dziękuję za namiary, ale we Wrocławiu bywam sporadycznie, ze 3 razy w roku
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 21:26   #1187
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ktoś tu chyba ma kłopoty ze spaniem :P A wiesz, pisałam do tego Jamiołka, jak radziłaś, ale mi ciągle mejla cofa...chyba ma przepełnioną skrzynkę W każdym razie, dzięki za radę. Nie ustanę w trudzie i znoju
w Poznaniu maja w Sephorze
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 22:34   #1188
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Swietne kolekcje

Moja sie zmniejsza-dzisiaj wyslalam 6 kosmetykow ktore tknelam zaledwie raz do siostry(2 podklady,paletke rozy i paletke cieni liner i jeden pojedynczy cien)

Dokupilam tylko ostanio jeden kosmetyk-blyszczyk- w nastepnym miesiacu zamierzam kupic tylko baze rozswietlajaca z spf-no i moze nowy pedzel do pudru-bo stary mnie drapie-wkleje wkrotce aktualizacje
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 22:42   #1189
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
w Poznaniu maja w Sephorze
W Poznaniu powiadasz....hmmm...
A wiecie jak się wkurzyłam na to cholerne Tagomago (kiedyś juz was tu pytałam o opinię na temat tego sklepu i generalnie nie miałyście zastrzeżeń). Zamówiłam sobie u nich róż Chanel Irreelle Blush. Składając zamówienie pomyliłam się i zamiast wrzucić do koszyka róż w odcieniu nr 60 Be-Bop, wrzuciałam odcień 80 Tea-Rose Pomyłkę zauważyłąm dopiero po otwarciu paczki. Więc w te pędy napisłąm do nich, wyjaśniłam sprawę i zapytałam, czy mogę ten róż zamienić na inny odcień. Kosmetyk, który do mnie dotarł jest nietknięty, nawet raz go nie maznęłam....Odpisali mi , ze niestety nie ma takiej możliwości. Nie powiedzieli dlaczego nie ma. Nie ma i już. Napisałam do nich drugi raz i...cisza. Niech to szlag trafi !!!! Tyle forsy w błoto !!! W regulaminie sklepu jest punkt, który mówi, ze można zakupiony towar zwrócić w 10 dni bez podania przyczyny. Ja tu do nich z prosbą o zamianę a tu taki odzew, szook !!!! Poradźcie coś kobity Co robić, co robić ?!!! Odesłać i już czy próbować negocjować ? A może któraś z was chciałaby kupić ten róż ode mnie ?
To ten: http://tagomago.pl/product_info.php?...oducts_id=4360
Od razu mówię, że odcień jest bardziej ciepły niż na zdjęciu.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-22, 22:46   #1190
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
W Poznaniu powiadasz....hmmm...
A wiecie jak się wkurzyłam na to cholerne Tagomago (kiedyś juz was tu pytałam o opinię na temat tego sklepu i generalnie nie miałyście zastrzeżeń). Zamówiłam sobie u nich róż Chanel Irreelle Blush. Składając zamówienie pomyliłam się i zamiast wrzucić do koszyka róż w odcieniu nr 60 Be-Bop, wrzuciałam odcień 80 Tea-Rose Pomyłkę zauważyłąm dopiero po otwarciu paczki. Więc w te pędy napisłąm do nich, wyjaśniłam sprawę i zapytałam, czy mogę ten róż zamienić na inny odcień. Kosmetyk, który do mnie dotarł jest nietknięty, nawet raz go nie maznęłam....Odpisali mi , ze niestety nie ma takiej możliwości. Nie powiedzieli dlaczego nie ma. Nie ma i już. Napisałam do nich drugi raz i...cisza. Niech to szlag trafi !!!! Tyle forsy w błoto !!! W regulaminie sklepu jest punkt, który mówi, ze można zakupiony towar zwrócić w 10 dni bez podania przyczyny. Ja tu do nich z prosbą o zamianę a tu taki odzew, szook !!!! Poradźcie coś kobity Co robić, co robić ?!!! Odesłać i już czy próbować negocjować ? A może któraś z was chciałaby kupić ten róż ode mnie ?
To ten: http://tagomago.pl/product_info.php?...oducts_id=4360
Od razu mówię, że odcień jest bardziej ciepły niż na zdjęciu.
testowalam osobiscie wczoraj bodajze (tudziez przedwczoraj )
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 04:50   #1191
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
W Poznaniu powiadasz....hmmm...
A wiecie jak się wkurzyłam na to cholerne Tagomago (kiedyś juz was tu pytałam o opinię na temat tego sklepu i generalnie nie miałyście zastrzeżeń). Zamówiłam sobie u nich róż Chanel Irreelle Blush. Składając zamówienie pomyliłam się i zamiast wrzucić do koszyka róż w odcieniu nr 60 Be-Bop, wrzuciałam odcień 80 Tea-Rose Pomyłkę zauważyłąm dopiero po otwarciu paczki. Więc w te pędy napisłąm do nich, wyjaśniłam sprawę i zapytałam, czy mogę ten róż zamienić na inny odcień. Kosmetyk, który do mnie dotarł jest nietknięty, nawet raz go nie maznęłam....Odpisali mi , ze niestety nie ma takiej możliwości. Nie powiedzieli dlaczego nie ma. Nie ma i już. Napisałam do nich drugi raz i...cisza. Niech to szlag trafi !!!! Tyle forsy w błoto !!! W regulaminie sklepu jest punkt, który mówi, ze można zakupiony towar zwrócić w 10 dni bez podania przyczyny. Ja tu do nich z prosbą o zamianę a tu taki odzew, szook !!!! Poradźcie coś kobity Co robić, co robić ?!!! Odesłać i już czy próbować negocjować ? A może któraś z was chciałaby kupić ten róż ode mnie ?
To ten: http://tagomago.pl/product_info.php?...oducts_id=4360
Od razu mówię, że odcień jest bardziej ciepły niż na zdjęciu.
Zadzwoń do nich i odeślij - każ wymienić i już.
Regulamin to regulamin.
Pogroź im wizażem.

A tak na serio - to muszą wymienić, sprzedają też na A, jeśli zależy im na opinii to zrobią to.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 08:48   #1192
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Sine.ira patrz regulamin, sprzedaż na wizażu jest zabroniona (i surowo karana ).
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 10:42   #1193
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
testowalam osobiscie wczoraj bodajze (tudziez przedwczoraj )
i jakie wrażenia ?

A co do tego różu, to właśnie go odesłałam. Chciałam się dogadać ale cóż...jak nie to nie Swoją drogą poziom usług w naszym pieknym kraju ciągle jeszcze w lesie. Niestety

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-12-23 o 19:50 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 10:51   #1194
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Swietne kolekcje

Moja sie zmniejsza-dzisiaj wyslalam 6 kosmetykow ktore tknelam zaledwie raz do siostry(2 podklady,paletke rozy i paletke cieni liner i jeden pojedynczy cien)

Dokupilam tylko ostanio jeden kosmetyk-blyszczyk- w nastepnym miesiacu zamierzam kupic tylko baze rozswietlajaca z spf-no i moze nowy pedzel do pudru-bo stary mnie drapie-wkleje wkrotce aktualizacje
Znowu bede kleic nosa do monitora.. Czekamy!
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 14:14   #1195
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Aniu,mój ostatni zakup brązerowy pochodzi bodajże z sierpnia Obiecałam sobie, że przez zimę nie tylko nic brązującego nie kupię , ale zużyję choć jeden brązer
A jak tam Twoje kolorówkowe marzenia - masz jakieś, czy TŻ skutecznie Cię z nich wyleczył ?
O, to trzymam kciuki za powodzenie tego życzenia
Co do marzeń to na razie nie mam żadnych, bo nawet nie patrzyłam w Sephorze na limitowanki, żeby czegoś ciekawego nie dojrzeć
TŻ wjechał mi na ambicję, że nie potrafię z kosmetyków zrezygnować i póki co, jakoś mi się udaje Aczkolwiek jedno mu trzeba przyznać, że pomysł miał dobry, bo wreszcie zamiast na kosmetyki kasę wydaję na książki, a te w większych ilościach się nieprzeterminowywują i można je 'zużywać' latami...

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
To pozamiatane. Ale fajne wyglądają.
Malowałaś się już nimi, czy jeszcze nietknięte? Jakieś wrażenia?
Tak trzymaj.
One są super Tych srebrnych używam na okrągło od sierpnia (są tak napigmentowane, że odrobina wystarczy do pokrycia całej powieki , pistacjowe rzadziej, ale też nie bardzo rzadko Patent z aplikatorkiem ciekawy, ale jakoś niespecjalnie lubię używać czegokolwiek innego niż pędzla. Jedno jednak muszę przyznać, że zrobiono go ze świetnej gąbki (jak zużyję cienie wezmę aplikatorki do sypkiego różu

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ana jak ja patrzę to Ty większość kosmetyków masz nietknięta lub lekko maźniete. Ćwiczysz w ten sposób cierpliwość?
Ja to nie mogę wytrzymać, jak coś sobie kupię to góra na drugi dzień się już tym marzę, robię makijaż, testuję.
A wiesz, że to nie tak? Każdy z tych kosmetyków był użyty co najmniej kilkanaście razy. Tylko ja mam paskudną manię zużywania wszystkiego 'po równo', czyli, że płaszczyzna cienia w żadnym miejscu nie może być bardziej wyeksploatowana - nie znoszę, jak mi metalowe denko przebija Więc tak powoli, systematycznie się nimi maziam, ale bynajmniej w tym używaniu nie ograniczam

Cytat:
Napisane przez Pomadka
No widzisz. A mój jest jakiś twardawy, ostry i do tego się leni. Nie za dużo, ale trochę gubi włosków.
Brązer nakłada plamiasto, wyglądam jak w ciapki. Więc tutaj się nie sprawdza wcale.
Róż aplikuje trochę lepiej, ale żadna rewelka, bo po pierwsze muszę się nieźle namęczyć, aby ładnie rozprowadzić (testowałam na różnych różach), a po drugie podrażnia mi lekko skórę, bo jest zbyt ostry. Wiadomo, róż muszę trochę porozprowadzać po polikach, co by nie mieć różowej plamy. No i róz nakładam 2 cienkimi warstwami, zamiast przyłożyć jedną grubszą... To wszystko składa się na to, że pędzel wypada średnio.NIestety nie jestem zadowolona. Cieszę się, że nie kupiłam tych pędzli do malowania powiek, bo chybabym się załamała, jakby się okazały takie jak i ten pędzel do różu.
To możliwe właśnie, że mi się trafiło jak ślepej kurze ziarno, bo już słyszałam od Wizażanek zarzuty wobec tego pędzelka, a ja póki co jestem zadowolna (a mam go już z 1,5 roku, jak nie więcej


Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
wiesz, to ja mam tak samo z tymi cieniami, myślałam że tylko ja; nie potrafię ich równo nałożyc na powieki, myslę że może jak ktoś nie używa podkładu na powieki to by było inaczej, sama nie wiem.
Podkład, baza, nic to nie daje Są fatalne i tyle. Wałkują się, ścierają. Fuj! I gdyby nie to, że są Święta i nie chciałam robić problemów, to oddałabym go mojej konsultantce.

Wesołych Świąt Dziewczęta!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 14:33   #1196
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

moje ostatnie kolorowe nabytki (od listopada, kiedy to ostatnio się tu chwaliłam):

1. Cień sypki Vollare nr 41 - złoty
2. Cień sypki Vollare (bez numerka) - brąz przełamany miedzią, fioletem...
3. Lakier Golden Rose nr 413 - czerwony z drobinkami
4. Creme Puff Deep Beige
5. Carmex w sztyfcie
6. Carmex w pudełeczku
7. Cienie potrójne Prestige (Earthing) - brąz matowy, jasny brąz z brokatem i beż
8. Błyszczyk Body Shop w tubce
9. Lakier Rimmel Exotica (zaleznie od światla jest jasno czerwony, krwisto-czerwony lub bordowy)
10. Odżywka Sally hansen Maximum Growth
11. Odżywka Sally Hansen Hard as Nails
12. Tusz Rimmel Exstra Super Lash Waterproof
13. Sypki khol z patyczkiem
14. Podkład Lirene poniżej 20
15. Cień z Oriflame Romeo & Juliet

to chyba tyle jak sobie coś przypomnę to dopiszę

Niestety fotki moge teraz zrobić tylko numerkom 1 - 5 bo z nowych malowideł tylko te wzięłam na świeta do domu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 16:01   #1197
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Niestety fotki moge teraz zrobić tylko numerkom 1 - 5 bo z nowych malowideł tylko te wzięłam na świeta do domu
Niechaj robi, na co czeka?

Moje ostatnie nabytki to Sephorowy rozswietlacz w kolorze rozowym (bossski!) i tusz Full'n'Soft z allegro. Walcze z ta kosmetykowa sroczka, ktora we mnie siedzi i na razie dzielnie mi sie udaje, ale tylko dlatego, ze omijam szerokim lukiem wszystkie drogerie i perfumerie, jakie znajde po drodze. Obawiam sie jednak, ze niedlugo sie przelamie...
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 16:04   #1198
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Niechaj robi, na co czeka?

Moje ostatnie nabytki to Sephorowy rozswietlacz w kolorze rozowym (bossski!) i tusz Full'n'Soft z allegro. Walcze z ta kosmetykowa sroczka, ktora we mnie siedzi i na razie dzielnie mi sie udaje, ale tylko dlatego, ze omijam szerokim lukiem wszystkie drogerie i perfumerie, jakie znajde po drodze. Obawiam sie jednak, ze niedlugo sie przelamie...
jak bede miala chwilke to zrobie (mama goni do roboty )

Oj pamietam Full'n'soft Czemu juz go w sklepach nie ma Wiesz ze tez sie nad nim zastanawiałam dzisiaj, bo zamawiałam Creme Puff i jeden ze sprzedawców mial też ten tusz, ale w końcu nie wziełam ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 16:06   #1199
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

moje dzisiejsze zakupki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05566.JPG (41,9 KB, 220 załadowań)
anetak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 16:09   #1200
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
moje dzisiejsze zakupki
podejrzewam, że zakupy inspirowane Sylwestrem ??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.