Przebarwienia i blizny potrądzikowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-07, 12:38   #1
lolala
Raczkowanie
 
Avatar lolala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 44
Question

coś na przebarwienia??? doradźcie


Otóż moim problemem są przebarwienia na ramionach, w kolorze brazowawym, co tu duzo gadać, sama je sobie załatwiłam wyciskając pryszcze na ramionach. A prośba moja jest taka, drogie Wizazanki abyscie mi doradziły jakis specyfik na rozjaśnienie tych plam. Nie opalałm ich, a przynajmniej bardzo sie starałam, wieć jeśli anwet miały kontakt ze słońcem to niewielki. Są dość nowe, nie starsze niż 3 miesiące. Przez nie nie moge założyc nic bez rękawków. Tak więc błagam o pomoc, jakbyście mogłby podawać odrazu ceny przy polecanych mazidłach byłabym wdzięczna
lolala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 18:31   #2
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: coś na przebarwienia??? doradźcie

Witaj, marne pocieszenie, ale mam ten sam problem.

Niedługo wybieram się do dermatologa, mam zamiar właśnie o to zapytać - jak się pozbyć tego koszmaru.
Na wizażu polecane są między innymi: AcneDerm i Lysanel Activ.

W wyszukiwarce znajdziesz więcej polecanych produktów

Aha, no i najlepiej najpierw wyeliminować przyczynę powstawania krostek, a dopiero potem walczyć ze skutkami.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 21:45   #3
ivv33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1
przebarwienia

Pani Beato! Mój problem z przebarwieniami polega na tym, że każdy strupek zostawia na mojej skórze ślad, bez względu czy na twarzy czy na nodze. Wydaje mi się, że jest to jakiś defekt skóry, a mój dermatolog nie wie jaki. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy można coś na to poradzić, coś zażywać , nie witaminy ale coś co usunie ten defekt.
ivv33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 08:50   #4
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: przebarwienia

Na każdej skórze schodzący strupek zostaia ślad..jest to swoistego rodzaju blizna która z czasem będzie coraz mniej widoczna..to nie jest żaden defekt skóry tylko naturalny proces gojenia rany..a jak te miejsca po strupach wystawiasz na słońce to efekt przebarwienia bedzie bardziej widczny..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 12:09   #5
dyleek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Przebarwienia i blizny potrądzikowe

Dzień dobry.
Od dłuższego czasu walcze z bliznami i przebarwieniami. Stosuję krem skinoren i płyn atrederm ale efekty są raczej mnierne. Moj dermatolog polecił mi zabieg mikrobermabrazji ale z tego co naczytałem się na forach zdania na ten temat są podzielone. Czy mikrodermabrazja rzeczywiście się opłaca?? mam dość duzo przebarwien i dość głębokie blizny. Myślałem również zeby zacząć leczenie kwasami AHA o stężeniu 50 % ale w domu. Mam jednak kilka pytan co do kwasów. Czy moge je stosować wraz z tymi lekami<atredermem i skinorenem> czy jednak muszę zrobić przerwę przed zastosowaniem kwasów jeśli tak to jaką? z jaką częstotliwością stosować kwasy? ile razy w miesiacu co ile dni? czy kwasy dają dobre efekty? czekam na odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam
dyleek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 13:48   #6
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Przebarwienia i blizny potrądzikowe

Mi zabieg mikrobermabrazji przed ślubem bardzo pomógł miałam po nim bardzo ładna cerę i blizny faktycznie były prawie niewidoczne
Jedyna wada to koszta bo nie jest to tani zabieg i powinno sie go powtarzac.
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.