Do kosmetyczek... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-21, 12:33   #1
KatarzynaM11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 46

Do kosmetyczek...


Mam pytanie, ile średnio kosztuje wizyta w jakimś dobrym salonie kosmetycznym? Chciałabym, aby kosmetyczka zbadała mi jaki mam rodzaj cery, i żeby dobrała odpowiednie kosmetyki do niej. Może macie namiary, na jakąś dobrą kosmetyczkę z okolic Krakowa?
KatarzynaM11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 13:30   #2
gosiq
Raczkowanie
 
Avatar gosiq
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
Dot.: Do kosmetyczek...

Cena zależy oczywiście od tego, jaki zabieg sobie wybierzesz. Ja u mojej kosmetyczki płacę za oczyszczanie 100 zł.
__________________
Much ado about nothing...
gosiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 14:38   #3
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Wink Dot.: Do kosmetyczek...

100 zl?????? to ja jak bym miala wybierac wole isc do sauny na podczerwien.. praktycznie jak dla mnie takie samo dzialanie a place za to w Zakopanem w najdrozszym hotelu za caly dzien 40 zl ( w tym mam jeszcze 4 inne sauny, jackuzzi, baseny, zjezdzalnie i inne takie)! Po za tym jezeli mam dac 100 zl kosmetyczce po studium kosmetycznym to ja wymiekam, bo sama zapisalam sie do takiego studium i to wyglada bardziej jak posiady przy kawcie niz szkola... Od razu pewnie ktos napisze ze sa tez swietne kosmetyczki... wybaczcie! Nie w Zakopcu! Byl dobry zaklad - SPLAJTOWAL!!
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 15:08   #4
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Do kosmetyczek...

Cytat:
Napisane przez xre
100 zl?????? to ja jak bym miala wybierac wole isc do sauny na podczerwien.. praktycznie jak dla mnie takie samo dzialanie a place za to w Zakopanem w najdrozszym hotelu za caly dzien 40 zl ( w tym mam jeszcze 4 inne sauny, jackuzzi, baseny, zjezdzalnie i inne takie)! Po za tym jezeli mam dac 100 zl kosmetyczce po studium kosmetycznym to ja wymiekam, bo sama zapisalam sie do takiego studium i to wyglada bardziej jak posiady przy kawcie niz szkola... Od razu pewnie ktos napisze ze sa tez swietne kosmetyczki... wybaczcie! Nie w Zakopcu! Byl dobry zaklad - SPLAJTOWAL!!
Fajna masz szkole U nas sie jednak uczy

Co do kosmetyczek - fajne sa w zakladzie Mimoza przy ul. Golebiej ( ale koniecznie p. Kasia lub p. Madzia - widzialam jak pracuja - naprawde sa dobre ). Niestety jest to drogi salon i nie wiem czy nie poleci Ci kosmetykow z serii na ktorych oni pracuja ( m.in. Guinot ). Kazdy zaklad chce tez sprzedac produkty... Jednak okreslenie typu cery napewno pomoze Ci samemu cos sobie dobrac
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.