przeziębienie/grypa na początku ciąży.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-20, 16:50   #1
agni_1234
Przyczajenie
 
Avatar agni_1234
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 15

przeziębienie/grypa na początku ciąży..


Witam. W czwartek minie 8 tydzien jak jestem w ciazy. Ok dwa tyg temu widzialam juz bicie serduszka dziecka, lekarz powiedzial ze wszystko wydaje sie byc ok. Dwa dni temu zlapalam jakiegos wirusa, prawdopodobnie grypa. Jestem na tygodniowym zwolnieniu lekarskim, leze w lozku i lecze sie domowymi sposobami. Od wczoraj wieczora odczuwam klucia w pochwie,mocniejsze niz dotad odczuwalam. Dodam ze nie mam zadnych uplawow ani krawienia. Nie jestem pewna czy to ma cos do czynienia z moja choroba, nie wiem czy powinnam od razu biec do lekarza... wczoraj w nocy bardzo meczyly mnie skurcze w nogach, po raz pierwszy, wyglada na to ze przeniosly sie troche wyzej...nie wiem co sie☠dzieje..mial ktos podobnie?
agni_1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 17:55   #2
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: przeziebienie/grypa na poczatku ciazy..

Suplementuj magnez, skoro masz skurcze.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 09:58   #3
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: przeziebienie/grypa na poczatku ciazy..

Cytat:
Napisane przez agni_1234 Pokaż wiadomość
Witam. W czwartek minie 8 tydzien jak jestem w ciazy. Ok dwa tyg temu widzialam juz bicie serduszka dziecka, lekarz powiedzial ze wszystko wydaje sie byc ok. Dwa dni temu zlapalam jakiegos wirusa, prawdopodobnie grypa. Jestem na tygodniowym zwolnieniu lekarskim, leze w lozku i lecze sie domowymi sposobami. Od wczoraj wieczora odczuwam klucia w pochwie,mocniejsze niz dotad odczuwalam. Dodam ze nie mam zadnych uplawow ani krawienia. Nie jestem pewna czy to ma cos do czynienia z moja choroba, nie wiem czy powinnam od razu biec do lekarza... wczoraj w nocy bardzo meczyly mnie skurcze w nogach, po raz pierwszy, wyglada na to ze przeniosly sie troche wyzej...nie wiem co sie☠dzieje..mial ktos podobnie?
mnie na początku ciąży też kuło w podbrzuszu - to normalne bo macica zaczyna się rozciągać, na skurcze można brać magnez
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 17:52   #4
india_love
Raczkowanie
 
Avatar india_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 283
Dot.: przeziebienie/grypa na poczatku ciazy..

Ja na początku ciąży, gdzieś koło 7 tyg miałam jakieś wirusowe przeziębienie. Lekarka pierwszego kontaktu straszyła mnie, że to źle itp. Grunt to być dobrej myśli i leczyć się domowymi sposobami, nie przemęczać itp. Te kłucie jest normalne bo zarodek po prostu ,,wyżera,, ściany macicy aby umościć sobie ciepłe gniazdko
Dziś jestem w 35 tc i tobie też życzę abyś w dobrym zdrowiu dotrwała do końca ciąży
__________________
Już jestem! Sambor, 26.10.2015
india_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 20:43   #5
Liliannna100
Raczkowanie
 
Avatar Liliannna100
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 81
Dot.: przeziebienie/grypa na poczatku ciazy..

jak bedziesz czula ze przeziebienie lub grypa powoli Cie rozklada, to trzeba bedzie isc do lakarza z tym. Natomiast wiem, ze prenalen ma syrop dla przyszlych mam, który stosuje sie wlasnie w razie przeziebienia, zawiera wit. C, czosnek, maliny itd.
Liliannna100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 21:00   #6
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: przeziebienie/grypa na poczatku ciazy..

Cytat:
Napisane przez Liliannna100 Pokaż wiadomość
jak bedziesz czula ze przeziebienie lub grypa powoli Cie rozklada, to trzeba bedzie isc do lakarza z tym. Natomiast wiem, ze prenalen ma syrop dla przyszlych mam, który stosuje sie wlasnie w razie przeziebienia, zawiera wit. C, czosnek, maliny itd.
Mhm, na pierwszym miejscu w składzie syrop glukozowo-fruktozowy, naprawdę polecam
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 11:07   #7
Liliannna100
Raczkowanie
 
Avatar Liliannna100
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 81
Dot.: przeziebienie/grypa na poczatku ciazy..

no tak, jak spojrzysz na wiekszosc syropow ma w skladzi syrop glukozowo-fruktozowy, wkoncu to SYROP nie chce Cie martwic, ale ostatnio ogladam w tv ciekawy program, w wiekszosci produktow jest teraz cukier.
Dla mam, które przechodza cukrzyce ciazaowa zamiast syropu moga stosowac saszetki prenalenu z witamina c
Liliannna100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 11:21   #8
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: przeziebienie/grypa na poczatku ciazy..

Cytat:
Napisane przez Liliannna100 Pokaż wiadomość
no tak, jak spojrzysz na wiekszosc syropow ma w skladzi syrop glukozowo-fruktozowy, wkoncu to SYROP nie chce Cie martwic, ale ostatnio ogladam w tv ciekawy program, w wiekszosci produktow jest teraz cukier.
Dla mam, które przechodza cukrzyce ciazaowa zamiast syropu moga stosowac saszetki prenalenu z witamina c
Ale syrop glukozowo-fruktozowy to syf, a nie syrop w normalnym rozumieniu, np. syrop na kaszel.

Po prostu chodzi o to, że coś, co ma w składzie na pierwszym miejscu cukier, nie jest dobrym wyborem do leczenia.

Lepiej pić sok malinowy, herbatę z miodem i imbirem, czosnek, wyleżeć i przejdzie, a na kaszel syrop cebulowy.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 17:29   #9
agni_1234
Przyczajenie
 
Avatar agni_1234
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 15
Dot.: przeziebienie/grypa na poczatku ciazy..

Niestety ten wirus zabil mojego maluszka...wczoraj dowiedzialam sie ze maly ladnie urosl, juz raczki i nozki mu urosly ale obumarl w 8tydz 3 dzien prawdopodobnie przez grype...
agni_1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 11:42   #10
Liliannna100
Raczkowanie
 
Avatar Liliannna100
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 81
Dot.: przeziebienie/grypa na poczatku ciazy..

agni_1234 wyrazy współczucia
Liliannna100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-25 12:42:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.