Miedzy nami .... Zazdrosnicami - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-16, 22:10   #4831
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez Cocaine essence Pokaż wiadomość
Moge Wam robić za barmana
A mają panienki 18 lat? DOWODZIKI PROSZE!
ja to już prawie 19 już za miesiąc
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 22:16   #4832
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
ja lubie te moje czesto-rózne spotkania. czasem 2 razy w tygodniu czasem 4 czy 5 razy w tygodniu. wtedy wiem ze nie zatracilismy sie w sobie. i ze mamy jeszcze swoje zycie. ze nie zaniedbujemy ani rodziny, ani znajomych, ani nauki ani wlasnego prawa do odpoczynku. ale gdyby tz powiedzial jak to jutro sie nie widzimy? i jeszcze by smutna minke zrobil to chyba bym sie zsikała ze szczescia :P
Kamilka no nie moge z Ciebie
Ja to chyba jakas inna jestem Bo jak ja to slysze to sobie mysle: 'o jezu znowu kolejny wieczor razem' Chyba za dobrze mam Moj TZ ostatni za mna lata i robi wszystko co moze i pisze non stop i dzwoni i mowi, ze kocha, przytula i caluje i w ogole. A ja to tak sobie to olewam Kurde, zolza jestem
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 22:30   #4833
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Kamilka no nie moge z Ciebie
Ja to chyba jakas inna jestem Bo jak ja to slysze to sobie mysle: 'o jezu znowu kolejny wieczor razem' Chyba za dobrze mam Moj TZ ostatni za mna lata i robi wszystko co moze i pisze non stop i dzwoni i mowi, ze kocha, przytula i caluje i w ogole. A ja to tak sobie to olewam Kurde, zolza jestem
się ciesz, bo taki układ jest bardzo wygodny dla ciebie nie to co u mnie, wykańczam się psychicznie przez faceta. żenujące po prostu.

jak przestanie latać to będziesz płakać u mnie tak było.
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 22:33   #4834
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość
się ciesz, bo taki układ jest bardzo wygodny dla ciebie nie to co u mnie, wykańczam się psychicznie przez faceta. żenujące po prostu.

jak przestanie latać to będziesz płakać u mnie tak było.
Ale ja czuje, ze on sie przy mnie wykonczy psychicznie... Biedactwo, jest taki kochany a mi wiecznie zle i cos mi nie pasuje a on musi kolo mnie latac i mnie pocieszac...
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 22:37   #4835
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
Moj tez juz poszedl spac, bo zmeczony po pracy........ Ja tez powoli spadam

dobranoc zazdrosnice




PS. ciekawe co u mandy...
cześć
podczytuję Was cały dzień, ale nie miałam okazji się odezwać
zalatana jestem i zajęta swoimi sprawami, szkoła, nauka, kosmetyczka w końcu się musiałam ogarnąć i zadbać trochę o siebie.
Co do TŻ - tak, jesteśmy razem ,choć.... Szczerze? Nawet nie chce mi się myśleć na jego temat. Każdego dnia sobie powtarzam, że później się zastanowię. Ale mi się po prostu nie chce. Nie chcę o nim myśleć, nie chcę się zastanawiać nad nim, chcę sobie żyć na spokojnie, sama dla siebie. Być może taki dystans mi na razie pomoze

Lecę spać Dziewczyny Trzymajcie się Kochane i słodkich snów

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Właśnie widzę, że nie tylko ja mam takie postanowienie, że mam wszystko gdzieś
Trzeba się zająć sobą Dziewczyny!!!!
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 22:53   #4836
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
cześć
podczytuję Was cały dzień, ale nie miałam okazji się odezwać
zalatana jestem i zajęta swoimi sprawami, szkoła, nauka, kosmetyczka w końcu się musiałam ogarnąć i zadbać trochę o siebie.
Co do TŻ - tak, jesteśmy razem ,choć.... Szczerze? Nawet nie chce mi się myśleć na jego temat. Każdego dnia sobie powtarzam, że później się zastanowię. Ale mi się po prostu nie chce. Nie chcę o nim myśleć, nie chcę się zastanawiać nad nim, chcę sobie żyć na spokojnie, sama dla siebie. Być może taki dystans mi na razie pomoze

Lecę spać Dziewczyny Trzymajcie się Kochane i słodkich snów

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Właśnie widzę, że nie tylko ja mam takie postanowienie, że mam wszystko gdzieś
Trzeba się zająć sobą Dziewczyny!!!!
na pewno ci nie zaszkodzi

a postanowienia ostro realizujemy żadnych awantur do końca roku (a już na pewno nie z powodu chorej zazdrości!). no i zająć się sobą. ja jutro idę w końcu zapisać się na aerobik
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 08:31   #4837
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

zadnych awantur do konca roku? to przecież az 1.5 miesiac cyz my wytrzymamy? jasne ze wytrzymamy!


nie wiem czy ogladacie serial pierwsza milosc. ale grajaca tam majka i paweł sa idealnym odzwierciedleniem meskiej i damskiej zazdrosci.

Ona (kobieta) jak tylko uslyszala ze jej facet spotyka sie z byłą i pomaga jej w remoncie wpadła w szal, dostała wrecz padaczki i ze zloscia poleciala wygadac sie sasiadce robiac mu rowniez awanture.

ON (mezczyzna) gdy dowiedzial sie ze ona byla w kinie z kumplem tylko wzruszyl ramionami i w ogole sie nie przejął! a wrecz przeciwnie powiedzial zeby sie jeszcze raz z nim spotkala skoro było tak fajnie.

teraz my sie musimy zobojętnic. jak beda chcieli nas zostawic,/zdradzic to i tak to zrobią (tfu tfu tfu) ale my pokazmy im ze mamy godnosc i szacunek do samych siebie!
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 08:33   #4838
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Witam moje kochaaane

No więc, pochwalę się... zaczął się dzień drugi dzień mojego postanowienia,wczoraj żadnego foszka ani nic! Mimo iż mały powód był aby się zdenerwować ,ja spokojnie 'OK! ' No no,jestem z siebie dumna hahaha


A wy jak tam? panujecie nad sobą, pamiętajcie o postanowieniu! Do końca roku żadnych awantur, no chyba że będzie faktyczny powód....ale tej myśli nie dopuszczajmy do swoich zazdrosnych główek


LUZ,SPOKÓJ, 10 GŁĘBOKICH WDECHÓW I WYDECHÓW !


Kamila ja oglądam 1. miłość i ta Magda mnie denerwuje, 1 grudnia się będą całować !!! :[ e tam,to tylko serial............ [w życiu też tak bywa] ale my o swoich Tżtów dbamy i się takim pin.dom nie damy!!!! :P
__________________

To konto nie istnieje.

Edytowane przez mijjenka
Czas edycji: 2009-11-17 o 08:34
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 08:47   #4839
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

ja nie mowie ze lubie magde chodzilo mi o zazdrosc pawla i zazdrosc majki ze w zyciu prawdziwym tez faceci sa mniej zazdrosni, a jesli sa to tego tak nie okazują.
co do bohaterow najlepsza jest Stefka
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:02   #4840
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Hahhh no rozumiem, sama nawet Tżtowi mówiłam patrz to się czegoś nauczysz jak ładnie przepraszał,przytulał...

Taaa Stefani jest the best hahaha ja ją lubię, w tych starszych odcinkach była jeszcze lepsza


Mam takie jakieś coś... jakbym tęskniła już
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:50   #4841
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

ja mojemu o 9 wyslalam smsa i nie odpisal. w pracy jest. widocznie zajety
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 12:15   #4842
justynkavip
Zadomowienie
 
Avatar justynkavip
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 886
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

aj, Kochane, ja już po szkole, bo zwolnieni byliśmy. smutno mi jakoś
__________________
A jeśli słowa - to banalne.
Takie dla których brakło stronnic.
Moja, Jedyna - Ukochana
Tak jakby Ci chodziło o nic.
#Kora
justynkavip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 13:47   #4843
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Bosh!! TŻ nawet nie ma dla mnie czasu zeby isc ze mna na badania ! Ciagle tylko praca i praca mam dosc!
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 13:49   #4844
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

A mnie wczoraj mój TŻ zrobił awanturę że mu poświęcam za mało czasu i uwagi.

Siedziałam sobie przed kompem, rozmawiałam ze znajomymi na gg, i jednocześnie się uczyłam do środowego kolokwium. I jak już się wybierałam spać, to on strzelił focha, że cały dzień się czuł ignorowany, że on mi rzucał sugestie że chciałby pospędzać razem trochę czasu, i że nie powiedział mi tego wprost, bo miałam się uczyć. A ja, zamiast wkuć to na szybko, to to tak rozwlekałam, rozmawiając jeszcze ze znajomymi. Przy czym cały czas siedział u siebie na komputerze i grał w Wiedźmina. A w międzyczasie jedliśmy razem obiad, rozmawialiśmy trochę, i w ogóle Normalnie, diva
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 13:56   #4845
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
zadnych awantur do konca roku? to przecież az 1.5 miesiac cyz my wytrzymamy? jasne ze wytrzymamy!


nie wiem czy ogladacie serial pierwsza milosc. ale grajaca tam majka i paweł sa idealnym odzwierciedleniem meskiej i damskiej zazdrosci.

Ona (kobieta) jak tylko uslyszala ze jej facet spotyka sie z byłą i pomaga jej w remoncie wpadła w szal, dostała wrecz padaczki i ze zloscia poleciala wygadac sie sasiadce robiac mu rowniez awanture.

ON (mezczyzna) gdy dowiedzial sie ze ona byla w kinie z kumplem tylko wzruszyl ramionami i w ogole sie nie przejął! a wrecz przeciwnie powiedzial zeby sie jeszcze raz z nim spotkala skoro było tak fajnie.

teraz my sie musimy zobojętnic. jak beda chcieli nas zostawic,/zdradzic to i tak to zrobią (tfu tfu tfu) ale my pokazmy im ze mamy godnosc i szacunek do samych siebie!
ja oglądam Pierwszą Miłość właśnie ze względu na ten wątek

a co do tego postanowienia to TŻ stwierdził, że damy radę. nawet jak będę bardzo wściekła na niego to wypiję kilka melisek, uspokoje się i puszcze płazem sytuację, która mnie zdenerwowała
najgorsze będą jego samotne wyjścia.

w ogóle to dziś się nastawiłam, że TŻ będzie miał mnie już dosyć i się nie spotkamy (widzieliśmy się w pt sob nd i wczoraj), ale spytał czy przyjechać, a ja się oczywiście zgodziłam. ta akcja sobotnia na niego chyba podziałała stymulująco ale chce mu dzisiaj powiedzieć osobiście parę rzeczy m.in. to, że nie wymagam od niego by do mnie codziennie przyjeżdżał jak chce posiedzieć w domu, pograć w coś to nie ma sprawy. i chyba zacznę temat zazdrości, mam już plan rozmowy

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
Witam moje kochaaane

No więc, pochwalę się... zaczął się dzień drugi dzień mojego postanowienia,wczoraj żadnego foszka ani nic! Mimo iż mały powód był aby się zdenerwować ,ja spokojnie 'OK! ' No no,jestem z siebie dumna hahaha


A wy jak tam? panujecie nad sobą, pamiętajcie o postanowieniu! Do końca roku żadnych awantur, no chyba że będzie faktyczny powód....ale tej myśli nie dopuszczajmy do swoich zazdrosnych główek


LUZ,SPOKÓJ, 10 GŁĘBOKICH WDECHÓW I WYDECHÓW !


Kamila ja oglądam 1. miłość i ta Magda mnie denerwuje, 1 grudnia się będą całować !!! :[ e tam,to tylko serial............ [w życiu też tak bywa] ale my o swoich Tżtów dbamy i się takim pin.dom nie damy!!!! :P
jak widać Pierwsza Miłość ilustruje też skutki nadmiernej zazdrości, którą kobieta próbuje przeistoczyć w całkowitą obojętność. ze skrajności w skrajność. i jak mówi przysłowie - gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta (w tym wypadku Magda)
osobiście jej nie trawię i uważam, że Majka nie ma powodu by być o nią zazdrosna no może poza tą szczupłą sylwetką i sporym biustem

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
A mnie wczoraj mój TŻ zrobił awanturę że mu poświęcam za mało czasu i uwagi.

Siedziałam sobie przed kompem, rozmawiałam ze znajomymi na gg, i jednocześnie się uczyłam do środowego kolokwium. I jak już się wybierałam spać, to on strzelił focha, że cały dzień się czuł ignorowany, że on mi rzucał sugestie że chciałby pospędzać razem trochę czasu, i że nie powiedział mi tego wprost, bo miałam się uczyć. A ja, zamiast wkuć to na szybko, to to tak rozwlekałam, rozmawiając jeszcze ze znajomymi. Przy czym cały czas siedział u siebie na komputerze i grał w Wiedźmina. A w międzyczasie jedliśmy razem obiad, rozmawialiśmy trochę, i w ogóle Normalnie, diva
o ty niedobra, zimna kobieto!

Edytowane przez Rebelious
Czas edycji: 2009-11-17 o 14:05
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 13:58   #4846
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Reb musimy dac rade ja np. jestem w stanie odpuscic sobie klotnie,fochy o jakies *******y...ale obawiam sie,ze jak znowu bedzie chciał gdzieś wyjśc to nie wytrzymam! ach oby nigdzie nie wychodzil do końca roku haha

DAMY RADĘ!WSZYSTKIE
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 13:59   #4847
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość
ja oglądam Pierwszą Miłość właśnie ze względu na ten wątek

a co do tego postanowienia to TŻ stwierdził, że damy radę. nawet jak będę bardzo wściekła na niego to wypiję kilka melisek, uspokoje się i puszcze płazem sytuację, która mnie zdenerwowała
najgorsze będą jego samotne wyjścia.

w ogóle to dziś się nastawiłam, że TŻ będzie miał mnie już dosyć i się nie spotkamy (widzieliśmy się w pt sob nd i wczoraj), ale spytał czy przyjechać, a ja się oczywiście zgodziłam. ta akcja sobotnia na niego chyba podziałała stymulująco ale chce mu dzisiaj powiedzieć osobiście parę rzeczy m.in. to, że nie wymagam od niego by do mnie codziennie przyjeżdżał jak chce posiedzieć w domu, pograć w coś to nie ma sprawy. i chyba zacznę temat zazdrości, mam już plan rozmowy
A moglabys sie tym planem podzielic?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 15:19   #4848
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
Reb musimy dac rade ja np. jestem w stanie odpuscic sobie klotnie,fochy o jakies *******y...ale obawiam sie,ze jak znowu bedzie chciał gdzieś wyjśc to nie wytrzymam! ach oby nigdzie nie wychodzil do końca roku haha

DAMY RADĘ!WSZYSTKIE
ja też się boję, że będzie chciał gdzieś wychodzić, a wiem że prędzej czy później musze sobie z tymi jego wyjściami poradzić. nie denerwować się i nie wyobrażać bóg wie czego.
sama sobie teraz przeprowadzam terapię.
może w końcu sobie poradzę z zazdrością. bardzo bym chciała bo to niszczy mnie, TŻta i nasz związek

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
A moglabys sie tym planem podzielic?
coś w stylu tego co wyczytałam w internecie

Cytat:
szczerze z nim porozmawialam, majac swiadomosc tego, ze ma wiele atrakcyjnych kolezanek, zapytalam czy na pewno jest ze mna szczesliwy i chce dalej ze mna byc. powiedzialam, ze chce wiedziec, ze jest wobec mnie uczciwy i dopoki jestesmy razem, nie przekracza w relacjach z innymi kobietami pewnej granicy, ktorej nie chcialby, zebym przekraczala ja, a gdyby ktorekolwiek z nas chcialo te granice przekroczyc, mowimy sobie do widzenia i jestesmy wolni, bo z dwojga zlego lepiej sie rozstac, niz byc zdradzanym i rozstac sie pol roku pozniej.
to taki wstęp, przede wszystkim to ja muszę popracować nad sobą, nad swoją WYBUJAŁĄ wyobraźnią, poczuciem własnej wartości i panicznym strachem przed brakiem JEGO OSOBY. bo to jest nienormalne, że ja już teraz boję się jego wyjść, bo wiem co się wtedy będzie działo w mojej głowie.
chociaż z drugiej strony zastanawiam się czy nie jest tak, że każda kobieta, której zależy na facecie jest niespokojna gdy on idzie na imprezę, gdzie będzie masa jego koleżanek (tych mniej i bardziej atrakcyjnych) i w dodatku będzie tam pił alkohol.. oczywiście nie należy zapominać, że to my jesteśmy dla swoich mężczyzn najpiękniejsze, ale niepewność pozostaje.
sama już nie wiem.. nie wiem czy ktokolwiek jest w stanie mi pomóc. chyba tylko ja sama. będzie ciężko, ale muszę dać radę!

jedyny plus jest taki, że mój TŻ też często bywa niespokojny (nawet jak idę na uczelnię w spódnicy) i zazdrosny o mnie, więc może łatwiej mu przychodzi znoszenie mojej zazdrości. ale mimo wszystko on nie okazuje tego w sposób tak awanturniczy jak ja.

Edytowane przez Rebelious
Czas edycji: 2009-11-17 o 15:23
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 15:21   #4849
justynkavip
Zadomowienie
 
Avatar justynkavip
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 886
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

zmotywujcie mnie do tego, żebym też podała Wam rękę
__________________
A jeśli słowa - to banalne.
Takie dla których brakło stronnic.
Moja, Jedyna - Ukochana
Tak jakby Ci chodziło o nic.
#Kora
justynkavip jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 16:23   #4850
Lagunaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc ];->
Wiadomości: 2 419
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Dziewczyny a ja mam do was takie pytanie. Gdybyscie mialy zaczynac swoj zwiazek od poczatku to co byscie zmienily? jak postepowaly? byly oschle i zolzowate czy czule i kochane. Ja wlasnie jestem na tym etapie i zastanawiam sie nad swoim postepowaniem. Z jednej strony mam wrazenie ze jestem za oschla (np. nie mowie ze kocham, tesknie, nie proponuje spotkan, nie mam dla TZ czasu), a z drugiej strony ze zbyt kochliwa (ciagle sie przytulam, caluje).

TZ jak narazie zaskakuje pozytywnie. Dzis zaczal mi pisac ze nie wie jak beze mnie wytrzyma tydzien (mam duzo nauki i nie moge sie spotkac), ze musi przyjsc chociaz po buziaka itp itd. Jest taki kochany. I jednoczesnie boje sie ze to potrwa przez miesiac dwa a potem bedzie taki jak np moj ex...
__________________
53,5 kg (8.09.10) 51,0 kg(2.11.10)......50,0 kg

..
Podejdź jeśli chcesz,
pokochaj jeśli potrafisz...
Lagunaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 16:27   #4851
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez Lagunaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam do was takie pytanie. Gdybyscie mialy zaczynac swoj zwiazek od poczatku to co byscie zmienily? jak postepowaly? byly oschle i zolzowate czy czule i kochane. Ja wlasnie jestem na tym etapie i zastanawiam sie nad swoim postepowaniem. Z jednej strony mam wrazenie ze jestem za oschla (np. nie mowie ze kocham, tesknie, nie proponuje spotkan, nie mam dla TZ czasu), a z drugiej strony ze zbyt kochliwa (ciagle sie przytulam, caluje).

TZ jak narazie zaskakuje pozytywnie. Dzis zaczal mi pisac ze nie wie jak beze mnie wytrzyma tydzien (mam duzo nauki i nie moge sie spotkac), ze musi przyjsc chociaz po buziaka itp itd. Jest taki kochany. I jednoczesnie boje sie ze to potrwa przez miesiac dwa a potem bedzie taki jak np moj ex...
fakt, jesteś na etapie ustalania miejsc w związku
tak jak już kiedyś pisałyśmy, proponuję złoty środek (trochę zołzy, trochę ciepłych kluchów), chociaż wiem, że jest to dosyć trudne do osiągnięcia.
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:48   #4852
justynkavip
Zadomowienie
 
Avatar justynkavip
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 886
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

ja chcę kotka!
__________________
A jeśli słowa - to banalne.
Takie dla których brakło stronnic.
Moja, Jedyna - Ukochana
Tak jakby Ci chodziło o nic.
#Kora
justynkavip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 20:04   #4853
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez syyluusiiaa Pokaż wiadomość
Bosh!! TŻ nawet nie ma dla mnie czasu zeby isc ze mna na badania ! Ciagle tylko praca i praca mam dosc!

spokojnie moj tez mnostwo pracuje. dlatego 3 dni go nie widze ;( ale ciesz sie ze chlopak ma jakies zajecie a nie zamula w domu na utrzymaniu rodzicow!!


Cytat:
Napisane przez Lagunaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam do was takie pytanie. Gdybyscie mialy zaczynac swoj zwiazek od poczatku to co byscie zmienily? jak postepowaly? byly oschle i zolzowate czy czule i kochane. Ja wlasnie jestem na tym etapie i zastanawiam sie nad swoim postepowaniem. Z jednej strony mam wrazenie ze jestem za oschla (np. nie mowie ze kocham, tesknie, nie proponuje spotkan, nie mam dla TZ czasu), a z drugiej strony ze zbyt kochliwa (ciagle sie przytulam, caluje).
1.zdecydowanie bylabym bardziej stanowcza. poczatkowo balam sie pokazywac tż ze mam silny charakter sporo mu ustepowalam zgadzalam sie na to co on mowil (np. gdzie isc, jak spedzic weekend) przyzwyczailam go do tego i teraz jak mam odmienne zdanie to on sie focha.

2. na pewno opowiadalabym mniej o byłych. z tż powiedzielismy sobie wszystko. i to nie bylo potrzebne. powinno sie o bylych zwiazkach cos powiedziec. ale nie wszystko. z tż powiedzialam zdecydowanie za duzo (ja mialam wiecej partnerow niz on kobiet- dlatego teraz wydaje mi sie ze on czuje przez to dyskomfort)
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 20:55   #4854
justynkavip
Zadomowienie
 
Avatar justynkavip
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 886
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

co tak rzadko się odzywacie, Kochane?
__________________
A jeśli słowa - to banalne.
Takie dla których brakło stronnic.
Moja, Jedyna - Ukochana
Tak jakby Ci chodziło o nic.
#Kora
justynkavip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 21:16   #4855
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

właśnie, coś tu cicho się ostatnio zrobiło
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 21:18   #4856
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

kazda z tz dobrze zyje to nikt sie nie żali, nie smuci, i bardzo dobrze!
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 21:24   #4857
Cocaine essence
Zakorzenienie
 
Avatar Cocaine essence
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 465
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

No mi tam się dobrze żyje
__________________
Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu.
Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku.

Cocaine essence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 21:28   #4858
justynkavip
Zadomowienie
 
Avatar justynkavip
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 886
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

mnie również!
__________________
A jeśli słowa - to banalne.
Takie dla których brakło stronnic.
Moja, Jedyna - Ukochana
Tak jakby Ci chodziło o nic.
#Kora
justynkavip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 21:28   #4859
Lagunaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc ];->
Wiadomości: 2 419
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

A ja sie musze pochwalic mielismy sie dzis nie spotykac z TZ bo widzielismy sie wczoraj a dzis mialam sie uczyc, wiec juz sie wykapalam siedze w pizamie a tu dzwonek TZ przyszedl tylko na momencik bo sie za mna stesknil i musial mnie zobaczyc ehhhh cudny jest
__________________
53,5 kg (8.09.10) 51,0 kg(2.11.10)......50,0 kg

..
Podejdź jeśli chcesz,
pokochaj jeśli potrafisz...
Lagunaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 21:30   #4860
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez Lagunaaa Pokaż wiadomość
A ja sie musze pochwalic mielismy sie dzis nie spotykac z TZ bo widzielismy sie wczoraj a dzis mialam sie uczyc, wiec juz sie wykapalam siedze w pizamie a tu dzwonek TZ przyszedl tylko na momencik bo sie za mna stesknil i musial mnie zobaczyc ehhhh cudny jest

to sie nazywa milosc :P ale fajnie macie bo blisko mieszkacie...
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.