Wakacyjne Mamy 2012 - część II - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-03, 09:45   #3361
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość

mam pytanie do mam dzieci cycusiowych, ile razy na dobę teraz karmicie? bo u nas liczba karmień się zmniejszyła, w ogóle mam wrażenie że mały mniej je, wczoraj ważyłam go na wadze łazienkowej 2 razy i raz wyszło że schudł a raz że przytył, wniosek - muszę zmienić wagę
7-9 karmień na dobę.
Ja się wagą łazienkową w ogóle nie sugeruje, bo ona pokazuje co chce
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 09:56   #3362
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość

no pięknie może i ja się skusze na tą końcówkę, powinnaś dostać prowizję od tego sprzedawcy a powiedz mi czemu zaczęłaś karmić tylko butelką?
dlatego ze karmie przez kapturki mala sie tak przez to nie najada o nie umie tak dobrze wyciagna i przez to bylo wiszenie na cycku non stop potrafila jest nawet co godzine do tego z tym kapturkami to sie nigdzie ruszyc nie moge bo wiecznie jestem utytlana od mleka bo tak sie w nih ten pokarm zbiera i wytarczy ze mala wypluje i on sie odklei od skory i juz jestem cala w mleku.
a teraz jak odciagam to mala zjada wszystko co jej dam i mam spokoj minimum 2.5 h.

co do karmien na dobe nie mam pojecia u nas roznie to wychodzi zalezy jak mala w nocy je. bo czaem je raz a czaem 2.
ale tez Nikos jest tarszy wiec tez mu sie juz moze potrzeby zmieniaja.

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

a nie stety nie obdarowano mnie dorodnymi piersiami brodawki mam male plaskie i bez kapturka mala nie umie zlapac. umiala na troche jak jej wyciagalam najpierw laktatorem. ale tez possala troche i tyle.
w nocy karmie z piersi bo mala jest zaspana glodna szybko pije czego efektem s gazy nad ranem ale to juz inna bajka..
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 09:56   #3363
depoison
Zadomowienie
 
Avatar depoison
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 956
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
mam pytanie do mam dzieci cycusiowych, ile razy na dobę teraz karmicie? bo u nas liczba karmień się zmniejszyła, w ogóle mam wrażenie że mały mniej je, wczoraj ważyłam go na wadze łazienkowej 2 razy i raz wyszło że schudł a raz że przytył, wniosek - muszę zmienić wagę

fajna mordka daj Zosi chociaż szansę jej nie polubić
ja jestem prawie cycusiowa, bo raz dziennie - wieczorem - poza piersią daję też butelkę (Zosię wtedy dopada wielki głód i zjada jakoś więcej). Karmienie odbywa się u nas 5 razy: od kilku dni około 7 (wcześniej było o 4), 10, 13-14, 17-18 i, już na noc, około 21-22

No dopsz, to chyba dam jej tę szansę . Tylko najpierw muszę wygrzebać to cudo z kartonu, który tak ulokowałam, że aby go otworzyć muszę przenieść łóżeczko Zosi
__________________
To read or not to be

Le roi est mort, vive le... reine!

depoison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:00   #3364
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez depoison Pokaż wiadomość
ja jestem prawie cycusiowa, bo raz dziennie - wieczorem - poza piersią daję też butelkę (Zosię wtedy dopada wielki głód i zjada jakoś więcej). Karmienie odbywa się u nas 5 razy: od kilku dni około 7 (wcześniej było o 4), 10, 13-14, 17-18 i, już na noc, około 21-22

No dopsz, to chyba dam jej tę szansę . Tylko najpierw muszę wygrzebać to cudo z kartonu, który tak ulokowałam, że aby go otworzyć muszę przenieść łóżeczko Zosi
5 ????????
u nie u mnie zdecydowanie jest wiecej...
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:01   #3365
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Witam po śniadanku

synek coś mi się wierci ale jest spokojny wiec nie interweniuje w nocy był całkiem grzeczny wiec i matka się wyspała
na dworzu pogoda w kratkę wiec nie wiem czy uda nam sie na jakis spacer wyjsc

Blue udanego wyjazdu. No i doczytałam o wydatkach na małą, wow, na co tyle kasy poszło?? U nas w sumie nie zauwazyłam jakos super wiekszych wydatkow


Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Hej ja tak na szybko znowu z telefonu... Właśnie zbieramy się na zabieg i prosimy o kciuki


Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
moja niunia dzis konczy 12 tygodni
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:07   #3366
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez ooolllccciiiaaa Pokaż wiadomość

Blue wpadaj do mnie na kawę!!!koniecznie


Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
to witam sie i ja z kawką u nas dobrze, no może trochę się martwię długością snu mojego dziecka

mam pytanie do mam dzieci cycusiowych, ile razy na dobę teraz karmicie? bo u nas liczba karmień się zmniejszyła, w ogóle mam wrażenie że mały mniej je, wczoraj ważyłam go na wadze łazienkowej 2 razy i raz wyszło że schudł a raz że przytył, wniosek - muszę zmienić wagę


czyli jednak frida ma swoje zalety bawcie się dobrze
Kiedyś co dwie godziny w dzień, co 3 w nocy. Teraz co 3-4 w dzień i co 4 w nocy.
Myślałam, żeby kupić fridę, ale jednak przy takim katarze nie mogę ryzykować mniejszej skuteczności.

Cytat:
Napisane przez depoison Pokaż wiadomość
ale głupkowatą!

kwota obłędna - a co właściwie się na nią składa? poza pieluchami co? kosmetyki, zabawki, ubranka? czy jakieś inne sprawy?
hmm, chyba muszę się zastanowić, ile my wydaliśmy. Nie, żeby to coś zmieniło, ale z ciekawości .
I dlatego Zosia ją polubi

Hm, woda morska, Bobotic, Dicoflor, czapeczka, dwie pary rajstop, Zebra i Smok Lamaze, butelka MAM z dodatkowymi smoczkami, krem na każdą pogodę, podkłady do przewijania i nic więcej nie kojarzę...
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:10   #3367
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

hej mamcie
mam pytanko czy któraś mamuśka używa zagęszczacza do mleka hipp ??? czy jeżeli podaje hippa mogę zagęścić NUTRITONem bebilon ???
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 10:11   #3368
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Hej,my już po. Raczej dziś już nie wejdę...
Zabieg wygląda strasznie, Fabi aż był mokry od płaczu i strachu... Oczka wyglądają strasznie, czerwone i spuchnięte pod koniec miesiąca mamy przyjść go powtórzyć...

Tak w ogóle Fabiś skończył 3 miesiące
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:14   #3369
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Helo! Ja znow witam ze spaceru, jedyne chwile w dzien kirdy dziecko spi, noc dobra jak zawsze, rano stekanie, dzis tak sie prezyl ze pot mu kapal z czola dzis spal w pajacu na 74cm i jest mu dobry piekna pogoda ale super jest
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:16   #3370
ooolllccciiiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ooolllccciiiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 164
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
hej mamcie
mam pytanko czy któraś mamuśka używa zagęszczacza do mleka hipp ??? czy jeżeli podaje hippa mogę zagęścić NUTRITONem bebilon ???
nie używam ale możesz spokojnie

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Hej,my już po. Raczej dziś już nie wejdę...
Zabieg wygląda strasznie, Fabi aż był mokry od płaczu i strachu... Oczka wyglądają strasznie, czerwone i spuchnięte pod koniec miesiąca mamy przyjść go powtórzyć...

Tak w ogóle Fabiś skończył 3 miesiące
ojej biedny Fabiś...
ooolllccciiiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:16   #3371
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Hej,my już po. Raczej dziś już nie wejdę...
Zabieg wygląda strasznie, Fabi aż był mokry od płaczu i strachu... Oczka wyglądają strasznie, czerwone i spuchnięte pod koniec miesiąca mamy przyjść go powtórzyć...

Tak w ogóle Fabiś skończył 3 miesiące
biedny Fabian, oby teraz było już tylko lepiej

__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 10:19   #3372
wvictoria
Wtajemniczenie
 
Avatar wvictoria
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 924
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

czesc
u mnie noc i przedpoludnie beznadziejne. Kuba po szczepieniu nic tylko raczki. w nocy budzil sie co jakies 2,5 h i nie dosc, ze bek to jeszcze zasnac nie mogl. nie chcial ani jesc anic pic tylko poplakac i teraz jest to samo
dziewczyny, ktorych dzieciaczki tak maja caly czas - PODZIWIAM!!! jestescie najlepszymi matkami swiata. ja mam tak od wczoraj od 17 i juz mam ochote wyskoczyc przez okno albo uciec z domu


Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Zamówiłam.
Przy okazji dorzuciłam do koszyka herbatkę jabłkowo-koperkową i dwa rodzaje kaszek bezmlecznych.
Depoison powinna dostawać prowizję od naszych zakupów.
moze to depoison biznes kreci??

Cytat:
Napisane przez red_scorpio Pokaż wiadomość
Cześć Mamusie,
U nas nadal walka z kolkami trwa. Próbujemy wszystkiego. Maciek dostaje, Hippa dla dzieci z kolkami a od dziś mleko na receptę Bebilon Pepti. Ma być wprowadzany stopniowo i generalnie po 2 dniach tylko i wyłącznie podawany. Do tego idzie do każdego posiłku 7 kropli sab simlex i 2x dziennie debridat (z przepisu lekarza). Drugi dzień z rzędu budzi się z rykiem o 2-30 i jest walka do 5/6. Padam na pysk. Dziś miało być szczepienie - ale dupa nie było. Nie można dostać szczepionki 5w1. A hexą nie chciała mi zaszczepić bez zrobienia usg brzuszka.
Lekarka stwierdziła, że Maciek za dużo przybiera (waży 5200) i stąd nasilone problemy brzuszkowe. Zaczęłam też robić mleko na gotowanej przez 10 min wodzie z dodatkiem szczypty ziaren kopru. Zobaczymy co będzie. Położna poleciła aby aplikować Małemu czopek viburcol i stosujemy 3 dzień. ALe dziś został podany już o 21 a poprzednie dni o 4-00. Już w trakcie ryku kolkowego. Może to też przyniesie ulgę.

Czasami mam tak dość, że najchętniej bym uciekła... Ciężko mi bardzo. Kocham Mojego szkraba ale a) jestem mega zmęczona, b) serce mi pęka jak patrzę jak cierpi.
No ale byle do przodu. Tyle u nas.
Dziś święto bo kończymy 7 tygodni.
Trzymajcie się cieplutko.
Gdyby któraś chciała to mam do sprzedania laktator Medela mini. Kupiony w sierpniu. Na gwarancji. Świetny. (widziałam, że pisałyście o laktatorach).
wspolczuje. do konca magicznych 3 miesiecy coraz blizej

Cytat:
Napisane przez bebe1987 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Nie mam ostatnio czasu na wizażowanie...
Nie wiem co u Was, bo ciężko nadrobić, ale napiszę co u mnie.

8 września mieliśmy chrzest Gosi, była bardzo grzeczna. Całą mszę spała, otworzyła tylko jedno oko, kiedy ksiądz jej polewał główkę a potem dalej spała . Na imprezie trochę popłakiwała ze zmęczenia, ale miała tyle ciotek i wujków chętnych do zabawiania, że szybko zapomniała o marudzeniu .

Jesteśmy po pierwszym szczepieniu, wybraliśmy refundowane - bardzo płakała ale szybko zapomniała, więc jest dobrze. Dwa tygodnie temu ważyła 4270 g (waga w dniu wyjścia ze szpitala 3320 g), więc prawie kg w miesiąc. Powiem Wam, że skurczyła się moja córka, bowiem długość jej ciałka wyniosła 55 cm, a przy urodzeniu miała 58 cm ... Zatem o co chodzi?!

Dziś byłyśmy na usg bioderek i czaszki i jest wszystko w jak najlepszym porządku !

Pisałam Wam, że zamierzamy z mężem starać się o kolejne dzieciątko, ale te starania są na nic... Kochaliśmy się tylko raz jak do tej pory i bardzo bolało, każda próba kończy się rezygnacja ze zbliżenia... Was też boli miejsce nacięcia podczas próby stosunku? Mnie bardzo

Pozdrawiam Was serdecznie i postaram się zaglądać do Was jak najczęściej!


Ps - Haniu, wklej mój opis porodu na pierwsza stronę, bo widzę, że go nie ma...
mnie nic nie boli

za chrzest

Cytat:
Napisane przez depoison Pokaż wiadomość
ale że co? czemu obrabiają? że nie dajesz psu obsikać kuchni, czy co właściwie?


Jeszcze w temacie zabawek - Zosia zaraz po narodzinach dostała od mojej przyjaciółki taką ośmiornicę*. Przypuszczam, że już powoli mogłaby być nią zainteresowana, ale nawet nie wyciągnęłam jej z pudełka, bo... nie podoba mi się jej gęba. Mi się nie podoba. Nienormalna jestem?

*link do angielskiej strony, bo na niemieckiej tak dobrze gęby nie widać
moze powinna dziecko na vsmyczy, a psa w chuscie??kto je tam wie??

daj szanse Zosi. moze tez jej sie nie spodoba??
na pytanie nie odpowiem.

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Witam z kawą.
Zawartość kubka: kawa lifilizowana, cukier, zagęszczacz do mleka Bebilon Nutrition, Cremona.
Ty tez ulewasz? to juz wiesz po kim Roza to ma.

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Hej ja tak na szybko znowu z telefonu... Właśnie zbieramy się na zabieg i prosimy o kciuki

za szczepiące mamy i kłute dzieciaczki. Nam się szczepienie obsunęło na za tydzień...
__________________
Bo do szczęścia trzeba trojga


http://fajnamama.pl/suwaczki/kjxyg8y.png
wvictoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:23   #3373
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Aaaaa dzis konczymy 10 tygodni!!! Toz to polowa macierzynskiego:-(


Wanillko Jas ostatnio je rzedziej i karmienia da krotsze, mnie sie wydaje ze ilosciowo duzo ale szybciej ciagnie, bo zauwazam ze laktatorem odciag szybciej niz kirfys i trocho wiecej
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:24   #3374
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

biedny Fabi
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:29   #3375
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Jejku zal Mi Fabisia:-(((
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:36   #3376
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Hej,my już po. Raczej dziś już nie wejdę...
Zabieg wygląda strasznie, Fabi aż był mokry od płaczu i strachu... Oczka wyglądają strasznie, czerwone i spuchnięte pod koniec miesiąca mamy przyjść go powtórzyć...

Tak w ogóle Fabiś skończył 3 miesiące
Gratulacje dla PRAWIE mężczyzny!
Będzie dobrze. Nie strasz mnie, bo Róża po nocy na brzuszku często ma spuchnięte oczka (tzn. powieki) i ostatnio miewa w nich gęstą wydzielinę, a łezki widuję rzadko. Nie wiem, czym to się skończy.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------



Róża śmieje się głośno!
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:36   #3377
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Gratulacje dla PRAWIE mężczyzny!
Będzie dobrze. Nie strasz mnie, bo Róża po nocy na brzuszku często ma spuchnięte oczka (tzn. powieki) i ostatnio miewa w nich gęstą wydzielinę, a łezki widuję rzadko. Nie wiem, czym to się skończy.
Moje dziecko nie chce lezec na brzuszku kilku minut a co dopiero spac, szkoda bo moglby;(
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:46   #3378
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

TO jeszcze trochę przypominało okrzyki z uśmiechem na twarzy, ale jednak bardziej śmiech.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Moje dziecko nie chce lezec na brzuszku kilku minut a co dopiero spac, szkoda bo moglby;(
Róża wieczorem spała 2-3 godziny na mojej poduszce, ale prawie na płasko. Jak położyłam ją do łóżeczka tak, jak leżała, czyli na pleckach, to po chwili ulała. Dobrze, że nie zdążyłam zasnąć.
Leżeć też nie lubi, chociaż już dłużej podnosi główkę bez krzyku i płaczu.
Spać musi! Na szczęście to chyba nie stanowi dla niej problemu.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:46   #3379
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
TO jeszcze trochę przypominało okrzyki z uśmiechem na twarzy, ale jednak bardziej śmiech.
Slodko Jasio tez tak zaczyna pokrzykiwac z zadowolenia, jakby chcoal sie smiac
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 10:48   #3380
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Aaaaa dzis konczymy 10 tygodni!!! Toz to polowa macierzynskiego:-(
Muszę wziąć trochę wychowawczego! Nie oddam jej jeszcze pod niczyją opiekę.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:48   #3381
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Helo! Ja znow witam ze spaceru, jedyne chwile w dzien kirdy dziecko spi, noc dobra jak zawsze, rano stekanie, dzis tak sie prezyl ze pot mu kapal z czola dzis spal w pajacu na 74cm i jest mu dobry piekna pogoda ale super jest
o wow pobil forumowych grubasków

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Hej,my już po. Raczej dziś już nie wejdę...
Zabieg wygląda strasznie, Fabi aż był mokry od płaczu i strachu... Oczka wyglądają strasznie, czerwone i spuchnięte pod koniec miesiąca mamy przyjść go powtórzyć...

Tak w ogóle Fabiś skończył 3 miesiące
biedny
za 3 miesiące ale zleciało, dopiero czytałam że skaczesz na piłce a z rozwarcia nici

Cytat:
Napisane przez depoison Pokaż wiadomość
ja jestem prawie cycusiowa, bo raz dziennie - wieczorem - poza piersią daję też butelkę (Zosię wtedy dopada wielki głód i zjada jakoś więcej). Karmienie odbywa się u nas 5 razy: od kilku dni około 7 (wcześniej było o 4), 10, 13-14, 17-18 i, już na noc, około 21-22

No dopsz, to chyba dam jej tę szansę . Tylko najpierw muszę wygrzebać to cudo z kartonu, który tak ulokowałam, że aby go otworzyć muszę przenieść łóżeczko Zosi
no właśnie u nas było wczoraj 5 i aż mnie to zmartwiło, za to dziś już było 4 (z nocką)

dzięki za wszystkie odpowiedzi

widzę że ośmiornica tak schowana żeby przypadkiem Zosia sama jej nie odkryła (jak już będzie duża)
Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość


a nie stety nie obdarowano mnie dorodnymi piersiami brodawki mam male plaskie i bez kapturka mala nie umie zlapac. umiala na troche jak jej wyciagalam najpierw laktatorem. ale tez possala troche i tyle.
w nocy karmie z piersi bo mala jest zaspana glodna szybko pije czego efektem s gazy nad ranem ale to juz inna bajka..
ja też nie z tych co mają dorodną mleczarnie ale mojemu dziecku wystarcza - chyba - za to nie będziemy mieć potem piersi do pępka
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:51   #3382
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
hej mamcie
mam pytanko czy któraś mamuśka używa zagęszczacza do mleka hipp ??? czy jeżeli podaje hippa mogę zagęścić NUTRITONem bebilon ???
Teoretyczie pewnie możesz , ale ja wolę łączyć zagęszczacz z mlekiem tej samej firmy (Bebilon).
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:51   #3383
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość

Róża śmieje się głośno!
u nas już od kilku tyg jest taki głośny śmiech uwielbiam Małego tak rozśmieszać szczególnie lubi buziaczki w szyjkę i brzuszek

Edytowane przez wanilllka82
Czas edycji: 2012-10-03 o 10:52
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:52   #3384
Opalia
Raczkowanie
 
Avatar Opalia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 132
GG do Opalia
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Hej, postanowiłam sie przywitać, bo czytam WS od baaardzo dawna tak w zasadzie od 5 miesiąca ciąży :P. Jestem mama lipcowa - Marianna urodzona 09.07.
Coś o mnie - mieszkam pod Warszawa mam 27 lat. Mam nadzieje, ze mnie do siebie przymiecie.
Opalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:52   #3385
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Chociaż Nutrition kawę też nieźle zagęścił. Większość osiadła na dnie.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:56   #3386
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Opalia Pokaż wiadomość
Hej, postanowiłam sie przywitać, bo czytam WS od baaardzo dawna tak w zasadzie od 5 miesiąca ciąży :P. Jestem mama lipcowa - Marianna urodzona 09.07.
Coś o mnie - mieszkam pod Warszawa mam 27 lat. Mam nadzieje, ze mnie do siebie przymiecie.
witaj
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:57   #3387
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Hej,my już po. Raczej dziś już nie wejdę...
Zabieg wygląda strasznie, Fabi aż był mokry od płaczu i strachu... Oczka wyglądają strasznie, czerwone i spuchnięte pod koniec miesiąca mamy przyjść go powtórzyć...

Tak w ogóle Fabiś skończył 3 miesiące
ojej biedaczek
za 3 miesiące

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Aaaaa dzis konczymy 10 tygodni!!! Toz to polowa macierzynskiego:-(
Aaaa mi się macierzyński 30 listopada kończy!!! Ale jeszcze mam zaległy urlop więc do pracy wracam od 7 stycznia. Szczęśliwie tylko na pół etatu i praca z domu
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:58   #3388
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Opalia Pokaż wiadomość
Hej, postanowiłam sie przywitać, bo czytam WS od baaardzo dawna tak w zasadzie od 5 miesiąca ciąży :P. Jestem mama lipcowa - Marianna urodzona 09.07.
Coś o mnie - mieszkam pod Warszawa mam 27 lat. Mam nadzieje, ze mnie do siebie przymiecie.
Witaj.
Kiedyś brałam pod uwagę imię Marianna. Właściwie to nawet byłam wtedy przekonana, że właśnie tak nazwę córcię.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 11:00   #3389
Paulaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Paulaaa23
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 637
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Hej. Miałam okropne popołudnie, noc, i poranek Skończyło się spanie po 6-7godzin w nocy, wróciła pobudka co niecałe trzy Mały zasnął po 23, obudził się o 2 i do 5:30 nie spał. Potem wstał znów po 8, dałam mu cyca, possał trochę i zasnął. Odłożyłam go do łóżeczka - obudził się i tak kilka razy. W końcu położyłam go z nami do łóżka, dałam mu smoczka, przytuliłam i pierwszy raz w życiu zassał i zasnął. Druga sprawa- chciałam go przyzwyczaić do mm, gdyby brakło mojego mleka, jak będę w szkole, lub gdybym nie zdążyła odciągnąć. W tym roku mam taki plan, że siedzę w szkole głównie od 8 do 18, w zeszłym roku jak było tyle godzin to miałam przerwę między 14 a 15. W tym roku mam tylko 10min, cycki mi rozsadzi chyba No ale wracając do tematu, najpierw przez kilka dni podawałam Adasiowi 30ml mm, resztę mojego (ok. 100-120ml) i było ok. Wczoraj podałam mu już pół na pół, po czym wszystko zwymiotował. Dzisiaj podałam więc 45ml mm, resztę mojego, w trakcie jedzenia rzygnął. I teraz moje pytanie, czy po każdym mm będzie tak miał, czy to może być wina rodzaju?? (mam bebiko)...
__________________
Adaś

Paulaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 11:03   #3390
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość

Aaaa mi się macierzyński 30 listopada kończy!!! Ale jeszcze mam zaległy urlop więc do pracy wracam od 7 stycznia. Szczęśliwie tylko na pół etatu i praca z domu
mi 9 grudnia potem i tak nie wracam ale kasy już nie będzie
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.