Wakacyjne Mamy 2012 - część III - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-18, 08:05   #1261
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
ja nie śpię

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------




ptrzesle Ci zatraz filmik zrobila bys mi jak wtedy?
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:17   #1262
Opalia
Raczkowanie
 
Avatar Opalia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 132
GG do Opalia
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Hej dziewczyny, witam sie z kawa i biore sie za nadrabianie bo mam chyba z 20 stron do przeczytania. Nie miałam czasu na Wizaz, bo ostatnie pare dni mała daje mi w kość niestety - moze to kolejny skok rozwojowy sie zaczął? A wczoraj cały dzień byłam poza domem, najpierw u koleżanki fotografa, a potem u mamy i wróciliśmy dopiero koło 20 do domu
Opalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:22   #1263
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Cytat:
Napisane przez Opalia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam sie z kawa i biore sie za nadrabianie bo mam chyba z 20 stron do przeczytania. Nie miałam czasu na Wizaz, bo ostatnie pare dni mała daje mi w kość niestety - moze to kolejny skok rozwojowy sie zaczął? A wczoraj cały dzień byłam poza domem, najpierw u koleżanki fotografa, a potem u mamy i wróciliśmy dopiero koło 20 do domu
ja sie nie moge napatrzec na Twoj avek
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:24   #1264
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Mnie też nie i nie rozumiałam wątkowych zachwytów nad paskudnym smokiem, ale jak widzę, że Róży podoba się nie tylko piesek ,ale też szleszczące skrzydła kaczki i inne kolorowe zabawki, to postanowiłam coś kupić. Ciekawe, czy zainteresuje ją lusterko...
haha no smok za urodziwy nie jest to fakt ale Luśka go pokochała
zresztą, ja na zabawki lamaze w ogóle nie zwracałam uwagi, jakieś takie dziwne, pstrokate i nasrane za przeproszeniem mi się wydawały. Smoka dostaliśmy od znajomej, i cóż - okazał się dla małej hitem nad hity

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Zjadłam śniadanie wypiłam kawkę, zaraz będę się pindrzyć i budzić mojego Skarbeńka. Dzisiaj idziemy na szczepienie, mam nadzieję, że w końcu się uda (już było 3 razy przekładane - a to chrostki na twarzy, potem ropiejące oczko i katar).

Trzymam kciuki za dzisiejsze szczepienia

Miłego dnia
za szczepienie

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Hej!
My też za godzinę na szczepienie, trzymam kciuki za pozostałe dzieci
też zaciskam

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
ja niestety jeszcze nie nadrobilam.... ale wtrynie sie w temacie dziasel. moja tez ma jasniejsze zgrubienia w kilku miejscach i czytajac ksiazke natknelam sie na pojecie torbielikow, ktore pasuja do opisu. podobno nic z tym sie nie robi i samo znika
ooo właśnie, torbieliki! Mówiła mi o tym pediatra ostatnio ale zapomniałam nazwy. A ona właśnie powiedziała, że zanim ząbki wyjdą to jeszcze nas czekają między innymi te torbieliki

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
mamka zrobilam ci foto kupy po hipie bys nie miala zadnej watpliwosci


Cytat:
Napisane przez Opalia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam sie z kawa i biore sie za nadrabianie bo mam chyba z 20 stron do przeczytania. Nie miałam czasu na Wizaz, bo ostatnie pare dni mała daje mi w kość niestety - moze to kolejny skok rozwojowy sie zaczął? A wczoraj cały dzień byłam poza domem, najpierw u koleżanki fotografa, a potem u mamy i wróciliśmy dopiero koło 20 do domu
oj mam nadzieję, że jej szybko przejdzie
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:25   #1265
Opalia
Raczkowanie
 
Avatar Opalia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 132
GG do Opalia
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Ojej, dzięki wczoraj odebrałem płytę ze wszystkimi zdjęciami, to moze jak mi czas pozwoli to coś wrzuca jeszcze
Opalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:26   #1266
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

dziewczyny mam klamre taka z emoge ta zabawke grajaca powiesic w wozku i chyba ja kupie. a to jets taka'
4 albo 9
http://allegro.pl/sliczne-duze-pozyt...html?source=oo na konika w wozku juz miejsca niema a ona lubi jak jej cos gra. I niewiem czy zamwoic jakas z all czy kupic tą? i jak ta to ktora ladniejsza 4 czy 9 ?
jakos do Lamaze przekonana nie jestem bo szeleszczacy zstaw dostala ostatnio od cioci swojej z bright starts i tam jest taka fajna krowa szelesci cała i ona ją bardoz lubi. a oprocz tego byly ejsczze grzechotki.

a itak najbardziej tarmosic lubi pieluche. ide dzis kupic jakas kolorowa bo mam same biale
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:27   #1267
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

cześć mamusie

Pogoda za oknem pięknie słoneczna trzeba niedługo zebrać się na spacerek. Wróciłam z powrotem do spacerów w wózku , a nie w nosidle bo zimno jest często i wietrznie i o dziwo... mała ładnie leży w wózku popatrzy z 10 minut i zasypia. Więc mój kręgosłup się raduje
Nadia ostatnie mlek wypiła o 16.00 ale 230 ml , potem o 20.10 po kąpieli nie chciała więc wybudziłam ją około 22 , a księżniczka nawet nie zassała i spała. Obudziła się za to o 24.30 na jedzenie , potem o 4.30 i potem już kwękała i trochę spała. Na dobre wstałyśmy o 7.30 . Nie wiem co się dzieje z tym moim dzieckiem , a było już tak dobrze

Uwielbiam tą moją córcie i jej śmiech jest taki cudny
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 08:27   #1268
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Cytat:
Napisane przez Opalia Pokaż wiadomość
Ojej, dzięki wczoraj odebrałem płytę ze wszystkimi zdjęciami, to moze jak mi czas pozwoli to coś wrzuca jeszcze
noooooo
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:27   #1269
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Ciastek to dawaj, jeszcze nie wysłałaś ;p i wyślij też ten login i hasło bo wykasowałam ;p
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:31   #1270
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

aktualizuje wlasnie system windows na telefonie zobaczymy cyz mi ustawienia stare zostana? bo narazie ciemno , wogole ssystemu nie maz z tam sa zdjecia i filmiki

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Ciastek to dawaj, jeszcze nie wysłałaś ;p i wyślij też ten login i hasło bo wykasowałam ;p
ja znowu hasla nie pamietam ale zobcze

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Ciastek to dawaj, jeszcze nie wysłałaś ;p i wyślij też ten login i hasło bo wykasowałam ;p
a durna jestem czekaj musi mi sie system zainstalowac w tele bo niemoge zgrac filmiku bo podlaczylam i mi sie zaczelo aktualizowac
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!

Edytowane przez prince_polo
Czas edycji: 2012-10-18 o 08:34
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:35   #1271
Opalia
Raczkowanie
 
Avatar Opalia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 132
GG do Opalia
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
dziewczyny mam klamre taka z emoge ta zabawke grajaca powiesic w wozku i chyba ja kupie. a to jets taka'
4 albo 9
http://allegro.pl/sliczne-duze-pozyt...html?source=oo na konika w wozku juz miejsca niema a ona lubi jak jej cos gra. I niewiem czy zamwoic jakas z all czy kupic tą? i jak ta to ktora ladniejsza 4 czy 9 ?
jakos do Lamaze przekonana nie jestem bo szeleszczacy zstaw dostala ostatnio od cioci swojej z bright starts i tam jest taka fajna krowa szelesci cała i ona ją bardoz lubi. a oprocz tego byly ejsczze grzechotki.

a itak najbardziej tarmosic lubi pieluche. ide dzis kupic jakas kolorowa bo mam same biale
Ja bym wybrała 4 - fajna zyrafa
Opalia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 08:42   #1272
ooolllccciiiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ooolllccciiiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 164
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

hejaa

witam z kawką. bez śniadania bo nie mam nic w lodówce
ooolllccciiiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:45   #1273
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Heja!
Młoda nakarmiona o 23 została odłożona do łóżeczka i miałyśmy pobudki o 2, 5 i 8.30 Jak cudnie!!!

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Prince, mi się podoba misiek

Co do Lamaze, to jak przyszła mata, to pomyślałam, ze fajna, ale bez szału, że po Lamaze spodziewałabym się czegoś więcej - ale jak widzę, co Małą tam interesuje, jak wszystkiego dotyka i obserwuje, to wiem, że to naprawde porządne i przemyślane.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:46   #1274
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Heja!
Młoda nakarmiona o 23 została odłożona do łóżeczka i miałyśmy pobudki o 2, 5 i 8.30 Jak cudnie!!!
Tak późno kładziecie Martynkę spać , u nas 19.30 kąpiel , jedzenie i spi ok. 20
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:47   #1275
chmielinka
Zadomowienie
 
Avatar chmielinka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

hej mamuśki,

u nas nawet spokojna noc. Troszkę mieliśmy zachodu z usypianiem o 5 rano, ale pół godzinki i mała odpłynęła. Wstałyśmy obie o 8.00
Mam dzisiaj jakiegoś lenia, a musiałabym się rozprawić z kapuchą i uduśić ją do obiadu. W ogóle to wkurzam się bo nie mam się w co ubrać. Mam na plusie 10 kg i sama waga mi nie przeszkadza bo wcześniej byłam zbyt szczupła, ale teraz wszystko mam za małe a ceny w sklepach są zbyt wysokie na wymiane całej garderoby

Zastanawiam się nad walką z rozstępami na pupie (mam całą pooraną). Znacie jakiś dobry krem rozjaśniający czy coś co sobie z tym poradzi? Nie wiem właśnie czy kupić Contratubex czy np. Pharmaceris Tocoreduct forte? A może to poc na wodę i trzeba po prostu czekac aż same zjaśnieją?


Karolina odnoście mleka mm to my byliśmy najpierw na bebilonie i śmierdział jak nie wiem co. Mała miała po nim kolki, więc zmieniliśmy mleko na Enfamil i ku mojemu zdziwieniu to mleko nie śmierdzi co mnie niezmiernie cieszy, bo jak piła bebilon to od niej cały czas było czuć ten "smrodek"
A jak Ci się sprawdzają te pieluchy wielorazowe? Jesteś zadowolona? Ja się zastanawiam czy nie przejśc z pampków właśnie na takie.
edit: po Enfamilu nie ma kolek, ładnie pierdzi i robi 4-5 kupek dziennie

Haniu córeczki masz ślicze, a Marysia minę powalającą

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
moja nie lubiła pic, dawałam Jej herbatke to 10 ml i sie krztusila bo nie polykała. S konczyla 3 miesiace to doi jak niewiem. Ile zrobie tyle wypije! daje jej 2 razy dziennie po 60 ml.
Myslicie ze za malo? po herbatce jej w ciagu godizny potrafie zmienic 5 pampersow. B nasiusia troszke i juz piiszczy by zmienic
nieźle... myślę, że wypija wystarczającą ilość. Moja pije ok 60 ml dziennie. A co ciekawe czy nasika do pampersa, czy zrobi kupe to nigdy nie płacze ot takie mam dziecko
__________________
Hania

Franuś

Edytowane przez chmielinka
Czas edycji: 2012-10-18 o 09:05
chmielinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:49   #1276
karolka110
Wtajemniczenie
 
Avatar karolka110
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Stuttgart/Chocianów
Wiadomości: 2 352
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

uff nadrobiłam
wczoraj nie miałam weny do pisania
ale za to do sprzątania
a dziś ruszam w miasto-muszę kupić Małej śliniaki, bo niby mam z 6 , ale nie wyrabiam z praniem i suszeniemsobie też zamierzam cosik zakupić

wtorkowe spotkanie z ciotkami super się udało-Lilunia była grzeczna, dostała słodkie prezenty-ciuszki, jeszcze ja jej 3 koszulki dokupiłam
a tu wam wrzucę Lilkę w wersji zalotnej, bo bardzo mi się spodobała oraz buciki jakie jej ostatnio zakupiłam:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-10-14 12.49.17.jpg (127,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-10-12 15.44.34.jpg (120,2 KB, 40 załadowań)
__________________
Nasza CaLileczka
karolka110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:52   #1277
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Cytat:
Napisane przez Opalia Pokaż wiadomość
Ja bym wybrała 4 - fajna zyrafa
no fsjna jest

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
uff nadrobiłam
wczoraj nie miałam weny do pisania
ale za to do sprzątania
a dziś ruszam w miasto-muszę kupić Małej śliniaki, bo niby mam z 6 , ale nie wyrabiam z praniem i suszeniemsobie też zamierzam cosik zakupić

wtorkowe spotkanie z ciotkami super się udało-Lilunia była grzeczna, dostała słodkie prezenty-ciuszki, jeszcze ja jej 3 koszulki dokupiłam
a tu wam wrzucę Lilkę w wersji zalotnej, bo bardzo mi się spodobała oraz buciki jakie jej ostatnio zakupiłam:
ja uzywalam sliniaki tez mialam tem problem. Ale malej szyjka urosla i juz sa za male i nowych nie kupuje bo pieluche podkladam zreszta z butelki sie tak nie oblewa jak z piersi wtedy to byla masakra ciagle capiła

sliczna Lila
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:52   #1278
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
uff nadrobiłam
wczoraj nie miałam weny do pisania
ale za to do sprzątania
a dziś ruszam w miasto-muszę kupić Małej śliniaki, bo niby mam z 6 , ale nie wyrabiam z praniem i suszeniemsobie też zamierzam cosik zakupić

wtorkowe spotkanie z ciotkami super się udało-Lilunia była grzeczna, dostała słodkie prezenty-ciuszki, jeszcze ja jej 3 koszulki dokupiłam
a tu wam wrzucę Lilkę w wersji zalotnej, bo bardzo mi się spodobała oraz buciki jakie jej ostatnio zakupiłam:
Słodziutka Lilka

A ja używam pieluszki tetrowej pod bródkę przy jedzeniu, ale chyba też zacznę używać śliniaki wygodniej

Edytowane przez Kasik_12
Czas edycji: 2012-10-18 o 08:54
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:53   #1279
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

\Hej u nas malej sie cos poprzestawialo,
po kapieli czyli oko 19.30 wypila 180 ml i poszla spac,
obudzila sie przed 1 taka glodna jakby z tydzien nie jadla az jej w brzuchu burczalo
no coz nakarmilam ja i o 5 znowu pobudka :P jednym slowem nie wyspalam sie dzisiaj :P

Ciastek dawaj kupe
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 08:56   #1280
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Cytat:
Napisane przez chmielinka Pokaż wiadomość
nieźle... myślę, że wypija wystarczającą ilość. Moja pije ok 60 ml dziennie. A co ciekawe czy nasika do pampersa, czy zrobi kupe to nigdy nie płacze ot takie mam dziecko
a wiesz po cyzm jak poznaje zanim zacznie plakac? bo czuc rosołem i jak czuje rosol to od razu patrze w pampersa gorzej jest w niedziele jak rosol czje z kuchni
Cytat:
Napisane przez ooolllccciiiaaa Pokaż wiadomość
hejaa

witam z kawką. bez śniadania bo nie mam nic w lodówce
ja tez mam pingwony ale mam pasztet i ogorka kisoznego i wlasnie wcinam

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
\Hej u nas malej sie cos poprzestawialo,
po kapieli czyli oko 19.30 wypila 180 ml i poszla spac,
obudzila sie przed 1 taka glodna jakby z tydzien nie jadla az jej w brzuchu burczalo
no coz nakarmilam ja i o 5 znowu pobudka :P jednym slowem nie wyspalam sie dzisiaj :P

Ciastek dawaj kupe
tutaj?
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:56   #1281
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
\Hej u nas malej sie cos poprzestawialo,
po kapieli czyli oko 19.30 wypila 180 ml i poszla spac,
obudzila sie przed 1 taka glodna jakby z tydzien nie jadla az jej w brzuchu burczalo
no coz nakarmilam ja i o 5 znowu pobudka :P jednym slowem nie wyspalam sie dzisiaj :P

Ciastek dawaj kupe
Mamy to samo i trwa to już dobre 2 tygodnie i też bardzo nad tym ubolewam , ale myślę że to chwilowe obżarstwo i skok rozwojowy i , że za moment minie i znowu będzie ładnie spała
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:57   #1282
karolka110
Wtajemniczenie
 
Avatar karolka110
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Stuttgart/Chocianów
Wiadomości: 2 352
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość

Ja uzywalam sliniaki tez mialam tem problem. Ale malej szyjka urosla i juz sa za male i nowych nie kupuje bo pieluche podkladam zreszta z butelki sie tak nie oblewa jak z piersi wtedy to byla masakra ciagle capiła
śliniaki Nam tak potrzebne, bo Ona bidulka ulewa, niby nie wiele, ale w mokrym nie będzie siedzieć, tym bardziej, że to serkiem zwykle pośmierduje
__________________
Nasza CaLileczka
karolka110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:59   #1283
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
śliniaki Nam tak potrzebne, bo Ona bidulka ulewa, niby nie wiele, ale w mokrym nie będzie siedzieć, tym bardziej, że to serkiem zwykle pośmierduje
a no to fakt.
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 09:00   #1284
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
tutaj?
no a co sie wstydzisz przeciez to nie Twoja kupa no chyba ze nam chcsz swoja pokazac ale.. lepiej teo nie rob

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
śliniaki Nam tak potrzebne, bo Ona bidulka ulewa, niby nie wiele, ale w mokrym nie będzie siedzieć, tym bardziej, że to serkiem zwykle pośmierduje
u nas znowu sliniaczki tez w ruchu bo mala sie tak pluje ze wiecznie jest mokra i cala osliniona
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 09:02   #1285
Paulaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Paulaaa23
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 637
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Cytat:
Napisane przez Vestis Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam Bartek odstawia takie cyrki już ze dwa tygodnie, mniej więcej od tego czasu robi tez rzadko kupy. Nie wiem czy to ma ze sobą coś wspólnego, ale czasem już wymiękam jak mam go karmić, bo nierzadko kończy się to atakami histerii.
Początkowo myślałam, że to może jakiś skok rozwojowy, ale jednak trochę za długo to trwa. Konsultowałam to wczoraj z pediatrą, to Bartek dostał kropelki na uregulowanie pracy jelit. Zobaczymy.
Ale wiem, że więcej dziewczyn ma ten problem, zatem pocieszam się faktem, że kiedyś to minie
no właśnie mój już 2 dni kupy nie robił, ale oprócz tych cyrków przy jedzeniu jest spokojny raczej. I wieczorem przy jedzeniu już też było ok.

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
my po szczepieniu, dziękuje za wszystkie kciuki mały zniósł je dobrze a teraz mamy marudzenie
waży 8 kg i ma 70 cm, pediatra 3 razy mówił "ale duży!" no jak pediatra sie nawet dziwi to ja nie wiem co z tym moim dzieckiem, mam się martwić? pytałam o basen, odradza w pierwszym półroczu

no a poza tym to się wkurzyłam bo po pierwsze rodzice przyprowadzają chore dzieci w czasie kiedy przyjmowane powinny być tyko dzieci zdrowe(na bilanse no ale można poczekać aż dziecko wyzdrowieje) a po drugie pielęgniarka chciała podać dziecku złą szczepionkę przecież mogę sie nie orientować jaki rodzaj szczepionki moje dziecko powinno dostać
ale duży
co za pielęgniarka

***

Jakie macie sposoby na uśpienie dziecka w dzień, które zasypia tylko przy cycu, a odłożone do łóżeczka od razu się budzi? Bujanie nie pomaga...
__________________
Adaś

Paulaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 09:03   #1286
chmielinka
Zadomowienie
 
Avatar chmielinka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
a wiesz po cyzm jak poznaje zanim zacznie plakac? bo czuc rosołem i jak czuje rosol to od razu patrze w pampersa gorzej jest w niedziele jak rosol czje z kuchni

ja siku poznaje jak ją dotknę w tyłek i jest pampek grubszy niż świeżo założony a kupsko słyszę bo zawsze przy tym tak pierdziucha... no i jest "zapaszek"
Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
a tu wam wrzucę Lilkę w wersji zalotnej, bo bardzo mi się spodobała oraz buciki jakie jej ostatnio zakupiłam:
śliczna
__________________
Hania

Franuś
chmielinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 09:05   #1287
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość


Co do Lamaze, to jak przyszła mata, to pomyślałam, ze fajna, ale bez szału, że po Lamaze spodziewałabym się czegoś więcej - ale jak widzę, co Małą tam interesuje, jak wszystkiego dotyka i obserwuje, to wiem, że to naprawde porządne i przemyślane.
no właśnie to lamaze już takie jest - nam dorosłym wydaje się to bez szału, a to o dzieciach przecież pomyślane, nie o dorosłych, i faktycznie widać, że te zabawki są przemyślane.
Tak jak z tą zebrą - wpadła mi ona jakiś czas temu w ręce, zastanawiałam się nad jej kupnem, ale jakoś tak pomyślałam, że chyba znajdzie się coś lepszego niż zebra... I co? I okazuje się, że trzeba było kupić

Cytat:
Napisane przez chmielinka Pokaż wiadomość
A co ciekawe czy nasika do pampersa, czy zrobi kupe to nigdy nie płacze ot takie mam dziecko
moja tak samo - mokry czy obsrany pampek jej w ogóle nie przeszkadza. Po całej nocy budzi się z pampkiem nabombionym do granic zadowolona z siebie jak nie wiem

Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość

wtorkowe spotkanie z ciotkami super się udało-Lilunia była grzeczna, dostała słodkie prezenty-ciuszki, jeszcze ja jej 3 koszulki dokupiłam
a tu wam wrzucę Lilkę w wersji zalotnej, bo bardzo mi się spodobała oraz buciki jakie jej ostatnio zakupiłam:
śliczna

a w temacie bucików - patrzcie co znalazłam
http://www.kappahl.pl/article/buty_801472
http://www.kappahl.pl/article/buty_450825
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 09:07   #1288
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Agunia super butki szczegolnie podobaja mi sie te brazowe
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 09:07   #1289
karolka110
Wtajemniczenie
 
Avatar karolka110
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Stuttgart/Chocianów
Wiadomości: 2 352
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

pytanie do mam, które już zaliczyły podróże z maluchem...
mam zamiar na koniec miesiąca jechać do PL, samochodem-Dzidziol w foteliku, podróż powinna zająć jakieś 7h, czy nie najlepszym wyjściem jest jechanie wieczorem na noc??uśpić Małą, siup do fotelika, Ona zawsze przesypia ok.6h, karmienie i dalej śpi....chyba to najlepsze wyjście
__________________
Nasza CaLileczka
karolka110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 09:08   #1290
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część III

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
no a co sie wstydzisz przeciez to nie Twoja kupa no chyba ze nam chcsz swoja pokazac ale.. lepiej teo nie rob D
ok mwoisz i masz

kupa nie moja ja nie robie takich plaskatych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_001967.jpg (112,7 KB, 38 załadowań)
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.