Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-28, 22:42   #4441
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Też nie ogarniam tego tycia i chudnięcia przez tabletki :P
Nie mówiąc o obwisłych piersiach.
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 08:05   #4442
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Dziewczyny, czy któraś z was robiła badania hormonalne pod odstawieniu?
Odstawiłam już pół roku temu, nie przytyłam, nie mam pryszczy, okresy jak w zegarku i jestem bardzo zadowolona, ale w okolicach spodziewanej owulacji (ok. 12-14 dnia cyklu) mam bardzo rzadki, wodnisty śluz - zupełnie nie wygląda jak ten gęsty, owulacyjny śluz, o którym uczono w szkole Poza tym zawsze w połowie cyklu boli mnie głowa, pewnie na tle hormonalnym. No i nie wiem czy to normalne czy nie
Byłam u ginekologa w styczniu i mówił że wszystko ok i mam przyjść gdyby coś się działo.
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 12:00   #4443
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

no i mam lekkie plamienie ale pewnie się wszystko jeszcze bardziej pokićka bo miałam mega stresującą sytuację :/
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 20:28   #4444
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Dziewczyny Rok temu zaczelam brać tabletki Lesi plus. Niecały miesiąc temu skończyłam ostatnie opakowanie. Planowany okres powinien nastąpić dzisiaj. Poki co jeszcze nie panikuje. Nie ma takiej możliwości abym była w ciąży itd.



Jednak mam do Was pytanie. Jesli nie dojdzie do krwawienia - czy powinnam udać sie do ginekologa? Strasznie sie boje, ze moge miec teraz problemy z nieregularna miesiączka co sie chyba wiaze z problemami z zajściem w ciąże w przyszłości. Czy leki na wywołanie okresu bedą konieczne? Czy to moze tylko pogorszyć sprawę?
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 11:44   #4445
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Rok temu zaczelam brać tabletki Lesi plus. Niecały miesiąc temu skończyłam ostatnie opakowanie. Planowany okres powinien nastąpić dzisiaj. Poki co jeszcze nie panikuje. Nie ma takiej możliwości abym była w ciąży itd.



Jednak mam do Was pytanie. Jesli nie dojdzie do krwawienia - czy powinnam udać sie do ginekologa? Strasznie sie boje, ze moge miec teraz problemy z nieregularna miesiączka co sie chyba wiaze z problemami z zajściem w ciąże w przyszłości. Czy leki na wywołanie okresu bedą konieczne? Czy to moze tylko pogorszyć sprawę?
Po co? Cykl może być nieregularny do pół roku lekko, nie martw się Daj mu wrócić samodzielnie do normy
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 15:52   #4446
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was robiła badania hormonalne pod odstawieniu?
Odstawiłam już pół roku temu, nie przytyłam, nie mam pryszczy, okresy jak w zegarku i jestem bardzo zadowolona, ale w okolicach spodziewanej owulacji (ok. 12-14 dnia cyklu) mam bardzo rzadki, wodnisty śluz - zupełnie nie wygląda jak ten gęsty, owulacyjny śluz, o którym uczono w szkole Poza tym zawsze w połowie cyklu boli mnie głowa, pewnie na tle hormonalnym. No i nie wiem czy to normalne czy nie
Byłam u ginekologa w styczniu i mówił że wszystko ok i mam przyjść gdyby coś się działo.
Wygląda na to, że wszystko ok A pytałaś ginekologa czy taki właśnie śluz i objawy są w porządku ?

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Rok temu zaczelam brać tabletki Lesi plus. Niecały miesiąc temu skończyłam ostatnie opakowanie. Planowany okres powinien nastąpić dzisiaj. Poki co jeszcze nie panikuje. Nie ma takiej możliwości abym była w ciąży itd.



Jednak mam do Was pytanie. Jesli nie dojdzie do krwawienia - czy powinnam udać sie do ginekologa? Strasznie sie boje, ze moge miec teraz problemy z nieregularna miesiączka co sie chyba wiaze z problemami z zajściem w ciąże w przyszłości. Czy leki na wywołanie okresu bedą konieczne? Czy to moze tylko pogorszyć sprawę?
Dziś byłam u ginekologa i mi pani doktor powiedziała, że przez pierwsze kilka miesięcy cykle mogą być nieregularne, poza tym to żeby sobie nie zawracać głowy jedno- czy dwudniową obsuwą, bo to jest normalne. Można się zacząć martwić, jeśli cykle będą nieregularne i często dłuższe niż 36 dni, mimo upłynięcia kilku miesięcy od odstawienia


Btw na wizycie się dowiedziałam, że miałam już owulację i póki co wszystko wygląda wzorowo
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 13:19   #4447
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

dostałam krwawienie z odstawienia, poza tym boli mnie głowa ale to zwalam na sytuację niezwiązaną z faktem odstawienia
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 22:38   #4448
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

No i kolejny okres już nie przyszedł tak ładnie jak pierwszy, czekam sobie dalej, a mam 30dc.
Czuję się napuchnięta jakaś eh zaczyna się czekanie znowu :P
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 06:16   #4449
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

a mnie dalej boli głowa ale to już z niewyspania i nerwów
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 07:51   #4450
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Ja miałam złudną nadzieję, że po odstawieniu migreny będą rzadsze i lżejsze. A jest niestety gorzej, są intensywniejsze i dłuższe...

Wysłane z telefonu.
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 08:54   #4451
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
a mnie dalej boli głowa ale to już z niewyspania i nerwów
Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Ja miałam złudną nadzieję, że po odstawieniu migreny będą rzadsze i lżejsze. A jest niestety gorzej, są intensywniejsze i dłuższe...

Wysłane z telefonu.
Oby minęły wam te bóle..

Dostałam okresu
Zaczynam już 3 cykl po odstawieniu.
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 09:56   #4452
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Ja się wzięłam za obserwację cyklu, ciekawe czy mi coś z tego wyjdzie.
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 11:03   #4453
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

ja musze zapisac sie do gina, zazdroszcze wam, ze czekacie tak dlugo, ja za to teraz mam okres doslownie co 2 tygodnie ;/ oszalec mozna
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 14:02   #4454
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Ja mam 39 dc drugiego cyklu po odstawieniu i poza tym, że mnie pobolewa podbrzusze, irytuję się jakby łatwiej i mam kilka niespodzianek na twarzy, to dalej nic

Chciałabym już dostać okres
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 14:09   #4455
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Ja mam 39 dc drugiego cyklu po odstawieniu i poza tym, że mnie pobolewa podbrzusze, irytuję się jakby łatwiej i mam kilka niespodzianek na twarzy, to dalej nic

Chciałabym już dostać okres
Lada moment pewnie dostaniesz jak boli brzuch.
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 16:27   #4456
hoacynka
Raczkowanie
 
Avatar hoacynka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: .
Wiadomości: 430
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Po kilku latach brania Daylette chcę odstawić tabletki, tylko boję się o włosy i skórę, bo co czytam, czy oglądam jakieś filmiki na youtubie to wszyscy mieli problem z trądzikiem po odstawieniu . Rok temu przez problemy straciłam na tyle dużo włosów, że przyjaciółki z którymi widuję się rzadko (studia w różnych częściach Polski) jak mnie zobaczyły, to martwiły się czy wszystko ze mną dobrze, bo zawsze miałam bardzo gęste i zdrowe włosy, a tu w kilka miesięcy połowa z tego, dlatego jeśli teraz znowu mi wypadnie dużo, to będę chyba prawie łysa .
Dlatego mam pytanie do kobiet, które rezygnowały z tabletek czy są jakieś suplementy/wcierki które faktycznie pomagają na włosy i skórę, bo bardzo się tego obawiam .
Strasznie żałuję brania tabletek .
__________________

hoacynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 17:00   #4457
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez hoacynka Pokaż wiadomość
Po kilku latach brania Daylette chcę odstawić tabletki, tylko boję się o włosy i skórę, bo co czytam, czy oglądam jakieś filmiki na youtubie to wszyscy mieli problem z trądzikiem po odstawieniu . Rok temu przez problemy straciłam na tyle dużo włosów, że przyjaciółki z którymi widuję się rzadko (studia w różnych częściach Polski) jak mnie zobaczyły, to martwiły się czy wszystko ze mną dobrze, bo zawsze miałam bardzo gęste i zdrowe włosy, a tu w kilka miesięcy połowa z tego, dlatego jeśli teraz znowu mi wypadnie dużo, to będę chyba prawie łysa .
Dlatego mam pytanie do kobiet, które rezygnowały z tabletek czy są jakieś suplementy/wcierki które faktycznie pomagają na włosy i skórę, bo bardzo się tego obawiam .
Strasznie żałuję brania tabletek .
Ja nie miałam, ale może jestem wyjątkiem od reguły Przed braniem tabletek miałam trądzik, który w trakcie brania leczyłam u dermatologa. Po odstawieniu przez jakieś 2 tygodnie miałam wysyp i bardziej przetłuszczające się włosy, potem wróciło do normy. Na pewno pomogła zdrowa dieta, bo teraz kiedy zjem coś niezdrowego mam na następny dzień wypryski. Z suplementów w sumie nic nie brałam, jedynie piję dużo pokrzywy, mieszanki ziołowe oczyszczające.

Wypadania włosów nie zauważyłam, ale jestem w trakcie zapuszczania, więc ciągle zażywam jakieś suplementy typu drożdże, skrzyp
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 17:29   #4458
hoacynka
Raczkowanie
 
Avatar hoacynka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: .
Wiadomości: 430
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ja nie miałam, ale może jestem wyjątkiem od reguły Przed braniem tabletek miałam trądzik, który w trakcie brania leczyłam u dermatologa. Po odstawieniu przez jakieś 2 tygodnie miałam wysyp i bardziej przetłuszczające się włosy, potem wróciło do normy. Na pewno pomogła zdrowa dieta, bo teraz kiedy zjem coś niezdrowego mam na następny dzień wypryski. Z suplementów w sumie nic nie brałam, jedynie piję dużo pokrzywy, mieszanki ziołowe oczyszczające.

Wypadania włosów nie zauważyłam, ale jestem w trakcie zapuszczania, więc ciągle zażywam jakieś suplementy typu drożdże, skrzyp
Rozumiem, mam nadzieję że u mnie też w miarę lekko przejdzie odstawienie .

To przy najbliższej wizycie w sklepie kupię jakąś herbatę z pokrzywy, itp. Może pomoże .
Myślisz że takie ampułki na wypadanie do wcierania pomagają?
__________________

hoacynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 18:20   #4459
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Ja miałam złudną nadzieję, że po odstawieniu migreny będą rzadsze i lżejsze. A jest niestety gorzej, są intensywniejsze i dłuższe...

Wysłane z telefonu.
Współczuje

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
ja musze zapisac sie do gina, zazdroszcze wam, ze czekacie tak dlugo, ja za to teraz mam okres doslownie co 2 tygodnie ;/ oszalec mozna
O rety, co 2 tygodnie? Przed tabletkami też miałaś taki krótki cykl ?

Cytat:
Napisane przez hoacynka Pokaż wiadomość
Rozumiem, mam nadzieję że u mnie też w miarę lekko przejdzie odstawienie .

To przy najbliższej wizycie w sklepie kupię jakąś herbatę z pokrzywy, itp. Może pomoże .
Myślisz że takie ampułki na wypadanie do wcierania pomagają?
Na pewno nie zaszkodzą Na Twoim miejscu bym kupiła

--
U mnie co raz bardziej pozytywnie, zrzuciłam 1,5kg wody i zaczyna mi się zmniejszać cellulit Wcześniej mimo ćwiczeń i zdrowej diety cellulit towarzyszył mi nieubłaganie każdego dnia Tak sobie nawet pomyślałam, że jak na 3. tydzień bez tabsów to trochę szybko te efekty, ale nawet mój facet zauważył, więc chyba sobie nie wmawiam
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 09:51   #4460
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Jestem bez tabletek 6 dzień, kończy mi się krwawienie z odstawienia, czuję się bardzo dobrze, zmniejszyły mi się pajączki na nogach jakie miałam podczas brania, włosy mam spoko, nawet zauważyłam że się mniej przetłuszczają. Oby tak dalej. Ale przede wszystkim czuję się wolna, że się nie muszę spinać z tym, że muszę zażyć, nie pić alko ileś tam od zażycia (bo zażywałam wieczorem) itp.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 11:05   #4461
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
Jestem bez tabletek 6 dzień, kończy mi się krwawienie z odstawienia, czuję się bardzo dobrze, zmniejszyły mi się pajączki na nogach jakie miałam podczas brania, włosy mam spoko, nawet zauważyłam że się mniej przetłuszczają. Oby tak dalej. Ale przede wszystkim czuję się wolna, że się nie muszę spinać z tym, że muszę zażyć, nie pić alko ileś tam od zażycia (bo zażywałam wieczorem) itp.
Przecież po 6 dniach od odstawienia masz w organizmie taki sam poziom hormonów jakbyś nadal brała tabletki. To zdecydowanie za krótko Poza tym alkohol nie ma żadnego wpływu na działanie tabletek anty, straszne herezje wypisujesz...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 11:41   #4462
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Jak tak czytam wizaż, to widzę, że lajtowo traktowałam branie tabletek :P
Zdarzyło mi się popić tabsa browarem, bo akurat byłam w pubie :P Soki grejpfrutowe, też się zdarzały.
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 11:47   #4463
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Przecież po 6 dniach od odstawienia masz w organizmie taki sam poziom hormonów jakbyś nadal brała tabletki. To zdecydowanie za krótko Poza tym alkohol nie ma żadnego wpływu na działanie tabletek anty, straszne herezje wypisujesz...
To dlaczego jak się nie weźmie jednej tabletki to już jest ryzyko odblokowania owulacji? Bo poziom hormonów nie jest taki sam jak gdyby normalnie je brała.
Tak samo z krwawieniem z ostawienia - przychodzi w wyniku spadku poziomu hormonów. Nie oczekiwałabym wielkich zmian po tygodniu bez tabletek ale stwierdzenie, ze poziom jest taki jak gdyby je dalej brała jest moim zdaniem też herezją.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez shantai Pokaż wiadomość
Jak tak czytam wizaż, to widzę, że lajtowo traktowałam branie tabletek :P
Zdarzyło mi się popić tabsa browarem, bo akurat byłam w pubie :P Soki grejpfrutowe, też się zdarzały.
Alkohol nie wpływa na działanie tabletek, ale już wymioty, które czasami mogą po nim występować owszem.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 11:56   #4464
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Jak się wymiotuje to później się bierze znowu tabletkę i po problemie.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
To dlaczego jak się nie weźmie jednej tabletki to już jest ryzyko odblokowania owulacji? Bo poziom hormonów nie jest taki sam jak gdyby normalnie je brała.
Tak samo z krwawieniem z ostawienia - przychodzi w wyniku spadku poziomu hormonów. Nie oczekiwałabym wielkich zmian po tygodniu bez tabletek ale stwierdzenie, ze poziom jest taki jak gdyby je dalej brała jest moim zdaniem też herezją
w sumie masz rację dziwi mnie tylko, że po odstawieniu trzeba poczekać nawet pół roku z badaniami hormonów
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 12:14   #4465
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Bo przez te pol roku organizm wypracowuje swoja norme
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 21:02   #4466
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Jak się wymiotuje to później się bierze znowu tabletkę i po problemie.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

w sumie masz rację dziwi mnie tylko, że po odstawieniu trzeba poczekać nawet pół roku z badaniami hormonów
Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Bo przez te pol roku organizm wypracowuje swoja norme

A w sumie, jakie badania sobie robicie po odstawieniu? Ja niedługo zamierzam zrobić sobie morfologię + hormony tarczycowe (nie wierzę, że tabsy nie wpływają na tarczycę )...


Dostałam w sobotę plamienia, w niedzielę potop a dziś prawie nic Także po 39 dniach dostałam drugi okres po odstawieniu...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 21:30   #4467
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

no i przyszła pierwsza miesiączka po odstawieniu tak się cieszę długo czekałam, bo to 45 dzien cyklu, ale lepiej późno niż wcale spodziewałam się ogromnych bóli, bo dodatkowo mam endometriozę, ale obyło się bez większych ekscesów
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 22:24   #4468
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
A w sumie, jakie badania sobie robicie po odstawieniu? Ja niedługo zamierzam zrobić sobie morfologię + hormony tarczycowe (nie wierzę, że tabsy nie wpływają na tarczycę )...
Zrobiłam morfologię, mocz, sprawdziłam nerki, wątrobę, tsh, cukier i coś tam jeszcze mi dała rodzinna.
Będę robić jeszcze cytologię, usg piersi i narządu rodnego za jakiś.
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 22:26   #4469
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: ile można najkrócej brać tabletki antykoncepcyjne???

Ja tylko cytologia, usg i morfologia czyli to co robie zawsze
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 09:59   #4470
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Współczuje


O rety, co 2 tygodnie? Przed tabletkami też miałaś taki krótki cykl ?


Na pewno nie zaszkodzą Na Twoim miejscu bym kupiła

--
U mnie co raz bardziej pozytywnie, zrzuciłam 1,5kg wody i zaczyna mi się zmniejszać cellulit Wcześniej mimo ćwiczeń i zdrowej diety cellulit towarzyszył mi nieubłaganie każdego dnia Tak sobie nawet pomyślałam, że jak na 3. tydzień bez tabsów to trochę szybko te efekty, ale nawet mój facet zauważył, więc chyba sobie nie wmawiam

przed tabsami, mialam normalne cykle 28/30 dniowe. od gina bede wyciagac skierowanie na hormony, tsh mam w normie, ale nie sprawdzili mi ft3 i ft4, wiec w sumie nic nie wiadomo, morfologie mam wzorowa, cukier, mocz, zelazo tez. tradzik z zuchwy dalej nie chce zniknac, derma mnie leczy, ale slabo z efektami, wlosy myje co 2 dzien, sporo wypadlo. mega zaluje tego, ze bralam.
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-28 17:26:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.