Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-22, 06:17   #4621
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Już widzę minę moich rodziców gdy im mówię, że chcę jechać do Poznania Mnie jedyne co ogranicza to brak funduszy, tak to bym mogła jechać choćby dzisiaj



Maria, mówisz, że myszka Minnie w awku to mało poważna rzecz. Wiesz, ja paraduję w koszulce ze Stichem w cekinowej koronie, nie umiem przyszyć guzika i zamiast płakać nad rachunkami czy pitami to płaczę nad wzruszającym anime.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 07:16   #4622
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez princess18 Pokaż wiadomość
Ja jestem za tylko pytanie kiedy
To już musicie się dogadać.


Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Już widzę minę moich rodziców gdy im mówię, że chcę jechać do Poznania Mnie jedyne co ogranicza to brak funduszy, tak to bym mogła jechać choćby dzisiaj



Maria, mówisz, że myszka Minnie w awku to mało poważna rzecz. Wiesz, ja paraduję w koszulce ze Stichem w cekinowej koronie, nie umiem przyszyć guzika i zamiast płakać nad rachunkami czy pitami to płaczę nad wzruszającym anime.
Fundusze to chyba głównie pociąg, ewentualnie jakieś drobne wydatki na miejscu.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 11:19   #4623
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Ja niestety nie mogę 😞mam teraz gorący okres na studiach, jedne praktyki wyrabiam w Warszawie u siebie, ale na drugie muszę wyjechać w Polskę i znaleźć jakiś ośrodek na dwa tygodnie moich ferii akurat. A magisterka jeszcze nie zaczęła się pisać 😞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 16:20   #4624
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mogę 😞mam teraz gorący okres na studiach, jedne praktyki wyrabiam w Warszawie u siebie, ale na drugie muszę wyjechać w Polskę i znaleźć jakiś ośrodek na dwa tygodnie moich ferii akurat. A magisterka jeszcze nie zaczęła się pisać 😞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no właśnie...potem będzie grudzień i święta, styczeń/luty sesja
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 20:35   #4625
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Haru napisała elaborat pt. "Wyznania anonimowej zakupoholiczki" (rozgrzeszona swoją drogą ) , ale do przyjazdu do Poznania się nie odniosła

Rozmawiałam z mężem, jakby co to możecie się u nas przekimać, mamy do dyspozycji kanapę i materac. Warunek konieczny i wystarczający żadnych choróbsk ze względu na dzieciaki. Haru, Princess, Florka co Wy na to?, bo tylko Day się wypowiedziała.
Ja jestem chętna wciąż, ale sama się Wam na chatę nie zwalę Poczekamy jeszcze, pogadamy i ustalimy taki termin żeby każdej z nas pasował
Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Już widzę minę moich rodziców gdy im mówię, że chcę jechać do Poznania Mnie jedyne co ogranicza to brak funduszy, tak to bym mogła jechać choćby dzisiaj

Maria, mówisz, że myszka Minnie w awku to mało poważna rzecz. Wiesz, ja paraduję w koszulce ze Stichem w cekinowej koronie, nie umiem przyszyć guzika i zamiast płakać nad rachunkami czy pitami to płaczę nad wzruszającym anime.
Haru, to polowanie na promocje Polskiego Busa czy czegoś innego czas zacząć i nawet za 2 złote w jedną stronę pojedziesz, jak dobrze trafisz

Jestem pod wrażeniem Twojej listy zakupów. A ja jutro idę do Ziaji, bo zostałam bez żelu do higieny intymnej, kremu do oczu, mydła (ale to akurat Ross), płynu do demakijażu oczu, szampon coś się przypomina, że nadchodzi jego koniec i nie mam wyboru, muszę przeprosić portfel i zrobić zakupy.

I mam pytanie, używałyście może szamponów z Kallosa? Mam na myśli bananowy, bo tak się lubimy z odżywką, że jestem ciekawa szamponu.

I drugie pytanie, nie wiecie może czy miałam płyn do demakijażu oczu z Liści Zielonej Oliwki?
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 08:00   #4626
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Ja jestem chętna wciąż, ale sama się Wam na chatę nie zwalę Poczekamy jeszcze, pogadamy i ustalimy taki termin żeby każdej z nas pasował

Haru, to polowanie na promocje Polskiego Busa czy czegoś innego czas zacząć i nawet za 2 złote w jedną stronę pojedziesz, jak dobrze trafisz

Jestem pod wrażeniem Twojej listy zakupów. A ja jutro idę do Ziaji, bo zostałam bez żelu do higieny intymnej, kremu do oczu, mydła (ale to akurat Ross), płynu do demakijażu oczu, szampon coś się przypomina, że nadchodzi jego koniec i nie mam wyboru, muszę przeprosić portfel i zrobić zakupy.

I mam pytanie, używałyście może szamponów z Kallosa? Mam na myśli bananowy, bo tak się lubimy z odżywką, że jestem ciekawa szamponu.

I drugie pytanie, nie wiecie może czy miałam płyn do demakijażu oczu z Liści Zielonej Oliwki?
Jak się dziewczyny nie zbiorą to przyjeżdżaj sama , nie ma problemu, ale mam nadzieję, że się gwiazdki zastanowią i się zbiorą.

W sprawie Twoich kosmetycznych braków to jestem w szoku, jak zakupoholiczka i ziajoholiczka mogła doprowadzić się do takich pustek w kosmetyczce i braku zapasów , czyżbyś przeszła na stronę minimalizmu? Żartuję oczywiście, sama mam ogromne zbiory kremów do twarzy z czasów początku AZS, kiedy nie wiedziałam co mi pomoże, nie wiem kiedy to zużyję.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 08:58   #4627
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Jak się dziewczyny nie zbiorą to przyjeżdżaj sama , nie ma problemu, ale mam nadzieję, że się gwiazdki zastanowią i się zbiorą.

W sprawie Twoich kosmetycznych braków to jestem w szoku, jak zakupoholiczka i ziajoholiczka mogła doprowadzić się do takich pustek w kosmetyczce i braku zapasów , czyżbyś przeszła na stronę minimalizmu? Żartuję oczywiście, sama mam ogromne zbiory kremów do twarzy z czasów początku AZS, kiedy nie wiedziałam co mi pomoże, nie wiem kiedy to zużyję.
Z tym kosmetyków niczego akurat nie kupuję na zapas, może z wyjątkiem szamponu. Na stronę minimalistow chciałam przejść, ale za dużo jest Rossmannow i innych drogerii na każdej ulicy

Wracam właśnie z rozmowy kwalifikacyjnej i poszło mi tak ekstra, że aż chce mi się śmiać co tam plotłam bez sensu Mogę się pożegnać juz z tym, ale przynajmniej wiem z czym mam się w końcu ogarnąć. Sam rekruter się rechotał ze mnie


INFO! Właśnie wyszłam z ZdC, są świąteczne nowości. Sprawdźcie stronę!
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself


Edytowane przez daydreaming_
Czas edycji: 2016-11-23 o 11:58
daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-23, 12:59   #4628
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Z tym kosmetyków niczego akurat nie kupuję na zapas, może z wyjątkiem szamponu. Na stronę minimalistow chciałam przejść, ale za dużo jest Rossmannow i innych drogerii na każdej ulicy

Wracam właśnie z rozmowy kwalifikacyjnej i poszło mi tak ekstra, że aż chce mi się śmiać co tam plotłam bez sensuMogę się pożegnać juz z tym, ale przynajmniej wiem z czym mam się w końcu ogarnąć. Sam rekruter się rechotał ze mnie


INFO! Właśnie wyszłam z ZdC, są świąteczne nowości. Sprawdźcie stronę!
Na ich stronie internetowej? Nie mogę znaleźć 😞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 14:19   #4629
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Na ich stronie internetowej? Nie mogę znaleźć 😞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo nie ma, a pani mnie zapewniała, że są Akurat jak byłam to wykładała wszystko na półkę. Mówiła, że wczoraj ktoś jej się o to pytał, bo zobaczył na stronie internetowej, ona o czymś takim nie słyszała, a dzisiaj była dostawa z tymi kosmetykami. Chciałam wam zrobić zdjęcie, ale powiedziała, że po co skoro to wszystko jest na stronie. I nie ma! A poprzednią wiadomość pisałam jeszcze będąc jedną nogą w sklepie, drugą na ulicy, więc nie sprawdziłam czy to jest rzeczywiście na stronie.

W każdym razie, są trzy zapachy i po trzy kosmetyki do każdego zapachu. Jest na pewno karmelizowany migdał, piernik-imbir-cynamon i chyba czekolada-pomarańcza (dwa ostatnie zapachy to powtórka z zeszłego roku). Ostatniego nie jestem pewna, coś z czekoladą na pewno tam było. I jest peeling cukrowy do ciała, mydło w piance i krem do rąk, ale kremu też nie jestem pewna

A moja dzisiejsze zakupy to:
- Natura - jedwab do włosów z Green Pharmacy (wracam z podkulonym ogonem do niego)
- Ziaja - krem po oczy z witaminą C (to będzie moje drugie opakowanie), dwufazowy płyn do demakijażu oczu, żel do higieny intymnej z melonem (zapach ), maseczka z Jagód Acai i peeling cukrowy karmelizowany migdał z tej świątecznej serii (boję się go powąchać ). Dostałam próbki i gratis w postaci małego płynu do higieny intymnej neutral
- Ross - mydło do rąk o zapachu czerwonego jabłka i karmelu
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 14:27   #4630
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Wachaj ten peeling, ale już! Bo już go chce 😍 Ale wcześniej wolę usłyszeć czy warto 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 18:57   #4631
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Bo nie ma, a pani mnie zapewniała, że są Akurat jak byłam to wykładała wszystko na półkę. Mówiła, że wczoraj ktoś jej się o to pytał, bo zobaczył na stronie internetowej, ona o czymś takim nie słyszała, a dzisiaj była dostawa z tymi kosmetykami. Chciałam wam zrobić zdjęcie, ale powiedziała, że po co skoro to wszystko jest na stronie. I nie ma! A poprzednią wiadomość pisałam jeszcze będąc jedną nogą w sklepie, drugą na ulicy, więc nie sprawdziłam czy to jest rzeczywiście na stronie.

W każdym razie, są trzy zapachy i po trzy kosmetyki do każdego zapachu. Jest na pewno karmelizowany migdał, piernik-imbir-cynamon i chyba czekolada-pomarańcza (dwa ostatnie zapachy to powtórka z zeszłego roku). Ostatniego nie jestem pewna, coś z czekoladą na pewno tam było. I jest peeling cukrowy do ciała, mydło w piance i krem do rąk, ale kremu też nie jestem pewna

A moja dzisiejsze zakupy to:
- Natura - jedwab do włosów z Green Pharmacy (wracam z podkulonym ogonem do niego)
- Ziaja - krem po oczy z witaminą C (to będzie moje drugie opakowanie), dwufazowy płyn do demakijażu oczu, żel do higieny intymnej z melonem (zapach ), maseczka z Jagód Acai i peeling cukrowy karmelizowany migdał z tej świątecznej serii (boję się go powąchać ). Dostałam próbki i gratis w postaci małego płynu do higieny intymnej neutral
- Ross - mydło do rąk o zapachu czerwonego jabłka i karmelu
Super Ta czekolada z pomarańczą Nie ma tego na stronie internetowej
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-24, 18:04   #4632
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

O Borze liściasty, oni mają migdały!



Ja nawet w ferie bym mogła, spróbuję pogadać z rodzicami i w ogóle, bo za bardzo Was lubię i chcę zburzyć wyobrażenia Marii o mojej urodzie



Trudny sprawdzian z mieszanek mam za sobą, strasznie się stresowałam, ale wylosowałam nietrudną receptę. Uważam, że poszło mi dobrze, jestem ciekawa co nauczycielka powie. Idę o zakład, założe się o przecudowne naklejki z kwiatuszkami, które dzisiaj kupiłam(a mieli jeszcze kawaii króliczki ), że doczepi się do mojej etykiety-mam brzydki charakter pisma i mogło wyjść mało czytelnie.



Ja teraz nie chomikuję, kupuję na bieżąco, bo jak mam coś w zapasie to zaraz chcę to otworzyć, a ja nie umiem używać wielu kosmetyków naraz-jakoś mało zużywam i już nie raz mi się coś przeterminowało, a mnie kosmetyk choćby dzień po terminie okropnie podrażnia.



Poszalałam i kupiłam dwa lakiery do paznokci(potrzebne mi do cukierkowego mani, które często nosiłam w szkole dla młodzieży nabuzowanej, czyt.gimnazjum), a jutro idę po Lovely Baltic Sand numer 3. Wzdycham do niego od ponad dwóch lat i to musi być znak od niebios Trzymajcie kciuki, aby udało mi się go dorwać.



Jutro zakładam spódnicę, idę o zakład że 2486286258 osób spyta się mnie co mi odbiło. A ja wbrew pozorom jestem KOBIETĄ i mam prawo założyć kiecę, bo tak.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-24, 19:39   #4633
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
O Borze liściasty, oni mają migdały!



Ja nawet w ferie bym mogła, spróbuję pogadać z rodzicami i w ogóle, bo za bardzo Was lubię i chcę zburzyć wyobrażenia Marii o mojej urodzie



Trudny sprawdzian z mieszanek mam za sobą, strasznie się stresowałam, ale wylosowałam nietrudną receptę. Uważam, że poszło mi dobrze, jestem ciekawa co nauczycielka powie. Idę o zakład, założe się o przecudowne naklejki z kwiatuszkami, które dzisiaj kupiłam(a mieli jeszcze kawaii króliczki ), że doczepi się do mojej etykiety-mam brzydki charakter pisma i mogło wyjść mało czytelnie.



Ja teraz nie chomikuję, kupuję na bieżąco, bo jak mam coś w zapasie to zaraz chcę to otworzyć, a ja nie umiem używać wielu kosmetyków naraz-jakoś mało zużywam i już nie raz mi się coś przeterminowało, a mnie kosmetyk choćby dzień po terminie okropnie podrażnia.



Poszalałam i kupiłam dwa lakiery do paznokci(potrzebne mi do cukierkowego mani, które często nosiłam w szkole dla młodzieży nabuzowanej, czyt.gimnazjum), a jutro idę po Lovely Baltic Sand numer 3. Wzdycham do niego od ponad dwóch lat i to musi być znak od niebios Trzymajcie kciuki, aby udało mi się go dorwać.



Jutro zakładam spódnicę, idę o zakład że 2486286258 osób spyta się mnie co mi odbiło. A ja wbrew pozorom jestem KOBIETĄ i mam prawo założyć kiecę, bo tak.
Sorki, że Cię poprawię, ale nie ma czegoś takiego jak bór liściasty, bór to inaczej las iglasty, możesz mówić o borze iglasty, ale to trochę masło maślane.

Kombinujz kombinuj kiedy przyjechać. Zobaczymy czy uda Ci siy obalić to wyobrażenie.

Tak, uwielbiam to jak chcesz się odstrzelić, ot tak o bez powodu, a słyszysz, " co? Dla dyrektora się tak ubrałaś?" taaa, pewnie.




Day historia z rekrutacją zabrzmiała intrygująco - opowiesz jak przyjedziesz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-25, 15:56   #4634
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Haru, i jak reakcja na spódnicę?
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 11:51   #4635
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Day, wszystko i wszyscy zdziwieni, moje teorie się potwierdziły, bo każdy się pytał co to za okazja. Ta okazja nazywa się powiew kobiecości. Ale mi się podobały moje nogi w czarnych rajstopach, czy to już autofetysz?



Wczoraj późno wyszłam z praktyk, bo liczyłam opatrunki(i omal nie poleciałam z hukiem z takiej przechylonej podłogi) i nie miałam czasu, aby zajść do rossa i spełnić swoją dziką fantazję o piasku, który mi przypomina o pewnej bombce choinkowej. W czwartek pójdę, oby był. I potem koniec z lakierami, mam ich 9 i starczy. Teraz muszę inwestować w moją twarz, bo mi się jakieś czerwone przebarwienia zrobiły, nie wiem skąd
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 12:57   #4636
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Też mi się podobają moje nogi w czarnych rajstopach, krążących oczywiście.

Otworzyłam ziajowy peeling świąteczny i pod względem zapachu jest w porządku Dzisiaj go użyję i zobaczę jak się sprawdzi na skórze.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 14:53   #4637
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Day, wszystko i wszyscy zdziwieni, moje teorie się potwierdziły, bo każdy się pytał co to za okazja. Ta okazja nazywa się powiew kobiecości. Ale mi się podobały moje nogi w czarnych rajstopach, czy to już autofetysz?



Wczoraj późno wyszłam z praktyk, bo liczyłam opatrunki(i omal nie poleciałam z hukiem z takiej przechylonej podłogi) i nie miałam czasu, aby zajść do rossa i spełnić swoją dziką fantazję o piasku, który mi przypomina o pewnej bombce choinkowej. W czwartek pójdę, oby był. I potem koniec z lakierami, mam ich 9 i starczy. Teraz muszę inwestować w moją twarz, bo mi się jakieś czerwone przebarwienia zrobiły, nie wiem skąd
Jest taki fetysz..mało szkodliwy zresztą U mnie za zimno żeby paradować w spódnicy..chociaż coraz bardziej mi się podobają, ale zamiast rajstop wolę pończochy/zakolanówki. Chyba się starzeję Może to od warunków atmosferycznych? Wiesz, Haru-czasami make up chroni przed wiatrem, pękaniem naczynek i zmianami temperatur. Ja się czaję na pędzle Hakuro i te cienie Color Tattoo z Maybelline bo się baza pod oczy z Bell kończy (nigdy ich nie miałam)

Edytowane przez princess18
Czas edycji: 2016-11-26 o 15:18
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-27, 18:25   #4638
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Dziewczyny, które piszą magisterkę - powiedzcie, że jeszcze nie zaczęłyście, żebym się lepiej poczuła

Użyłam dzisiaj peelingu karmelizowany migdał i tak jak myślałam - zostawia taką tłustą warstwę, jak peeling cupuacu. Na skórze pachnie jeszcze inaczej, ale dla osób, które mają z zapachami problemy, nie będzie nachalny.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-27, 21:27   #4639
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które piszą magisterkę - powiedzcie, że jeszcze nie zaczęłyście, żebym się lepiej poczuła

Użyłam dzisiaj peelingu karmelizowany migdał i tak jak myślałam - zostawia taką tłustą warstwę, jak peeling cupuacu. Na skórze pachnie jeszcze inaczej, ale dla osób, które mają z zapachami problemy, nie będzie nachalny.
Nie zaczęłam, nie musisz się martwić, nie jesteś sama😝

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-28, 06:08   #4640
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które piszą magisterkę - powiedzcie, że jeszcze nie zaczęłyście, żebym się lepiej poczuła

Użyłam dzisiaj peelingu karmelizowany migdał i tak jak myślałam - zostawia taką tłustą warstwę, jak peeling cupuacu. Na skórze pachnie jeszcze inaczej, ale dla osób, które mają z zapachami problemy, nie będzie nachalny.
Napiszę w ten sposób, że zaczęłam, ale mój promotor na tyle wydziwia, że wychodzi na to, że nie zaczęłam
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 10:57   #4641
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Dzień dobry w nowym tygodniu
Mniej niż miesiąc do świąt, a w czwartek to już w ogóle będzie z górki. Muszę zacząć myśleć o choince.

Dzięki dziewczynki, od razu mi lepiej
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 12:24   #4642
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Day, jeśli to Cię pocieszy, to powiem, że ja powinnam analizować różne recepty i postacie leków pod egzamin, a ja nawet w lesie nie jestem tylko przed

Jako, że nie macie okien i facebooka to powiem, że spadł śnieg i z tego powodu zaliczyłam pierwszy poślizg jako kierowca-choć ciupciałam wolno jak ślimak(dziadzio z Alzhimerem by mnie wyprzedził) to przed domem mi papa mobil nie skręcił na tej szklance i prawie rów zaliczyłam Jednak szybciutko wycofałam i zgrabnie wjechałam na podwórko.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 12:55   #4643
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Haru, mamy okna, mamy facebooka, nie mamy śniegu
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 13:12   #4644
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Ja dziś jak wstałam to troszkę było, ale już dawno po nim nie ma śladu 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 19:51   #4645
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Wczoraj u mnie mega była śnieżyca, dzisiaj przez kilka minut też-śnieg był rano-teraz jest tylko zimno
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 13:08   #4646
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Nie wiem czy pamiętacie jak pisałam, że kupiłam odżywkę bananowa kallos i zastanawiałam się ile będę ją miała. W ostatnią sobotę ją skończyłam Jutro kupuję szampon na spróbowanie, też bananowy.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 17:58   #4647
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Ja z Kallosami mam ten problem, że u mnie sprawdzają się bardzo średnio, a i tak się na nie kuszę, bo liczę, że trafię na takiego, który zrobi mi pukle Lany Del Rey niskim kosztem. Teraz mam Cherry, robi z moich włosów małą elektrownię, więc out. Używam do golenia i chcę jak najszybciej to zużyć. Książka 50 zastosowań Kallosa pilnie poszukiwana.

Zobaczyłam Wonderlasha za 15 zł- https://media.giphy.com/media/Ctu6NPlgM9ilG/giphy.gif. . Muszę go kupić, choćbym miała jeść suchy chleb To najlepszy tusz jaki znam i naprawdę robi mi wonderlashe z tych moich rzęs, które imponujące nie są.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 18:01   #4648
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pamiętacie jak pisałam, że kupiłam odżywkę bananowa kallos i zastanawiałam się ile będę ją miała. W ostatnią sobotę ją skończyłam Jutro kupuję szampon na spróbowanie, też bananowy.
Szczerze to nie pamiętam tego momentu, ale strzelam że w na początku tego roku? Napisz jak Ci się szampony będą sprawdzał, bo jestem bardzo ciekawa. Ja zrobię update-mini recenzję. Maskę robiłam kilka razy-wciąż jestem zadowolona z zapachu i nawilżenia skóry. Nie mam po nim mega efektów, ale jest bardzo przyzwoita. Krem do rąk-zapach przepiękny tylko nie wiem czemu jest tak, że czasami po posmarowaniu rąk nie ma różnicy w nawilżeniu. Krem pod oczy spisuje się bardzo dobrze-producent spełnia spisane obietnice, szybko się wchłania i można robić make up, nic nie spływa i nie roluje się. Jeśli chodzi o piankę do higieny intymnej to ma zapach składników (trochę apteczny). Bałam się, że będzie słaby (tak moja logika, że żel robiący pianę odświeży, ale już w postaci pianki nie)-jednak spełnia swoje zadanie dobrze, pompka się nie zacina i faktycznie jest wydajny. No i krem złuszczający- działa (co mnie bardzo cieszy, bo Manuka na noc nie działał, mimo że ten sam kwas, tyle że w stężeniu 2 % mniej). Skóra zaczyna się delikatnie łuszczyć, ale jej nie podrażnia.
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 18:23   #4649
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Ja z Kallosami mam ten problem, że u mnie sprawdzają się bardzo średnio, a i tak się na nie kuszę, bo liczę, że trafię na takiego, który zrobi mi pukle Lany Del Rey niskim kosztem. Teraz mam Cherry, robi z moich włosów małą elektrownię, więc out. Używam do golenia i chcę jak najszybciej to zużyć. Książka 50 zastosowań Kallosa pilnie poszukiwana.

Zobaczyłam Wonderlasha za 15 zł- https://media.giphy.com/media/Ctu6NPlgM9ilG/giphy.gif. . Muszę go kupić, choćbym miała jeść suchy chleb To najlepszy tusz jaki znam i naprawdę robi mi wonderlashe z tych moich rzęs, które imponujące nie są.
Możesz ją na przykład wykorzystać do golenia 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 11:06   #4650
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Haru, przypomnij mi proszę nazwę kredki cielistej z Essence, którą kupiłaś siostrze
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-03 19:39:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.