Nadmierne Pocenie!! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-29, 08:03   #211
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez (:Weroniczka:)
mam kolezanke ktora cierpiała z powodu n.p a że ma duzo pieniązkow to zrobiła sobie (dawnoo dosyc)własnie tą neurotoksyne botulinową no i co sie okazał....nie było żadnych efektów .Nigdy bym sie na to nieodwazyła,(to moje skromne zdanie )
p.s A może znasz jakiś dobry antyperspirant ,który mozesz polecic
no myślę, że mogłoby to być kilkoma rzeczami! po pierwsze botox jest stosowany w leczeniu nadmiernej potliwosci, a to że jednej osobie nie pomógł to nie znaczy ze nie jest skuteczny. po drugie, zabieg mógł być niewłaściwie przeprowadzony zbyt małą dawką preparatu. po trzecie - u podstaw nadtpotliwości tej osoby może mieć podłoże jakiegoś bardziej skomplikowanego schorzenia endokrynologicznego. Przyczyn takich zatem może być kilka. Jaki antyperspirant? Cóż... najlepiej jest wyprobować je samemu. Jest teraz taki ogromny wybór tego typu preparatów na rynku. Można wybierać także pomiędzy rodzajami dozowania (spray, w kulce, sztyft). Każdy może sobie dobrać odpowiedni dla siebie rodzaj. Ponadto, duża tez jest różnorodność cenowa zaczynając od Rexony a kończąc na preparatach producentów perfumów i kosmetyków z bardzo wysokiej półki.
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 09:57   #212
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Na mnie antidral działa 3 dni,a potem muszę znów się posmarować. Jeśli goliłam się conajmniej dzień wcześniej to nawet tak nie swędzi, ale jeśli np.12 godzin wcześniej to masakra jest :/ Ale przynajmniej mam sucho pod pachami Tylko nie wiem czy oby na pewno to nie jest szkodliwe...mnie boli lewa ręka pod pachą ,kiedy ją podnoszę(oczywiście od antidralu)i to nie jest zbyt przyjemne
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 15:39   #213
monialp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

wiecie co ten etaksel czy jak mu tam! ten odpowiednik etiaxilu to dla mnie jest beznadziejny nic mi nie daje:/ nie mam pojecia co robiec w domu wszystko jest a jak gdzies ide to dramat poprostu powiedzialam o tym mamie a ona ze tak samo ma! powiedziala ze da mi 50 zl na etiaxil itd przynajmniej moge z kims o tym pogadac! wydaje mi sie ze to jest w genach! :/ spytajcie sie swoich rodzicow moze to zeczywiscie prawda! poslzam do przychodni zeby dala mi skierowanie do lekarza a ona dala mi jakies skierowanie zebym zrobila badania i przepisala mi jakis lek! niewiem dok co to jest itd powiedziala ze to trzeba brac codziennie a dopiero po miesiacu bedzie jakis efekt! nie wiem czy to kupic gubie sie juz... zamykam sie na swiat wstydze sie tego bardzo!no powie dzcie dlaczego ludzie musza tak cierpiec? kurde... napisze pozniej jaki to lek jest, pytalam sie w aptece ile kosztuje ok 17 zeta... papazycze zdrowia :P <lol>
monialp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 17:57   #214
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

ja kupilam ponownie antidral. do tego rexona i ten duet podpasowal old spice po jakims czasie zawiodl mnie a weroniczka twoj nadal sie dobrze sprawuje?
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 20:00   #215
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

mnie antidral poprostu ocalił nigdy w okresie wiosenno letnim nie nosialam kolorowych bluzek tylko białe albo czarne zeby nie bylo widac sladow po poceniu a jak juz jakies inne kolorki to z takiego materiału zeby nie było widac po antidralu nie mam problemu z poceniem a miała bardo powazny nie jakies tam male plamki na bluzce

a i jeszcze chcialam dopisac ze pije bratek a on ponoc wzmaga pocenie a po antidralu nic! dlatego polecam antidral i mam jeszcze pytanie czy czekacie po nalozeniu az wyschnie i opiero sie ubieracie czy odrazu?? bo ja czekam bo boje sie ze wetrze sie w ubranie
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 08:35   #216
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Dla mnie Antidral też okazał się wybawieniem Miałam bardzo poważne problemy z poceniem, a po nim nic. Nawet 2 albo 3 razy droższy Etiaxil nie okazał się tak skuteczny...

Kasia20a - ja smaruję paszki na noc, a na dzień stosuję zwykły antyperspirant (Fa w płynie). Czytałam gdzieś, że nie powinno się używać Antidralu na dzień gdyż odbarwia i niszczy ubranko...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 08:50   #217
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

wiem wiem ja tez stosuje na noc
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-02, 19:54   #218
monialp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

o ja to moze dlatego to nie dziala:/ kurde sprobuje na noc dziisaj wiecie jak mi ulzylo gdy sie wygadalam kumpeli naprawde ulga:Pa dzisaij to sie niezle ze mnie leje :/
monialp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 16:51   #219
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Antidral w moim przypadku był bardzo skuteczny, zero kropli potu, suchutko jak nigdy, ale co z tego jak teraz mam tak poranione pachy, że wstyd je pokazać! skóra najpierw zrobiła się czerwona, miałam małe ranki które cholernie swędziały. Później już praktycznie używałam tyci tyci antidrala, żeby nie pogorszyć tego stanu, ale niestety nie udało się :/ Mam całe pachy czerwone, suche To jest tragedia! Jak rano się myję pod pachami to pod wpływem kontaktu z wodą i mydłem skóra całkowicie wysycha, łuszczy się i można ją odrywać i skrobać :/ Natłuszczam ją kremem, ale to w sumie nie pomaga
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 17:24   #220
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Arrow Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Sylia: ja też doprowadziłam kiedyś moje pachy do takiego tragicznego stanu. Jedyne co Ci mogę poradzić, to odstawienie Antidralu i golarki do całkowitego wyleczenia skóry. Inaczej podrażnienie będzie wracać i nasilać się.

Z własnych doświadczeń wiem jeszcze, żeby smarować paszki jakieś dwie doby po goleniu. Ostatnio o tym zapomniałam i teraz skóra pod pachami jest czerwona, piecze i boli...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 18:56   #221
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

a próbowałyscie okłady jakies chłodne , albo kremy z panthenolen gdy nie uzywacie antidralu?albo cos z lanolina, z tym ze jak ktos wie ze go uczula niech nie uzywa
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-09, 19:00   #222
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

a ja mam dylemat... bo uzywam antidralu od 3 miesięcy. w tym tygodniu "odkryłam" ze nie działa juz na moje pachy . dzisiaj znowu musiałam ubrac bluze, bo plamy wyglądały bardzo nieestetycznie. nie wiem co mam robic
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 21:53   #223
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

nie używam już antidrala, smaruję pachy i czekam aż się zagoją...
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 22:18   #224
mokka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 28
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

polski preparat do nabycia w aptece i za bardzo przyzwoitą cenę: ANTIDRAL PŁYN W KULCE- POLFA KUTNO, jestem pewna efektu, na drugi dzień bardzo zauważalna poprawa
mokka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 22:21   #225
mokka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 28
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

musiałaś mieć podrażnioną skórę lub ranki, może po maszynce do golenia? wtedy delikatna skóra pach tak reaguje
mokka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 22:24   #226
mokka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 28
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

nie można stosować tak długo nn stop, bo gruczoły sie przyzwyczajają. zrób przerwę i stosuj wyłącznie na noc, co drugą, trzecią, a później czwartą noc.
na dzień byłoby bardzo niekomfortowo
mokka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 10:33   #227
Ice lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 39
GG do Ice lady
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

hej! mi rowniez antidral pomaga. wprawdzie nie uzwam go czesto, ale latem jest idelany. Smaruje sie na noc, troche swedzie, ale da sie wytrzymac. Mi wystarcza uzycie go raz i na tydzien mam spokoj. Naprawde polecam, bo warto i kosztuje chyba 14 zl.
Ice lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 13:29   #228
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez Ice lady Pokaż wiadomość
hej! mi rowniez antidral pomaga. wprawdzie nie uzwam go czesto, ale latem jest idelany. Smaruje sie na noc, troche swedzie, ale da sie wytrzymac. Mi wystarcza uzycie go raz i na tydzien mam spokoj. Naprawde polecam, bo warto i kosztuje chyba 14 zl.
na tydzien? nieźle...
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 15:21   #229
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

ja się nim nie smaruję chyba 2 tygodnie(leczę pachy :/) a i tak się nie pocę :P nie wiem jakim cudem, bo normalnie to po 3 dniach już musiałam się smarować antidralem.
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-11, 15:28   #230
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Arrow Dot.: Nadmierne Pocenie!!

anCcik: ja też przeżyłam kiedyś załamanie bo Antidral przestał działać. Z tymże u mnie to wystąpiło gdzieś po pół roku stosowania, zaraz po lecie. Wtedy pomyślałam, że może w czasie moich podróży coś z niego odparowało pod wpływem ciepła i mimo, że nie był przeterminowany, kupiłam sobie nowy Antidral. I pomogło...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 16:38   #231
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

kurcze,mi wlasnie przestal dzialac uzywam go po dlugiej przerwie juz od miesiaca,a tu od paru dni w ogole nieskuteczny dziewczyny,jest na to jakas rada?
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 12:10   #232
ewelajnaaa
Raczkowanie
 
Avatar ewelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 106
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

ja chyba też kupię...
ewelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 12:31   #233
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
anCcik: ja też przeżyłam kiedyś załamanie bo Antidral przestał działać. Z tymże u mnie to wystąpiło gdzieś po pół roku stosowania, zaraz po lecie. Wtedy pomyślałam, że może w czasie moich podróży coś z niego odparowało pod wpływem ciepła i mimo, że nie był przeterminowany, kupiłam sobie nowy Antidral. I pomogło...
ja mam jeszcze z połowę płynu w buteleczce... teraz mam tak: że raz się poce,a raz nie...
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 14:35   #234
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

ja tez uzywam antidralu, choc w sumie ostatnio cos wcale. ale przed latem uzywalam regularnie i musze przyznac, ze byl skuteczny. ostatnio jakos zapominam, efekty uboczne widac niestety... ale w sumie kazdy sie poci, nie ma wyjatku. jeden mniej, drugi wiecej. teraz to juz wogole tak bedzie, bo rano zimno, czlowiek sie naubiera, w poludnie cieplo, poci sie
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 14:46   #235
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
le w sumie kazdy sie poci, nie ma wyjatku. jeden mniej, drugi wiecej. teraz to juz wogole tak bedzie, bo rano zimno, czlowiek sie naubiera, w poludnie cieplo, poci sie
masz racje!!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 17:16   #236
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez Ice lady Pokaż wiadomość
hej! mi rowniez antidral pomaga. wprawdzie nie uzwam go czesto, ale latem jest idelany. Smaruje sie na noc, troche swedzie, ale da sie wytrzymac. Mi wystarcza uzycie go raz i na tydzien mam spokoj. Naprawde polecam, bo warto i kosztuje chyba 14 zl.

ja tez uzywam raz w tygodiu
Szkoda ze odkrylam go tak pozno.....REWELACJA
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 10:31   #237
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Kasia20a - ja smaruję paszki na noc, a na dzień stosuję zwykły antyperspirant (Fa w płynie). Czytałam gdzieś, że nie powinno się używać Antidralu na dzień gdyż odbarwia i niszczy ubranko...
ja tez tak robie nie wiem jak w dzien czy odbarwia czy nie wole nie experymentowac
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 19:39   #238
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Wink Dot.: Nadmierne Pocenie!!

szoopcia:

po za tym mam wrażenie, że antidral stosowany tylko na dzień nie daje takich dobrych efektów...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 19:45   #239
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

antidral sie nie stosuje na dzien tylko na noc!!
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 19:59   #240
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Wow ja nie wiem jak można antidral używać na dzień! Ja przez antidral mam zniszczoną piżamke bo pod pachami mam takie plamy jagbym tam wybielacz z chlorem wylała! Ale to nie szkodzi, warto poświecić piżame dla efektów
Dziwne że wam jesze bluzek nie powyżerało!
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.