Lutówki 2017 ❤ cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-01, 10:49   #31
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Właśnie nabyłam na OLX adapter do pasów za 40 zł Cieszę się, bo przynajmniej pas mnie przestanie cisnąć i nie wydałam 140 zł na nowy adapter Muszę jeszcze te portki ogarnąć i mój brzuch będzie zachwycony
super, tez chyba używki poszukam, bo ceny nowych adapterów zwalają wprost z nóg.
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 10:51   #32
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Właśnie nabyłam na OLX adapter do pasów za 40 zł Cieszę się, bo przynajmniej pas mnie przestanie cisnąć i nie wydałam 140 zł na nowy adapter Muszę jeszcze te portki ogarnąć i mój brzuch będzie zachwycony
No to udany zakup. 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 10:52   #33
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak w praktyce, czy laktator jest ZAWSZE niezbędny? To moja 1 ciąża, nie wiem czy mam kupować na zapas czy dopiero jak będzie realna potrzeba?



A co do samochodów. Mamy octavię, zwykłą, nie kombi i ma większy bagażnik od większości pseudosuvów/crossoverów. Żeby suv mial naprawde duży bagażnik to musi być naprawdę wielki klocek... więc chyba lepiej już kupować jakiegoś minivana.
Jak rozglądaliśmy się za autem, to z tych pojemniejszych crossoverow/kompaktowych suvów dobrze siedziało mi się, o dziwo, w hyundaiu ix35, peugeocie 3008 i VW Touaregu
fajne są hyundaie, tanie samochody, nie lanserskie i bezawaryjne (też pogląd mojego tatusia)
touareg akurat był kiedyś u mnie w domu (starsza wersja z 2004 r) i to naprawdę olbrzym. ja osobiście nawet bym bała się nim zaparkować. ale wygodny to fakt, jak kto inny powozi
pewnie laktator jest pomocny, ale wątpię, żeby był niezbędny. moja mama wykarmiła piersią mnie i siostrę i na pewno nie używała laktatora, choć przejściowe problemy były (zapalenie brodawek).
__________________
❤ Maksymilian ❤

Edytowane przez mariea
Czas edycji: 2016-08-01 o 10:55
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 10:53   #34
gapulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar gapulinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 357
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak w praktyce, czy laktator jest ZAWSZE niezbędny? To moja 1 ciąża, nie wiem czy mam kupować na zapas czy dopiero jak będzie realna potrzeba?



A co do samochodów. Mamy octavię, zwykłą, nie kombi i ma większy bagażnik od większości pseudosuvów/crossoverów. Żeby suv mial naprawde duży bagażnik to musi być naprawdę wielki klocek... więc chyba lepiej już kupować jakiegoś minivana.
Jak rozglądaliśmy się za autem, to z tych pojemniejszych crossoverow/kompaktowych suvów dobrze siedziało mi się, o dziwo, w hyundaiu ix35, peugeocie 3008 oraz w VW Touaregu (ale był sporo za drogi )
Ja pożyczyłam dopiero jak pojawiła się grzybica. Chyba nie używałabym wcale jakbym nie zlapala tego dziadostwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gapulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 10:53   #35
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak w praktyce, czy laktator jest ZAWSZE niezbędny? To moja 1 ciąża, nie wiem czy mam kupować na zapas czy dopiero jak będzie realna potrzeba?



A co do samochodów. Mamy octavię, zwykłą, nie kombi i ma większy bagażnik od większości pseudosuvów/crossoverów. Żeby suv mial naprawde duży bagażnik to musi być naprawdę wielki klocek... więc chyba lepiej już kupować jakiegoś minivana.
Jak rozglądaliśmy się za autem, to z tych pojemniejszych crossoverow/kompaktowych suvów dobrze siedziało mi się, o dziwo, w hyundaiu ix35, peugeocie 3008 oraz w VW Touaregu (ale był sporo za drogi )
Nie jest zawsze potrzebny. Ja używałam żeby rozbujac laktacje a potem, bo mnie bardzo sutki bolały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 10:56   #36
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
super, tez chyba używki poszukam, bo ceny nowych adapterów zwalają wprost z nóg.
Miałam farta, a adapter wygląda jak nowy, jutro go będę testować to dam Wam znać jak się sprawdza

Dla zainteresowanych: http://www.mulan.pl/uniwersalny-adap...bump-belt.html

Do tego mogę Wam polecić majtki ciążowe pod brzuch z Canpol. Nie są to najseksowniejsze figi świata, ale za to mega wygodne
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 10:58   #37
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Miałam farta, a adapter wygląda jak nowy, jutro go będę testować to dam Wam znać jak się sprawdza

Dla zainteresowanych: http://www.mulan.pl/uniwersalny-adap...bump-belt.html

Do tego mogę Wam polecić majtki ciążowe pod brzuch z Canpol. Nie są to najseksowniejsze figi świata, ale za to mega wygodne
a te z empiku to nawet pod 150 zl podchodząrano jak jadę samochodem jest ok, ale pod wieczór jak mam mega wzdęcia pije mnie ten pas, więc też muszę polować na adapter. ehhh masa tych spraw do załatwienia, a mniej nie będzie
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-01, 10:58   #38
ila26
Raczkowanie
 
Avatar ila26
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 474
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Jestem! Just





Nie mam i nigdy nie miałam problemu. Od dziecka jestem uzależniona od wody Teraz wypijam minimum 1,5 butelki dziennie + woda z jedzenia.















Ja też pochłaniam wodę jak szalona. U mnie dwie butelki to minimum. Czasem kończę na 4, ale nie piję żadnych soków, kawy i herbaty.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ila26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:00   #39
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez ila26 Pokaż wiadomość
Ja też pochłaniam wodę jak szalona. U mnie dwie butelki to minimum. Czasem kończę na 4, ale nie piję żadnych soków, kawy i herbaty.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ehh ja piłam przed ciążą 2 butelki muszynianki dziennie (3l), a teraz niestety nie mogę, bo mnie mdli od niej. trochę się napije, ale nie wchodzi za bardzo. robię sobie soki z marchewki albo pije sok z pomaranczy, kompoty już mi się znudziły jakos
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:03   #40
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak w praktyce, czy laktator jest ZAWSZE niezbędny? To moja 1 ciąża, nie wiem czy mam kupować na zapas czy dopiero jak będzie realna potrzeba?
Chyba wszystko zależy od tego, jaki tryb życia prowadzisz i jak chcesz karmić. Ja bym chciała karmić piersią przynajmniej 6 miesięcy, ale w tym czasie chcę być też aktywna i móc wyjść bez pozostawiania dziecka bez mojego mleka. Plus chciałabym (o ile mi laktacja na to pozwoli) trochę mleka też zamrozić. Do tego jestem leniwa i wiem, że nie będzie mi się chciało ściągać mleka laktatorem ręczym Chciałabym elektryczny, ale też nie taki, żeby wydać na niego 300 czy 400 zł.
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:03   #41
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Ja się staram 2 litry pic. W poprzedniej ciąży gin mnie opierdzielił, że za mało pije.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-01, 11:05   #42
ila26
Raczkowanie
 
Avatar ila26
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 474
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
ehh ja piłam przed ciążą 2 butelki muszynianki dziennie (3l), a teraz niestety nie mogę, bo mnie mdli od niej. trochę się napije, ale nie wchodzi za bardzo. robię sobie soki z marchewki albo pije sok z pomaranczy, kompoty już mi się znudziły jakos


Kurczę z tymi mdłościami to naprawdę pech. Ja mam nadzieję, że rzeczywiście koniec pierwszego trymestru to koniec wszystkich dolegliwości.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ila26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:05   #43
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
a te z empiku to nawet pod 150 zl podchodząrano jak jadę samochodem jest ok, ale pod wieczór jak mam mega wzdęcia pije mnie ten pas, więc też muszę polować na adapter. ehhh masa tych spraw do załatwienia, a mniej nie będzie
Nic mi nie mów, mnie to przeraża

A z tymi wzdęciami mam tak samo, rano jeszcze się zapnę, ale po południu to już narzekam, że mnie pas uciska.
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:07   #44
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

hehe wątpię, mi do końca 1 trymestru zostało dosłownie kilka dni, a dolegliwości co prawda w kratkę, ale patrząc całościowo to się w ostatnim czasie nasiliły. ja żadnych cudów po tym 2 trymestrze nie oczekuje, na nic się nie nastawiam, ale się cieszę, że jeszcze kilka miesięcy będę mogła samodzielnie obciąć sobie paznokcie u stóp
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:10   #45
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
prawda, to duży samochód, ale planujemy 2 dzieci, a poza tym są jeszcze suvy
oglądałam xsare picasso, ale my chcemy kupić używane auto, a dla nas odpadają używane francuskie samochody
ja kupilam osobowy zadne suvy czy cos... za 3-4 lata bede zmieniac to moze na wiekszy...juz teraz na qashqaiem sie rozgladałam ale w cenie mojej mazdy mialabym najuboższą wersję... wiec no nie..

a co do smutku przy sprzedazy auta rozumiem..moje odkupił moj brat i jak przyjezdza to mam ochote rzucic sie na autko na maske, tulic i całować i prosic zeby mi zostwił... tego nowego chyba nie darze takim uczuciem...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:11   #46
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez ila26 Pokaż wiadomość
Kurczę z tymi mdłościami to naprawdę pech. Ja mam nadzieję, że rzeczywiście koniec pierwszego trymestru to koniec wszystkich dolegliwości.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie 14tc i raz jest OK, a raz mdli - nie ma reguły, ale widzę, że mdli mnie coraz mniej (z tym, że jak już dopada, to spektakularnie ).
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:13   #47
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Miałam farta, a adapter wygląda jak nowy, jutro go będę testować to dam Wam znać jak się sprawdza

Dla zainteresowanych: http://www.mulan.pl/uniwersalny-adap...bump-belt.html

Do tego mogę Wam polecić majtki ciążowe pod brzuch z Canpol. Nie są to najseksowniejsze figi świata, ale za to mega wygodne
daj znac gdzie to ciagnie pas
bo czytalam ze jak sie ma pas nisko w samochodzie to git.
u meza ten pas faktycznie mam przy pepku, ale w moim nowym jest tak nisko ze krawędzie opierają mi sie o nogi... wiec niżej to tylko chyba poziomo po nogach musiałby isc (tak ze idzie po nodze, wchodzi miedzy nogi i wraca po nodze - w tych standardowych besafe tak by działało) bo nizej na brzuchu sie nie da.. daj znac bo widze ze masz inne zapiecie na ten pas... co to z pasem robi...
zastanawiam sie czy jak podjade do smyka czy empiku, pozwolą mi sprobować w moim aucie... no kurde bo kupic zeby jako pasazer raz kiedys u meza uzyc... aj nie wiem

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
hehe wątpię, mi do końca 1 trymestru zostało dosłownie kilka dni, a dolegliwości co prawda w kratkę, ale patrząc całościowo to się w ostatnim czasie nasiliły. ja żadnych cudów po tym 2 trymestrze nie oczekuje, na nic się nie nastawiam, ale się cieszę, że jeszcze kilka miesięcy będę mogła samodzielnie obciąć sobie paznokcie u stóp
paznocie jak paznokcie ja nie wiem co z depilacją... :O
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:14   #48
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

sQuaara przynajmniej Twój skarb został w rodzinie, a mój pójdzie w nie wiadomo jakie ręceqashqai tak naprawdę tylko z wygladu przypomina suva, a silnik ma nawet chyba 1.6 jeśli się nie mylę, więc tak pseudo suv z niego
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:15   #49
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Ja nie mam sentymentu do rzeczy. Sprzedaje, oddaje bez żalu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-01, 11:15   #50
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość

paznocie jak paznokcie ja nie wiem co z depilacją... :O
dwa miesiące można pobawić się w jaskiniowca, a co tam
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:16   #51
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
daj znac gdzie to ciagnie pas
bo czytalam ze jak sie ma pas nisko w samochodzie to git.
u meza ten pas faktycznie mam przy pepku, ale w moim nowym jest tak nisko ze krawędzie opierają mi sie o nogi... wiec niżej to tylko chyba poziomo po nogach musiałby isc (tak ze idzie po nodze, wchodzi miedzy nogi i wraca po nodze - w tych standardowych besafe tak by działało) bo nizej na brzuchu sie nie da.. daj znac bo widze ze masz inne zapiecie na ten pas... co to z pasem robi...
zastanawiam sie czy jak podjade do smyka czy empiku, pozwolą mi sprobować w moim aucie... no kurde bo kupic zeby jako pasazer raz kiedys u meza uzyc... aj nie wiem

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------



paznocie jak paznokcie ja nie wiem co z depilacją... :O
Ja w tym moim 18 letnim autku mam tak, że pas idzie dosyć nisko (nie mogę go wyregulować) i sięga mi ledwo pod pępek lub go zakrywa. I tam mnie właśnie pas uciska. Teraz powinien iść niżej, bardziej na wysokości spojenia łonowego. Jutro dam znać, bo dzisiaj się nigdzie nie ruszam
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:17   #52
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Ja nie mam sentymentu do rzeczy. Sprzedaje, oddaje bez żalu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zazdroszczę. nie potrafię tak. u nas nawet samochód ma imię i o nim mówimy pieszczotliwie, wiem wiem, masakra
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:17   #53
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Synek śpi idę ogarniać jakiś bezmięsny obiad.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:18   #54
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ja kupilam osobowy zadne suvy czy cos... za 3-4 lata bede zmieniac to moze na wiekszy...juz teraz na qashqaiem sie rozgladałam ale w cenie mojej mazdy mialabym najuboższą wersję... wiec no nie..
qashqai ma dość mały bagażnik, my go odrzuciliśmy od razu,
dla porównania qashqai najnowszy ma 439l a zwykła octavia 590l
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:18   #55
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
fajne są hyundaie, tanie samochody, nie lanserskie i bezawaryjne (też pogląd mojego tatusia)
touareg akurat był kiedyś u mnie w domu (starsza wersja z 2004 r) i to naprawdę olbrzym. ja osobiście nawet bym bała się nim zaparkować. ale wygodny to fakt, jak kto inny powozi
pewnie laktator jest pomocny, ale wątpię, żeby był niezbędny. moja mama wykarmiła piersią mnie i siostrę i na pewno nie używała laktatora, choć przejściowe problemy były (zapalenie brodawek).
hqundai jest super ten ix30 czy cos takiego
Tuareg jest oooogromny i pali jak smok. moj tata ma, pocieszył sie super wozem i teraz chce sprzedać bo lać w to to masakra...
ale do slubu robił robote



ah z tym ipasami to tak pomyslalam ze fajnie ze ten moj pas jest nisko ale jak przyjdzie brzuch to pewnie bedzie podjeżdzał i i tak bede cos potrzebowała żeby obniżać... damn!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:19   #56
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
paznocie jak paznokcie ja nie wiem co z depilacją... :O
Przeraża mnie to, pewnie będę jakoś kombinować z lusterkami, kiedy mi brzuch zasłoni widoki, bo sobie nie wyobrażam zarosnąć
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:19   #57
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
qashqai ma dość mały bagażnik, my go odrzuciliśmy od razu,
dla porównania qashqai najnowszy ma 439l a zwykła octavia 590l
no właśnie bo to taki bajer tylko z wyglądu, a bardziej, albo tak samo pojemny jest już chyba seat mojej mamy

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Przeraża mnie to, pewnie będę jakoś kombinować z lusterkami, kiedy mi brzuch zasłoni widoki, bo sobie nie wyobrażam zarosnąć
trzeba będzie iść na depilacje brazylijską jeszcze gorzko zażartuje, że podobo w szpitalu chętnie depilują
__________________
❤ Maksymilian ❤

Edytowane przez mariea
Czas edycji: 2016-08-01 o 11:21
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:20   #58
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
zazdroszczę. nie potrafię tak. u nas nawet samochód ma imię i o nim mówimy pieszczotliwie, wiem wiem, masakra
Mój też ma poprzedni też miał... TŻ też traktuje samochody jak członka rodziny. Co więcej często i chętnie robiłby im ciągle jakieś prezenty Mnie już niekoniecznie haha

Edytowane przez axn22
Czas edycji: 2016-08-01 o 11:21
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:20   #59
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Pod koniec ciąży mąż mi ogarniał Franciszkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:23   #60
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. II

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
qashqai ma dość mały bagażnik, my go odrzuciliśmy od razu,
dla porównania qashqai najnowszy ma 439l a zwykła octavia 590l
a to nie wiem
ja sie przesiadałam z volvo c30, które mialo bagaznik ok 280l i do tego a) mialo drzwi tylko z przodu, b) drzwi mialy ponad 1metr, wiec zeby swobodnie wsiaść potrzebowalam szeroko je otworzyc, a co dopiero gdzies z tyłu montowac fotelik

dla mnie liczy sie tez wyglad auta wiec no np octavia odpadła
nie jestem fanem sedanów
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2016-08-01 o 11:24
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-12 14:41:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.