Skok na główkę w głęboką wodę - dwa kierunki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-24, 13:56   #31
pastelpale
Zadomowienie
 
Avatar pastelpale
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 315
Dot.: Skok na główkę w głęboką wodę - dwa kierunki

Po prostu interesują mnie niektóre kierunki na UJ, ale z pracą po nich będzie kiepsko. Więc chciałabym studiować coś konkretnego, niekoniecznie ekonomię, może FiR, na UEK'u a dodatkowo, hobbystycznie kierunek humanistyczny na UJ.
pastelpale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 14:17   #32
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Skok na główkę w głęboką wodę - dwa kierunki

Cytat:
Napisane przez pastelpale Pokaż wiadomość
Po prostu interesują mnie niektóre kierunki na UJ, ale z pracą po nich będzie kiepsko. Więc chciałabym studiować coś konkretnego, niekoniecznie ekonomię, może FiR, na UEK'u a dodatkowo, hobbystycznie kierunek humanistyczny na UJ.
ja bym sie chyba nie zdecydowała od razu na dwa od pierwszego roku, zwłaszcza jak drugi hobbystycznie.
Ale jak co to UEK ma chyba od tego roku limity dla ludzi studiujących jako dwukierunkowcy, tylko nie wiem jak to działa w przypadku rekrutacji jednoczesnie na dwa kierunki. Gdybyś sie decydowała na zaczecie drugiego później to najpierw bym brała UEK bo UJ póki co limitów nie ma, tak mi sie zdaje.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 09:47   #33
Nineveh03
Rozeznanie
 
Avatar Nineveh03
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 533
Dot.: Skok na główkę w głęboką wodę - dwa kierunki

Chyba najlepiej jest po prostu wziąć drugi kierunek na drugim roku. Wtedy już się wie, jakie na pierwszym kierunku wykładowcy mają nastawienie, ile jest nauki, czy jakieś przedmioty są wyjątkowo dla nas problematyczne etc.
Ja bym póki co odstawiła filologię. Języka możesz uczyć się w każdej chwili i jak ci tylko wygodnie. Książki specjalistyczne w tym temacie też są, możesz samemu poczytać.
Nineveh03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-25 10:47:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.