Duphaston - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-20, 11:43   #1
oughhh
Przyczajenie
 
Avatar oughhh
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Opole Lubelskie
Wiadomości: 1

Duphaston


Witam, mam 19 lat. Przeczesałam cały internet i wszędzie kobietki piszą różnie o duphastonie. Ginekolog przepisał mi na wyregulowanie miesiączki ( ostatnio 24 czerwca ) i zalecił brać 2x1 do pojawienia się krwawienia. Ponadto stwierdził torbiel krwotoczna. Mam obawy, ponieważ Panie wszędzie pisały że dostawały okres po 3,4 dniach - ja kończę opakowanie a okresu niestety jeszcze nie mam. Będę bardzo wdzięczna za opisanie doświadczeń z tym lekiem, ponieważ zaczynam się martwić.
oughhh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 20:50   #2
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Duphaston

Pocieszę Cię. Duphaston nie wyreguluje okresu. On tylko ma go wywołać.

Każdy organizm inaczej reaguje. Ja brałam luteinę - naturalny odpowiednik, po 10 dniach brania czekałam 1-2dni i pojawiał się.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 19:59   #3
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Duphaston

Cytat:
Napisane przez oughhh Pokaż wiadomość
Witam, mam 19 lat. Przeczesałam cały internet i wszędzie kobietki piszą różnie o duphastonie. Ginekolog przepisał mi na wyregulowanie miesiączki ( ostatnio 24 czerwca ) i zalecił brać 2x1 do pojawienia się krwawienia. Ponadto stwierdził torbiel krwotoczna. Mam obawy, ponieważ Panie wszędzie pisały że dostawały okres po 3,4 dniach - ja kończę opakowanie a okresu niestety jeszcze nie mam. Będę bardzo wdzięczna za opisanie doświadczeń z tym lekiem, ponieważ zaczynam się martwić.
ale to ty nie odstawiłaś tego duphastonu? Okres się pojawia po odstawieniu progesteronu. Jego gwałtowny spadek w organizmie powoduje miesiączkę
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 20:59:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.