Najlepsze Prostownice PART II - Strona 181 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-07, 21:36   #5401
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez ewciaa92aa Pokaż wiadomość
ile czasu ją masz? i jak często włosy prostujesz? ja mam ta sama.. alewlosy rzadko prostuje wiec chyba mi powłoka nie zejdzie.. wlosy prostuje doslownie odswietnie, raz na miesiąc.. kupiłam ja niedawno

mam ja juz 10 miesiecy, wlosy prostuje raczej codziennie, czasem daje im odpoczac, jak Ty prostujesz zadko to bedzie ci dluzej sluzyc, mi juz zaczyna ta cala powloka odpryskiwac
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 13:18   #5402
maga18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 44
Thumbs down Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam!
Co sądzicie o prostownicy WET&DRY Babyliss PRO? Znalazłam w wyszukiwarce kilka opinii na jej temat i raczej są pozytywne...
Ja ją mam i jestem średnio zadowolona, jak prostuje włosy to tylko suche... nie wiem, może nie umiem się nią posługiwać, mam wrażenie, że szpara służąca do odprowadzania pary karbuje włosy u nasady!! Pozatym bardzo nagrzewa się na brzegach... parzy tak mocno, że nie da jej się ścisnąć, nie mówiąc o tym, że po przyłożeniu jej blisko skóry momentalnie czuć wrzątek, więc prostowanie u nasady jest uciążliwe (+ wcześniej wspomniane karbowanie) - są może jakieś nakładki by tak nie parzyła? Jesli nie to którą prostownicę mi polecicie by sie tak nie nagrzewała po bokach i by prostowała uciążliwe włosy - mam średnio falowane, ale za to strasznie napuszone, a jak złapią wilgoć to już masakra... do prostowania używam jeszcze preparatu z Welli (ten dwufazowy) i też mam z nim problem, bo osadza (przykleja) się na prostownicy i płytki nie mają wtedy śliskości, szarpiąc i wyrywając włosy

Co robie źle????

maga18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:12   #5403
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Karmelka87 Pokaż wiadomość
Jestem tego samego zdania, poza tym jezeli sie wystawia na aukcji jakikolwiek sprzet nieznanego przez siebie producenta to przed wystawieniem praktycznie kazdy stara sie czegos o nim dowiedziec, a w szczegolnosci tego ile dany przedmiot jest wart. Dlatego tez, watpie zeby sprzedawca nie wiedzial, ze prostownice GHD sa bardzo dobre i cenione na rynku (widac, ze nie jest poczatkujacym allegrowiczem). Osobiscie nie jestem przekonana co do oryginalnosci prostownic wystawionych na tej aukcji
napisalam do sprzedawcy co jest ze tak tanio a ona na to, ze wie doskonale ile ta prostownica jest warta i zapewnia o oryginalnosci i ze to od niej zalezy cena po jakiej sprzedaje. no niby wszystko sie zgadza, ale czemu nie chce zarobic skoro twierdzi ze sa oryginalne??:co nfused: aaaaaaa, jesli chcecie byc pewne oryginalnosci, to kazda ghd prostownica MUSI byc zapakowana w karton na ktorym jest naklejka z hologramem chyba (teraz nie pamietam bo moja zerwalam i tylko kawalek moge odczytac) i informacja, ze jesli naklejka jest zerwana albo jej nie ma itp to zeby skontaktowac sie z Jamella Ltd i nr jest podany. takze oprocz opakowania, ktore widnieje na zdjeciu, musi byc zapakowane w karton i nie ma sily zeby usunac karton i wyjac faktyczne opakowanie bez naruszania naklejki!! jak ktos bedzie zainteresowany to moge fotke zrobic mojego. i czemu nie zapytac sie sprzedawcy o przeslanie zdjecia? gorzej jesli ma tylko jedna oryginalna i przesle fotke wlasnie tej oryginalnej.

Cytat:
Napisane przez Isenia Pokaż wiadomość
kurcze zaciekawiła mnie ta prostownica ghd, ale nie mogę tego znaleźć na stronie producenta :/

Ma któraś link ? a może to jakis wcześniejszy model, ten sprzedawca ma mnóstwo pozytywnych komentarzy
to jest na pewno najnowszy model IV styler, tyle ze wersja rozowa kiss limitowana. w UK w profesjonalnych salonach pojawily sie KISS dopiero w niedawno.
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 11:08   #5404
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam, to moj debiut tutaj na forum
Mam prostownice GA.MA http://www.tics.pl/product_info.php?products_id=345 i powiem wam, ze wydaje mi sie, ze jest to podroba, na stronie producenta nic o niej nie ma to po pierwsze. Po drugie jak na ponad 300zl to wykonanie jej jest strasznie tandetne, plastik po miesiacu mi sie zaczyna rozlazic ze od srodka widze wyswietlacz jak swieci a ten laser to wyglada jak najzwyklejsza dioda. Mysle, ze niepolecilabym jej znajomej kolezance.

Jesli chodzi o srodki do prostowania polecam z czystym serce krem wygladzajacy alfaparf.

A jesli chodzi o remingtony i ta powloke, ktora schodzi ta czarna, turmalin czy jak mu tam to kolezance tez tak zeszleo zareklamowala i oddali jej nowa prostownice
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 15:00   #5405
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Boski EFALOCK

Dzisiaj przyszla mi prostownica EFALOCK Flat Master...
Wczesniej mialam taka zwykla MPM Product
ze szklanymi plytkami. Szarpala wlosy, elektryzowala, koncowki byly pozal sie boze
Wiec posatanowilam kupic cos co choc w malym stopniu ocali mouje wlosy.
Poszukalam, poczytalam, poszperalam i wybralam w koncu.
TA PROSTOWNICA JEST CZYMS FANTASTYCZNYM !!!
Wlosy sa gladkie, blyszczace, chronione i co najwazniejsze idealnie proste jak od fryzjera !!!
EFALOCK odmienil moje zycie hehe
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 08:05   #5406
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja jakiś czas temu kupiłam taką http://www.allegro.pl/item455837072_...2_lata_gw.html i jestem z niej zadowolona, kupiłam w Media Markt zapłaciłam taniej niż na allegro, a miałam możliwość wypróbowania kilku super prostuje, ale ja głównie kupiłam pod kątem loków i fal i też jest super, płytki bardzo dobrze przylegają do siebie, a jednocześnie mają super poślizg, jak ze ścieralnością to nie wiem bo mam ją jeszcze za krótko i to moja pierwsza z turmalinowymi płytkami, wcześniej miałam mpm z czarnymi płytkami i byłam z niej zadowolona jeżeli chodzi o prostowanie, przy robieniu loków trochę się zacinała dla mnie jeszcze było ważne to, żeby prostownica nie miała włącznika pod palcem, bo mpm tak miała i przy kręceniu nią włosów ciągle nim pstrykałam, też miał tak remington którego oglądałam w sklepie
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 08:19   #5407
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
napisalam do sprzedawcy co jest ze tak tanio a ona na to, ze wie doskonale ile ta prostownica jest warta i zapewnia o oryginalnosci i ze to od niej zalezy cena po jakiej sprzedaje.
dla mnie ta aukcja to na bank podróba, na stronie producenta nie ma tego modelu za to jest u chińczyków http://marketeo.com/pl/productDetail/118224_.html świetna replika ghd, cena by się zgadzała w przeliczeniu ten sprzedawca po za tą prostownicą ma same chińskie włosy... ja bym raczej nie zaryzykowała szkoda tej stówki też napisałam do sprzedającego z pytaniem " skąd sie bierze tak niska cena, czy prostownica jest na pewno oryginalna i czy posiada hologram" odpowiedż brzmiała "posiada" trochę skromnie mi odpisano
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 10:56   #5408
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Isenia Pokaż wiadomość
dla mnie ta aukcja to na bank podróba, na stronie producenta nie ma tego modelu za to jest u chińczyków http://marketeo.com/pl/productDetail/118224_.html świetna replika ghd, cena by się zgadzała w przeliczeniu ten sprzedawca po za tą prostownicą ma same chińskie włosy... ja bym raczej nie zaryzykowała szkoda tej stówki też napisałam do sprzedającego z pytaniem " skąd sie bierze tak niska cena, czy prostownica jest na pewno oryginalna i czy posiada hologram" odpowiedż brzmiała "posiada" trochę skromnie mi odpisano
ja poprosilam o zdjecie opakowania, na ktorym widnieje naklejka swiadczaca o oryginalnosci. NIE ODPISALA!!!!!!!! poprzednio odpisala nastepnego dnia rano, tym razem cisza juz od kilku dni wiec to juz chyba mowi samo za siebie. a szkoda, bo wydac 130 zl a 500zl to jest roznica.heh
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 11:25   #5409
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
ja poprosilam o zdjecie opakowania, na ktorym widnieje naklejka swiadczaca o oryginalnosci. NIE ODPISALA!!!!!!!! poprzednio odpisala nastepnego dnia rano, tym razem cisza juz od kilku dni wiec to juz chyba mowi samo za siebie. a szkoda, bo wydac 130 zl a 500zl to jest roznica.heh
no i sprawa wyjaśniona, a dla mnie to i lepiej, bo nie wydam kolejnych pieniędzy
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 19:52   #5410
doosiaa
Raczkowanie
 
Avatar doosiaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Kupiłam, po analizie watku prostownice ga.ma ta z jonizacją, turmalinami i laserem oraz regulacją temeperatury, jestem z niej zadowolona. Włosy sa proste pare dni, idealnie gładkie. Wczesniej miałam prostownice vidalsason była ok tylko ktoregos pieknego dnia przestala grzać. Po tym zdarzeniu porzyczyłam od siostry prostownice tondeo jakis wczesniejszy model była niezła, ale gama jest lepsza.
Warto zainwestowac w regulację temperatury, bo na tych wyzszych temperaturach jak prostowłam to dym lecial, wiec prostuje na 150 stopni i jest super.
__________________
Pozdrawiam Dośka
doosiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 20:16   #5411
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Zgłupiałam po przeczytaniu wątku

Potrzebuję szybko szybko nową prosto, gdyż remington mi się sypie..
Na podst. waszych opinii wybrałam kilka z Ga.my.

GA.MA Ceramic Ion z regulacją temperatury 25mm
http://www.tics.pl/product_info.php?...products_id=50

GA.MA TURMALIN LaserION
http://www.allegro.pl/item451295114_...rion_gama.html

GA.MA Ceramic Ion Technology 10mm
http://www.tics.pl/product_info.php?...ed1f97165ff025

GA.MA CP3 DIGITAL z turmalinami i laserową jonizacją
http://www.tics.pl/product_info.php?products_id=345

GA.MA PROSTOWNICA Z TURMALINAMI GAMA 25
http://www.allegro.pl/item431876005_...i_gama_25.html

Która będzie naj dla moich cienkich, ale dość gęstych, wysuszonych i kręcących się włosów ?
Dziękuję za pomoc w wyborze
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 13:32   #5412
Truskavvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 70
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witajcie
Juz sie prawie zdecydowlalam na te game z turmalinami, joniz i reg temp
http://www.allegro.pl/item451295129_...rion_gama.html
kiedy dowiedzilam sie ze jest wykonana nienajlepiej, jest plastikowa, i obudowa rusza sie.. widac wyswietlacz od srodka i podobno nie ma jej na str producenta..czyli czyzby oni jej nie produkowali?tyle teraz jest podrobek roznych.. a ona jednak troche kosztuje.. gdy pisalam do sprzedawcy na allegro to rowniez cos wspominal o tym wykonaniu.. jesli macie te prostownice to piszcie prosze.. chcialabym prostownice taka troche lepsza,np. z reg temp, joniz, turmalinami ale teraz to nie wiem jaka inna wybrac.. prosze o jakies rady
pozdrawiam
Truskavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 20:40   #5413
bladooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Hej!
Ja z kolei już drugi dzień borykam się z decyzją którą prostownicę wybrać. Na początku chciałam na nią przeznaczyć ok. 100zł, ale jak zaczęłam czytać wizaz.. no, wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia

Generalnie chcę dobrą prostownicę, która (oprócz efektu prostych włosów "jak-najdłużej") będzie stosunkowo najmniej niszczyła włosy (czyli z jonizacją?) i miała regulację temp. Przedstawiam 3 podobne cenowo (i chyba jakościowo) prostownice i proszę żeby ktoś podjął za mnie decyzję
Mam włosy średnio pół długie (sięgają kawałek za ramiona) słabe, falowane, ale bardzo podatne wszystkie stylizacje.
1. Gama ceramic ion http://www.tics.pl/product_info.php?...products_id=50
2. Tondeo Eco-Cerion http://netan.pl/sklep,2870,,,03,,pl-pln,374836,0.html
3. Farouk Ceramic Iron http://www.allegro.pl/item433256481_...temp_wawa.html

Czy może w tej cenie jest coś lepszego co przeoczyłam?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie
bladooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 21:18   #5414
megan5555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez doosiaa Pokaż wiadomość
Kupiłam, po analizie watku prostownice ga.ma ta z jonizacją, turmalinami i laserem oraz regulacją temeperatury, jestem z niej zadowolona. Włosy sa proste pare dni, idealnie gładkie. Wczesniej miałam prostownice vidalsason była ok tylko ktoregos pieknego dnia przestala grzać. Po tym zdarzeniu porzyczyłam od siostry prostownice tondeo jakis wczesniejszy model była niezła, ale gama jest lepsza.
Cytat:
Napisane przez doosiaa Pokaż wiadomość
Warto zainwestowac w regulację temperatury, bo na tych wyzszych temperaturach jak prostowłam to dym lecial, wiec prostuje na 150 stopni i jest super.


Doosiaa proszę napisz dokładnie jaką masz prostownicę, jeśli możesz to wklej link, napisz też gdzie kupiłaś. Moja ga.ma wygląda na podróbę więc jestem bardzo ciekawa.
megan5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 13:12   #5415
M4DzI4L3Na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: gdzie nie sięga wzrok
Wiadomości: 69
GG do M4DzI4L3Na
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez ewciaa92aa Pokaż wiadomość
ile czasu ją masz? i jak często włosy prostujesz? ja mam ta sama.. alewlosy rzadko prostuje wiec chyba mi powłoka nie zejdzie.. wlosy prostuje doslownie odswietnie, raz na miesiąc.. kupiłam ja niedawno
jeśli można się wtrącić to potwierdzam tezę dotyczącą schodzenia powłoki. miałam niecały rok ten model remingtona i korzystałam od wielkiego dzwonu jak to się mówi i niestety zauważyłam już, że odpryskuje powłoka minimalnie. także dla mnie to shit

teraz jestem posiadaczką gamy i jestem wniebowzięta dosłownie ( ten model http://www.allegro.pl/item451295114_...rion_gama.html) kupowałam u grabci, także co do orginalności produktu nie miałam zastrzeżeń, tym bardziej , że w zestawie otrzymałam do groma papierków świadczących o tym fakcie. nawet na prostownicy jest hologram

do innych Wizażanek: jeśli chcecie model gamy ten najbardziej wypasiony czyli z regulacja temp, laserem, turmalinem bla bla to polecam kupować właśnie u grabci na allegro - przyjamniej jest 100% pewności że wszystko będzie OK - jak i z wysyłka i jakością towaru.
gdyby nie daj Boże coś było uszkodzone czy w trakcie użytkowania towaru coś się schrzaniło to wystarczy wysłać do niej i ona już zajmuje się dalszą reklamacją, a nie trzeba samemu niewiadomo gdzie i niewiadomo jak reklamować.
__________________
Wśród tandety lśnić jak diament, być zagadką której nikt nie zdąży zgadnąć nim minie czas.
M4DzI4L3Na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 13:16   #5416
M4DzI4L3Na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: gdzie nie sięga wzrok
Wiadomości: 69
GG do M4DzI4L3Na
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
ja poprosilam o zdjecie opakowania, na ktorym widnieje naklejka swiadczaca o oryginalnosci. NIE ODPISALA!!!!!!!! poprzednio odpisala nastepnego dnia rano, tym razem cisza juz od kilku dni wiec to juz chyba mowi samo za siebie. a szkoda, bo wydac 130 zl a 500zl to jest roznica.heh
ale jesteś zaradna ! gratulacje za rozwikłanie zagadki szczerze mówiąc w życiu by mi nie przyszło do głowy że tu może być coś nie halo, no oprócz ceny - no ale wiadomo różni są ludzie. tym bardziej, że widziałam taką samą za granicą...

w każdym bądź razie przepraszam za wprowadzenie w błąd wszystkie zainteresowane tym towarem
__________________
Wśród tandety lśnić jak diament, być zagadką której nikt nie zdąży zgadnąć nim minie czas.
M4DzI4L3Na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 21:29   #5417
doosiaa
Raczkowanie
 
Avatar doosiaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Megan , kupiłam na allegro

http://www.allegro.pl/item447537567_...rion_gama.html

tez nie podoba mi sie wykonanie ale działanie jest ok, chyba że nie mam porównaania do tych lepszych i wtedy rzeczywiście moge miec mylne wrażenie

prostowałam nia dopiero 3 razy
__________________
Pozdrawiam Dośka
doosiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 16:08   #5418
furrlady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 29
prostownica efalock advanced

Witam,
mam dość dziwne pytanie kupiłam prostownicę efalock flat master advanced ale po otworzeniu pudełka okazało się, że jest jakby"zakleszczona' podejrzewam ze w ten sposob zostala zabezpieczona, ale nie wiem ja ja otworzyć bardzo proszę o rade i pomoc.dziękuje
furrlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 16:48   #5419
pacina9
Raczkowanie
 
Avatar pacina9
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 76
GG do pacina9
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny ratujcie! Chcę kupic nową prostownice tzn do mokrych włosow remington S8102 co o niej sądzicie? ja mam strasznie łamliwe włosy no i kręcone.Ponoć prostowanie na mokro nie niszczy tak włosów.
pacina9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 17:01   #5420
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

NIE RÓB GŁUPOTY ni ekupuj prostownicy do wilgotnych włosów!!!!!
Tak sobie je zniszczysz ze omg.. ja miałam coś o tym wiem. NIE KUPUJ
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 20:17   #5421
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez doosiaa Pokaż wiadomość
Megan , kupiłam na allegro

http://www.allegro.pl/item447537567_...rion_gama.html

tez nie podoba mi sie wykonanie ale działanie jest ok, chyba że nie mam porównaania do tych lepszych i wtedy rzeczywiście moge miec mylne wrażenie

prostowałam nia dopiero 3 razy
taki sam dziad jak moj, nigdy nie bylam tak niezadowolona z prostownicy
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 07:08   #5422
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dziewczyny mam nadzieje ze i mi doradzicie, pobieżnie przeczytalam wątek
Chciałabym kupic sobie dobrą prostownice, moja ma juz 6 lat i jest bezfirmowa, prostowac prostuje, ale cudów nie ma

dodam ze nie chcialabym prostowac włosów codziennie, raczej 2-3 razy w tygodniu. WIem ze od tego sie niszczą, wiec dlatego ograniczam to


Włosy mam za ramiona, grube, pocieniowane.
prostownice nad jakimi sie waham

http://www.allegro.pl/item451293805_...rabcia_78.html

http://www.allegro.pl/item451295091_...line_24mm.html

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=451293753

osoboscie skłaniam sie na nr 2 ale licze na waszą fachową opinie
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 03:53   #5423
mm0nisiaa
Przyczajenie
 
Avatar mm0nisiaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Mam zamiar kupic profesjonalna prostownice...
moja ostatnia- Chi nano byla dobra, ale teraz zastanawiam sie nad GHD
Czy ktos moglby sie wypowiedziec o tej prostownicy?
Moze ktos mial doczynienia z Chi i Ghd i moglby je porownac?
mm0nisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 12:11   #5424
tangozmotylem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 151
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny mam prostownice remington pro slim ceramic 230 mam ją jakieś 2 miesiące i wygląda tragicznie. Schodzi z niej powłoka ale nie ta z płytek bo płytki są ok... trudno to wytłumaczyć. jest jakby porysowana po prostu schodzi z niej ta
'farba'. Czy ona nadaje się do reklamacji ? bo nie chce jej wozić żeby czekać 2tygodnie i zostane bez prostownicy...
Miał ktos taki problem?
tangozmotylem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 12:54   #5425
aga026
Raczkowanie
 
Avatar aga026
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny, ja też się napaliłam na tę prostownicę GHD PINK za 130zł, a że mieszkam niedaleko Szczecina to umówiłam się na spotkanie z babką żeby sprawdzić tę prostownicę. No i niestety tak jak myślałam. Okropna podróbka!!! Naczytałam się przed wyjazdem do niej czym się różnią podróbki od oryginałów i już na pierwszy rzut oka widać było, że nie jest oryginalna. Używałam też kilka razy oryginalnej GHD (u mojej siostry). Plastik inny (bardziej chropowaty na podróbce), na guziczkach metalowych w torbie termicznej nie było gwiazdek tylko nazwa jakiejś chińskiej firmy (Guang coś tam...), hologramy nie miały głębi jak na oryginalnej. Jest kilka tych różnic.
Poczytałam trochę i wiem, że na Allegro i ebayu 99% GHD to są podróbki. Dlatego gdybym miała ją kupić to tylko na ich stronie lub w ich autoryzowanych sklepach. Na przykład:
http://www.thefunkygroup.co.uk
http://www.lookfantastic.com
Nie polecam wam kupować na Allegro i ebayu. Bo wydać 350zł na coś co jest podróbką, to lepiej dołożyć 100zł i kupić oryginalną.

Edytowane przez aga026
Czas edycji: 2008-10-17 o 16:53
aga026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:00   #5426
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

chyba ze ma sie polecanego sprzedawce na allegro
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:28   #5427
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny nie chce smiecic i zakladac nowego wątku, moze wy mi pomozecie : mam prostownice Babyliss Pro New Tech 35mm juz jakies 2 lata i przestala mi grzac, jest szansa gdzies ja naprawic?
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 15:26   #5428
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
chyba ze ma sie polecanego sprzedawce na allegro
moglabys podeslac nazwe sprzedawcy na PW ?

i mam jeszcze pytanie do dziewczyn bedacych w posiadaniu tej KWC wsrod prosto- Prostownica ceramiczna z generatorem jonów Cerion Active, Tondeo
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17160

jest na prawde dobra? bo sie nie umiem ostatecznie zdecydowac. kazda jest niby super, a potem sie okazuje, ze jednak nie
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 15:40   #5429
wanilioweniebo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dziewczyny pomóżcie wybrać jakąś prostwonicę GA.MA do cienkich i średniej długości włosów. Jest tak ogromny wybór, że nie mogę się zdecydować. Pozdrawiam
wanilioweniebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 20:10   #5430
Truskavvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 70
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

witajcie
niech ktos napisze jaka jest ta gama digital z joniz, reg temp i turmalinami.. bo coraz wiecej negatyw opinii o niej czytalam, a to ze obudowa tandetna.. a to ze widac wyswietlacz od srodka.., a to ze dioda czerwona niby laser, a jednak jakies badzieiwie... jaka prostownice wybrac?? poleccie cos godnego uwagi, cos z funkcjami tej gamy..
pozdrawiam
Truskavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.