seks bez zabezpieczeń - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-28, 10:11   #31
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: seks bez zabezpieczeń

Cytat:
Napisane przez linka656 Pokaż wiadomość
To nie wchodź na takie fora albo sobie rzygnij ...twoja sprawa. Jak już dorośniesz to zrozumiesz, że pisząc coś na otwartym forum musisz być przygotowana na krytykę i ocenianie. Było iść z tym pytaniem do księdza gdzieś..opn by zrozumiał i poparł
Normalny ksiądz to by ją pogonił i wysłał na kurs NPR.
Ja nie stosuję zabezpieczenia, stosuję NPR. Sprawdzałam kiedyś swoje cykle właśnie kalendarzykiem i najczęściej dni płodne się nie pokrywały.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 10:41   #32
linka656
Raczkowanie
 
Avatar linka656
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 181
Dot.: seks bez zabezpieczeń

Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
Normalny ksiądz to by ją pogonił i wysłał na kurs NPR.
Ja nie stosuję zabezpieczenia, stosuję NPR. Sprawdzałam kiedyś swoje cykle właśnie kalendarzykiem i najczęściej dni płodne się nie pokrywały.
W takim razie chwalić księdza by należało
No ale sama wiesz że porównywanie NPR ( gdzie przy prawidłowym i sumiennym stosowaniu skuteczność jest bardzo, bardzo wysoka) do kalendarzyka - który jest zwykłą kpiną...to wiesz jak porównywanie kupy do twarożku
linka656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 13:55   #33
Talija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 50
Dot.: seks bez zabezpieczeń

No ale sama wiesz że porównywanie NPR ( gdzie przy prawidłowym i sumiennym stosowaniu skuteczność jest bardzo, bardzo wysoka) do kalendarzyka - który jest zwykłą kpiną...to wiesz jak porównywanie kupy do twarożku
Tu zgadzam sie w 100%. kalendarzyk i NPR nie maja ze soba zbyt wiele wspólnego zaczynając od skuteczności a kończac na wysiłku jaki trzeba włożyć przy stosowaniu NPR i kalendarza.

Edytowane przez Talija
Czas edycji: 2011-01-28 o 14:00
Talija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 20:12   #34
201607260936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 383
Dot.: seks bez zabezpieczeń

Cytat:
Napisane przez beornottobe Pokaż wiadomość
Po takich odpowiedziach rzygać mi się chce na takie fora. Po pierwsze co ty możesz o mnie wiedzieć? O moim partnerze i o tym jak się utrzymuję, jeśli myślisz, że jestem jakąś nieodpowiedzialną lalunią rozpuszczoną przez rodziców to powiem Ci, ze się mylisz. Gdybym miała niedopowiedzialnego faceta to w ogole nie poszłabym nigdy z nim do łóżka, a utrzymuję się sama od roku i jakoś doskonale daje sobie radę, nie musisz się o to martwić i lepiej zachowaj te swoje uwagi dla siebie lub przyszłych pokoleń.
Naprawdę część z was to jakieś potwory z pms. Kazda z was jest dziewica orleanska i kazda uzywa gumy, tabletki i jest mega odpowiedzialna, propsy dla was !
Niestety pisząc na forum licz się z tym, że ktoś , kto chce odpowiedzieć, nie zachowa tego dla siebie. To po pierwsze. Po drugie- odpowiedzi Ci nie pasują i obrażasz te, które wypowiedziały się nie tak, jak oczekiwałaś? Oto kwintesencja dojrzałości i odpowiedzialności. Po trzecie - to raczej z Twojego postu wynika, że masz PMS Po czwarte - co Ty możesz wiedzieć na temat metody antykonepcyjnej dziewczyn/kobiet, które tu piszą?
201607260936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 21:36   #35
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: seks bez zabezpieczeń

Cytat:
Napisane przez beornottobe Pokaż wiadomość
Po takich odpowiedziach rzygać mi się chce na takie fora. Po pierwsze co ty możesz o mnie wiedzieć? O moim partnerze i o tym jak się utrzymuję, jeśli myślisz, że jestem jakąś nieodpowiedzialną lalunią rozpuszczoną przez rodziców to powiem Ci, ze się mylisz. Gdybym miała niedopowiedzialnego faceta to w ogole nie poszłabym nigdy z nim do łóżka, a utrzymuję się sama od roku i jakoś doskonale daje sobie radę, nie musisz się o to martwić i lepiej zachowaj te swoje uwagi dla siebie lub przyszłych pokoleń.
Naprawdę część z was to jakieś potwory z pms. Kazda z was jest dziewica orleanska i kazda uzywa gumy, tabletki i jest mega odpowiedzialna, propsy dla was !
Żadne z nas orleańskie dziewice A to, że używamy antykoncepcji to tylko świadczy o naszej odpowiedzialności i dojrzałości Co wiemy o Twoim parnerze? No cóż- że podobnie jak Ty ma małą wiedze nt planowania rodziny

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2011-01-28 o 21:42
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 21:50   #36
beornottobe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 29
Dot.: seks bez zabezpieczeń

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Ale jakich odpowiedziach? Przeczytałam wątek, odpowiedzi dostałaś, w dodatku od osób, które mają wiedzę na ten temat.

Wizażanki, lepiej, żeby nie zwracała, zaraz założy nowy wątek, czy to objawy ciąży
Autorko, czas pomyśleć o zabezpieczeniu, zegar biologiczny bywa zawodny.
ten watek to podpucha, mam 3 zdrowych i pieknych dzieci... ty lepiej wez kolo się ... w czoło
beornottobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 21:53   #37
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: seks bez zabezpieczeń

Seks bez zabezpieczenia w klasie maturalnej... Pogratulować tej Twojej dojrzałości no i niewątpliwej dojrzałości Twojego partnera. Aż kipi odpowiedzialnością i życiową mądrością.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 22:03   #38
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: seks bez zabezpieczeń

Cytat:
Napisane przez beornottobe Pokaż wiadomość
ten watek to podpucha, mam 3 zdrowych i pieknych dzieci... ty lepiej wez kolo się ... w czoło
WTF?



Dlaczego każdą krytyke przyjmujesz z taką agresją...?! Spodziewałaś się pochwały?! A może pogłaskania po główce za te mądrości i odpowiedzialne zachowanie?!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 22:21   #39
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: seks bez zabezpieczeń

Cytat:
Napisane przez beornottobe Pokaż wiadomość
ten watek to podpucha, mam 3 zdrowych i pieknych dzieci... ty lepiej wez kolo się ... w czoło
Taa, ehe
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 07:00   #40
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: seks bez zabezpieczeń

Cytat:
Napisane przez beornottobe Pokaż wiadomość
ten watek to podpucha, mam 3 zdrowych i pieknych dzieci... ty lepiej wez kolo się ... w czoło
ja to już nic nie rozumiem.
Na pierwszej stronie jesteś samodzielnie utrzymującą się 19 latką uczącą sie do matury.
Na drugiej panią z trójką dzieciaczków.

Rozdwojenie jaźni?


Aaaaaa przecież ferie są. Idź dziecko na saneczki.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 10:52   #41
beornottobe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 29
Dot.: seks bez zabezpieczeń

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
ja to już nic nie rozumiem.
Na pierwszej stronie jesteś samodzielnie utrzymującą się 19 latką uczącą sie do matury.
Na drugiej panią z trójką dzieciaczków.

Rozdwojenie jaźni?


Aaaaaa przecież ferie są. Idź dziecko na saneczki.

Omg wiesz co to jest ironia? lol2
beornottobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 12:07   #42
linka656
Raczkowanie
 
Avatar linka656
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 181
Dot.: seks bez zabezpieczeń

To chyba jednak Ty nie wiesz.... lol3 ?
linka656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 21:31   #43
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: seks bez zabezpieczeń

Cytat:
Napisane przez beornottobe Pokaż wiadomość
ten watek to podpucha, mam 3 zdrowych i pieknych dzieci... ty lepiej wez kolo się ... w czoło
Heh 3 dzieci ?
A w tym watku tez naklamalas piszac ze masz tylko 18 lat ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post19000081
Masz 18 lat i troje dzieci ?Wow, ześ sie pospieszyla
A tu 2010-05-03
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post18999758

piszesz że przeraża Cię perspektywa macierzyństwa, a teraz wyskakujesz z tekstem ze z styczniu 2011 masz już troje dzieci- jak Ty to zrobilas? Napisalas ze to niby podpucha, bo nie podchodzily Ci komentarze wizażanek o Twoim nieodpowiedzialnym zachowaniu .
To w ktyrch postach w koncu nakłamalas?W tym watku czy w tamtych gdzie pisesz ze masz 18 lat a perspektywa macierzynstwa cie przeraza?
metoda kalendarzyka bywa naprawde czesto zawodna, o ile nie bardzo czesto. Moja mama tez ją stosowala i ma 4 dzieci Z czego planowane jedno .. potem jak zmądrzala i zalozyla spirale jakos nie zaszla. Widac kalendarzyk sie nie sprawdza, a raczej sprawdza sporadycznie w wyjatkowych przypadkach . Mysle ze jesli jest jak pisalas w pierwszym poscie powinnas inaczej sie zabezpieczac.
__________________

Edytowane przez mandarynkka86
Czas edycji: 2011-01-29 o 21:39
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 10:46   #44
beornottobe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 29
Dot.: seks bez zabezpieczeń

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Heh 3 dzieci ?
A w tym watku tez naklamalas piszac ze masz tylko 18 lat ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post19000081
Masz 18 lat i troje dzieci ?Wow, ześ sie pospieszyla
A tu 2010-05-03
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post18999758

piszesz że przeraża Cię perspektywa macierzyństwa, a teraz wyskakujesz z tekstem ze z styczniu 2011 masz już troje dzieci- jak Ty to zrobilas? Napisalas ze to niby podpucha, bo nie podchodzily Ci komentarze wizażanek o Twoim nieodpowiedzialnym zachowaniu .
To w ktyrch postach w koncu nakłamalas?W tym watku czy w tamtych gdzie pisesz ze masz 18 lat a perspektywa macierzynstwa cie przeraza?
metoda kalendarzyka bywa naprawde czesto zawodna, o ile nie bardzo czesto. Moja mama tez ją stosowala i ma 4 dzieci Z czego planowane jedno .. potem jak zmądrzala i zalozyla spirale jakos nie zaszla. Widac kalendarzyk sie nie sprawdza, a raczej sprawdza sporadycznie w wyjatkowych przypadkach . Mysle ze jesli jest jak pisalas w pierwszym poscie powinnas inaczej sie zabezpieczac.

To ja się pytam ile wy macie lat ? Macie język polski w szkole ? Więc tłumacząc na chłopski rozum, zadałam pytanie, rzuciło się na mnie stado odpowiedzialnych dziewcząt z wyrzutami, więc napisałam, że jasne mam już 3 dzieci, mogłam dopisać że mąż zwiał w dniu ślubu, zostawił tylko dom na przedmieściach, psa i starego poloneza, może wtedy ktoś wyczułby ironię w tym co mówię. Ja naprawdę nie wiem czemu ktoś mi wyjeżdża z kłamstwem, jak to są czyste jaja. Na przyszłość bede wiedziała, że jak powiesz cos sprzecznego, to nie bedzie uznane to za zart, a za powaznie przewinienie.

Następna sprawa, ja tylko zadaje wam pytanie, a wy wyskakujecie mi ze zaraz pewnie zajde w ciaze, bo mam 'szczescie'. A jesli nawet hipotetycznie zajde w ciaze, to co ja mam się zabić? Dla was dziecko to już chyba koniec swiata, stanie przy garach, albo samotna matka wychowywujaca dzieci. Uwierzcie mi, że znam wielu za***istych ludzi - par, którzy radzą sobie jako młodzi rodzice i nie muszą rezygnowac z wczesniejszego zycia, wystarczy to wszystko tylko dobrze zorganizować. I trochę luzu w porteczkach, bo w tym waszym zatęcłym światku przydałoby się trochę świeżego powietrza, uf. No już mozecie rzucac sie na mnie ze swoimi tekstami, czekam i pozdrawiam
beornottobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 11:26   #45
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: seks bez zabezpieczeń

Ale ja się nie rzucam, wrecz przeciwnie
Napisalas w wczesniejszych postach swoich, w tym własnie wątku, ze nie chcialabyś mieć dziecka, bo nie masz jeszcze matury i wiek itd.... Więc po prostu , zeby go nie mieć powinnaś zrobić coś więcej, a niżeli zabezpieczać sie metodą kalendarzyka. Jeśli chodzi o Twoje pytanie dotyczące bezpłodnosci, to mimo wszystko ja bym się zastanowila, ale nie sugeruję Ci ze na pewno masz jakiś problem. Ja np jak mialam 17 lat-to wlasnie od tego czasu zaczynając wspolzyc, przez jakies 2-3 lata moim jedynym "zabezpieczeniem" była metoda stosunku przerywanego. Myslalam, że jest na tyle skuteczna, ze po prostu dlatego nie zacodzę w ciążę. I tak naprawde myslalam bardzo dlugo. Mimo ze majac 20 lat rozpoczęlam stosowanie antykoncecji hormonalnej, bylam święcie przekonana, ze wszystko gra. AZ TU NAGLE wizyta u ginekologa z powodu spozniajacego sie krwawienia, z powodu odstawienia plastrow EVRA-otworzyla mi oczy. Ginekolog stwierdzil przez to USG (dopochwowe, nie zam fachowej nazwy), że mam zespól policystycznych jajników. Wtedy dopiero uświadomiłam sobie, że to wlasie dlatego nie zachodzilam w ciaze, stosujac metodę stosunku przerywanego.
Mnie to osobiście nie przeraża, wręcz przeciwnie, mam w życiu calkiem inne plany i priorytety , a niżeli macierzyństwo, więc ja się w ogole nie przejęłam tym, wręcz odwrotnie.
Więc uwazam, ze może u Ciebie jest to kwestia-albi idealnego cyklu, i idealnych wyliczen, albo kwestia szczęścia, albo kwestia problemów , np takich jak u mnue,
Nie wiem- jeśli Ci to spokoju nie daje, to idź i zbadaj się.
I ja też nie Twierdzę, że macierzynstwo= gary, pieluchy, kura domowa, ALE uważam ze znacznie lepsza jest ciąża chciana i planowana, a niżeli ciąża z zaskoczenia, kiedy rujnuje wszystkie Twoje wstępne zyciowe plany .
Uważam też, ze by być mamą trzeba być odpowiedzialną oobą i nie mam tu na myśli wyłącznie samodzielnego mieszkania i utrzymywania się. Sa tez inne aspekty takie jak chociazby wiek. Ponadto zdobywanie wykształcenia majac dzidzię nie jest już takie proste, kiedy jej sie nie ma.
Moja matka jak urodzila najstarsza siostre, miala 21 lat i była zalamana. Byla na trzecim roku studiow i zdana sama na siebie i ojca. I wierz, ze nie bylo latwo . Potrzebne bylo wiecej kasy, wiec i wiecej pracy, wiecej pracy to mniej nauki . Na studia wrocila dopiero jak moja siostra miala 3 lata i wziela sobie do niej niankę. Chyba, że dla Ciebie to neutralny temat- będziesz to bedziesz, a nie to nie. Ja jednak uwazam, że jesli naprawde jeszcze nie chcesz, to pomyśl o innym zabezpieczeniu -bardziej pewnym, bo to (jesli jestes zdrowa) jest naprawdę bardzo ryzykowne.
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 12:04   #46
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: seks bez zabezpieczeń

Cytat:
Napisane przez beornottobe Pokaż wiadomość
To ja się pytam ile wy macie lat ? Macie język polski w szkole ? Więc tłumacząc na chłopski rozum, zadałam pytanie, rzuciło się na mnie stado odpowiedzialnych dziewcząt z wyrzutami, więc napisałam, że jasne mam już 3 dzieci, mogłam dopisać że mąż zwiał w dniu ślubu, zostawił tylko dom na przedmieściach, psa i starego poloneza, może wtedy ktoś wyczułby ironię w tym co mówię. Ja naprawdę nie wiem czemu ktoś mi wyjeżdża z kłamstwem, jak to są czyste jaja. Na przyszłość bede wiedziała, że jak powiesz cos sprzecznego, to nie bedzie uznane to za zart, a za powaznie przewinienie.

Następna sprawa, ja tylko zadaje wam pytanie, a wy wyskakujecie mi ze zaraz pewnie zajde w ciaze, bo mam 'szczescie'. A jesli nawet hipotetycznie zajde w ciaze, to co ja mam się zabić? Dla was dziecko to już chyba koniec swiata, stanie przy garach, albo samotna matka wychowywujaca dzieci. Uwierzcie mi, że znam wielu za***istych ludzi - par, którzy radzą sobie jako młodzi rodzice i nie muszą rezygnowac z wczesniejszego zycia, wystarczy to wszystko tylko dobrze zorganizować. I trochę luzu w porteczkach, bo w tym waszym zatęcłym światku przydałoby się trochę świeżego powietrza, uf. No już mozecie rzucac sie na mnie ze swoimi tekstami, czekam i pozdrawiam
Ile ja mam lat? No cóż, pewnie tyle samo co Ty, czyli 18. I owszem marze o dziecku ale nie teraz, z reszta niewiadomo, czy bede mogła je kiedyś mieć.

I schowaj sobie tą ironie do kieszeni, bo jestesmy powazne i powaznie Ciebie traktujemy.

I ponawiam pytanie- Skoro w naszych oczach robisz źle to czego oczekiwałaś od tego wątku? Pochwały? Pogłaskania po główce? :/
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 12:25   #47
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: seks bez zabezpieczeń

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
I ponawiam pytanie- Skoro w naszych oczach robisz źle to czego oczekiwałaś od tego wątku? Pochwały? Pogłaskania po główce? :/
no właśnie?
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 12:55   #48
beornottobe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 29
Dot.: seks bez zabezpieczeń

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Ile ja mam lat? No cóż, pewnie tyle samo co Ty, czyli 18. I owszem marze o dziecku ale nie teraz, z reszta niewiadomo, czy bede mogła je kiedyś mieć.

I schowaj sobie tą ironie do kieszeni, bo jestesmy powazne i powaznie Ciebie traktujemy.

I ponawiam pytanie- Skoro w naszych oczach robisz źle to czego oczekiwałaś od tego wątku? Pochwały? Pogłaskania po główce? :/

co ty z tym głaskaniem po główce lol2 , jakies problemy w dziecinstwie?
beornottobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 13:36   #49
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: seks bez zabezpieczeń

Data urodzenia1992-08-10 (18)- z profilu beornottobeJa nie rozumiem, autorka wątku mając 18 lat ma 3 dzieci- tak jak sama napisała.... Widać komuś się tu nudzi i wymyśla może ferie się niedługo skończą i tu nie ma tłumaczenia, ze może ktoś by wyczuł ironie czy też nie
Jeżeli w naszych oczach to czy tamto wygląda źle to nie oczekuj od Nas aprobaty i może (?) pochwał...

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

jeżeli nie otrzymałaś od Nas odpowiedzi jakich byś się spodziewała to nie musisz od razu na Nas naskakiwać i sugerować, że mamy jakieś problemy z dzieciństwa...j/w.
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 19:18   #50
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: seks bez zabezpieczeń

Cytat:
Napisane przez beornottobe Pokaż wiadomość
co ty z tym głaskaniem po główce lol2 , jakies problemy w dziecinstwie?
U mnie żadnych, u Ciebie chyba wielkie... lol6
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.