Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-06, 19:41   #2371
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez martusia1291 Poka¿ wiadomo¶æ
Napisalam do leoberta... odpisal, ze 3 miesiace sa wazne. Specjalnie napisalam drugiego maila, podkrelajac ze to pelny zestaw w oryginalnych butekach a on ponownie odpisal "Jesli otworzy Pani butelki to 3 misiesiace". To co to za interes jesli rzeczywiscie tak jest xd Ktoras uzywala pelnego zestawu po tym czasie?:|
Nie no, powa¿nie ? W takim razie dla osoby niezajmuj±cej siê regularnym robieniem zabiegów innym ludziom zakup pe³nych butli by³by nieop³acalny. W±tpiê ¿eby kto¶ zu¿y³ ca³e butle na raz, a przecie¿ zabiegu nie robi siê co miesi±c

Cytat:
Napisane przez anioleczek22 Poka¿ wiadomo¶æ
Zabieg robi³am w bardzo dobrze wentylowanej ubikacji - z otwartym na o¶cie¿ oknem. Nie wytrzyma³am i nawet przenios³am siê na dwór i chcia³am dokoñczyæ zabieg na dworze, jednak zupe³nie nic to nie pomog³o. Pierwszy zabieg znios³am w miarê, choæ te¿ by³o ciê¿ko. Niestety drugi za to fatalnie. Chcia³am nawet przerwaæ to wszystko, ale ba³am siê, ¿e w³osy po na³o¿eniu keratyny i nie prostowaniu po prostu bêd± w op³akanym stanie. Chyba wyrzucê te pozosta³o¶ci co mam.
A jak wspominacie dziewczyny Choco?? Czyta³am na forum, ¿e zabieg niby ³agodniejszy i nie ma efektu "tafli". Mnie chodzi przede wszystkim o odbudowanie rozja¶nionych w³osów i w miarê godne warunki w trakcie zabiegu .
To musisz byæ bardzo wra¿liwa na formaldehyd... Mo¿e powinna¶ spróbowaæ w³a¶nie Choco. Mnie on wcale nie podra¿ni³, tylko w moim przypadku nie by³o przy nim efektu prostych w³osów Ale sam zabieg siê uda³, bo by³y g³adsze i nie puszy³y siê. Encanto mnie trochê podra¿nia, szczególnie mocno przy suszeniu, ale w³osy mam ³adne i proste.
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 20:21   #2372
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja mia³am napisane, zê pe³ne butle 12 miesiecy...i raczej nie s±dze zeby by³o inaczej...bo zanim ludzie kupia te zlewki ma³e co te¿ s± wazne trzy miesiace to juz na pewno jeden albo dwa mina :P i jak to wtedy policz± :P
__________________
Nawet najd³u¿sza noc nie trwa wiecznie...
Przysz³o¶æ ja¶nieje blaskiem ¶witu...
Kateczka_05 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 21:03   #2373
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomo¶ci: 3 305
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Kateczka_05 Poka¿ wiadomo¶æ
ja mia³am napisane, zê pe³ne butle 12 miesiecy...i raczej nie s±dze zeby by³o inaczej...bo zanim ludzie kupia te zlewki ma³e co te¿ s± wazne trzy miesiace to juz na pewno jeden albo dwa mina :P i jak to wtedy policz± :P
No w³a¶nie trochê to nielogiczne. Skoro produkt jest wa¿ny 3 miesi±ce od otwarcia to z jakiej racji przelany produkt te¿ jest wa¿ny 3 miesi±ce od otwarcia ( mo¿emy otworzyæ 2 miesi±ce po zakupie, czyli od pierwszego otwarcia minê³y ju¿ dwa miesi±ce + kolejne 3 to daje nam 5 miesiêcy)
__________________
"...z³o nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajn± ekspresj± ludzkiej wolno¶ci."

Edytowane przez Skarfejs
Czas edycji: 2013-11-06 o 21:04
Skarfejs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 21:26   #2374
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie trochê to nielogiczne. Skoro produkt jest wa¿ny 3 miesi±ce od otwarcia to z jakiej racji przelany produkt te¿ jest wa¿ny 3 miesi±ce od otwarcia ( mo¿emy otworzyæ 2 miesi±ce po zakupie, czyli od pierwszego otwarcia minê³y ju¿ dwa miesi±ce + kolejne 3 to daje nam 5 miesiêcy)
dziwne to faktycznie i nie logiczne
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 22:07   #2375
martusia1291
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

No wlasnie poprzednio bralam odlewki, tym razem skusilam sie na pelny zestaw bo stwierdzilam, ze bedzie na rok... Ale na butekach nic kompletnie nie bylo napisane. No po drugim mailu juz na 100% zrozumial co do niego pisze ( pewnie i po pierwszym zrozumial ale bylam w szoku troche i liczylam, ze sie pomylil ) Sama nie wiem, najwyzej bede obserwowac przed nastepnym zabiegiem czy konsystencja czy cos sie nie zmienilo... A jak tak to tez sobie 'dogodzilam'.

ps. Chwa³a temu kto wymysli³ encanto!

1. naturalne - ugniecione
2. wygladaja jakby po 50 rozjasnieniach -.- a wlosy mam zdrowe! Wysuszone jedynie suszarka...
3. <3
4. z lampa - kiepsko ale widac, ze sa gladkie

wybaczcie jakosc, kalkulatorem robione.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P140513_16.19_[02].jpg (20,6 KB, 52 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P160513_15.11.jpg (14,8 KB, 52 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P010713_19.33.jpg (12,2 KB, 64 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg erwd.jpg (69,5 KB, 55 za³adowañ)
martusia1291 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 22:19   #2376
miss beauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cze¶æ, dzisiaj robi³am encanto metod± mieszana, mogê umyæ w³osy dopiero rano? Po wyprostowaniu w³osów ju¿ ich nie my³am
miss beauty jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 22:21   #2377
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez martusia1291 Poka¿ wiadomo¶æ
No wlasnie poprzednio bralam odlewki, tym razem skusilam sie na pelny zestaw bo stwierdzilam, ze bedzie na rok... Ale na butekach nic kompletnie nie bylo napisane. No po drugim mailu juz na 100% zrozumial co do niego pisze ( pewnie i po pierwszym zrozumial ale bylam w szoku troche i liczylam, ze sie pomylil ) Sama nie wiem, najwyzej bede obserwowac przed nastepnym zabiegiem czy konsystencja czy cos sie nie zmienilo... A jak tak to tez sobie 'dogodzilam'.

ps. Chwa³a temu kto wymysli³ encanto!

1. naturalne - ugniecione
2. wygladaja jakby po 50 rozjasnieniach -.- a wlosy mam zdrowe! Wysuszone jedynie suszarka...
3. <3
4. z lampa - kiepsko ale widac, ze sa gladkie

wybaczcie jakosc, kalkulatorem robione.

oj tak chwa³a tej osobie

Cytat:
Napisane przez miss beauty Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ, dzisiaj robi³am encanto metod± mieszana, mogê umyæ w³osy dopiero rano? Po wyprostowaniu w³osów ju¿ ich nie my³am
mo¿esz
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-06, 22:25   #2378
miss beauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
oj tak chwa³a tej osobie



mo¿esz
WOW dziêki za tak szybk± odpowied¼
miss beauty jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 22:27   #2379
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez miss beauty Poka¿ wiadomo¶æ
WOW dziêki za tak szybk± odpowied¼
hehe !!! do us³ug
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 22:46   #2380
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

powiem inaczej
mia³am jeden pe³en zestaw, który zuzywa³am rok...i ka¿dy zabieg wychdozi³ tak samo...teraz mam kolejny zestaw i tez mam zamiar go uzywac rok :P
nie wydaje mi sie, zeby tego typu produkt mia³ tak krótk± datê wazno¶æi...tym bardziej, ze to produkt profesjonalny...to chyba by fryzjerzy zbañczyli jakby co 3 miesiace musieli nowe produkty kupowac...
__________________
Nawet najd³u¿sza noc nie trwa wiecznie...
Przysz³o¶æ ja¶nieje blaskiem ¶witu...
Kateczka_05 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-06, 23:34   #2381
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez martusia1291 Poka¿ wiadomo¶æ
Napisalam do leoberta... odpisal, ze 3 miesiace sa wazne. Specjalnie napisalam drugiego maila, podkrelajac ze to pelny zestaw w oryginalnych butekach a on ponownie odpisal "Jesli otworzy Pani butelki to 3 misiesiace". To co to za interes jesli rzeczywiscie tak jest xd Ktoras uzywala pelnego zestawu po tym czasie?:|
ja i jest ok. Na moim jest data, do ktorej trzeba zuzyc produkt (u mnie jest 2014, chyba kwiecien albo lipiec )
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 00:07   #2382
martusia1291
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

O to cale szczescie... Juz myslalam, ze zrobilam 'interes zycia'
Leobert chyba oszalal w takim razie ;<
martusia1291 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:06   #2383
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 1 166
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez anioleczek22 Poka¿ wiadomo¶æ
Zabieg robi³am w bardzo dobrze wentylowanej ubikacji - z otwartym na o¶cie¿ oknem. Nie wytrzyma³am i nawet przenios³am siê na dwór i chcia³am dokoñczyæ zabieg na dworze, jednak zupe³nie nic to nie pomog³o. Pierwszy zabieg znios³am w miarê, choæ te¿ by³o ciê¿ko. Niestety drugi za to fatalnie. Chcia³am nawet przerwaæ to wszystko, ale ba³am siê, ¿e w³osy po na³o¿eniu keratyny i nie prostowaniu po prostu bêd± w op³akanym stanie. Chyba wyrzucê te pozosta³o¶ci co mam.
Za pierwszym razem robi³am w ³azience, ale tylko otwarte by³y drzwi i siê strasznie zatru³am. Teraz jak robi³am zamknê³am drzwi, ¿eby nie ¶mierdzia³o domownikom i ¿eby nie by³o im zimno, bo okno mia³am otwarte na o¶cie¿ i by³o ok zno¶nie, do prze¿ycia.
U Ciebie pozostaje pomoc drugiej osoby, a Ty z mokrym rêcznikiem na twarzy.

Cytat:
Napisane przez martusia1291 Poka¿ wiadomo¶æ
ps. Chwa³a temu kto wymysli³ encanto!
Racja, chwa³a .

Teraz muszê poczekaæ 2 tygodnie na farbowanie, bo ju¿ nie mogê na siebie patrzeæ. W³osy po encanto siê trochê rozja¶ni³y, zawsze k³ad³am ciemny br±z, a teraz sobie zrobiê ¶rednim br±zem, ¿eby kolor ³adnie wyrównaæ.
just75 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 10:33   #2384
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomo¶ci: 6 208
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej. Mogê do³±czyæ?
Mam dopiero zamiar zakupiæ encanto i wyprostowaæ sam± grzywkê. Na razie obawiam siê braku efektu i wysuszenia. A i czy taka wyprostowana grzywka szybciej siê przet³uszcza?
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 10:40   #2385
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej. Mogê do³±czyæ?
Mam dopiero zamiar zakupiæ encanto i wyprostowaæ sam± grzywkê. Na razie obawiam siê braku efektu i wysuszenia. A i czy taka wyprostowana grzywka szybciej siê przet³uszcza?
W wiêkszo¶ci przypadków tak.
Ja swoj± myjê codziennie
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 10:51   #2386
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomo¶ci: 6 208
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
W wiêkszo¶ci przypadków tak.
Ja swoj± myjê codziennie
Ja normalnie myjê codziennie bo grzywa rzadko na drugi dzieñ jest ¶wie¿a. Wiêc muszê to dobrze przemy¶leæ. Bo nie chcê efektu t³usto¶ci po kilku godzinach od mycia.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 18:49   #2387
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cze¶æ!

Jestem tu nowa, planujê domowe keratynowe prostowanie, jestem po kilkukrotnej lekturze pierwszego posta i mam pytanie

Mianowicie przegl±da³am dzi¶ Pudla i przeczyta³am o Jennifer Aniston, która ¶ciê³a w³osy, gdy¿ podobno nie wysz³a jej "brazylijska metoda prostowania w³osów". Pewnie chodzi o encanto. I tutaj moje pytanie- czy rzeczywi¶cie takie wpadki siê zdarzaj±? Keratyna, teoretycznie pielêgnuj±ca, mo¿e zaszkodziæ?
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 19:06   #2388
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez just75 Poka¿ wiadomo¶æ
Za pierwszym razem robi³am w ³azience, ale tylko otwarte by³y drzwi i siê strasznie zatru³am. Teraz jak robi³am zamknê³am drzwi, ¿eby nie ¶mierdzia³o domownikom i ¿eby nie by³o im zimno, bo okno mia³am otwarte na o¶cie¿ i by³o ok zno¶nie, do prze¿ycia.
U Ciebie pozostaje pomoc drugiej osoby, a Ty z mokrym rêcznikiem na twarzy.


Racja, chwa³a .

Teraz muszê poczekaæ 2 tygodnie na farbowanie, bo ju¿ nie mogê na siebie patrzeæ. W³osy po encanto siê trochê rozja¶ni³y, zawsze k³ad³am ciemny br±z, a teraz sobie zrobiê ¶rednim br±zem, ¿eby kolor ³adnie wyrównaæ.

Zdecydowanie nie podejmê siê ju¿ Encanto. Szkoda zdrowia, zreszt± naczyta³am siê baaardzo du¿o ostatnimi czasy na temat szkodliwo¶ci zabiegu ( zw³aszcza, ¿e na mnie tak agresywnie dzia³a). Wykorzystywanie tego typu produktów podobno jest w UE zabronione.
Je¿eli to Choco faktycznie jest ³agodniejsze to my¶lê, ¿e siê pewnie zdecydujê, ale muszê siê na to przygotowaæ- przede wszystkim psychicznie, bo mam straszne wspomnienia po Encanto...
anioleczek22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 19:10   #2389
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja normalnie myjê codziennie bo grzywa rzadko na drugi dzieñ jest ¶wie¿a. Wiêc muszê to dobrze przemy¶leæ. Bo nie chcê efektu t³usto¶ci po kilku godzinach od mycia.
po kilku myciach ten efekt mija

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ!

Jestem tu nowa, planujê domowe keratynowe prostowanie, jestem po kilkukrotnej lekturze pierwszego posta i mam pytanie

Mianowicie przegl±da³am dzi¶ Pudla i przeczyta³am o Jennifer Aniston, która ¶ciê³a w³osy, gdy¿ podobno nie wysz³a jej "brazylijska metoda prostowania w³osów". Pewnie chodzi o encanto. I tutaj moje pytanie- czy rzeczywi¶cie takie wpadki siê zdarzaj±? Keratyna, teoretycznie pielêgnuj±ca, mo¿e zaszkodziæ?
je¿eli zabieg zosta³ ¼le wykonany, np. zosta³o na³o¿one za ma³o preparatu na w³osy to mo¿e tak siê zdarzyæ, w³osy siê po prostu spal± ale wiele z nas ju¿ nie raz wykonywa³a prostowanie i wszystko by³o w porz±dku, po prostu nie nalezy ¿a³owaæ keratyny jak siê j± nak³ada i postêpowaæ wg instrukcji i wszystko powinno siê udaæ
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 19:18   #2390
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

przeciez to Pudel
tam juz nie taki historie wymyslali
__________________
Nawet najd³u¿sza noc nie trwa wiecznie...
Przysz³o¶æ ja¶nieje blaskiem ¶witu...
Kateczka_05 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 08:55   #2391
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez anioleczek22 Poka¿ wiadomo¶æ
Zdecydowanie nie podejmê siê ju¿ Encanto. Szkoda zdrowia, zreszt± naczyta³am siê baaardzo du¿o ostatnimi czasy na temat szkodliwo¶ci zabiegu ( zw³aszcza, ¿e na mnie tak agresywnie dzia³a). Wykorzystywanie tego typu produktów podobno jest w UE zabronione.
Je¿eli to Choco faktycznie jest ³agodniejsze to my¶lê, ¿e siê pewnie zdecydujê, ale muszê siê na to przygotowaæ- przede wszystkim psychicznie, bo mam straszne wspomnienia po Encanto...
Nie jest zabronione, zabronione s± pewne stê¿enia formaldehydu - encanto nie ma takiego stê¿enia, ¿eby by³o szkodliwe. Trzeba po prostu umiejêtnie siê z nim obchodziæ

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ!

Jestem tu nowa, planujê domowe keratynowe prostowanie, jestem po kilkukrotnej lekturze pierwszego posta i mam pytanie

Mianowicie przegl±da³am dzi¶ Pudla i przeczyta³am o Jennifer Aniston, która ¶ciê³a w³osy, gdy¿ podobno nie wysz³a jej "brazylijska metoda prostowania w³osów". Pewnie chodzi o encanto. I tutaj moje pytanie- czy rzeczywi¶cie takie wpadki siê zdarzaj±? Keratyna, teoretycznie pielêgnuj±ca, mo¿e zaszkodziæ?
Keratyna mo¿e te¿ przeci±¿yæ w³osy, je¶li na codzieñ kosmetyki z proteinami (np. silikony, jedwab, pszenica, mleko, keratyna) daj± u Ciebie fajny efekt, to encanto te¿ da.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 10:37   #2392
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 5 576
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ponad 3 miesi±ce temu zrobi³am Encanto, efekt super Teraz w³osy s± ju¿ trochê mniej g³adkie i mam zamiar powtórzyæ zabieg, ale metod± mieszan±- z tego co czytam, czê¶æ z Was tak robi, najpierw "normalnie", potem mieszana? Je¶li efekt utrzyma siê krótko, to wrócê do tradycyjnego sposobu, choæ to czasoch³onne
Tak siê zastanawiam, czy która¶ z Was próbowa³a mieszanej Encanto oraz Cocochoco i mo¿e porównaæ czas utrzymywania siê g³adkich w³osów po tych zabiegach?
__________________
Nienawidzê nieo¶wieconego t³umu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:20   #2393
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Poka¿ wiadomo¶æ
Ponad 3 miesi±ce temu zrobi³am Encanto, efekt super Teraz w³osy s± ju¿ trochê mniej g³adkie i mam zamiar powtórzyæ zabieg, ale metod± mieszan±- z tego co czytam, czê¶æ z Was tak robi, najpierw "normalnie", potem mieszana? Je¶li efekt utrzyma siê krótko, to wrócê do tradycyjnego sposobu, choæ to czasoch³onne
Tak siê zastanawiam, czy która¶ z Was próbowa³a mieszanej Encanto oraz Cocochoco i mo¿e porównaæ czas utrzymywania siê g³adkich w³osów po tych zabiegach?
Chyba by³a taka osoba w II czê¶ci w±tku, ale g³owy nie dam
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:29   #2394
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 5 576
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba by³a taka osoba w II czê¶ci w±tku, ale g³owy nie dam
To spróbujê siê w wolnej chwili przekopaæ, dziêki
__________________
Nienawidzê nieo¶wieconego t³umu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:35   #2395
miss beauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja normalnie myjê codziennie bo grzywa rzadko na drugi dzieñ jest ¶wie¿a. Wiêc muszê to dobrze przemy¶leæ. Bo nie chcê efektu t³usto¶ci po kilku godzinach od mycia.
Ja w³a¶nie siedzê z przyklejona grzywk± do czo³a po ¶rodowym encanto. My³am j± rano ale wieczorem przed wyj¶ciem z domu bêdê musia³a to zrobiæ ponownie. Mam nadziejê, ¿e to tylko tak na pocz±tku.

[QUOTE=Lukrecja_Borgia;436 23099]Ponad 3 miesi±ce temu zrobi³am Encanto, efekt super Teraz w³osy s± ju¿ trochê mniej g³adkie i mam zamiar powtórzyæ zabieg, ale metod± mieszan±- z tego co czytam, czê¶æ z Was tak robi, najpierw "normalnie", potem mieszana? Je¶li efekt utrzyma siê krótko, to wrócê do tradycyjnego sposobu, choæ to czasoch³onne

Mia³am tak jak opisujesz, cztery miesi±ce temu pierwsze encanto na moich krêconych w³osach i efekt wow. Teraz drugie metoda mieszan±, s± proste ale ju¿ nie takie wow. Tak jakby trochê s³absze dzia³anie zabiegu. Chocia¿ przez zimno i brak mo¿liwo¶ci na³o¿enia preparatu na balkonie jestem skazana na metodê mieszan± w ch³odnych miesi±cach. Trwa to krócej a dla mnie to prawdziwa katorga..szkoda ¿e nie mam maski gazowej, sporo by u³atwi³a
miss beauty jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:48   #2396
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomo¶ci: 1 625
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Poka¿ wiadomo¶æ
Ponad 3 miesi±ce temu zrobi³am Encanto, efekt super Teraz w³osy s± ju¿ trochê mniej g³adkie i mam zamiar powtórzyæ zabieg, ale metod± mieszan±- z tego co czytam, czê¶æ z Was tak robi, najpierw "normalnie", potem mieszana? Je¶li efekt utrzyma siê krótko, to wrócê do tradycyjnego sposobu, choæ to czasoch³onne
Tak siê zastanawiam, czy która¶ z Was próbowa³a mieszanej Encanto oraz Cocochoco i mo¿e porównaæ czas utrzymywania siê g³adkich w³osów po tych zabiegach?
Chcesz zmieszaæ Encanto z Coco? W sumie ciekawie, chocia¿ wydaje mi siê, ¿e to trochê du¿o kombinowania.
LilyAllen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:53   #2397
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka¿ wiadomo¶æ
Chcesz zmieszaæ Encanto z Coco? W sumie ciekawie, chocia¿ wydaje mi siê, ¿e to trochê du¿o kombinowania.
Chodzi o to ¿eby jedn± stronê wlosów zrobiæ encanto, a drug± stronê choco dla porównania efektów Jestem prawie pewna, ¿e kto¶ tak robi³ i korzystniej wysz³o encanto, ale tak jak mówi³am, lepiej to sprawdziæ, bo czasem mi siê co¶ ubzdura
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:02   #2398
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomo¶ci: 1 625
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Chodzi o to ¿eby jedn± stronê wlosów zrobiæ encanto, a drug± stronê choco dla porównania efektów Jestem prawie pewna, ¿e kto¶ tak robi³ i korzystniej wysz³o encanto, ale tak jak mówi³am, lepiej to sprawdziæ, bo czasem mi siê co¶ ubzdura

Aaa, tak to nawet jeszcze ciekawiej Ale ba³abym siê wtedy, ¿e w³a¶nie pó³ w³osów bêdzie pewnie wygl±daæ inaczej. No nic, jak Wiza¿anka siê skusi, to mo¿e nam pó¼niej opowie/ poka¿e zdjêcia.
LilyAllen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:09   #2399
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

No po³owa w³osów mo¿e inaczej wygl±daæ, w sumie ciekawe... ¦miesznie by to wygl±da³o jakby choco nie podziala³o np. na skrêt, a encanto tak
Ale je¶li chodzi o po³±czenie encanto i choco w jedn± substancjê, to nigdy bym tak nie zaryzykowa³a, poniewa¿ oba produkty s± jednak w jaki¶ sposób dra¿ni±ce i nie wiadomo jak w³osy, a przede wszystkim nasz organizm, by zareagowa³ na tak± mieszankê
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:52   #2400
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomo¶ci: 3 305
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Chodzi o to ¿eby jedn± stronê wlosów zrobiæ encanto, a drug± stronê choco dla porównania efektów Jestem prawie pewna, ¿e kto¶ tak robi³ i korzystniej wysz³o encanto, ale tak jak mówi³am, lepiej to sprawdziæ, bo czasem mi siê co¶ ubzdura
A wg mnie chodzi o odpowiedz na pytanie czy która¶ Wiza¿anka robi³a encanto i coco metod± mieszan± ( encanto osobno i coco osobno) i ma porównanie, co trzyma siê d³u¿ej.
__________________
"...z³o nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajn± ekspresj± ludzkiej wolno¶ci."
Skarfejs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.