Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-10, 19:11   #4081
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Ale seksi buty

To tak jak i ja
dzięki
heh ja to przez to moje niezdecydowanie zniszczyłam sobie włosy ale i tak dalej nie wiem czego chcę
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
piła któraś te kawy??
bo są u mnie w pracy i się zastanawiam czy jakąś sobie kupić
Załącznik 5506425
ja piłam karmelową i mi smakuje
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:38   #4082
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Jestem już po - i powiem wam jedno, nie zwlekajcie bo ja gdybym to zrobiła wtedy kiedy trzeba to bym nie miała takich problemów.

Princeska - nie bój sie samego zabiegu, znieczulenie jest takie że naprawde nie czuć nic. U mnie było o tyle nieprzyjemnie że korona ósemki była pod siódemką, a korzeń ósemki był przy samym kanale z nerwem i żeby było jeszcze lepiej, miał taki haczyk
Przez to położenie moge mieć problem z czuciem po zabiegu, ale w wiekszosci wypadków jeśli wystepuje to przemija po paru tygodniach czy miesiącach wiec oby było ok.

Sam zabieg nie był zły, co prawda przy cieciu zeba uczucie było naprawde niemiłe ale mój chirurg to wspaniały jest, nie żałuje ani złotówki a troche poszło

Mam antybiotyk, ketonal, i zwolnienie do nastepnego wtorku. Póki co ćwiartke twarzy lewą mam całą odretwiałą ale ketonal juz brałam bo czulam ze zaczyna boleć.

Mam polecenie jeść dużo lodów wiec wlasnie sie zabieram za miche lodów owocowo-smietankowo-czekoladowych Musze cos zjesc bo ostatnie co jadlam to troche warzyw o 13
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 20:00   #4083
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

dzięki, to może jakąś taką kawkę sobie kupię

ale mam w☠☠☠☠...byłam dziś z tż u babci bo satelita jej się zepsuła. Tż orzekł że to konwektor, kupił nowy a i tak nie działało i musieliśmy wezwać fachowca na popołudnie. Konwektor niepotrzebnie kupiony! wystarczyło na nowo nastawić po tych wiatrach. Sprzętu do sklepu zwrócić nie można, fakt, że to parę groszy ale już 3osoby mi wypomniały, że po co tż to wymieniał jak się nie zna...i mam mega nerwa na niego a jeszcze zanim kupił to pytałam czy jest pewny, że to to

Czeko dobrze, że już po dentyście
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 20:00   #4084
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
[/COLOR]A w sprawie naszego remontu, to mam do was pytanie. Jaki kolor farby wybrać do sypialni? Bo nie mam pomysłu do tego pomieszczenia
U synia będzie na zielono (taki sam sobie wybrał), w salonie chciałabym jakiś brąz/kawa z mlekiem.
Ja mam u siebie w sypialni zieleń szczypiorkową kolor jest super, polecam jakbym miała zmieniać to rozważałabym kolor taki jagodowy, bardziej pastelowy albo różowawy (ale na ten mężuś by się w życiu nie zgodził )
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 20:05   #4085
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czeko a ile ten zabieg trwal? U mnie w sumie to zwlekanie nie zaszkodzilo, troche prochnicy tylko jest. No i u mnie az tak ciezkich warunkow nie ma jak u Ciebie, tylko dolna jest zatrzymana i rosna do policzkow.
Zazdroszcze, ze juz masz to za soba mialas tylko ta jedna do usuwania czy jeszcze jakies?
Ja sie wlasnie najbardziej boje tego co bedzie po a oprocz lodow dobre jest tez zimne piwko :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 20:09   #4086
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jestem już po - i powiem wam jedno, nie zwlekajcie bo ja gdybym to zrobiła wtedy kiedy trzeba to bym nie miała takich problemów.

Princeska - nie bój sie samego zabiegu, znieczulenie jest takie że naprawde nie czuć nic. U mnie było o tyle nieprzyjemnie że korona ósemki była pod siódemką, a korzeń ósemki był przy samym kanale z nerwem i żeby było jeszcze lepiej, miał taki haczyk
Przez to położenie moge mieć problem z czuciem po zabiegu, ale w wiekszosci wypadków jeśli wystepuje to przemija po paru tygodniach czy miesiącach wiec oby było ok.

Sam zabieg nie był zły, co prawda przy cieciu zeba uczucie było naprawde niemiłe ale mój chirurg to wspaniały jest, nie żałuje ani złotówki a troche poszło

Mam antybiotyk, ketonal, i zwolnienie do nastepnego wtorku. Póki co ćwiartke twarzy lewą mam całą odretwiałą ale ketonal juz brałam bo czulam ze zaczyna boleć.

Mam polecenie jeść dużo lodów wiec wlasnie sie zabieram za miche lodów owocowo-smietankowo-czekoladowych Musze cos zjesc bo ostatnie co jadlam to troche warzyw o 13
to samo mówiłam nie zwlekać, ja do tej pory żałuję, że późno, a mogłam 1,5 roku wcześniej to zrobić, bo i tak mnie to nie ominęło i tak
to tak samo jak ja antybiotyk i ketonal miałam przepisany, zresztą mówiłam, że pewnie to Ci przepisze a jaki masz antybiotyk też http://i.pinger.pl/pgr480/e425622c00...lindamycin.jpg ?

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Shi oczywiście, że ten z audi
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 20:19   #4087
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Czeko a ile ten zabieg trwal? U mnie w sumie to zwlekanie nie zaszkodzilo, troche prochnicy tylko jest. No i u mnie az tak ciezkich warunkow nie ma jak u Ciebie, tylko dolna jest zatrzymana i rosna do policzkow.
Zazdroszcze, ze juz masz to za soba mialas tylko ta jedna do usuwania czy jeszcze jakies?
Ja sie wlasnie najbardziej boje tego co bedzie po a oprocz lodow dobre jest tez zimne piwko :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wiesz co, o 17:10 siedziałam juz całkowicie znieczulona, gabinet był przygotowany, o 17:50 juz miałam dziąsło zaszyte, samo rwanie zęba trwało około 30 minut. Miałam ciętego na kilka części i ostatnią wysuniętą zeby nerwu nie naruszyć.

Ja nikomu nie zycze takiego przypadku jak mój, sam chirurg mówił że ząb ciezki do wyrwania. Ona po prostu leżała poziomo.
Do wyrwania mam jeszcze prawą dolną, dokladnie tak samo chirurgicznie. Plus dwie górne ale to jak zwykłe zęby

Piwka nie moge bo to alkohol



Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to samo mówiłam nie zwlekać, ja do tej pory żałuję, że późno, a mogłam 1,5 roku wcześniej to zrobić, bo i tak mnie to nie ominęło i tak
to tak samo jak ja antybiotyk i ketonal miałam przepisany, zresztą mówiłam, że pewnie to Ci przepisze a jaki masz antybiotyk też http://i.pinger.pl/pgr480/e425622c00...lindamycin.jpg ?

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Shi oczywiście, że ten z audi
To jest antybiotyk standarowy na zęby, nic nowego zawsze go przepisuja, moja mama miała juz kilka razy. Mam taki sam tylko odpowiednik - Dalacin bo akurat w aptece nie było.

Wiesz łatwo mówić, ale jak ktos ma takie zeby skomplikowane jak ja to sie nie dziwie ze sie ludzie boją. Jak mój tata sie śmiał że juz chciałam uciec, a chirurg sie zaśmiał "i wcale sie nie dziwie"
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 20:26   #4088
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Princesska piwko to nie w tym przypadku
ale lody owszem ja też jadłam

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Czeko moja lewa szybko poszła ale ta prawa sklinowana pionowo z 7 i niewyrośnięta też nie była łatwym przypadkiem niestety, chirurg mój mówił, że nie lubi tego robić, a do tego ponad godzina w gabinecie mi dopiero 1,5 mięsiąca od zabiegu w końcu wygaja się ta prawa strona
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 20:30   #4089
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

U mnie normalnie pacjenci piwko zimne pija i mowia, ze to pomaga hah

Czeko to jeszcze na zdjecie szwow za tydzien? Tez chcialabym to miec juz za soba

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Lady a Ty masz juz aparat zalozony?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 20:38   #4090
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
U mnie normalnie pacjenci piwko zimne pija i mowia, ze to pomaga hah

Czeko to jeszcze na zdjecie szwow za tydzien? Tez chcialabym to miec juz za soba

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Lady a Ty masz juz aparat zalozony?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja po 10 dniach miałam ściągane jak dobrze to czytać mając za sobą

Kochana czekam na wizytę jeszcze nie, bo mam speca poleconego i troszkę muszę poczekać ale warto mam nadzieję, będzie po nowym roku już założony na bank, muszę bo mnie to wnerwia
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 20:49   #4091
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Princesska piwko to nie w tym przypadku
ale lody owszem ja też jadłam

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Czeko moja lewa szybko poszła ale ta prawa sklinowana pionowo z 7 i niewyrośnięta też nie była łatwym przypadkiem niestety, chirurg mój mówił, że nie lubi tego robić, a do tego ponad godzina w gabinecie mi dopiero 1,5 mięsiąca od zabiegu w końcu wygaja się ta prawa strona
No to widzisz, a co dopiero jak ktos wie ze bedzie ciezko z gory Ja sie strasznie bałam. Tymbardziej ze wiedziałam ze moge potem nie miec czucia w twarzy
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
U mnie normalnie pacjenci piwko zimne pija i mowia, ze to pomaga hah

Czeko to jeszcze na zdjecie szwow za tydzien? Tez chcialabym to miec juz za soba

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Lady a Ty masz juz aparat zalozony?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Z rany mi sie jeszcze odrobine krew saczy wiec raczej piwko nie bardzo

Tak, szwy we wtorek jade zdjac I jeszcze jutro jade po L4 do niego do przychodni bo nie miał akurat bloczków przy sobie, wiec przy okazji zerknie czy wszystko ok.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 21:26   #4092
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Lavia mi szamponetka z Joaski praktycznie nic nie dala, wloski tylko takie odswiezone a kozaki plaskie kupilam do latania, a te tez sie przydadza i ladnie na nodze wygladaja, mierzylam je w sklepie, tylko rozmiaru nie bylo i zamowilam ze strony no i cena 150 zl za skorzane buty to jak za darmo :-D
A ala emu z biedry tez mam, ale to bardziej na mrozy i snieg :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Anngeli fotek na telefonie nie widze, ale kolor Aniston tez mi sie podoba :-D chociaz mi sie podobaja i jasne i ciemne wlosy i nie moge sie zdecydowac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też się nigdy nie mogłam zdecydować, ale ona ma trochę jasnych-beżowych, trochę takich karmelowych pasemek itp. wiec jest mieszanka dla niezdecydowanych
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
dzięki
heh ja to przez to moje niezdecydowanie zniszczyłam sobie włosy ale i tak dalej nie wiem czego chcę

ja piłam karmelową i mi smakuje
No ja właśnie z tego co wyżej napisałam też zniszczyłam i to tak bardzo, że dużo "pod nóż" poszło, na szczęście już ramion dotykają ale gdzie tu jeszcze...
Na szczęście teraz od dłuższego czasu jestem, tzn. był moment że nie wiedziałam czy chcę jaśniej czy ciemniej ale jednak w tonacji od średniego blondu w różnych odcieniach po jasny (ale nie platynę).
I czuję to i trzyma mnie to tak długo jak nigdy
Więc kolor Aniston (nie dość, że zawsze był moim małym marzeniem) to będzie dla mnie idealny bo taka mieszanka i optycznie daje wrażenie, że włosów więcej.

A kiedyś to było niezdecydowanie bardzo rozbieżne... czarny, ciemny brąz, brąz jasny, lekko rudy, kasztan, mahoń przez jakiś tydzień... ciepłe blondy, prawie platyna i było co było
Na szczęście to już za mną i niby to tylko włosy, ale cieszę się, że się ustatkowałam Teraz widzę, że rosną w końcu.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 10:45   #4093
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja po 10 dniach miałam ściągane jak dobrze to czytać mając za sobą

Kochana czekam na wizytę jeszcze nie, bo mam speca poleconego i troszkę muszę poczekać ale warto mam nadzieję, będzie po nowym roku już założony na bank, muszę bo mnie to wnerwia
aaa no to daj znać jak już będziesz miała założony
zazwyczaj szwy po 7 dniach się ściąga
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Z rany mi sie jeszcze odrobine krew saczy wiec raczej piwko nie bardzo

Tak, szwy we wtorek jade zdjac I jeszcze jutro jade po L4 do niego do przychodni bo nie miał akurat bloczków przy sobie, wiec przy okazji zerknie czy wszystko ok.
plus z tego taki, że masz przynajmniej tydzień wolnego w pracy
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Też się nigdy nie mogłam zdecydować, ale ona ma trochę jasnych-beżowych, trochę takich karmelowych pasemek itp. wiec jest mieszanka dla niezdecydowanych


No ja właśnie z tego co wyżej napisałam też zniszczyłam i to tak bardzo, że dużo "pod nóż" poszło, na szczęście już ramion dotykają ale gdzie tu jeszcze...
Na szczęście teraz od dłuższego czasu jestem, tzn. był moment że nie wiedziałam czy chcę jaśniej czy ciemniej ale jednak w tonacji od średniego blondu w różnych odcieniach po jasny (ale nie platynę).
I czuję to i trzyma mnie to tak długo jak nigdy
Więc kolor Aniston (nie dość, że zawsze był moim małym marzeniem) to będzie dla mnie idealny bo taka mieszanka i optycznie daje wrażenie, że włosów więcej.

A kiedyś to było niezdecydowanie bardzo rozbieżne... czarny, ciemny brąz, brąz jasny, lekko rudy, kasztan, mahoń przez jakiś tydzień... ciepłe blondy, prawie platyna i było co było
Na szczęście to już za mną i niby to tylko włosy, ale cieszę się, że się ustatkowałame Teraz widzę, że rosną w końcu.
To miałaś podobnie do mnie tylko ja miałam jasne-ciemne-jasne-ciemne i tak w kółko, teraz staram się zapuszczać naturale i nie farbuję wcale, bo wiem, że tak bym kombinowała
a jakoś jak już wyhodowałam taki spory odrościk to mi go szkoda




Dziewczyny orientujecie się może jak to wygląda w PUP jeżeli ktoś ma umowę zlecenie, ale odprowadzane wszystkie składki, zus, rentowe itp., umowa na rok, jeżeli ta umowa skończy się z dniem 31.12 to ta osoba może zgłosić się do urzędu pracy po kuroniówkę czy nie? Bo nie wiem jak wygląda ta umowa zlecenie a i stawka miesięczna jest, co miesiąc taka sama. Wiem,że w przypadku jak ktoś sam się zwolni to nie może ubiegać się o kuroniówkę, ale tu jest przypadek z wygaśnięciem umowy. Tylko pracodawca pewnie będzie chciał dać kolejną, a ta osoba jej nie chce. Wiem, że trochę zagmatwałam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 10:52   #4094
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
aaa no to daj znać jak już będziesz miała założony
zazwyczaj szwy po 7 dniach się ściąga

plus z tego taki, że masz przynajmniej tydzień wolnego w pracy

To miałaś podobnie do mnie tylko ja miałam jasne-ciemne-jasne-ciemne i tak w kółko, teraz staram się zapuszczać naturale i nie farbuję wcale, bo wiem, że tak bym kombinowała
a jakoś jak już wyhodowałam taki spory odrościk to mi go szkoda




Dziewczyny orientujecie się może jak to wygląda w PUP jeżeli ktoś ma umowę zlecenie, ale odprowadzane wszystkie składki, zus, rentowe itp., umowa na rok, jeżeli ta umowa skończy się z dniem 31.12 to ta osoba może zgłosić się do urzędu pracy po kuroniówkę czy nie? Bo nie wiem jak wygląda ta umowa zlecenie a i stawka miesięczna jest, co miesiąc taka sama. Wiem,że w przypadku jak ktoś sam się zwolni to nie może ubiegać się o kuroniówkę, ale tu jest przypadek z wygaśnięciem umowy. Tylko pracodawca pewnie będzie chciał dać kolejną, a ta osoba jej nie chce. Wiem, że trochę zagmatwałam
na pewno kochana zdam relację jak już będę po wizycie i jak założę
bo wiem, że interesuje Ciebie też ten temacik

ja nie orientuje się jak to jest z w PUP

a za tydzień będę trzepotała pięknym wachlarzykiem rzęs, już nie mogę się doczekać
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 10:57   #4095
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
na pewno kochana zdam relację jak już będę po wizycie i jak założę
bo wiem, że interesuje Ciebie też ten temacik

ja nie orientuje się jak to jest z w PUP

a za tydzień będę trzepotała pięknym wachlarzykiem rzęs, już nie mogę się doczekać
interesuje, interesuje

ja rzęs nie chciałabym, słyszałam same złe opinie po założeniu owszem jest super, ale gorzej po ściągnięciu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:00   #4096
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
interesuje, interesuje

ja rzęs nie chciałabym, słyszałam same złe opinie po założeniu owszem jest super, ale gorzej po ściągnięciu
to ponoć uzależnia dużo koleżanek nie ściąga tylko wypełnia
muszę spróbować, bo dużo zachwala i sama się przekonam na własnych oczętach
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:06   #4097
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to ponoć uzależnia dużo koleżanek nie ściąga tylko wypełnia
muszę spróbować, bo dużo zachwala i sama się przekonam na własnych oczętach
pewnie wypełniają, bo po zdjęciu ich rzęsy byłyby w fatalnym stanie. Zresztą nie podoba mi się jak już np. po 2 tygodniach trochę tych rzęs odpadnie i chodzą z takimi niedobitkami fuuuj
ja mam swoje długie, nie muszę przedłużać
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:14   #4098
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
pewnie wypełniają, bo po zdjęciu ich rzęsy byłyby w fatalnym stanie. Zresztą nie podoba mi się jak już np. po 2 tygodniach trochę tych rzęs odpadnie i chodzą z takimi niedobitkami fuuuj
ja mam swoje długie, nie muszę przedłużać
przecież naturalne rzęsy też wypadają i na ich miejsce wyrastają nowe
więc wszystko odrasta jak włosy przekonam się sama, nie chcę już czytać opinii bo są różne jak na każdy temat
jak spodoba mi się to też będę wypełniać robię, bo chcę mieć na święta i sylwestra bo wybieram się na bal a tych jednorazowych to ja się boję, że to odpadnie i wtedy będzie wstyd tylko co ja zrobię z tyloma nowymi tuszami
na pewno jednak będzie wygodniej wstawać i wychodzić bez makeupa bo inne kosmetyki mogę sobie darować ale rzęsiory muszą być pomalowane
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:17   #4099
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
chce taki kolor włosów
sprobuj z joanna naturia slodkie cappucino- to jest trwaly blond

moje zakupy byly srednio udane
chinczyka mi likwiduja ale za to bylo -20% to kupilam bluze do chodzenia po domu i 2 bokserki bawelniane...i mojemu bykowi 2 pary dzinsow do pracy bo na nim sie pali jakos nie mialam weny na ciuszki jak juz dojechalismy na miejsce...
a w nocy i dzis od rana znow sie gorzej czuje, mam wiekszy katar i bol zatok- mrozne powietrze mi nie sluzy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 11:22   #4100
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sprobuj z joanna naturia slodkie cappucino- to jest trwaly blond

moje zakupy byly srednio udane
chinczyka mi likwiduja ale za to bylo -20% to kupilam bluze do chodzenia po domu i 2 bokserki bawelniane...i mojemu bykowi 2 pary dzinsow do pracy bo na nim sie pali jakos nie mialam weny na ciuszki jak juz dojechalismy na miejsce...
a w nocy i dzis od rana znow sie gorzej czuje, mam wiekszy katar i bol zatok- mrozne powietrze mi nie sluzy
u mnie te chinole też padają już pomału
oj biedna przez co Ty musisz przechodzić współczuję
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:23   #4101
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
U mnie normalnie pacjenci piwko zimne pija i mowia, ze to pomaga hah

Czeko to jeszcze na zdjecie szwow za tydzien? Tez chcialabym to miec juz za soba

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Lady a Ty masz juz aparat zalozony?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ciekawe co ja zrobie, jak nie moge wiekszosci antybiotykow a juz na pewno nie dalacinu czy clindy wiem ze w ost metronidazol podaja, ale to slabsze...

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
aaa no to daj znać jak już będziesz miała założony
zazwyczaj szwy po 7 dniach się ściąga

plus z tego taki, że masz przynajmniej tydzień wolnego w pracy

To miałaś podobnie do mnie tylko ja miałam jasne-ciemne-jasne-ciemne i tak w kółko, teraz staram się zapuszczać naturale i nie farbuję wcale, bo wiem, że tak bym kombinowała
a jakoś jak już wyhodowałam taki spory odrościk to mi go szkoda




Dziewczyny orientujecie się może jak to wygląda w PUP jeżeli ktoś ma umowę zlecenie, ale odprowadzane wszystkie składki, zus, rentowe itp., umowa na rok, jeżeli ta umowa skończy się z dniem 31.12 to ta osoba może zgłosić się do urzędu pracy po kuroniówkę czy nie? Bo nie wiem jak wygląda ta umowa zlecenie a i stawka miesięczna jest, co miesiąc taka sama. Wiem,że w przypadku jak ktoś sam się zwolni to nie może ubiegać się o kuroniówkę, ale tu jest przypadek z wygaśnięciem umowy. Tylko pracodawca pewnie będzie chciał dać kolejną, a ta osoba jej nie chce. Wiem, że trochę zagmatwałam
http://www.infor.pl/prawo/zasilki/za...robotnego.html
musi byc 18 mcy zatrudnienia ze stawka najnizszej krajowej i bedzie zasilek

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
pewnie wypełniają, bo po zdjęciu ich rzęsy byłyby w fatalnym stanie. Zresztą nie podoba mi się jak już np. po 2 tygodniach trochę tych rzęs odpadnie i chodzą z takimi niedobitkami fuuuj
ja mam swoje długie, nie muszę przedłużać
do tego ryzyko zapalenia spojowek, infekcji bakteriami czy grzybicy super! moja sis tak kocha swe rzesy ze ciagle lata z kroplami i zakrapla bo galy czerwone jak u krolika ale nic to, twardo nosi i uzupelnia juz ze 2 lata chyba non stop
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:24   #4102
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

szukam ładnych obcisłych czarnych kozaczków za kolanko, widziałyście gdzieś? osobiście wolałabym przymierzyć niż zamawiać z netu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:26   #4103
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
przecież naturalne rzęsy też wypadają i na ich miejsce wyrastają nowe
więc wszystko odrasta jak włosy przekonam się sama, nie chcę już czytać opinii bo są różne jak na każdy temat
jak spodoba mi się to też będę wypełniać robię, bo chcę mieć na święta i sylwestra bo wybieram się na bal a tych jednorazowych to ja się boję, że to odpadnie i wtedy będzie wstyd tylko co ja zrobię z tyloma nowymi tuszami
na pewno jednak będzie wygodniej wstawać i wychodzić bez makeupa bo inne kosmetyki mogę sobie darować ale rzęsiory muszą być pomalowane
rób co chcesz to Twoje rzęsy
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sprobuj z joanna naturia slodkie cappucino- to jest trwaly blond

moje zakupy byly srednio udane
chinczyka mi likwiduja ale za to bylo -20% to kupilam bluze do chodzenia po domu i 2 bokserki bawelniane...i mojemu bykowi 2 pary dzinsow do pracy bo na nim sie pali jakos nie mialam weny na ciuszki jak juz dojechalismy na miejsce...
a w nocy i dzis od rana znow sie gorzej czuje, mam wiekszy katar i bol zatok- mrozne powietrze mi nie sluzy
myślisz? a z wodą 3? może spróbuję
U mnie zamknęli jednego chińczyka to otworzyli dwa nowe może się gdzieś przenoszą po prostu?

Bunny to Ty jesteś biedna z tymi choróbskami dużo zdrówka i postaraj się wygrzać, może odpuść sobie wychodzenie z domu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:32   #4104
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny no nie dla każdego rzęski zdaje sobie z tego sprawę ale w takiej sytuacji co Twoja sis to ja zrezygnowałabym na pewno z nich na rzecz zdrowia, oczywiście zdrowie zawsze na 1 miejscu

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
rób co chcesz to Twoje rzęsy

myślisz? a z wodą 3? może spróbuję
U mnie zamknęli jednego chińczyka to otworzyli dwa nowe może się gdzieś przenoszą po prostu?

Bunny to Ty jesteś biedna z tymi choróbskami dużo zdrówka i postaraj się wygrzać, może odpuść sobie wychodzenie z domu
dzięki za pozwolenie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:35   #4105
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ciekawe co ja zrobie, jak nie moge wiekszosci antybiotykow a juz na pewno nie dalacinu czy clindy wiem ze w ost metronidazol podaja, ale to slabsze...



http://www.infor.pl/prawo/zasilki/za...robotnego.html
musi byc 18 mcy zatrudnienia ze stawka najnizszej krajowej i bedzie zasilek


do tego ryzyko zapalenia spojowek, infekcji bakteriami czy grzybicy super! moja sis tak kocha swe rzesy ze ciagle lata z kroplami i zakrapla bo galy czerwone jak u krolika ale nic to, twardo nosi i uzupelnia juz ze 2 lata chyba non stop
a ketonal możesz? U mnie raczej polecają ibuprom, ja nie pamiętam kiedy ostatnio antybiotyk brałam jakoś nie lubię ich
Dzięki Bunny czyli da radę tylko muszę sprawdzić wcześniejszą umowę, czy się nie wycwanili i nie dali np. od 2 stycznia a to nie moje i nie wiem gdzie to wszystkie papiery są
no dlatego ja rzęs nie chcę, jak już to wolałabym na jeden dzień przykleić i tyle a rzęsy pomalować to chwilka dosłownie więc mi to nie przeszkadza, ani nie odczuwam jakoś starty czasu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:36   #4106
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

kurczę kupiłam a10 i dopiero chcąc zobaczyć efekty po farbowaniu nią u dziewczyn m.in. na blogu Bunny przeczytałam, że ma ona 12% a myślałam, że ma 9%
no cóż chyba mnie nie zabije
w ogóle laski tak dawno nie robiłam palette, że jak ostatnio użyłam C10 to byłam w mega szoku pozytywnym jakie miękkie włoski po samym zmyciu farbki wracam do niej na kolanach bo wellek mi ostatnio już coś przesuszał a po garnierze śmierdziały długo chemią i też były lekko przeuszone
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:50   #4107
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
rób co chcesz to Twoje rzęsy

myślisz? a z wodą 3? może spróbuję
U mnie zamknęli jednego chińczyka to otworzyli dwa nowe może się gdzieś przenoszą po prostu?

Bunny to Ty jesteś biedna z tymi choróbskami dużo zdrówka i postaraj się wygrzać, może odpuść sobie wychodzenie z domu
popatrz jak wychodzi ten kolor, dla mnei bardzo podobnie do tego co chcesz

http://apieceofmystuff.blogspot.com/...40-sodkie.html

http://apieceofmystuff.blogspot.com/...no-po-raz.html

od razu tu masz jak np. na ciemniejszych wlosach wyszla, ten od gory link.

u mnie sa tez inne chinczyki ale ceny juz maja normalne jak sieciowki wiec sorki ja tego uwielbialam bo mialam bluzki-swetry po 12-30zl dzinsy po max 70

wychodzic na dwor musze min. 2 x dziennie bo lolke trzeba wyprowadzic a tz rżnie na 2 etaty w tym momencie...
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a ketonal możesz? U mnie raczej polecają ibuprom, ja nie pamiętam kiedy ostatnio antybiotyk brałam jakoś nie lubię ich
Dzięki Bunny czyli da radę tylko muszę sprawdzić wcześniejszą umowę, czy się nie wycwanili i nie dali np. od 2 stycznia a to nie moje i nie wiem gdzie to wszystkie papiery są
no dlatego ja rzęs nie chcę, jak już to wolałabym na jeden dzień przykleić i tyle a rzęsy pomalować to chwilka dosłownie więc mi to nie przeszkadza, ani nie odczuwam jakoś starty czasu
ketonal gorsze zlo od ibupromu no ale bol brzucha mozna zniesc w imie wyzszej idei
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:59   #4108
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny dlatego pewnie u mnie padł ten chinol w CH bo z cenami przesadzają, ja tam nie kupuję w tych chinolach
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:03   #4109
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

podcięłam końcówki, a w zasadzie 5cm poszło z tych najdłuższych bo równałam ale teraz będą piękne i długie rosły. Nawet fryzjerka mi powiedziała, że szybko mi urosły, że niedawno latem byłam i za ramiona były i mówiła jeszcze, że od spodu włosy mam ciemniejsze, tylko ta wierzchnia warstwa jest taka jasna, Bunny myślisz, że czekać aż jeszcze ten popiel się wypłuka, na te pod spodem jakieś płukanki np z gencjany robić? czy zostawić i czekać aż się wypłukają do "równego"?

U mnie jest chińskie centrum w mieście, sam hurt ale jak dobrze się zagada i pójdzie w kilka osób to się kupi wszystko oprócz butów
taki mały chińczyk też jest to tam takie pozostałe rzeczy kupuję

Ładny ten kolor cappucino jakbym kiedyś przyciemniała to taki bym chciała
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:03   #4110
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

piękny kolor ma ta babeczka z pudełka a10, mam nadzieję, że taki na dniach będę miała
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.