Usuniecie,korekcja blizn....bardzo was prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-09, 11:58   #1
gardiola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4

Usuniecie,korekcja blizn....bardzo was prosze o pomoc


6 lata temu miałem problem z pewna dziewczyna i okaleczałam się na reku nozem...(pierwsze milosci,czlowiek byl mlody i baaardzo glupi)niestety czasu nie da sie cofnąc i blizny zostaly..mam je 3 na lewej rece 2 dlugosci okolo 4 cm i szerokosci okolo 3-4mm.ostatnia ma dlugosc okolo 2 cm.sa blisko siebie.niestety sa one jasnego koloru i wypukle.strasznie mnie to meczy psychicznie.Latem wstydzę sie chodzic z tym normalnie ciagle ukrywam ta reke staram sie ja schowac itd.nawet nie chce sobie wyobrazac jak to wyglada gdy tak cuduje zeby to ukryc.najlepiej gdybym cale lato przechodzil w rzeczach na dlugi rekaw ale tak sie nie dabardzo was prosze o pomoc jesli mieliscie podobny problem...wiem ze nie da sie usunac calkowicie blizn ale moze to laserowe usuniecie blizn cos pomoze??moze jakis maly tatuaż w tym miejscu (chodzi o jakies 6cm kwadratowych) lub moze wyciecie tego miejsca i wstawienie nowej skory...czy takie wstawienie skory z innej czesci ciala zmieni wyglad tej skory np.zeby wygladalo ze sie poparzylem w tym miejscu??ktorą klinike byscie polecili mi w Łodzi ?? z gory dziekuje za odpowiedz
gardiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 18:51   #2
dominisia28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 49
Dot.: Usuniecie,korekcja blizn....bardzo was prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez gardiola Pokaż wiadomość
6 lata temu miałem problem z pewna dziewczyna i okaleczałam się na reku nozem...(pierwsze milosci,czlowiek byl mlody i baaardzo glupi)niestety czasu nie da sie cofnąc i blizny zostaly..mam je 3 na lewej rece 2 dlugosci okolo 4 cm i szerokosci okolo 3-4mm.ostatnia ma dlugosc okolo 2 cm.sa blisko siebie.niestety sa one jasnego koloru i wypukle.strasznie mnie to meczy psychicznie.Latem wstydzę sie chodzic z tym normalnie ciagle ukrywam ta reke staram sie ja schowac itd.nawet nie chce sobie wyobrazac jak to wyglada gdy tak cuduje zeby to ukryc.najlepiej gdybym cale lato przechodzil w rzeczach na dlugi rekaw ale tak sie nie dabardzo was prosze o pomoc jesli mieliscie podobny problem...wiem ze nie da sie usunac calkowicie blizn ale moze to laserowe usuniecie blizn cos pomoze??moze jakis maly tatuaż w tym miejscu (chodzi o jakies 6cm kwadratowych) lub moze wyciecie tego miejsca i wstawienie nowej skory...czy takie wstawienie skory z innej czesci ciala zmieni wyglad tej skory np.zeby wygladalo ze sie poparzylem w tym miejscu??ktorą klinike byscie polecili mi w Łodzi ?? z gory dziekuje za odpowiedz
czesc to co moge Ci polecic to wybierz sie do hirurga plastyka on Ci powie co mozna zrobic w tym kierunku jezeli masz blizny wypukle to sa pewnie bliznowce inaczej zwane keloidy jezeli chodzi o przeszczep skory to bedzie wygladalo jak latka czyli inny kolor skory i na okolo blizna ja tego problemu nie mam ale moja bolaczka sa tatuarze jestem w trakcie usuwania laserem ale jeden mialam usuniety poprzez wyciecie i zostala blizna chirurgiczna nie sa to latwe zabiegi ja wiem co czujesz bo sama ukrywam tatuarze i nie moge sie z tym pogodzic ale lekarz powie Ci co mozna zrobic moze jakos da sie to zkorygowac powodzenia poszukaj lekarza w internecie badz dobrej mysli ale nie nastawiaj sie na cud
dominisia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:36   #3
gardiola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: Usuniecie,korekcja blizn....bardzo was prosze o pomoc

dziekuje Ci za odpowiedz na moje pytanie.wlasnie tego sie boje ze jesli wstawie w to miejsce kawaleczek skory z innego miejsca to i tak na brzegach wstawionej czesci bedzie blizna...mam nadzieje ze skutecznie uporasz sie ze swoimi tatuarzami.pozdrawiam
gardiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 18:34   #4
sandrab1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Usuniecie,korekcja blizn....bardzo was prosze o pomoc

witam.
Mam pytanie dotyczace tego jakie zaswiadzcenia sa potrzebna,aby moj syn przebyl operacje refundowana przez NFZ? Do kogo mialabym sie udac?
Syn ulegl 2 lata temu wypadkowi ( zostal ugodzony nozem w brzuch ) i ma straszna blizne od mostka w dol. Blizna jest wiec duza i widoczna,a on sie jej wstydzi.
Zalezy mi na operacji,ale zazwyczaj sa kosztowne,a mnie na nie nie stac
Pozdrawiam i prosze o pomoc
sandrab1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.