studniówkowo proszę o porady;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-12-27, 14:59   #1
fanta1992
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków, Oświęcim
Wiadomości: 501

studniówkowo proszę o porady;)


Zakupiłam już sukienkę (wybaczcie słabe zdj, musiałam je powiększać,wystające szelki stanika i to, że jest trochę pomięta, zdj. było robione na szybko i było to po przedświątecznych kilku godz, sprzątania) sukienka ma dodatkowe szeleczki ale prawdopodobnie wystąpię bez.(przyszyję do odpowiedniego stanika, a szelki zabiorę na wszelki wypadek ze sobą)Mam też buty(nie te z zdj. z sukienką), bardzo się obawiałam kupując je ale już w nich kilka razy balowałam, nie było tak źle;D wbrew pozorom są wygodne.Mam też czarną kopertówkę z drobnymi kamyczkami i marszczeniami, niestety nie robiłam zdj.Majkijaż będzie złoto-brązowo-czarny Dziewczyny proszę o porady co do fryzury i biżuterii. Będę bardzo wdzięczna!!!

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
fanta1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:11   #2
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: studniówkowo proszę o porady;)

Hmm... Nie ubrałabym się tak na swoją studniówkę, no ale kwestia gustu.
Nie podoba mi się jak leży na tobie sukienka- od biustu w dół. Załóż mniej kryjące rajstopy. Buty mi się nie podobają, wydają mi się lekko tandetne. Poza tym- satynowa sukienka + satynowe buty? Jakoś niezbyt podoba mi się takie połączenie No i na sukience są zdobienia, na butach jeszcze jakieś świecidełka, piszesz, że masz torebkę z kamyczkami- nie za dużo na raz wszystkiego? Na twoim miejscu założyłabym np czarne proste, platformy BEZ ŻADNYCH zdobień, tak jak napisałam jaśniejsze rajstopy np czarne 15den, czarna bransoletkę z koralików+kolczyki do kompletu, albo czarne perełki w uszy i bransoletkę z takich samych perełek, co na szyję i czy w ogóle "coś"- tego nie jestem pewna. Co do fryzury- ja tu widzę jakieś upięcie, raczej nie rozpuszczone włosy.
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:22   #3
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: studniówkowo proszę o porady;)

Buty faktycznie out.Zrób zdjęcie jak stoisz prosto,żebyśmy mogły zobaczyć jak sukienka się układa i zdejmij ramiączka ,rajtuzki - zgadzam się z poprzedniczką,troszkę mniej kryjące,ale może to kwestia zdjęcia,na tych niewiele widać. Włosy koniecznie upięte,bo rozpuszczone zakryją ci cały wyeksponowany dekold.
Ogólnie pokaż więcej zdjęć,bo na tych średnio to wygląda,a może to być tylko winą fotek
__________________
Nasz dzień 20.06.2015
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 16:32   #4
Baby Lu
Zadomowienie
 
Avatar Baby Lu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 316
Dot.: studniówkowo proszę o porady;)

hmm... faktycznie za dużo zdobień, dojdzie torebka, biżuteria i jak to mawia moja babcia " każdy pies z innej wsi". Założyłabym mniej kryjące rajstopy, pewnie cieliste bo takie lubię najbardziej, buty bez zdobień. Włosy koniecznie upięte.
__________________
" Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami." P. Coelho

01.07.10. -4 miesiące bez nałogowego picia kawy
01.10.10. - oszczędzam
01.11.10. - słodyczom mówimy stanowcze NIE!
Baby Lu jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.