Komentarze: konkurs manicure Konad - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-28, 09:00   #91
Acik88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 867
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

z suchymi skorami wyglada gorzej
Acik88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 09:05   #92
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

mnie się żadna praca nie podoba...
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 09:08   #93
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Acik88 Pokaż wiadomość
z suchymi skorami wyglada gorzej
no ale czy trzeba smarowac cały czas czy tylko po zabiegu? Jeśli skórki są wysuszone zabiegami to znaczy że jedno posmarowanie nie wystarczy. Czy trzeba to powtarzac?
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 09:36   #94
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Pazurki nr 12 cudo! Nie przesadzone zdobienia, ładna długość, ciekawy motyw, piękne, estetyczne i staranne wykonanie no i te prześliczne kolory Większość prezentowanych prac bardzo mi się podoba, ale te jakoś szczególnie przypadły mi do gustu.
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 10:00   #95
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Dobra, miałam się nie wypowiadać, ale już po prostu mi witki opadły.
Więc tak:
Moja praca to numer 6

Tak, tak, te ohydne szpony, które dziewczyny siedzące w branży paznokciowej traktują nie jako paznokcie a jako małe dzieła sztuki.
Paranoją jest fakt że większość prac jest wrzuconych tutaj nie przez stałe użytkowniczki a nowo zalogowane osoby.
Tym samym proszę aby moja praca, praca nr.6 została usunięta, gdyż po 1 nie odpowiada mi atmosfera zawiści i zazdrości (przez co świetna praca Pauli została usunięta- czy zestaw Konad jest aż tak porządany żeby robić takie świństwa?) w tymże "konkursie"
A po 2 Paula, Anick88, Frau, Acik i chyba jeszcze kilka innych dziewczyn widziało po za forum moje paznokcie, a także widziały je moje koleżanki ze studiów, moja mam i tata, mój TŻt, brat i kilka innych osób czyli nie została zachowana anonimowość i jeśli któraś z wyżej wymienionych osób wejdzie na wizaż i zagłosuje na moje paznokcie będzie oznaczać że sama się o nie prosiłam.

Dziękuję bardzo za udział w takim konkursie i dziwię się że dziewczyny z Konada akceptują taki stan rzeczy.
I mnie też możecie zbanować.
Już mi nie zależy.

__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 10:11   #96
Agusia_pa2
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_pa2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 020
GG do Agusia_pa2
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ami

Dziękuję za wyjaśnienie
Nie podobają mi się tak błyszczące skórki, psuje to cały efekt pracy, bo po prostu wygląda nieestetycznie.
Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
też mam wrażenie że dłonie wyglądają wtedy jak takie paróweczki błyszczące. NIeładnie to wygląda
Skórki powinny być naoliwione bo są przesuszone po przedłużaniu ale powinna ta oliwka być wtarta do fotki a nie zostawiona tak sobie to inaczej to wygląda heh moim skromnym zdaniem...

A tak to niezłe jaja z tym konkursem, no nie powiem hehe
__________________
Moje skromne PAZURKI i BLOG PAZURKOWY

Moje ROBÓTKI RĘCZNE

WIKUSIA I JULCIA MOJE KRÓLEWNY






Agusia_pa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 10:14   #97
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Aha zapomniałam podpisać się jako FANKA PAULI
Fanatyczka może wręcz.

Agusiu tak, tak. Niezłe jaja. Bo nie którzy nie potrafią przyjąć porażki z godnością tylko eliminują lepsze prace.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 10:45   #98
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Dobra, miałam się nie wypowiadać, ale już po prostu mi witki opadły.
Więc tak:
Moja praca to numer 6

Tak, tak, te ohydne szpony, które dziewczyny siedzące w branży paznokciowej traktują nie jako paznokcie a jako małe dzieła sztuki.
Paranoją jest fakt że większość prac jest wrzuconych tutaj nie przez stałe użytkowniczki a nowo zalogowane osoby.
Tym samym proszę aby moja praca, praca nr.6 została usunięta, gdyż po 1 nie odpowiada mi atmosfera zawiści i zazdrości (przez co świetna praca Pauli została usunięta- czy zestaw Konad jest aż tak porządany żeby robić takie świństwa?) w tymże "konkursie"
A po 2 Paula, Anick88, Frau, Acik i chyba jeszcze kilka innych dziewczyn widziało po za forum moje paznokcie, a także widziały je moje koleżanki ze studiów, moja mam i tata, mój TŻt, brat i kilka innych osób czyli nie została zachowana anonimowość i jeśli któraś z wyżej wymienionych osób wejdzie na wizaż i zagłosuje na moje paznokcie będzie oznaczać że sama się o nie prosiłam.

Dziękuję bardzo za udział w takim konkursie i dziwię się że dziewczyny z Konada akceptują taki stan rzeczy.
I mnie też możecie zbanować.
Już mi nie zależy.

Szkoda byliczko, Twoje paznokcie były jednymi z moich faworytów, co zresztą pisałam parę stron wcześniej. To właśnie dzięki podglądaniu podforum paznokcie na wizażu nauczyłam się lubić szpice, szczególnie tak ozdobione; faktycznie - małe dzieła sztuki.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 10:47   #99
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

takie sobie te paznokietki..
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 10:57   #100
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

I bardzo proszę o powstrzymanie się od komentarzy na temat tych paznokci.
Zostaną one usunięte i zupełnie nie interesują mnie opinie osób które nie mają zielonego pojęcia o obecnych trendach w paznokciach albo chociażby nie mają najmniejszego pojęcia o poprawnej budowie paznokcia.

Nie bez powodu wygrywają paznokcie z przepiłowaną płytką
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 10:58   #101
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
I bardzo proszę o powstrzymanie się od komentarzy na temat tych paznokci.
Zostaną one usunięte i zupełnie nie interesują mnie opinie osób które nie mają zielonego pojęcia o obecnych trendach w paznokciach albo chociażby nie mają najmniejszego pojęcia o poprawnej budowie paznokcia.

Nie bez powodu wygrywają paznokcie z przepiłowaną płytką
właśnie miałam napisać że jako jedne z niewielu wpadły mi w oko ale skoro nie życzysz sobie opinii osób które nie mają o tym zielonego pojęcia to milczę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 11:00   #102
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Byliniu, ale to nie jest konkurs na ocenę płytki i położenia żelu, ale konkurs na zdobienie, więc ja patrzę na zdobienia a nie na przepiłowanie płytki - bo na tym się nie znam
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 11:05   #103
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Byliniu, ale to nie jest konkurs na ocenę płytki i położenia żelu, ale konkurs na zdobienie, więc ja patrzę na zdobienia a nie na przepiłowanie płytki - bo na tym się nie znam
Zapowiedź konkursu była taka, że będzie to konkurs bez niezdrowej rywalizacji, bardziej jako zabawa? Phi. Śmieszna rzecz bo wyszło coś czego nie lubię najbardziej- zawieść, kablowanie na inne użytkowniczki.
Powiadasz że zdobienie? No to ciekawe, bo gdyby moje paznokcie nie były zrobione na szpicach, bo przecież skoro nie ocenia się płytki to dlaczego ocenia się jej kształt, w końcu to konkurs na zdobienie a nie na kształt płytki to już nie rozumiem nic. Bo moje szpice to czarny french z wtopioną firanką, Swarovskimi połączonymi bulionem. Ciekawe połoączenie. Ale szpice. Więc odpadają. A gdyby nie były szpicami to zdobienie było by inne? Nie, było by dokładnie takie same.
Ja więc patrze na to tak: Szpice- odpadają, -przepiłowania- odpadają, - krzywe odpadają.. i w ogóle do wszystkiego można się przyczepić.
WIęc argumentacja że nie patrzy się na przepiłowaną płytkę, a na zdobienie jest w tym momencie trochę dziwna.

Agabil, bardziej chodziło mi o teksty typu: Szpice wyglądają jak paznokcie czarownicy która chwilę wcześniej mieszała nimi w kotle pełnym ozdób.
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2009-02-28 o 11:06
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 11:09   #104
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Zapowiedź konkursu była taka, że będzie to konkurs bez niezdrowej rywalizacji, bardziej jako zabawa? Phi. Śmieszna rzecz bo wyszło coś czego nie lubię najbardziej- zawieść, kablowanie na inne użytkowniczki.
Powiadasz że zdobienie? No to ciekawe, bo gdyby moje paznokcie nie były zrobione na szpicach, bo przecież skoro nie ocenia się płytki to dlaczego ocenia się jej kształt, w końcu to konkurs na zdobienie a nie na kształt płytki to już nie rozumiem nic. Bo moje szpice to czarny french z wtopioną firanką, Swarovskimi połączonymi bulionem. Ciekawe połoączenie. Ale szpice. Więc odpadają. A gdyby nie były szpicami to zdobienie było by inne? Nie, było by dokładnie takie same.
Ja więc patrze na to tak: Szpice- odpadają, -przepiłowania- odpadają, - krzywe odpadają.. i w ogóle do wszystkiego można się przyczepić.
WIęc argumentacja że nie patrzy się na przepiłowaną płytkę, a na zdobienie jest w tym momencie trochę dziwna.
Dla mnie - laika - normalna, jako że nie oceniam sposobu położenia żelu i wykonania płytki (czyli przepiłowania, jakichś krzywych uśmiechu, położenia żelu czy innych), a kształt nie jest dla mnie sposobem położenia żelu, ale zdobieniem. Nie wiem czy jasno wytłumaczyłam...
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 11:11   #105
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Byliniu, ale to nie jest konkurs na ocenę płytki i położenia żelu, ale konkurs na zdobienie, więc ja patrzę na zdobienia a nie na przepiłowanie płytki - bo na tym się nie znam
Dziwne, bo ja byłam święcie przekonana, że to konkurs manicure, jak sama nazwa wskazuje. Nie zdobienia. Ocenia się całość - nie tylko to, że komuś kwiatki równo wyszły, chociaż płytka jest poharatana, a każdy paznokieć innego kształtu. Zdobienie stanowi tutaj dopełnienie całości. I Byliczka bardzo dobrze napisała - jeżeli nie ocenia się budowy paznokcia, czy przygotowania płytki, to czemu ocenia się jej kształt? W końcu do zdobienia nijak się to nie ma. Może w ogóle prace powinny być wykonywane na tipsach - wtedy faktycznie ocenie mogłoby podlegać samo zdobienie.
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 11:12   #106
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Dla mnie kształt to kształt a zdobienie to zdobienie.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 11:13   #107
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

pomysl i stylizacja Byliczki jest jedyna ktora mi sie spodobala ale moim zdaniem sa zbyt dlugie nie mowie tu o ksztalcie...i dlatego wygladaja jakos tak odstraszajaco...
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 11:15   #108
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Byliczko, osoby które się na tym nie znają, nie śledzą najnowszych trendów w tej dziedzinie mogą mieć takie skojarzenia. Mnie na samym początku szpice też odrzucały. Ale oglądając ileś tam wzorów z czasem przestałam patrzeć tylko na ich kształt, zaczęłam zwracać uwagę na zdobienia, połączenia kolorów, technikę itp. Po obejrzeniu wielu różnych wzorów przyzwyczaiłam się do często występującego kształtu szpiców sama osobiście takich bym nie założyła (po pierwsze są niefunkcjonalne a po drugie w mojej pracy nie mogłabym mieć takich paznokci). Zaczęłam takie fasony, bogate zdobienia traktować tak samo jak makijaże sesyjne-mało praktyczne ale piękne pokazujące kunszt artysty dlatego trzeba uświadomić sobie że takie paznokcie nie muszą być praktyczne, nie powinno patrzeć się na nie przez pryzmat życia codziennego bo jednak każdej z nas by one przeszkadzały w normalnych obowiązkach, w pracy.

Czasami zdobienia są naćkane, jest ich zbyt dużo, wyglądają tak jakby autorka nie miała jakiejś przemyślanej koncepcji tylko nałożyła wszystko co ma w kuferku i tu się zgadzam ze zwolenniczkami skromnego manicure że wygląda to kiczowato i tandetnie. Mój zmysł estetyczny takich przeładowań nie znosi ale jeśli paznokcie są bogato zdobione z zachowaniem jakiejś proporcji, pomysłu to jestem zachwycona
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 11:24   #109
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Byliczko, osoby które się na tym nie znają, nie śledzą najnowszych trendów w tej dziedzinie mogą mieć takie skojarzenia. Mnie na samym początku szpice też odrzucały. Ale oglądając ileś tam wzorów z czasem przestałam patrzeć tylko na ich kształt, zaczęłam zwracać uwagę na zdobienia, połączenia kolorów, technikę itp. Po obejrzeniu wielu różnych wzorów przyzwyczaiłam się do często występującego kształtu szpiców sama osobiście takich bym nie założyła (po pierwsze są niefunkcjonalne a po drugie w mojej pracy nie mogłabym mieć takich paznokci). Zaczęłam takie fasony, bogate zdobienia traktować tak samo jak makijaże sesyjne-mało praktyczne ale piękne pokazujące kunszt artysty dlatego trzeba uświadomić sobie że takie paznokcie nie muszą być praktyczne, nie powinno patrzeć się na nie przez pryzmat życia codziennego bo jednak każdej z nas by one przeszkadzały w normalnych obowiązkach, w pracy.

Czasami zdobienia są naćkane, jest ich zbyt dużo, wyglądają tak jakby autorka nie miała jakiejś przemyślanej koncepcji tylko nałożyła wszystko co ma w kuferku i tu się zgadzam ze zwolenniczkami skromnego manicure że wygląda to kiczowato i tandetnie. Mój zmysł estetyczny takich przeładowań nie znosi ale jeśli paznokcie są bogato zdobione z zachowaniem jakiejś proporcji, pomysłu to jestem zachwycona
No właśnie. Makijaże bardzo mocne, sesyjne nie są odbierane jako makijaże wampira, czarownicy czy czegoś innego. Myślałam że skoro konkurs na zdobienie to będzie faktycznie to oceniane pod kątem zdobienia a nie prywatnych sympatii czy nie sympatii (w przypadku Pauli, bo nie ukrywajmy Paula ma tak charakterystyczną technikę że od razu widać że to jej paznokcie) bądź też rozpatrywania tego przez pryzmat chodzenia w nich do pracy, kościoła, ginekologa czy też porodu.
No ale widać rzeczywistość minęła się z zamysłem konkursu.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 11:59   #110
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Smile Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Witam wszystkie dziewczyny!
Nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz zobaczyłam ten konkurs bo jestem fanką paznokci
Szczerze powiedziawszy jestem rozczarowana moim zdaniem prace są słabe i to prawda, że w niektórych wątkach można odnaleźć o wiele ładniejsze ale to tylko moje zdanie.
Wydaje mi się również, że niektóre uczestniczki nie zrozumiały tematyki pracy czyli albo nie potrafią czytać ze zrozumieniem albo ja mam coś z głową nie tak- a może tak być
Dla mnie paznokcie karnawałowe to nie jest french.. no ludzie kochani.. jakby tematyką konkursu był najlepszy manicure na co dzień to ok niech tam będzie ten french za którym nie przepadam i dla mnie dziewczyny które wydają grubą kasę miesięcznie na sztuczne paznokcie żeby sobie french zrobić to jest dziwna przypadłość ale każdy robi to co lubi i ma do tego prawo. To po prostu moja opinia.
Szczerze powiedziawszy nie jestem zwolenniczką paznokci russian style i to nie dlatego że jestem tradycjonalistką a po prostu nie lubię takiego kształtu paznokci.
Wybierając prace nie kierowałam się odrostami, łopatowatym kształtem paznokcia, przesadną długością- chociaż podczas zdobienia na pewno ułatwiło to pracę bo można było łatwiej i więcej zdobień zaprezentować. Na co głosowałam??:
Praca 12 ciekawy wzór
Praca 13 wzór jest ok i myślę żę wyglądałby o wiele lepiej na innym kształcie paznokci bo ten mi sie strasznie nie podoba
Praca 16 ciekawy sposób na ułożenie wzoru z kropeczek
Praca 17 ładne kwiatki akrylowe spokojne ale stylowe fajnie by wyglądały jakby były w żywych kolorach ale pomysł uważam za ok
Praca 20 fajny zawijas
Chciałam na coś zagłosować więc to są moje typy a szczerze powiedziawszy wolałabym zagłosować na te prace które są w wątkach wizażanek bo tam można odnaleźć naprawdę fajne PEREŁKI
Aha Praca 28 !!! co prawda mało karnawałowa ale musze o niej napisać po prostu tweety jak żywy bardzo fajnie go Namalowałaś i zazdroszczę Ci takich zdolności też bym chciała tak ładnie malować
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:26   #111
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Przykro, że konkurs kończy sie w tak niezdrowej atmosferze.

Byliczko, Agabil wypowiedziala się bardzo rozsądnie odnośnie tego, czemu niektóre osoby odrzucaja paznokcie w ksztalcie szpiców. Jasne było jednak od początku, że oceniać będą Wizażanki, a nie wykwalifikowane jury.

Zwróc też uwagę na wypowiedź Pauli, że Polki to takie betony. Rozumiem, że podobają Ci się paznokcie wykonane przez Paulę i że może byc ona Twoim paznokciowym guru (umiejętności jej absolutnie nie odmawiam). Ale wypowiedź o betonie przeszla już wszelkie granice przyzwoitości.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:31   #112
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Aha czyli jak teraz powiem że Polacy to naród pijaków i nierobów to zostanę zbanowana?
Bo takie stwierdzenie jest na identycznej zasadzie.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:35   #113
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

kazdy byl swiadomy ze oceniac beda wizazanki laiczki
wiec skoro panie profesjonalistki sieja oburzenie z powodu np kryteriów oceny jakimi sie owe wizazanki kierowaly to po co starowały w tym konkursie
nie panimaju
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:41   #114
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
kazdy byl swiadomy ze oceniac beda wizazanki laiczki
wiec skoro panie profesjonalistki sieja oburzenie z powodu np kryteriów oceny jakimi sie owe wizazanki kierowaly to po co starowały w tym konkursie
nie panimaju
Szkoda słów.

Już się nie wypowiadam bo to i tak nic nie da.

Prosze jedynie o usunięcie mojej pracy .
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:44   #115
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Konkurs jest nie tylko dla osób z branży paznokciowej, więc nie rozumiem zdziwienia, że większości nie podobają się szpony i mają skojarzenia typowo wampiryczne.
Dziewczyny, które wystawiły swoje prace powinny wypuścić powietrze ze swoich baloników. Zgłosiły swoje pracę, więc również zgodziły się na ich ocenianie. Wycofywanie pracy, bo ktoś powiedział coś nie po jego myśli jest dziecinne.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:49   #116
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Dobra, miałam się nie wypowiadać, ale już po prostu mi witki opadły.
Więc tak:
Moja praca to numer 6

Tak, tak, te ohydne szpony, które dziewczyny siedzące w branży paznokciowej traktują nie jako paznokcie a jako małe dzieła sztuki.
Paranoją jest fakt że większość prac jest wrzuconych tutaj nie przez stałe użytkowniczki a nowo zalogowane osoby.
Tym samym proszę aby moja praca, praca nr.6 została usunięta, gdyż po 1 nie odpowiada mi atmosfera zawiści i zazdrości (przez co świetna praca Pauli została usunięta- czy zestaw Konad jest aż tak porządany żeby robić takie świństwa?) w tymże "konkursie"
[...]
Nie musisz prosić o usunięcie z konkursu, bo wystarczy ze przyznałaś się która praca jest Twoja

W tego typu konkursach trzeba się liczyć z tym, że prace są głównie ocenianie przez zwykłe użytkowniczki, a nie przez wyselekcjonowane specjalistki z branży i o to właśnie chodziło w tym konkursie.
Wzorek pracy numer 6 mnie się bardzo podoba, ale faktycznie kształt i długość paznokci już nie bardzo.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:50   #117
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Aha czyli jak teraz powiem że Polacy to naród pijaków i nierobów to zostanę zbanowana?
Bo takie stwierdzenie jest na identycznej zasadzie.
To nie jest na identycznej zasadzie. Paula byla już raz zbanowana i za zgoda Agi i Zlosia wrócilą na Wizaż. Ale jej zachowanie nie uległo zmianie.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:55   #118
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Konkurs jest nie tylko dla osób z branży paznokciowej, więc nie rozumiem zdziwienia, że większości nie podobają się szpony i mają skojarzenia typowo wampiryczne.
Dziewczyny, które wystawiły swoje prace powinny wypuścić powietrze ze swoich baloników. Zgłosiły swoje pracę, więc również zgodziły się na ich ocenianie. Wycofywanie pracy, bo ktoś powiedział coś nie po jego myśli jest dziecinne.
Radziła bym przejrzeć cały wątek a nie wyskakiwać jak filip z konopi, bo prosiłam o usunięcie nie z tego powodu ze ktoś powiedział coś nie tak na temat mojej pracy, wręcz przeciwnie kilka osób napisało że im się podoba, a zrezygnowałam dlatego że nie podoba mi się podkładanie sobie świń, kablowanie na siebie i inne tego typu zawistne perypetie, w których nie będę uczestniczyć bo w moim życiu prywatnym odcinam się od tego tyspu ludzi i sytuacji. I tyle na ten temat.

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Nie musisz prosić o usunięcie z konkursu, bo wystarczy ze przyznałaś się która praca jest Twoja

W tego typu konkursach trzeba się liczyć z tym, że prace są głównie ocenianie przez zwykłe użytkowniczki, a nie przez wyselekcjonowane specjalistki z branży i o to właśnie chodziło w tym konkursie.
Wzorek pracy numer 6 mnie się bardzo podoba, ale faktycznie kształt i długość paznokci już nie bardzo.
To proszę się w końcu zdecydować czy jest to konkurs na manicure czyli kształt, technika, zdobienie czy tylko na zdobienie bo ja już się pogubiłam.

Czy mówiąc o Polakach alkoholicy, nieroby, o Amerykanach grubasy, o anglikach flegmatycy o szkotach centusie też dostanę BANa?
Czy po prostu BANy są rozdawane pod konte sympatii/ niesympatii Modów?

Jak to jest na innej zasadzie? Zamysł wypowiedzi Pauli nie był żeby obrazić kogoś tylko sens wypowiedzi jest na końcu owego zdania. Ale jak ktoś nie chce zrozumieć wypowiedzi to nikt na to nic nie poradzi i zbanuje. Tak najprościej przecież.
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2009-02-28 o 12:56
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:00   #119
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Aha czyli jak teraz powiem że Polacy to naród pijaków i nierobów to zostanę zbanowana?
Bo takie stwierdzenie jest na identycznej zasadzie.
Byliczko, nie na identycznej. Paula pisząc o Polkach betonach pisała to w kontekście tego konkursu, obrażając osoby które oddają głosy i którym się podoba delikatny manicure. Nie było to stwierdzenie ogólne tylko odnosiło się do tej jednej, konkretnej sytuacji
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:00   #120
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

nie no co sie tutaj wyprawia i nie reaguje !! zostałam obrażona moja duma narodowa i wszystko zostało obrażone !!!

nawołuje adminów o wyciągnięcie konsekwencji !!!

to niedopuszczalne!
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.