co wymyslic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-20, 21:49   #1
crayonGIRL
Raczkowanie
 
Avatar crayonGIRL
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: on line
Wiadomości: 91

co wymyslic?


mam chlopaka i w te wakacje chce z nim wyjechac w gory ale moirodzice o tym nie wiedza i nie chce im mowic bo wiem ze mi nie pozowla i pomocie co mam wymyslec zeby sie nie skapneli ze z nim jade;(
__________________
_________________________ ______________


Ż y j k o l o r o w o


_________________________ ______________
crayonGIRL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-20, 21:56   #2
pejtoon
Zakorzenienie
 
Avatar pejtoon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Piękne Miasto - Gdańsk
Wiadomości: 3 238
Dot.: co wymyslic?

moim zdaniem kłamstwo nie oplaca i ma krótkie nogi. według mnie to beznadziejny pomysł. Rozmawiaj z rodzicami, może w końcu się zgodzą
__________________
Scrapbooking moim życiem
Moja galeria - Pejtoon powraca na wizaż
13.09.2011 - wysyp

KRAINA PAPIERU - zapraszam !
pejtoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-20, 22:00   #3
mnbvcxzlkjhgfdsapoiuytrew
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 181
Dot.: co wymyslic?

nie zgodza sie moim zdaniem, ja mam to samo u siebie, jak nocuje u faceta to mowie ze ide na impreze z kolezanka i ta juz od kilku lat

moja jednak olezanka wymyslała ze jedzie na oaze na rekolekcje czy cos w ten desen glupio sie nei zgodzic na taki wyjazd no nie?
mnbvcxzlkjhgfdsapoiuytrew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-20, 22:02   #4
pejtoon
Zakorzenienie
 
Avatar pejtoon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Piękne Miasto - Gdańsk
Wiadomości: 3 238
Dot.: co wymyslic?

moi rodzice też nigdy mi nie pozwalali, w tym roku co chwilę ich wypytywałam i co? sierpień = góry = ja i TŻ

Zrobisz jak bedziesz chciała, ja wyrazilam tylko swoje zdanie
__________________
Scrapbooking moim życiem
Moja galeria - Pejtoon powraca na wizaż
13.09.2011 - wysyp

KRAINA PAPIERU - zapraszam !
pejtoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-20, 22:03   #5
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: co wymyslic?

A ile masz lat i ile czasu spotykasz się ze swoim chłopakiem? Jak ja zaczęłam się spotykać ze swoim TŻ to mama miała obiekcje żeby mnie puścić z nim na imprezę a o wyjeździe już nie wspomnę. Jak go poznała i zobaczyła że wracam w jednym kawałku problemy zniknęły.
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-20, 22:04   #6
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: co wymyslic?

Ciezko bo w sumie nic o Twoim zyciu nie wiem. Sama powinnaś kombinować. Skąd mamy wiedziec czy masz jakieś koleżanki itp.

moje propozycje które ja bym ewentualnie zastosowała:
do koleżanki na działkę
z koleżankami w góry/morze (zależy gdzie masz blizej)
z koleżanki rodziną gdziekolwiek
na badania w góry

Najlepiej wymyśl coś realnego. Czego nie beda mogli sprawdzic. Zadnych takich ze bedziesz na sasiednim osiedlu u znajomej.

Jak dobrze ze u mnie nie maja nic przeciwko, ja postawiłam na szczerość, za skomplikowane jest ukrywanie klamstwa, a ja jestem leniwa.
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-20, 22:06   #7
mnbvcxzlkjhgfdsapoiuytrew
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 181
Dot.: co wymyslic?

Cytat:
Napisane przez kkaa Pokaż wiadomość
Ciezko bo w sumie nic o Twoim zyciu nie wiem. Sama powinnaś kombinować. Skąd mamy wiedziec czy masz jakieś koleżanki itp.

moje propozycje które ja bym ewentualnie zastosowała:
do koleżanki na działkę
z koleżankami w góry/morze (zależy gdzie masz blizej)
z koleżanki rodziną gdziekolwiek
na badania w góry

Najlepiej wymyśl coś realnego. Czego nie beda mogli sprawdzic. Zadnych takich ze bedziesz na sasiednim osiedlu u znajomej.

Jak dobrze ze u mnie nie maja nic przeciwko, ja postawiłam na szczerość, za skomplikowane jest ukrywanie klamstwa, a ja jestem leniwa.
niektorzy rodzice sa poprostu starej daty, albo sami neizle szaleli jak byli mlodzi i chca teraz uchronic przed tym dziecko co wydaje mi sie absolutnie nie na miejscu...jakby pozwolili to by trzymali reke na pulsie a tak to sa oklamywani...tak zle i tak nei dobrze
mnbvcxzlkjhgfdsapoiuytrew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-20, 22:19   #8
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: co wymyslic?

Cytat:
Napisane przez mnbvcxzlkjhgfdsapoiuytrew Pokaż wiadomość
niektorzy rodzice sa poprostu starej daty, albo sami neizle szaleli jak byli mlodzi i chca teraz uchronic przed tym dziecko co wydaje mi sie absolutnie nie na miejscu...jakby pozwolili to by trzymali reke na pulsie a tak to sa oklamywani...tak zle i tak nei dobrze
nie pisze ze ja sama nie kłamałam, owszem zdarzało sie. Postanowiłam ich poprostu stopniowo oswajać, troche zmieniajac prawdę, ale tez tak by mogli stopniowo zaakceptowac moje pomysły. Np jak chciałam jechac z chłopakiem nad morze to widzialam ze mama jest niezbyt szczesliwa z tego powodu, ale tak sie zlożyło ze miałam miec w tymczasie okres wiec sie troche uspokoiła. Później juz było łatwiej, a obecnie nawet mnie wyganiają abym jechała z TŻetem. Pozatym, moja siostra troche nabroiła, wiec wyszli z załozenia że mi mozna bardziej ufać i cieszą sie ze nie kłamię tak jak ona.
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-20, 23:01   #9
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: co wymyslic?

Jak już ktoś napisał - kłamstwo ma krótkie nogi.

Jeżeli pojedziesz, wciskając rodzicom kit, a oni się skapną - licz się z tym, że przez najbliższe 10 lat nie będziesz odwiedzać miejsc bardziej rozrywkowych niż cukiernia. Trudno odzyskać zaufanie, gdy raz się je zawiodło.

Popieram pomysł, żebyś przedstawiła rodzicom swojego chłopaka, dała namiary na miejsce wypoczynku itd. Spokojnie, bez wrzasków i pretensji, powinni zmięknąć.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 08:19   #10
caelum
Rozeznanie
 
Avatar caelum
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: co wymyslic?

Cytat:
Napisane przez crayonGIRL Pokaż wiadomość
mam chlopaka i w te wakacje chce z nim wyjechac w gory ale moirodzice o tym nie wiedza i nie chce im mowic bo wiem ze mi nie pozowla i pomocie co mam wymyslec zeby sie nie skapneli ze z nim jade;(
Osobiście będę trzymać kciuki żeby właśnie się dowiedzieli albo żebyś Ty sama porozmawiała z nimi o tym.

Cytat:
Napisane przez kkaa Pokaż wiadomość
Ciezko bo w sumie nic o Twoim zyciu nie wiem. Sama powinnaś kombinować. Skąd mamy wiedziec czy masz jakieś koleżanki itp.

moje propozycje które ja bym ewentualnie zastosowała:
do koleżanki na działkę
z koleżankami w góry/morze (zależy gdzie masz blizej)
z koleżanki rodziną gdziekolwiek
na badania w góry

Najlepiej wymyśl coś realnego. Czego nie beda mogli sprawdzic. Zadnych takich ze bedziesz na sasiednim osiedlu u znajomej.

Jak dobrze ze u mnie nie maja nic przeciwko, ja postawiłam na szczerość, za skomplikowane jest ukrywanie klamstwa, a ja jestem leniwa.
Jak na osobę, która nie kłamie i nie kłamała masz zadziwiająco dużo pomysłów jak to zrobić.
Kiedyś przeczytałam czy usłyszałam taką myśl "Nigdy nie wierz temu, kto zawsze mówi prawdę", w związku z tym nie wierzę w Twoje słowa kkaa.

Cytat:
Napisane przez kkaa Pokaż wiadomość
nie pisze ze ja sama nie kłamałam, owszem zdarzało sie. Postanowiłam ich poprostu stopniowo oswajać, troche zmieniajac prawdę, ale tez tak by mogli stopniowo zaakceptowac moje pomysły. Np jak chciałam jechac z chłopakiem nad morze to widzialam ze mama jest niezbyt szczesliwa z tego powodu, ale tak sie zlożyło ze miałam miec w tymczasie okres wiec sie troche uspokoiła. Później juz było łatwiej, a obecnie nawet mnie wyganiają abym jechała z TŻetem. Pozatym, moja siostra troche nabroiła, wiec wyszli z załozenia że mi mozna bardziej ufać i cieszą sie ze nie kłamię tak jak ona.
I okazuje się, ze moje przeczucie mnie nie myliło a jednak zdarzało się kłamać bo jakiekolwiek zmienianie prawdy to właśnie kłamstwo.

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Jak już ktoś napisał - kłamstwo ma krótkie nogi.

Jeżeli pojedziesz, wciskając rodzicom kit, a oni się skapną - licz się z tym, że przez najbliższe 10 lat nie będziesz odwiedzać miejsc bardziej rozrywkowych niż cukiernia. Trudno odzyskać zaufanie, gdy raz się je zawiodło.

Popieram pomysł, żebyś przedstawiła rodzicom swojego chłopaka, dała namiary na miejsce wypoczynku itd. Spokojnie, bez wrzasków i pretensji, powinni zmięknąć.
Niekoniecznie powinni. Zależy do wieku i dojrzałości autorki wątku jak również od tego ile lat ma jej chłopak. Po drugie nie wiemy nic o jej dotychczasowym życiu - nie wiemy czy już wyjeżdżała gdzieś z chłopakiem, nie wiemy na jak długo i gdzie chce wyjechać i czy słusznie rodzice jej nie pozwalają na taki wyjazd.
__________________
Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

G.G. Márquez
caelum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 08:35   #11
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: co wymyslic?

co wymyślić? dorosnąć... albo pokazać rodzicom,że jest się odpowiedzialną i godną zaufania.
Niestety pamietam wiele postów autorki tego wątku jest ona raczej młodą dziewczyną, moim zdaniem trochę niedojrzałą(co oczywiście w pewnym wieku nie jest wadą)..przynajmniej tak wynikało z tego co pisała na temat swoich perypetii z chłopakami....

z drugiej strony rozumiem,e bardzo chciałabyś wyjechać.. ja jednak wolałabym zrezygnować niż okłamywać rodziców.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 08:42   #12
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: co wymyslic?

Przede wszystkim pokaż swoja dojrzałość i upewnij rodziców, że mogą mieć do Ciebie zaufanie / nie tylko w kwesti nie zajścia w ciąże /

Po pierwsze pozmawiaj z rodzicami, oswajaj ich z tą sytuacją, najlepiej poznać Tż z rodzicami - niech zobaczą że jest odpowiedzialny itd., poznaj rodziców Tż ze swoimi, pokaż w necie - jeżeli jest - gdzie będziecie spać itd... Kłamanie nic Ci nie da a zaszkodzi
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 09:28   #13
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: co wymyslic?


Edytowane przez Monicoor
Czas edycji: 2012-06-08 o 20:41
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 00:35   #14
malenka9085
Rozeznanie
 
Avatar malenka9085
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 669
Dot.: co wymyslic?

A może rozmowa pomoże? Najlepiej powiedzieć prawdę. Moi rodzice też nie chcieli się zgodzić żebym sama została w domu. Ale przekonałam ich i teraz myślę, że mają do mnie większe zaufanie niż przedtem. Zresztą sama niedługo chcę wyjechać z TŻ i znajomymi pod namioty. Ciekawe czy mi się uda .
__________________
Razem
malenka9085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 06:19   #15
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: co wymyslic?

Cytat:
Napisane przez kkaa Pokaż wiadomość
Np jak chciałam jechac z chłopakiem nad morze to widzialam ze mama jest niezbyt szczesliwa z tego powodu, ale tak sie zlożyło ze miałam miec w tymczasie okres wiec sie troche uspokoiła.
To gorzej niż u arabusów!
A inspekcji "po powrocie" Ci nie robiła...?


Do autorki wątku - wszystko zależy od tego jak długo się znacie, ile ze sobą jesteście, ile macie lat, czy jesteś rozsądną dziewczyną czy dyskotekową podfruwają, jakie masz oceny w szkole..itp.
Powyższe czynniki, jak i wiele, wiele innych mogą świadczyć na Twoją korzyść lub diametralnie pogrążyć Twoją sytuację.
Troszkę za mało wiemy.
Mnie rodzice po raz pierwszy "wypuścili" z chłopakiem gdy miałam 16 lat . Tyle, ze należą do osób liberalnych i rozsądnych a ja z kolei do tych odpowiedzialnych oraz budzących zaufanie.. więc zdobycie pozwolenia nie było bardzo trudne.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 09:57   #16
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: co wymyslic?

Za mało napisałaś żeby ci coś konkretnego poradzić, ale okłamywać rodziców ci nie polecam, najlepsza jest szczera rozmowa (może nawet nie jedna).
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.