Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-28, 11:24   #1
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885

Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?


Jestem z moim TŻ już dwa lata i szczerze mówiąc mam go serdecznie dosyć.
Od dawna nam się nie układa, mamy różne charaktery, brak chemii z mojej strony niestety Czesto sie za niego wstydze, mamy inne podejscie do zycia, pieniedzy, rodziny. Dwa różne światy. Nadszedł moment kiedy kończe studia i na dobra sprawe powinnam już wyjechać tam do Francji i zamieszkać z nim na stałe ale nie jestem na to gotowa.
Postanowiłam, że czas odejść bo nie czuje się szczęśliwa i nie jestem gotowa rzucić wszystkiego w Polsce i pojechać tam do niego do Francji, gdzie on usiłuje ułożyć nam życie tzn mieszkanie prace itp.
Przyjechalam do Polski na 4 miesiące żeby zdać prawo jazdy i licencjata obronić i nie mam ochoty tam wracać.
We wrześniu mieliśmy wybrać się na wakacje do Barcelony, ale nawet mnie to nie cieszy, wolałabym jechać z moimi koleżankami na Ibize, myśle że bawiłabym się sto razy lepiej a z TŻ bedziemy sie nudzic, bo prawie wcale nie rozmawiamy, kazdy siedzi ze swoim laptopem i zgrywamy pozory ze wszystko gra!
Problem w tym, że on jest tam a ja tutaj i jak to zrobić żeby on najmniej ucierpiał. Wiem że się stara i próbuje żeby było nam jak najlepiej i wydaje mi się że mnie kocha I nie chce żeby cierpiał.
Ale co mam zadzwonić? Napisać email? SMS? A przecież nie pojade z nim do Barcelony zeby mu powiedzieć ze odchodze to byłoby perfidne.

Chce poznać kogoś nowego i znowu czuć te motylki w brzuchu jak kiedys.
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:35   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Jestem z moim TŻ już dwa lata i szczerze mówiąc mam go serdecznie dosyć.
Od dawna nam się nie układa, mamy różne charaktery, brak chemii z mojej strony niestety Czesto sie za niego wstydze, mamy inne podejscie do zycia, pieniedzy, rodziny. Dwa różne światy. Nadszedł moment kiedy kończe studia i na dobra sprawe powinnam już wyjechać tam do Francji i zamieszkać z nim na stałe ale nie jestem na to gotowa.
Postanowiłam, że czas odejść bo nie czuje się szczęśliwa i nie jestem gotowa rzucić wszystkiego w Polsce i pojechać tam do niego do Francji, gdzie on usiłuje ułożyć nam życie tzn mieszkanie prace itp.
Przyjechalam do Polski na 4 miesiące żeby zdać prawo jazdy i licencjata obronić i nie mam ochoty tam wracać.
We wrześniu mieliśmy wybrać się na wakacje do Barcelony, ale nawet mnie to nie cieszy, wolałabym jechać z moimi koleżankami na Ibize, myśle że bawiłabym się sto razy lepiej a z TŻ bedziemy sie nudzic, bo prawie wcale nie rozmawiamy, kazdy siedzi ze swoim laptopem i zgrywamy pozory ze wszystko gra!
Problem w tym, że on jest tam a ja tutaj i jak to zrobić żeby on najmniej ucierpiał. Wiem że się stara i próbuje żeby było nam jak najlepiej i wydaje mi się że mnie kocha I nie chce żeby cierpiał.
Ale co mam zadzwonić? Napisać email? SMS? A przecież nie pojade z nim do Barcelony zeby mu powiedzieć ze odchodze to byłoby perfidne.

Chce poznać kogoś nowego i znowu czuć te motylki w brzuchu jak kiedys.
Powiedz mu prosto z mostu:
- miło było, ale się skończyło

Po co trzymać go w oczekiwaniu, że wrócisz do Francji i do niego, i siebie w stresie, co masz mu powiedzieć
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:39   #3
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

No ale jak przez telefon??? SKype?
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:42   #4
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
No ale jak przez telefon??? SKype?
no to bedzie lepsze niz email czy sms
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:57   #5
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

ciezko bedzie,ale skoro jestescie daleko od siebie....pojechac tez by bylo warto by spojrzec prawdzie prosto w oczy,ale skoro piszesz,ze on ten wyjazd chce traktowac jako wyjatkowy...hm...
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:02   #6
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

szczesliwy na pewno nie bedzie obojetnie jak to mu powiesz, do konca bezbolesnie sie nie da, ale lepiej telefonicznie. Jechac taki kawal nie ma sensu, bo on bedzie sie cieszyl, ze Cie zobaczy a tu takie cos :/

wyslanie maila raz, ze dziecinne, dwa, ze naleza mu sie po takim czasie wyjasnienia, odpowiedzi na pytania, ktore na pewno bedzie mial itd. Dlatego szczera rozmowa
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:04   #7
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Ciężka sprawa zadzwoń do niego wytłumacz pogadaj i powiedz,że to koniec innego wyjścia nie widze...
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 14:58   #8
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Zrób to przez skype z kamerką. A jeśli cię kocha to i tak będzie cierpiał przez jakiś czas. I nie przedłużaj tego bo nei ma sensu.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 17:06   #9
puhap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 16
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

zadzwoń do niego i powiedz o swojej decyzji .
zrób to jeszcze dzisiaj .
__________________
Na przeStrzenI lat całkiem iNny ty, nie powrócą już te wypłakane łzy ,z każdym rokiem lepiej znaSz samego siebie ,a lustro nie oszczedza - 100%w nim Ciebie ..
puhap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 17:13   #10
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Zadzwoń do niego. Nie pisz sms-a czy e-maila bo to jest najgorsze co może być...
Zrób to jaknajszybciej, bo chłopak siedzi we Francji i cieszy się na wyjazd z Tobą.
Postaraj się wyjaśnić mu wszystko (bądz szczera) powiedz co czujesz, a raczej czego nie.
Na pewno go to zaboli...no ale zawsze możecie zostać przyjaciółmi
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 17:25   #11
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Cytat:
Napisane przez puhap Pokaż wiadomość
zadzwoń do niego i powiedz o swojej decyzji .
zrób to jeszcze dzisiaj .
Zgadzam się.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 18:17   #12
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Może powiecie ze jestem straszna ale nie mam odwagi i nie moge sie zebrac zeby zadzwonic.
Pamietam jak ja byłam pierwszy raz za granica i moj były chłopak zrywał ze mną przez telefon, on był w PL a ja we Fr i pamietam jak wtedy sie czulam miałam do niego pretensje o to, że to przez telefon, a teraz sama musze tak postąpić. I powiedzcie że nie mamy do spełnienia swojej karmy...

A TŻ wysłał mi sms, że chyba znalazł fajną pracę w Monako.
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 18:41   #13
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Może powiecie ze jestem straszna ale nie mam odwagi i nie moge sie zebrac zeby zadzwonic.
Pamietam jak ja byłam pierwszy raz za granica i moj były chłopak zrywał ze mną przez telefon, on był w PL a ja we Fr i pamietam jak wtedy sie czulam miałam do niego pretensje o to, że to przez telefon, a teraz sama musze tak postąpić. I powiedzcie że nie mamy do spełnienia swojej karmy...

A TŻ wysłał mi sms, że chyba znalazł fajną pracę w Monako.
moze brutalne, ale: nikt niczego za Ciebie nie zrobi. jest decyzja to musi byc i dzialanie. akcja-reakcja.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 18:52   #14
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

To zawsze boli, nie ominiesz tego. Najlepiej konkretnie. Bez owijania w bawełnę i wdawania się w zbędne dyskusje.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 18:53   #15
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Jestem z moim TŻ już dwa lata i szczerze mówiąc mam go serdecznie dosyć.
Od dawna nam się nie układa, mamy różne charaktery, brak chemii z mojej strony niestety Czesto sie za niego wstydze, mamy inne podejscie do zycia, pieniedzy, rodziny. Dwa różne światy. Nadszedł moment kiedy kończe studia i na dobra sprawe powinnam już wyjechać tam do Francji i zamieszkać z nim na stałe ale nie jestem na to gotowa.
Postanowiłam, że czas odejść bo nie czuje się szczęśliwa i nie jestem gotowa rzucić wszystkiego w Polsce i pojechać tam do niego do Francji, gdzie on usiłuje ułożyć nam życie tzn mieszkanie prace itp.
Przyjechalam do Polski na 4 miesiące żeby zdać prawo jazdy i licencjata obronić i nie mam ochoty tam wracać.
We wrześniu mieliśmy wybrać się na wakacje do Barcelony, ale nawet mnie to nie cieszy, wolałabym jechać z moimi koleżankami na Ibize, myśle że bawiłabym się sto razy lepiej a z TŻ bedziemy sie nudzic, bo prawie wcale nie rozmawiamy, kazdy siedzi ze swoim laptopem i zgrywamy pozory ze wszystko gra!
Problem w tym, że on jest tam a ja tutaj i jak to zrobić żeby on najmniej ucierpiał. Wiem że się stara i próbuje żeby było nam jak najlepiej i wydaje mi się że mnie kocha I nie chce żeby cierpiał.
Ale co mam zadzwonić? Napisać email? SMS? A przecież nie pojade z nim do Barcelony zeby mu powiedzieć ze odchodze to byłoby perfidne.

Chce poznać kogoś nowego i znowu czuć te motylki w brzuchu jak kiedys.
Jezeli on Cie chociaż troche kocha to nie mozna bezbolesnie. Moze lepiej długi mejl, wyjasnij mu to porządnie i szczerze, sms i krótkie zrywam to za mało po dwóch latach, powiedz dlaczego, powiedz ze było juz tragicznie, moze on tez tak uwaza, ale nie miał odwagi zerwac?
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 19:21   #16
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

nie da sie bezbolesnie....podrzuc mu laske jakas niech on odejdzie albo stan sie wredna suka
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 19:21   #17
kotasia
Raczkowanie
 
Avatar kotasia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznan/Krakow
Wiadomości: 45
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

mejl to znacznie lepsze wyjscie. przynajmniej mozecie przemyslec swoje odpowiedzi a przez telefon czesto wychodzi wiele niedomowien i wiecej zdenerwowania potem zostaje.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2008-09-03 o 13:22 Powód: uzupełnienie posta
kotasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 20:10   #18
Kwas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stąd
Wiadomości: 157
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Zrob tak jakbys sama chciala byc potraktowana.Zrob to szybko i NIE DAWAJ MU NADZIEI bo to najgorsze aaa i jeszcze jedno myslisz ze bedziecie przyjaciolmi? On bedzie cie widzial jako kochanke nie przyjaciolke.Widac ze on jest ulozony i spokojny a ty rozrywkowa...
__________________
...


Kwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 09:54   #19
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Mi się wydaje, ze zasłużył na to, aby powiedzić mu to osobiscie prosto w twarz. Bezboleśnie nigdy nie będzie...
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 11:49   #20
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

nie licz na bezboleśnie - bo tak się nie da. Możesz zrobić to z klasą: powiedz mu, że jest ci zle i jezeli nic się nie zmieni to nie ma sensu tego kontynułować. Pozwól mu jakos zareagować na tą sytuacje, daj mu mozliwośc wyboru, co chce z tym fantem zrobić. jeśli nic - zakończenie jest proste.
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 21:15   #21
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Już nieraz mówiłam że jestem nieszczesliwa, a on mowil ze to sie zmieni, ze to tylko zły okres.
Mysle nad mailem.
Najgorsze ze on chyba czuje ze cos jest nie tak bo pisze mi smsy w stylu: zawsze mozesz na mnie liczyc, albo jesli chcesz mi cos waznego powiedziec i ma to zwiazek ze mna to powiedz mi.
Niewiem moze on mysli ze ja go tu w Polsce zdradziłam i chciałby mi pewnie nawet wybaczyc?
Ja nie mam nikogo to nie o to chodzi, ale nie czuje sie zakochana. Moja mama mowi ze jakbym była zakochana to poleciałabym za nim nawet i na koniec swiata a jak wybrzydzam nad wakacjami i wogole nad tym, gdzie mamy zamieszkać tzn ze po prostu go nie kocham.

A jesli chodzi o zycie intymne to z mojej strony umarło, zero chemii i ochoty jakiejkolwiek, chyba nie ma nad czym sie tu zastanawiac?
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 21:50   #22
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Już nieraz mówiłam że jestem nieszczesliwa, a on mowil ze to sie zmieni, ze to tylko zły okres.
Mysle nad mailem.
Najgorsze ze on chyba czuje ze cos jest nie tak bo pisze mi smsy w stylu: zawsze mozesz na mnie liczyc, albo jesli chcesz mi cos waznego powiedziec i ma to zwiazek ze mna to powiedz mi.
Niewiem moze on mysli ze ja go tu w Polsce zdradziłam i chciałby mi pewnie nawet wybaczyc?
Ja nie mam nikogo to nie o to chodzi, ale nie czuje sie zakochana. Moja mama mowi ze jakbym była zakochana to poleciałabym za nim nawet i na koniec swiata a jak wybrzydzam nad wakacjami i wogole nad tym, gdzie mamy zamieszkać tzn ze po prostu go nie kocham.

A jesli chodzi o zycie intymne to z mojej strony umarło, zero chemii i ochoty jakiejkolwiek, chyba nie ma nad czym sie tu zastanawiac?
Szkoda, że nie akończyłaś definitywnie związku, gdy byłaś tam, na miejscu.

Sorki, ale załatwianie takiej sprawy przez maila jest bardzo niepoważne.
Nawet nie masz odwagi do niego zadzwonić, by mu to powiedzieć?
Szkoda mi tego chłopaka
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 21:51   #23
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Dokładnie, nie ma nad czym się zastanawiać. Zadzwoń/napisz jak najszybciej.
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 21:56   #24
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Nie mam, prawie wogole do siebie nie dzwonimy. Tylko internet i smsy. I tak kilka miesiecy.
Kurcze wydaje mi sie ze mail bylby lepszy bo moge przemyslec co napisze i nie bede go obwiniac ani nic. a tak to wiadomo jak przez tel: bo ty zawsze to bo ty nigdy tamto i oskarzanie sie wzajemne a poza tym na bank sie rozplacze! Mi też jest go żal, bo wiem że ma dobre chęci ale chyba po prostu mu nie wychodzi moze nie jestesmy dla siebie stworzeni?????
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 21:57   #25
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Nie mam, prawie wogole do siebie nie dzwonimy. Tylko internet i smsy. I tak kilka miesiecy.
Kurcze wydaje mi sie ze mail bylby lepszy bo moge przemyslec co napisze i nie bede go obwiniac ani nic. a tak to wiadomo jak przez tel: bo ty zawsze to bo ty nigdy tamto i oskarzanie sie wzajemne a poza tym na bank sie rozplacze! Mi też jest go żal, bo wiem że ma dobre chęci ale chyba po prostu mu nie wychodzi moze nie jestesmy dla siebie stworzeni?????
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 19:52   #26
shi
Raczkowanie
 
Avatar shi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 323
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Bezboleśnie nigdy nie będzie skoro on jest zaangażowany. Nic CI nie poradze, bo nie miałam takiej sytuacji nigdy, a na 'widzi mi się' nie będe pisała

Życzę Ci powodzenia i czekam na jakieś wiadomości od Ciebie. Trzymaj się!
shi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 10:38   #27
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

No i słuchajcie moje drogie kolezanki.

W sobote wieczorem nastrugałam do TŻ zgrabnego maila o moich uczuciach a raczej ich braku, o tym ze niewiem co z nami itp.

Na to on, żebyśmy dali sobie szanse i pojechali jednak na te wakacje.

JA na to ze sie zastanowie.

A wczoraj przysłał mi smsa: Nie chce Cie wiecej widziec. Zostan sobie w Polsce.

I po co ja sie produkowałam i martwiłam zeby go nie urazić a on mi przysłał niegrzecznego smsa. JEstem w szoku, ale w sumie to kamień spadl mi z serca bo nie ja jestem TA ZŁA!
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 10:47   #28
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
No i słuchajcie moje drogie kolezanki.

W sobote wieczorem nastrugałam do TŻ zgrabnego maila o moich uczuciach a raczej ich braku, o tym ze niewiem co z nami itp.

Na to on, żebyśmy dali sobie szanse i pojechali jednak na te wakacje.

JA na to ze sie zastanowie.

A wczoraj przysłał mi smsa: Nie chce Cie wiecej widziec. Zostan sobie w Polsce.

I po co ja sie produkowałam i martwiłam zeby go nie urazić a on mi przysłał niegrzecznego smsa. JEstem w szoku, ale w sumie to kamień spadl mi z serca bo nie ja jestem TA ZŁA!
Jak to nie Ty jesteś tą złą?

A myślałaś, że jak on zareaguje na TAKIEGO MAILA ?
Wcale mu się nie dziwię, każdy jeden człowiek na jego miesjcu, który zostałby potraktowany w taki sposób, odpisałby tak samo.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 10:48   #29
kuda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Dobrze, że masz to z głowy, chociaż jego reakcja mnie nie dziwi - jest wściekły, czuje się zraniony i nie ma zamiaru tego ukrywać. Daję sobie natomiast rękę uciąć, że niedługo odezwie się i będzie Cię przepraszał, prosił, żebyście sobie dali jednak szansę itd. Tak to już jest z tymi facetami
kuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 10:50   #30
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jak 'bezboleśnie' zostawić faceta?

Cytat:
Napisane przez kuda Pokaż wiadomość
Dobrze, że masz to z głowy, chociaż jego reakcja mnie nie dziwi - jest wściekły, czuje się zraniony i nie ma zamiaru tego ukrywać. Daję sobie natomiast rękę uciąć, że niedługo odezwie się i będzie Cię przepraszał, prosił, żebyście sobie dali jednak szansę itd. Tak to już jest z tymi facetami
No, ja mam nadzieję, że po takim potraktowaniu facet będzie miał odrobinę honoru i nie będzie sie przed _Novotna_ płaszczył i nie będzie jej tym samym satysfakcji dawał.

Zresztą, dobrze się stało, że ten mail poszedł, może jeszcze zdąży kogoś na miejsce autorki wątku, do Barcelony zabrać .
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.