Aby szalał za mną - rozterki Myszuni19. Zbiorczy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-31, 21:41   #1
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241

Aby szalał za mną - rozterki Myszuni19. Zbiorczy.


co zrobić aby mój facet dostal jeszcze wiekszego bzika na moim punkcie i w koncu stal sie choc troche zazdrosny??
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 21:57   #2
(:amari:)
Raczkowanie
 
Avatar (:amari:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Bydgoszczy
Wiadomości: 61
Dot.: aby szalał za mną

Dość proste. Po prostu bądź sobą
A musi być o Ciebie zazdrosny? Chyba nie ma powodów do tego? Może i lepiej.. Zazdrość czasem niszczy związki.

__________________
Life is fun!
(:amari:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 21:59   #3
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: aby szalał za mną

Myszunia moze pogadaj ze swoim facetem zamiast ciagle zakladac watki co i jak zrobic zeby on...

poflirtuj z innymi wtedy napewno bedzie

zazdrosc czesto gubi...
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:00   #4
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: aby szalał za mną

tylko ze on widzi ze inni za mna gonia a nie wykazuje tym najmniejszego zainteresowania, a nawet mowi ze by mnie sprzedal...
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:06   #5
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: aby szalał za mną

Cytat:
Napisane przez (:amari:) Pokaż wiadomość
Dość proste. Po prostu bądź sobą
A musi być o Ciebie zazdrosny? Chyba nie ma powodów do tego? Może i lepiej.. Zazdrość czasem niszczy związki.

nie ma milosci bez zazdrosci...moj tz nawet nie daje mi powodu do zazdrosci, ale napewno bym zaczela szalec gdyby kolo niego zaczla krecic sie jakas laska.

Myszunia ja mysle, ze powinnas okazac troche brak zainteresowania swoim tz. Moze jestes dla niego za dobra?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:10   #6
Marcc
Raczkowanie
 
Avatar Marcc
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TG (;
Wiadomości: 144
Wyślij wiadomość przez ICQ do Marcc
Dot.: aby szalał za mną

Strać troszkę zainteresowania Jego osobą -oczywiście z umiarem...szybko doceni jaki skarb posiada
__________________
Z miłością się zmawiam wciąż przeciw śmierci
ja mały śmieszny człowiek z bukietem polnych wierszy...
Marcc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:11   #7
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: aby szalał za mną

wrocilismy do siebie teraz/ on zostawil mnie ale bardzo tego zalowal i przelamal sie i roil wszystko zebym wrocila. mi nie okazuje ale od jego kumpla wlasnie uslyszalam ze ma ochote wpier*** gosciowi z ktorym sie w miedzyczasie spotykalam.... dziwne
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 22:32   #8
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: aby szalał za mną

sorry ale to juz jest wg mnie przegiecie, bezsensowne zakładanie kolejnego watku,

Twój z wczoraj pt.: co zrobić aby mówił wiecej miłych rzeczy
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276214


może załóż własne forum
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:38   #9
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: aby szalał za mną

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
tylko ze on widzi ze inni za mna gonia a nie wykazuje tym najmniejszego zainteresowania, a nawet mowi ze by mnie sprzedal...
to lepiej sie pilnuj ,bo cie wywiezie za granice
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 01:17   #10
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: aby szalał za mną

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
nie ma milosci bez zazdrosci...moj tz nawet nie daje mi powodu do zazdrosci, ale napewno bym zaczela szalec gdyby kolo niego zaczla krecic sie jakas laska.

Myszunia ja mysle, ze powinnas okazac troche brak zainteresowania swoim tz. Moze jestes dla niego za dobra?
no wlasnie,mnie zastanawia brak zazdrosci ze strony TŻ,a przynajmniej tego nie okazuje Czyzby mu nie zalezalo ? A kiedy przestalam sie pierwsza odzywac i pisac to zaraz pytal sie mnie czemu sie nie odzywam Eh..chcialabym widziec wieksza inicjatywe z jego strony,no ale coz,chyba przyzwyczail sie do mojej dawnej inicjatywy,co sie juz zmienia ,bo pora zamienic sie rolami , ja juz tak dluzej nie moge po prostu Kobieta lubi byc zdobywana,widziec zainteresowanie i nie miec ciagle tego wrazenia ,ze wiecej daje niz otrzymuje...
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!


Edytowane przez mysiamysia
Czas edycji: 2008-09-01 o 01:39
mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 07:46   #11
kosheen
Rozeznanie
 
Avatar kosheen
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 650
Dot.: aby szalał za mną

Mój TŻ jest czasami zazdrosny, ale nie czepia się o byle co. Wiem tylko (też od jego kolegi, bo on mi by nigdy tego nie powiedział), że on jest mnie pewny, że mi ufa w 100%, bo nigdy nie dałam mu powodów do zazdrości. Tak może być i w Twoim przypadku. Ale obejrzyj się za fajnym facetem na ulicy, zobaczysz jak to działa Faceci są mało spostrzegawczy, więc jak pierwszy raz nie zauważy zrób to drugi i tak do skutku On na pewno jest zazdrosny tylko Ci ufa i tego nie okazuje, bo unika zbędnych kłótni. To bardzo mądre z jego strony. Wolałabyś, żeby na każdym kroku podejrzewał Cię o zdradę? Bo znam i takie przypadki- uwierz tak jak postępuje Twój TŻ jest idealnie I nie szukaj dziury w całym, bo też tak robiłam a to tylko doprowadza to kłótni o byle co, więc nie warto.
kosheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 08:27   #12
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: aby szalał za mną

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
no wlasnie,mnie zastanawia brak zazdrosci ze strony TŻ,a przynajmniej tego nie okazuje Czyzby mu nie zalezalo ? A kiedy przestalam sie pierwsza odzywac i pisac to zaraz pytal sie mnie czemu sie nie odzywam Eh..chcialabym widziec wieksza inicjatywe z jego strony,no ale coz,chyba przyzwyczail sie do mojej dawnej inicjatywy,co sie juz zmienia ,bo pora zamienic sie rolami , ja juz tak dluzej nie moge po prostu Kobieta lubi byc zdobywana,widziec zainteresowanie i nie miec ciagle tego wrazenia ,ze wiecej daje niz otrzymuje...
To mu o tym powiedz?
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 09:59   #13
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: aby szalał za mną

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
to lepiej sie pilnuj ,bo cie wywiezie za granice
nie mogłam
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 10:20   #14
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: aby szalał za mną

Faceci lubią gonić króliczka, ale nie lubią walczyć ciągle o tego swojego. Chcą kobiety adorować, starać się o nie, ale nie lubią ciągłego poczucia zagrożenia.

Jeśli facet ciągle będzie widział, że jego babka ogląda się za innymi, albo że non stop inni się przy niej kręcą, w końcu będzie miał tego dość i pójdzie w siną dal.

Facet chce by kobieta darzyła go zaufaniem i sam chce jej ufać.

Delikatne sprowadzenia na ziemię dadzą inne metody:
- nie odbierać od razu jego tel.
- czasem jakiegoś nie odebrać wcale (kochanie, taka zajęta byłam)
- zająć się sobą: basen, spacer, wycieczka, książka, żeby mu się nie zdawało, że jest punktem nr 1 jej życia
- czasem nie zgodzić się na spotkanie: kotuś wiesz, jutro nie, jutro idę do Baśki na kawę, może w środę?

Nie radzę wykręcać szyi za innymi gostkami na ulicy. Facet może pomyśleć: już ma mnie gdzieś, już szuka innego, no to ja się zbieram.
On potrzebuje wiedzieć, że kobieta jest z nim bo tego chce, a nie bo musi, albo dlatego że nic innego/lepszego nie wpadło w jej ręce.

A o zazdrość się lepiej nie dopominać. Delikatne poczucie niepewności wystarczy, by facet się starał.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 10:26   #15
ladybird.
Rozeznanie
 
Avatar ladybird.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 551
Dot.: aby szalał za mną

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
no wlasnie,mnie zastanawia brak zazdrosci ze strony TŻ,a przynajmniej tego nie okazuje Czyzby mu nie zalezalo ? A kiedy przestalam sie pierwsza odzywac i pisac to zaraz pytal sie mnie czemu sie nie odzywam Eh..chcialabym widziec wieksza inicjatywe z jego strony,no ale coz,chyba przyzwyczail sie do mojej dawnej inicjatywy,co sie juz zmienia ,bo pora zamienic sie rolami , ja juz tak dluzej nie moge po prostu Kobieta lubi byc zdobywana,widziec zainteresowanie i nie miec ciagle tego wrazenia ,ze wiecej daje niz otrzymuje...
Ja miałam podobny problem z moim TŻ. Niby wiedziałam, że mnie kocha, że mu zależy i świata poza mną nie widzi, ale jednocześnie nie okazywał tego, nie był nigdy zazdrosny, zawsze to ja byłam pierwszą do pogodzenia, do przejmowania inicjatywy, czułam się, jakbym to ja budowała ten związek za nas dwoje, a on był w tym wszystkim bierny. Chwilami mnie już to złościło, rozmawialiśmy o tym wielokrotnie, tłumaczyłam, ale on chyba nie rozumiał. No i to był jeden z powodów dla których się rozstaliśmy. Ehh.
__________________

ladybird. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 10:35   #16
Megiddo
Rozeznanie
 
Avatar Megiddo
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś na wschód
Wiadomości: 543
Dot.: aby szalał za mną

Znając życie i facetów rozmowy nic nie dają...mówisz mu, on ok. Ale i tak nie wciela tego w życie.
U mnie działał brak zainteresowania z mojej strony, ale niestety też na krótko, jak znowu byłam dobra i miła on był z powrotem taki sam - nie okazywał dużego zainteresowania, nie starał się.
A wypowiedź kropki75 bardzo mi się podoba. Może faktycznie dziewczyna ma dużo racji.
__________________
Otwierasz Przestrzeń...mego świata,
Wypełniasz ją czułym spojrzeniem,
Subtelnym dotykiem
Stawiam pierwsze kroki w głębię
...poznania życia
A ja bezpieczna oczy zamykam
Staję się motylem istnienia
Mogę wznieść się ponad wieczność
...gdy tylko JESTEŚ !!!
Megiddo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 13:24   #17
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: aby szalał za mną

Mój czasem okazuje się bardzo zazdrosny. Ostatnio przed zaśnięciem mieliśmy ochotę na coś słodkiego a w domu nic nie było, więc postanowiliśmy wyskoczyć na pobliską stację, no i ubieram się...założyłam top na top bluzę sportową z kapturem a on " Wracaj, nie pójdziesz bez stanika" hihihi Miałam z niego niezły ubaw...
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 13:30   #18
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: aby szalał za mną

Cytat:
Napisane przez Megiddo Pokaż wiadomość
Znając życie i facetów rozmowy nic nie dają...mówisz mu, on ok. Ale i tak nie wciela tego w życie.
U mnie działał brak zainteresowania z mojej strony, ale niestety też na krótko, jak znowu byłam dobra i miła on był z powrotem taki sam - nie okazywał dużego zainteresowania, nie starał się.
A wypowiedź kropki75 bardzo mi się podoba. Może faktycznie dziewczyna ma dużo racji.
Rozmowy nic nie dają, bo po paru minutach facet się przełącza na niesłuchanie. Wszystko po nim spływa. Do niego trzeba tak, jak on do kumpli, krótko i treściwie. Najlepiej monosylabami.

Byłaś znowu dobra, więc on nie musiał się starać. Jeśli kobieta jest zbyt miła idzie na półkę pt. Miła, grzeczna, robię z nią co chcę.
Z tej półki trzeba spaść raz na zawsze, nie na chwilę.

Ja przerabiałam to 7 lat. Schematy były dwa: ja dobra - on próbował ile może, ja twarda - on miękł.

Pozdrawiam.

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Mój czasem okazuje się bardzo zazdrosny. Ostatnio przed zaśnięciem mieliśmy ochotę na coś słodkiego a w domu nic nie było, więc postanowiliśmy wyskoczyć na pobliską stację, no i ubieram się...założyłam top na top bluzę sportową z kapturem a on " Wracaj, nie pójdziesz bez stanika" hihihi Miałam z niego niezły ubaw...
Uważaj tylko, żeby to "nie pójdziesz bez stanika" nie zmieniło się w "nie pójdziesz w tej spódnicy", "wyrzuć te spodnie", "te buty są paskudne", "nie maluj się tak", "nie podoba mi się ta fryzura", "nie kupuj tej bluzki, weź tą".

Od jednego do drugiego jest krótka droga. Ja się nawet nie spostrzegłam kiedy mój facet zaczął mieć pretensje, że nie ubieram się tak jak on chce i robić mi sceny w sklepie, że nie kupię tych spodni, które on wydumał.

Trochę tego typu zazdrości o jakiej piszesz jest fajne, ale należy obserwować delikwenta, żeby się zbytnio nie zagalopował.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 13:39   #19
piekło
Raczkowanie
 
Avatar piekło
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 370
Dot.: aby szalał za mną

kropka mądre rzeczy piszeszJa jestem już mężatką,niedawno urodziłam dziecko i coś się stało z naszym związkiem.A działo się już od dawna źleI też myślałam że może będzie jak dawniej,koledzy,spotkania a to tylko posuło i tak beznadziejną sytuacjeNie tędy droga.
Na razie szukam tej właściwej-jedno jest pewne,jestem uziemiona,nie mam czasu dla siebie-tylko dom,dziecko i kłótnie albo ciche dni.
Pora chyba zająć się sobą.
piekło jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 13:42   #20
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: aby szalał za mną

Cytat:
Napisane przez piekło Pokaż wiadomość
kropka mądre rzeczy piszeszJa jestem już mężatką,niedawno urodziłam dziecko i coś się stało z naszym związkiem.A działo się już od dawna źleI też myślałam że może będzie jak dawniej,koledzy,spotkania a to tylko posuło i tak beznadziejną sytuacjeNie tędy droga.
Na razie szukam tej właściwej-jedno jest pewne,jestem uziemiona,nie mam czasu dla siebie-tylko dom,dziecko i kłótnie albo ciche dni.
Pora chyba zająć się sobą.
Powiem tak - wiem co piszę, bo sama zredukowałam się do poziomu mamusi. Doprowadziłam do tego, że obiad na stole stał się normą, umyte gary też, pranie - a jakże. Itd. itd. Kiedy facet nagle pyta czemu nie ma kawki na stoliku, albo czemu czarne skarpetki nie są wyprane tzn. że dałyśmy ciała i jest źle!

Zajmij się sobą, będziesz dla niego atrakcyjniejsza. Kobieta, która tylko sprząta i gotuje staje się nudna.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 15:31   #21
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: aby szalał za mną

czyli mam to zaakceptowac??
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 07:46   #22
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: aby szalał za mną

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
wrocilismy do siebie teraz/ on zostawil mnie ale bardzo tego zalowal i przelamal sie i roil wszystko zebym wrocila. mi nie okazuje ale od jego kumpla wlasnie uslyszalam ze ma ochote wpier*** gosciowi z ktorym sie w miedzyczasie spotykalam.... dziwne
Chyba normalne?


Ja mam odwrotny problem - co zrobić by miał mniejszego bzika i był mniej zazdrosny
Hmmm, mój TŻ jest zazdrosny, gdy chodzę w mini, gdy tańczę, gdy mężczyźni ogladają się za mną, już nie mówiąc o tym, że chcieliby mnie poznać
Poflirtuj trochę ze swoim TŻ, podkręć go, aby zaczął Cię bardziej doceniać i zobaczył w Tobie za***istą laskę, o którą trzeba się starać i pilnować, aby nikt jej nie skradł
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 10:01   #23
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: aby szalał za mną

ale jak flirtowac??
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 10:20   #24
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: aby szalał za mną

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
ale jak flirtowac??
To chyba każda kobieta powinna wiedzieć Nigdy ze sobą nie rozmawiacie tak na żarty, nie macie jakiś swoich powiedzonek itd? Jak będziecie ze sobą tak żartować-firtować to spróbuj go trochę podenerwować i postresować może jakimiś opowieściami, jak to Cię jakiś chłopak próbował poderwać na ulicy W moim zawsze wtedy się budzi Rambo
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 16:12   #25
kosheen
Rozeznanie
 
Avatar kosheen
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 650
Dot.: aby szalał za mną

Kazdy facet jest inny, jeden jak jest zazdrosny popada w furie i robi awanture, drugi bedzie rownie wsciekly ale bedzie dusil to w sobie, a jeszcze inny delikatnie zwroci uwage. Mysle, ze Twoj facet jest o Ciebie zazdrosny tylko po prostu tego nie okazuje. Albo nie dajesz mu zbytnich powodow do zazdrosci. Ja bym nie kombinowala, bo mozesz tylko pogorszyc sprawe. Moze po prostu go zapytaj czy jest o ciebie zazdrosny, jak odpowie ze tak, to spytaj czemu tego nie okazuje. Moze sam Ci dokladniej wyjasni.
kosheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 16:48   #26
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: aby szalał za mną

a jak mowi ze nie?
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 16:52   #27
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: aby szalał za mną

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
a jak mowi ze nie?
To się cieszyć, że nie robi scen zazdrości i tyle.

Nie pytaj go ciągle o to bo się zmęczy na śmierć. Zainteresuj go sobą, zajmij się czymś, miej swoje zainteresowania, bądź ciekawą i atrakcyjną kobietą, a nie laską domagającą się zazdrości.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 17:25   #28
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: aby szalał za mną

hehe ja chyba flirtowac nie umiem w kazdym razie milo by bylo wiedziec ze cos znacze:P
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 20:25   #29
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Smile babskie sztuczki

Witam jakie macie pomysły na to aby wasz Tż szalal za wami i ciagle o was myślal. chodzi mi tu o takie babskie sztuczki bo wiadomo ze skoro jest miłość to myśli
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 20:39   #30
NikaKarolinka
Raczkowanie
 
Avatar NikaKarolinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 228
Dot.: babskie sztuczki

Ja niemam nic specjalnego...Poprostu jesli wspaniale spedzimy dzien razem i jest cudownie to on pisze mi czesto,że mysli o tym i wspomina sobie .

Czasem mu wkładam cukierka do kieszonki i napisze mu na nastepny dzien ,,ze ma niespodzianke tam i sie cieszy,albo mu wsadze karteczke ,że go kocham bardzo do plecaka w małą przegródke i mu napisze po 3 dniach ,że ma zobaczyc co tam jest :P wiem,ze to głupie ,ale bardzo miłe i cieszymy sie z takich małych drobiazgów :p Pozdrawiam
__________________
" Wole czekać na prawdziwosć niż przejechać się do nikąd "





Świat jest pełen nierówności ,trzeba to przedeptać ;-)
NikaKarolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.