opóźnienie wytrysku. Wątek zbiorczy! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-26, 17:43   #151
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: On kończy zdecydowanie za szybko...

Heh zbieram sie do tej rozmowy, generalnie jestem osoba otwarta i nigdy nie mam problemow z wyrazaniem tego, co czuje, ale tutaj nie mam pojecia, jak zaczac. Boje sie, ze go zranie, ze ta rozmowa popsuje nasze relacje (a poza sexem jest naprawde super). Moze jednak jeszcze poczekac z tym? Az sie przyzwyczai do kobiety... Poza tym na niego nie tylko sam sex tak szybko dziala, nawet sam dotyk potrafi spowodowac to, ze on skonczy...
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 21:57   #152
DiamondLady
Raczkowanie
 
Avatar DiamondLady
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 181
GG do DiamondLady
Dot.: On kończy zdecydowanie za szybko...

Ja rozmawiam o tym z moim TŻ... Oczywiście na spokojnie Dzisiaj znów mieliśmy szybki numerek... Wsadził położył się na mnie popatrzył w oczy i powiedział że nie potrafi... Potem dwa razy ruszył w środku i wyciągnął bo by doszedł
__________________
19.05.2008 Rozpoczynam "aerobiczną szóstkę Weidera"

Zapuszczam włosy

DiamondLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 22:19   #153
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: On kończy zdecydowanie za szybko...

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Heh zbieram sie do tej rozmowy, generalnie jestem osoba otwarta i nigdy nie mam problemow z wyrazaniem tego, co czuje, ale tutaj nie mam pojecia, jak zaczac. Boje sie, ze go zranie, ze ta rozmowa popsuje nasze relacje (a poza sexem jest naprawde super). Moze jednak jeszcze poczekac z tym? Az sie przyzwyczai do kobiety... Poza tym na niego nie tylko sam sex tak szybko dziala, nawet sam dotyk potrafi spowodowac to, ze on skonczy...
zrobisz jak uwazasz ja tylko przytoczylam moja historie z owym problemem......napewno jest trudno zaczac ....a czy on sam nie inicjuje takiej rozmowy???pewnie byloby ci latwiej...
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 00:09   #154
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: On kończy zdecydowanie za szybko...

[1=b2061242e79199a19ea25d4 48e737c2153b1403a_5fee660 2bf23e;8015387]zrobisz jak uwazasz ja tylko przytoczylam moja historie z owym problemem......napewno jest trudno zaczac ....a czy on sam nie inicjuje takiej rozmowy???pewnie byloby ci latwiej...[/quote]

Raz sprobowal, po drugim razie, ale mu powiedzialam, ze to normalne na poczatku... Pewnie zle zrobilam, ale... moze to idiotycznie zabrzmi, nawet nie pomyslalam, ze to moze byc problem. Wydawalo mi sie, ze tydzien, dwa i bedzie lux.

Ja po takim czasie sie juz ze wszystkim oswoilam, ale jak widac u facetow to dziala inaczej

Generalnie glupio mi o tym pisac na forum, ale nie mam przyjaciolki, ktorej bym sie mogla poradzic, w moim otoczeniu sa sami faceci, a o tych problemach im mowic nie chce,
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 05:55   #155
hazard
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18
Dot.: On kończy zdecydowanie za szybko...

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Wiesz... jak facet czekał z tym 23 lata, to nie po to zeby "ruchac dla siebie".

Mi jest generalnie mojego TZta szkoda. Lubie sex i wolalabym, zeby to wygladalo inaczej, ale najbardziej mi przykro, ze on sie tak tym zadrecza. Facet po sexie powinien byc w siodmym niebie, a nie zamartwiac sie. Dlatego chce mu pomoc, ale nie wiem jak...

Boje sie zaczynac rozmowy, zeby go nie zranic... (to naprawde wrazliwy facet, na ktorym mi zalezy)
Ja tylko napisałem, to co myślę, a wy się czepiacie :P

Z ciekawości zapytam, czy wiesz w jaki sposób rozpoznać u mężczyzny, czy faktycznie wcześniej nie współżył ?
hazard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 07:34   #156
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: On kończy zdecydowanie za szybko...

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Raz sprobowal, po drugim razie, ale mu powiedzialam, ze to normalne na poczatku... Pewnie zle zrobilam, ale... moze to idiotycznie zabrzmi, nawet nie pomyslalam, ze to moze byc problem. Wydawalo mi sie, ze tydzien, dwa i bedzie lux.

Ja po takim czasie sie juz ze wszystkim oswoilam, ale jak widac u facetow to dziala inaczej

Generalnie glupio mi o tym pisac na forum, ale nie mam przyjaciolki, ktorej bym sie mogla poradzic, w moim otoczeniu sa sami faceci, a o tych problemach im mowic nie chce,
no to tak jak ja tez w sumie powiedzialam ze nie ma problemu...a byl.sprobuj jeszcze raz o tym z nim pogadac albo chociaz sprobowac wejsc na ten temat....
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 08:54   #157
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: On kończy zdecydowanie za szybko...

Arwena84 a dużo razy współżyliście w ciągu tyc h dwóch miesięcy?Ja myślę ciągle,że poprostu organizm Tż musi się przyzwyczaić do tego.
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 09:07   #158
caramella mou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18
Dot.: On kończy zdecydowanie za szybko...

Cytat:
Napisane przez hazard Pokaż wiadomość
Ja tylko napisałem, to co myślę, a wy się czepiacie :P

Z ciekawości zapytam, czy wiesz w jaki sposób rozpoznać u mężczyzny, czy faktycznie wcześniej nie współżył ?



No to mnie zaciekawiło: JAK?
__________________
"Jesteś księżniczką i traktuj siebie w tych kategoriach,
Jesteś piękna, niezależna, młoda i dobra... "
caramella mou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 09:33   #159
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: On kończy zdecydowanie za szybko...

Cytat:
Napisane przez hazard Pokaż wiadomość
Ja tylko napisałem, to co myślę, a wy się czepiacie :P

Z ciekawości zapytam, czy wiesz w jaki sposób rozpoznać u mężczyzny, czy faktycznie wcześniej nie współżył ?
Nie wiem o jakim rozpoznawaniu piszesz, raz ze to sie czuje, dwa ze ja jak juz z kims ide do lozka, to mu ufam w 100% i skoro mowi, ze nie, to oznacza ze nie...

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Arwena84 a dużo razy współżyliście w ciągu tyc h dwóch miesięcy?Ja myślę ciągle,że poprostu organizm Tż musi się przyzwyczaić do tego.
Nie wiem dokladnie, ok 10 razy. Nie licze tego.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 16:24   #160
hazard
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18
Dot.: On kończy zdecydowanie za szybko...

Cytat:
Napisane przez caramella mou Pokaż wiadomość
No to mnie zaciekawiło: JAK?
No właśnie sęk w tym, że się nie da ( w większości przypadków ).
hazard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 11:23   #161
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: On kończy zdecydowanie za szybko...

Wczoraj po kolejnym takim samym krótkim sexie była rozmowa i Tż zobowiązał się wybrać do lekarza...





I mam jeszcze jedno pytanie.Czy wcześniejsza stulejka może być przyczyną tego,że za szybko kończy?
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 20:00   #162
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: On kończy zdecydowanie za szybko...

jak to mówią "Dwa ruchy i worek suchy"


hahaha nie słyszałam jeszcze tego nie powiem, dobre
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 23:00   #163
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: On kończy zdecydowanie za szybko...

ooo witam po małej przerwie.No i musze się pochwalić mój Tż teraz może już dłuugo heh wyćwiczył się cwaniak hehe
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 23:23   #164
mrówka_zeta
Raczkowanie
 
Avatar mrówka_zeta
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 243
Dot.: On kończy zdecydowanie za szybko...

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
ooo witam po małej przerwie.No i musze się pochwalić mój Tż teraz może już dłuugo heh wyćwiczył się cwaniak hehe

no to gratulacje. i jaki z tego wniosek? jesli sie chce to mozna.
__________________
I'm not angel, I'm not devil, I'm something in between...
mrówka_zeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 23:30   #165
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: On kończy zdecydowanie za szybko...

Nie tu nie chodziło o umyślne szybkie dochodzenie Tż.Nam pomogła zmiana gumek na Durexy Performa+ zmiana pozycji na takie w którym Tż umie kontrolować wytrysk
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 10:11   #166
Tequila909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 110
Pytanie

Witam,mam takie pytanie zarówno do pań,jak i do panów A więc:mój Tż ,bardzo szybko osiąga orgazm,zaledwie po 5 min stosunku,faktem jest ,że dopiero zaczynamy,ale mu jest z tym bardzo źle,aż mi się chłopak zniechęca do jakichkolwiek igraszek.Tłumaczę mu ,że nie przeszkadza mi to i,że to nie zmienia faktu,że dalej go kocham.Chociaż przyznam ja potrzebuję więcej czasu,aby osiągnąć ten 'błogi stan'. Więc pytam czy wy też tak mieliście?Czy może jest jakiś sposób na przedłużenie stosunku.Dodam również ,że używamy prezerwatyw przedłużających stosunek.

Pozdrawiam.
Tequila909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 10:14   #167
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Pytanie

Cytat:
Napisane przez Tequila909 Pokaż wiadomość
Witam,mam takie pytanie zarówno do pań,jak i do panów A więc:mój Tż ,bardzo szybko osiąga orgazm,zaledwie po 5 min stosunku,faktem jest ,że dopiero zaczynamy,ale mu jest z tym bardzo źle,aż mi się chłopak zniechęca do jakichkolwiek igraszek.Tłumaczę mu ,że nie przeszkadza mi to i,że to nie zmienia faktu,że dalej go kocham.Chociaż przyznam ja potrzebuję więcej czasu,aby osiągnąć ten 'błogi stan'. Więc pytam czy wy też tak mieliście?Czy może jest jakiś sposób na przedłużenie stosunku.Dodam również ,że używamy prezerwatyw przedłużających stosunek.

Pozdrawiam.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=261499
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=122412
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 10:15   #168
Tequila909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 110
Dot.: Pytanie

Dziękuję.

I przepraszam za powielenie wątków.
Tequila909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 10:16   #169
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Pytanie

Cytat:
Napisane przez Tequila909 Pokaż wiadomość
Witam,mam takie pytanie zarówno do pań,jak i do panów A więc:mój Tż ,bardzo szybko osiąga orgazm,zaledwie po 5 min stosunku,faktem jest ,że dopiero zaczynamy,ale mu jest z tym bardzo źle,aż mi się chłopak zniechęca do jakichkolwiek igraszek.Tłumaczę mu ,że nie przeszkadza mi to i,że to nie zmienia faktu,że dalej go kocham.Chociaż przyznam ja potrzebuję więcej czasu,aby osiągnąć ten 'błogi stan'. Więc pytam czy wy też tak mieliście?Czy może jest jakiś sposób na przedłużenie stosunku.Dodam również ,że używamy prezerwatyw przedłużających stosunek.

Pozdrawiam.

u mnie też tak jest, a raczej było
a mój sposób???
najpierw się pieśćimy jak tz juz osiągnie ten 1 orgazm nie przez stosunek tylko np przezemnie doprowadzony ręcznie, za jakies pol godz zaczynamy znów i wtedy już "normalnie" wtedy juz jest dłużej hm
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 20:04   #170
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: opóźnienie wytrysku....

__________________
największa jędza w tym kurniku !!!

Edytowane przez Monicoor
Czas edycji: 2012-06-08 o 10:33
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 21:19   #171
haaa
Przyczajenie
 
Avatar haaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Cytat:
Napisane przez FajnyPzystojnyM Pokaż wiadomość
Pierwsza rzecz to oczywiscie trzeba powiedziec (nawet ktorys raz), ze w sumie jestes niezaspokojona i ze to dla Ciebie wazne, powniewaz jak sadze sprawa dotyczy mlodych facetow wiec moga sie obrazac wiec trzeba to zrobic delikatnie ale konsekwentnie i ew. zasugerowac mu w rozmowie, ze gdy on jest zaspokojony Ty jestes znerwicowana itd, co robic wiecej ? wiecej pieszczot oralnych, ustami, paluszkiem itd wczesniej z juego strony, bys byla bardziej podniecona (zakladam, ze on wie, ze kobieta potrzebuej dluzej i inetnsywniej), powinnas mniej skupiac sie pzred samym stosunkiem na pieszczotach oralnych, niech to bedzie w 2 numerze itd, niech on bedzie bardziej "surowy", sa faktycznie cwiczenia, sciskanie i naprezanie meisnia gruczołowego w trakcie siusiana (mozna o tym poczyatc w necie, ale facet musi CHCIEC) , sa tez pojedyncze cwiczenia dla niego samego, tez moze pcozytac o tym w necie, generalnie polegaja one na tym, hm,,, mzoecie robic we dwojke ale nie poelcam, on musi sie doprowadzac do wytrsyku ale na kilka sekund PRZED zaciska miesien (nie pamietam juz jak sie nazywa te miesien, znajduje sie tuz pod jajeczkami faceta, naciskajac go mozna hamowac wystrysk, w trakcie dnia, seidzenia w rpacy, jazdy autem facet moze trenowac zaciskanie i zwalnianie tych partii ciała, ) najwazniejsze by mezczyzna!!!! zrozumial ze udany sex to wzajemne zaspokojenie
Boże. Po przeczytaniu niektórych wiadomości pod tym tematem, zaczęłam cieszyć się, że mój facet jest wolny. Często kochamy się godzinami. Cholernie mi się podoba. Zresztą chyba każda kobieta lubi być maksymalnie dopieszczona. On po prostu już tak ma. Początkowo się tego wstydził, że długo dochodzi, ale teraz to ja się tym delektuję. Miewam kilka orgazmów zanim on dojdzie. Ciekawa jestem tylko jak będzie za kilkanaście lat...
haaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 12:41   #172
porcellain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 5
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Czytałam kiedyś,że żeby opóźnić wytrysk należy delikatnie,ale stanowczo ścisnąć nasadę penisa.
oraz lekkie pociągnięcie za jądra...
porcellain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 20:30   #173
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: opóźnienie wytrysku. Wątek zbiorczy!

U nas niestety te wszystkie metody zawiodly W końcu mój chlopak zdecydowal się na wizytę u seksuologa, który przepisal Mu lek opóźniający wytrysk.
Mija ok. 3 tydzień brania a poprawa jest ogromna Aż zaczynam narzekać, że teraz kochamy się za dlugo
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 16:13   #174
grimmen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: opóźnienie wytrysku. Wątek zbiorczy!

A ja zauważyłem że pomaga mi mówienie do mojej lubej w trakcie. I to bardzo pomaga.
grimmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 20:41   #175
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Kupcie sobie takie obrączki na penisa-pomagają
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 16:11   #176
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Kupcie sobie takie obrączki na penisa-pomagają

Nam nie pomogly
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 19:24   #177
agnes7911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: opóźnienie wytrysku. Wątek zbiorczy!

hej agata_wwl
bedziesz taka mila i podzielisz sie co lekarz Wam przepisal...prosze...
bede b. wdzieczna
agnes7911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 16:56   #178
Dorotka1676
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: opóźnienie wytrysku. Wątek zbiorczy!

Szczerze dziewczyny wam współczuje Moj chłopak jest bardzo dobry w łóżku spełnia wszystkie moje wymagania poprostu jest cudowny... Nasz sex przewaznie trwa około godziny nie doliczam tutaj gry wstępnej nie uzywa zadnych preparatów ani gumek czasami jest tak ze ja juz mam dośc a on dalej jedzie... na początku myslałam ze go nie podnieam ale bałam sie mu o tym powiedzieć ale wiele razy mi mówi ze nikt wczesniej go tak nie podnieal jak janie mam pojecia od czego zalezy długość stosunku... bardzo bym chciała zebyscie miały taki sex jak ja Pozdrawiam
Dorotka1676 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 18:51   #179
kochanek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: opóźnienie wytrysku. Wątek zbiorczy!

Jestem totalnym przeciwnikiem tabletek i zelów na przedłużanie stosunku, bo po co płacić przez całe życie co 2-3miesiące za specyfiki miedzy 50-120zł (średnio 500zł rocznie rok w rok...) I męczyć się z skutkami ubocznymi. Jak można to załatwić raz a porządnie i problemu się pozbyć. Jako iż brak podania prze zemnie informacji na temat tychże leków byłby totalną ignorancją z mojej strony. Więc już mówię na czym dokładnie polega działanie tych środków, jaki jest ich skład, jakie reakcje wywołuje i jak się to ma do 2 głównych przyczyn przedwczesnego wytrysku 1wszej która leży w podłożu psychicznym i drugiej wrażliwości na bodźce fizyczne.

Więc na pierwszy rzut idzie podłoże psychiczne, czyli tabletki. Pochodzą one z grupy leków SSRI (Selective Serotonin Reuptake Inhibitor) Co to właściwie znaczy? Lek przeciwdziała niskim poziomom/stężeniom serotoniny. Gdy produkcja serotoniny zostanie skrajnie zaburzona, może dojść do poważnych problemów emocjonalnych, a nawet depresji.(Jednym z leków z grupy SSRI jest prozak tzw tabletka szczęścia, która jest antydepresantem) Co to ma do przedwczesnego wytrysku?Jako powody przedwczesnego wytrysku wymieniane są: Niepewność w sytuacjach intymnych,problemy w związku,stres,depresja.Wn ioski wyciągnij sam


Kolejno pora na zele/spraye przedłużające stosunek. Jak się pewnie już domyślasz, ich główne działanie to obniżenie wrażliwości na bodźce fizyczne podczas stosunku, są to najzwyklejsze miejscowe środki znieczulające, które po prostu używa się na penisa 20mint przed stosunkiem. Jak dla mnie bieganie wszędzie z żelem na wszelki wypadek to dość kłopotliwa procedura, w końcu wole być niezależny od czynników zewnętrznych.

Teraz już wiesz jak te leki działają, wysunąłeś na pewno odpowiednie wnioski, można dojść do tych a nawet lepszych wyników naturalnie, pozdrawiam.

http://niesamowitykochanek.blogspot.com/
kochanek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 19:32   #180
macko33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: opóźnienie wytrysku. Wątek zbiorczy!

Ja polecam:
http://wstrzymywanie-wytrysku.iwiki.pl/

Jest tam troche informacji o tym jak przedłużyć stosunek, można też zobaczyć jakimi preparatami możemy to łatwo przedłużyć.

pozdr
M
macko33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-04 11:24:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.