problem z byłym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 20:08   #1
monisiamala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ...Poznań
Wiadomości: 26

problem z byłym


Witam, dziewczyny.
Sama nie wiem, co myslec o tej sytuacji. Oto ona, w skrócie.
Nie jestem z moim ex już od roku. Zostawił mnie, oczywiście, w beznadziejny sposób (uciął kontakt, zwalając na mnie, podając zmyślone powody), a ja jestem osoba płaczliwą i przejelam się. Prosiłam, przepraszałam za nic itd. Nazywał mnie idiotka, wariatką, kiedy dzwoniłam bekał w słuchawke itd. Męczyłam się pol roku, codziennie płakałam, dużo rozmawiałam z przyjaciółkami, starałam się nie przebywać sama. Nie wiem, czy było to widać w szkole- chodziłam smutna, ale zaczelam bardziej o siebie dbac (żeby zamaskować ból i pokazać mu, a raczej udać, że ja jestem silną kobitą).
I znalazłam sobie trzy miesiące temu mężczyznę (dojrzały, najwspanialszy, kochający), jestem z nim szczęśliwa, mamy wspólne zainteresowania. Wszystkie uczucia do ex minęły, nawet przez jakiś czas po rozmowie z TŻ miałam przyjazne zamiary.
Mój były też znalazł sobie dziewczyne, wiedziałam o niej, a on o moim- nie. Bo ona chodziła do tej samej szkoły. Wszystko było dobrze, zero kontaktu. Ale kiedy widziałam, że były z nią zaczynają się ze mnie śmiać, żartować w stylu (o, lala idzie patrz), to ja się zdenerwowałam i ustawiłam sobie żartobliwy opis na gg dotyczący jego.
I, nie wiem jakim cudem, ta dziewczyna zaczęła mi wrzucać.(skąd moje gg) I obrażać, począwszy od wrażliwości na wyglądzie skonczywszy. I mówić bez przerwy, że ich przesladuje, że im szkodzę, że moj były mnie nienawidzi, bo jestem 'lalą', bo byłam okropna. I że staram się go odzyskać, a nie mam szans.

Na nic były zapewnienia, że mam chłopaka, że nie zdaję sobie sprawy z tego, że ich 'prześladuję'. I że nie chcę do niego wracać. A ona swoje- obrażając naokoło wszystkich moich znajomych (że niby też mnie uważają za wariatke)

Zignorowałam to, ale było mi przykro. Dobrze było mi tylko z Moim. Ale mam paskudne wyrzuty sumienia, cały czas zastanawiam się, czy komuś szkodzę i jak.

Teraz, kiedy się otrząsnęłam, byłam dumna z siebie, nagle zobaczyłam obraźliwe komentarze pod moimi zdjęciami na pewnej stronie. Były one pisane z profilu ex. Że brzydka, ze głupia. Ale bardzo pasowały mi do tej dziewczyny... Moja przyjaciółka je zobaczyła i napisała ex, że to nie fair. Zostały skasowane, jednak potem pojawiły się nowe- jak na złość. Oraz dostałam od niego list- wulgarny (nazywał mnie k***ą, wariatką, że mam się od nich odczepić, że ich prześladuję... i że mnie nienawidzi, nie wróci do mnie, to samo.)
Nie mogłam uwierzyć, że to on- dziwnie podobne do wczesniejszej wiadomości od jego dziewczyny.

Naprawdę nie wiem co o tym myśleć, dużo czasu spędzam na zastanawianiu się, czy rzeczywiscie kogoś krzywdze, prześladuję itd. A ja nic takiego nie robię... Przynajmniej odkąd mam mojego TZ.

[ale wyszło długie ;p]
monisiamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 20:22   #2
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: problem z byłym

Dla mnie to jest max szczeniackie zachowanie.

A może to ona tak naprawde jest o ciebie zazdrosna i robi to wszystko (niby jako on) abyś miała o nim jaknajgorsze zdanie?

Zmień nr gg i profil na tej stronie, olej to totalnie. Może odpuści.
A jeśli nie to idź osobiście to ex (kiedy będzie bez swojej dziewczyny) i nawrzeszcz na niego żeby za dużo sobie nie wyobrażał, bo jeszcze nie wie na co Cię stać. Zapytaj się też, czemu zgrywa takiego kozaka, a się dziewczyną zasłania? buheh...

Żałosne.
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 20:24   #3
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: problem z byłym

zignoruj ich poprostu, szkoda debilami sie przejowac itracic nerwy...
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 20:37   #4
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: problem z byłym

Masz swojego TŻ po co się przejmować byłym i jego laską. Oni zachowują sie jak dzieci i tyle. A ty nie zwracaj na nich uwagi. Bądź szczęśliwa i najlepiej nie gadaj na ich temat. Traktuj ich jak powietrze. Naprawde niczym się nie przejmuj.
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 21:18   #5
malenka9085
Rozeznanie
 
Avatar malenka9085
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 669
Dot.: problem z byłym

Panna zachowuję się jak dziecko, a może Ona czuję się zagrożona. Może wcale nie jest tak jak Ona mówi, najlepiej byłoby z Nim porozmawiać i wytłumaczyć sobie wszystko. Choć nie wiem czy to ma sens skoto On jest taki jak opisujesz.
__________________
Razem
malenka9085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 21:22   #6
agatajankowska
Raczkowanie
 
Avatar agatajankowska
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 52
Dot.: problem z byłym

Jeju ta jego panna to musi byc strasznie zakompleksiona chyba, widocznie czuje się zagrożona, jest o Ciebie zazdrosna potraktuj to jako komplement A przede wszystkim nie daj się sprowokowac. Ona tylko czeka aż odwiedzisz swojego ex z awanturą i wyjdzie na jej, że ich prześladujesz. Może napisz jej tylko coś w stylu, że nie wszystko kręci się wokół niej i że szkoda Ci czasu na takie bzdury.
agatajankowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 21:25   #7
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: problem z byłym

Jego dziewczyna jest potwornie zazdrosna o Ciebie. Jej komenatrze na Twoj temat sa oznaka jej niepewnosci w siebie i w ich zwiazek - zalosne prawda? Olej to, wogole nie zwracaj na nich uwagi. Odwracaj glowe kiedy bedziesz ich widziala. To oni sa wariatami a nie Ty. Najlepiej zablokuj ich na tym portalu (napewno jest taka mozliwosc). Mysle, ze taka ignoracja bedzie ich jeszcze bardziej wkurzala, bo poczuja ze sa dla Ciebie nikim Wkoncu im przejdzie bo zrozumieja, ze ich docinki na Ciebie nie dzialaja. Powtarzam jeszcze raz olej ich i relaksuj sie ze swoim TZ'tem
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 22:44   #8
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: problem z byłym

Cytat:
Napisane przez onemi Pokaż wiadomość
Jego dziewczyna jest potwornie zazdrosna o Ciebie. Jej komenatrze na Twoj temat sa oznaka jej niepewnosci w siebie i w ich zwiazek - zalosne prawda? Olej to, wogole nie zwracaj na nich uwagi. Odwracaj glowe kiedy bedziesz ich widziala. To oni sa wariatami a nie Ty. Najlepiej zablokuj ich na tym portalu (napewno jest taka mozliwosc). Mysle, ze taka ignoracja bedzie ich jeszcze bardziej wkurzala, bo poczuja ze sa dla Ciebie nikim Wkoncu im przejdzie bo zrozumieja, ze ich docinki na Ciebie nie dzialaja. Powtarzam jeszcze raz olej ich i relaksuj sie ze swoim TZ'tem
zgadzam sie!!!!!swoja droga nie zmieniaj numeru gg poprostu kolesia zabloku i zachacz opcje ''nie otrzymuj wiadomosci od nieznajomych'' i tyle......i zlej sobie nie reaguj na nic bedziesz reagowala ty wieksza satysfakcja dla nich olejesz dadza se spokoj bo zobacza ze wcale cie to nie rusza.wspolczuje ci bo wiem jak sie czujesz ale zrob jak ci radzimy.......olej na maksa!!!!!!trzym sie
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 09:04   #9
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: problem z byłym

Cytat:
Napisane przez onemi Pokaż wiadomość
Jego dziewczyna jest potwornie zazdrosna o Ciebie. Jej komenatrze na Twoj temat sa oznaka jej niepewnosci w siebie i w ich zwiazek - zalosne prawda? Olej to, wogole nie zwracaj na nich uwagi. Odwracaj glowe kiedy bedziesz ich widziala. To oni sa wariatami a nie Ty. Najlepiej zablokuj ich na tym portalu (napewno jest taka mozliwosc). Mysle, ze taka ignoracja bedzie ich jeszcze bardziej wkurzala, bo poczuja ze sa dla Ciebie nikim Wkoncu im przejdzie bo zrozumieja, ze ich docinki na Ciebie nie dzialaja. Powtarzam jeszcze raz olej ich i relaksuj sie ze swoim TZ'tem
I ja popieram

Chociaz na docinke pewnie bym coś przywaliła
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:40   #10
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: problem z byłym

No własnie, ja bym nie wytrzymała i odpisała na zarzuty: "spadaj na drzewo maniaczko, tego żałosnego kretyna, o którym piszesz już dawno nie pamietam"
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 14:33   #11
nastychick
Zakorzenienie
 
Avatar nastychick
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z krainy dzwięków / 054 !
Wiadomości: 41 851
Dot.: problem z byłym

Cytat:
Napisane przez monisiamala Pokaż wiadomość
Witam, dziewczyny.
Sama nie wiem, co myslec o tej sytuacji. Oto ona, w skrócie.
Nie jestem z moim ex już od roku. Zostawił mnie, oczywiście, w beznadziejny sposób (uciął kontakt, zwalając na mnie, podając zmyślone powody), a ja jestem osoba płaczliwą i przejelam się. Prosiłam, przepraszałam za nic itd. Nazywał mnie idiotka, wariatką, kiedy dzwoniłam bekał w słuchawke itd. Męczyłam się pol roku, codziennie płakałam, dużo rozmawiałam z przyjaciółkami, starałam się nie przebywać sama. Nie wiem, czy było to widać w szkole- chodziłam smutna, ale zaczelam bardziej o siebie dbac (żeby zamaskować ból i pokazać mu, a raczej udać, że ja jestem silną kobitą).
I znalazłam sobie trzy miesiące temu mężczyznę (dojrzały, najwspanialszy, kochający), jestem z nim szczęśliwa, mamy wspólne zainteresowania. Wszystkie uczucia do ex minęły, nawet przez jakiś czas po rozmowie z TŻ miałam przyjazne zamiary.
Mój były też znalazł sobie dziewczyne, wiedziałam o niej, a on o moim- nie. Bo ona chodziła do tej samej szkoły. Wszystko było dobrze, zero kontaktu. Ale kiedy widziałam, że były z nią zaczynają się ze mnie śmiać, żartować w stylu (o, lala idzie patrz), to ja się zdenerwowałam i ustawiłam sobie żartobliwy opis na gg dotyczący jego.
I, nie wiem jakim cudem, ta dziewczyna zaczęła mi wrzucać.(skąd moje gg) I obrażać, począwszy od wrażliwości na wyglądzie skonczywszy. I mówić bez przerwy, że ich przesladuje, że im szkodzę, że moj były mnie nienawidzi, bo jestem 'lalą', bo byłam okropna. I że staram się go odzyskać, a nie mam szans.

Na nic były zapewnienia, że mam chłopaka, że nie zdaję sobie sprawy z tego, że ich 'prześladuję'. I że nie chcę do niego wracać. A ona swoje- obrażając naokoło wszystkich moich znajomych (że niby też mnie uważają za wariatke)

Zignorowałam to, ale było mi przykro. Dobrze było mi tylko z Moim. Ale mam paskudne wyrzuty sumienia, cały czas zastanawiam się, czy komuś szkodzę i jak.

Teraz, kiedy się otrząsnęłam, byłam dumna z siebie, nagle zobaczyłam obraźliwe komentarze pod moimi zdjęciami na pewnej stronie. Były one pisane z profilu ex. Że brzydka, ze głupia. Ale bardzo pasowały mi do tej dziewczyny... Moja przyjaciółka je zobaczyła i napisała ex, że to nie fair. Zostały skasowane, jednak potem pojawiły się nowe- jak na złość. Oraz dostałam od niego list- wulgarny (nazywał mnie k***ą, wariatką, że mam się od nich odczepić, że ich prześladuję... i że mnie nienawidzi, nie wróci do mnie, to samo.)
Nie mogłam uwierzyć, że to on- dziwnie podobne do wczesniejszej wiadomości od jego dziewczyny.

Naprawdę nie wiem co o tym myśleć, dużo czasu spędzam na zastanawianiu się, czy rzeczywiscie kogoś krzywdze, prześladuję itd. A ja nic takiego nie robię... Przynajmniej odkąd mam mojego TZ.

[ale wyszło długie ;p]
jakas masakra... oni sa niezle pokreceni a nie Ty! widocznie Twoj byly dal swojej dziewczynie podtsawy zeby tak sie zwracala... co za cham! najlepszy sposob to chyba to ignorowac, ale z drugiej strony kurcze nie mozesz pozwolic na to zeby cos takiego mialo miejsce! moim zdaniem to ta dziewczyna wypisuje te glupoty do Ciebie, bo moze wie, ze wczesniej zabiegalas o niego po rozstaniu i zapewne jest zazdrosna! co za ludzie... 3maj sie
nastychick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 14:37   #12
monisiamala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ...Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: problem z byłym

Rzecz jeszcze w tym, ze bezpodstawnie zarzucają mi rozpowiadanie jakichs kłamstw na ich temat, o czym nie mam pojęcia- i rozpamiętują moj nastrój po rozstaniu z nim. Do tego opowiadają wszystkim, że ich niby przesladuje i jestem taka i taka- dodatkowo obrażając moje koleżanki.
Ale nie da się im przemowić, że nic od nich nie chce. Nawet ex jest przekonany, że za nim latam :/
monisiamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 14:46   #13
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: problem z byłym

Zignorować ich!Nie zwracaj na nich uwagi. Zmień nr gg i profil - a jeżeli to Nasza Klasa to możesz go zablokować albo dodawanie komentarzy zarezerwować tylko dla znajomycj Pokaż się z nowym chłopakiem w szkole niech zobaczą że masz ich gdzieś i jesteś szczęśliwa z nowym mężczyzną
A dziewczyna ewidentnie ma jakieś kompleksy, skoro tak Ci zazdrości i próbuje na Ciebie zwalic wine za to że nie ma szczęścia w związku z Twoim byłym. A były pewnie znieśc nie moze że jest ktoś kto sprawił, że już przez niego nie rozpaczasz. Zenujące poprostu Pozdrawiam Trzymaj się dzielnie
Aaa i nie tłumacz się im poprostu nie zwracaj uwagi, niech mówią co chcą, po jakimś czasie im sie znudzi - gwarantuje I wiem, że czasem trudno przejść koło takich obojetnie, ale to najlepsze co możesz zrobic
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 15:33   #14
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: problem z byłym

ewidentnie chcą się pobawić Twoim kosztem, jeśli chcesz to udaremnić pokaż, że nie robi to na Tobie wrażenia, a im się znudzi. Wmawiają Ci jakieś rzeczy, że im szkodzisz, gdy Ty nic nie robisz. Odpusc sobie reakcje i jak piszą Dziewczyny pełny IGNOR

wiem, że to nie takie łatwe, ale miej wtedy świadomość, że tak właśnie z nimi wygrywasz

ciesz się, że nie jesteś już z tym pustakiem
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 19:51   #15
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: problem z byłym

Cytat:
Napisane przez onemi Pokaż wiadomość
Jego dziewczyna jest potwornie zazdrosna o Ciebie. Jej komenatrze na Twoj temat sa oznaka jej niepewnosci w siebie i w ich zwiazek - zalosne prawda? Olej to, wogole nie zwracaj na nich uwagi. Odwracaj glowe kiedy bedziesz ich widziala. To oni sa wariatami a nie Ty. Najlepiej zablokuj ich na tym portalu (napewno jest taka mozliwosc). Mysle, ze taka ignoracja bedzie ich jeszcze bardziej wkurzala, bo poczuja ze sa dla Ciebie nikim Wkoncu im przejdzie bo zrozumieja, ze ich docinki na Ciebie nie dzialaja. Powtarzam jeszcze raz olej ich i relaksuj sie ze swoim TZ'tem
Zgadzam się
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:20   #16
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: problem z byłym

Jak już ktoś wcześniej napisał, potraktuj to jako komplement, bo pewnie obecna dziewczyna czuje się nieźle zagrożona..
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.