Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-20, 22:37   #1
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Unhappy

Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...


dwa miesiące temu zostawil mnie chłopak. bylismy razem poltora roku. mial u mnie wszystko. kochalam go. o co prosil to to mu zalatwialam i robilam. salatki, kolacje ehh.... seks tez byl... a po wszystkim powiedzial ze nie wie czy kocha i ze chce byc sam bo woli ode mnie auto... (woli wiecej pracowac i zarobic na lepsze auto niz ma -choc ma naprawde takie na ktore nie kazdego stac- niz być ze mną. tęsknie za nim. a najgorsze ze mieszka 130 m. ode mnie;( ja sie boje wychodzic z domu bo to wszystko wraca i znow placze i znow tęsknię... pomóżcie
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-20, 22:46   #2
justyla122
Zakorzenienie
 
Avatar justyla122
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 132
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

jeśli było tak jak mówisz to on nie zasługiwał na Ciebie i dobrze, że Ciebie zostawił bo ten związek nie był by zapewne udany w przyszłości. Chyba chodzi o to, żeby całe życie być szczęśliwym, a taki partner by Cię tylko zawodził. Uwierz siebie i pomyśl, że przed Tobą długie życie!! i musisz je przeżyć jak najlepiej z człowiekiem, który będzie na Ciebie zasługiwał!!
Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko
justyla122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-20, 22:48   #3
karin86
Raczkowanie
 
Avatar karin86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 51
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Witaj w klubie kochana
karin86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-20, 22:55   #4
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Zamiast spędzać czas z TOBĄ woli zarobić na AUTO?...

1. Jeśli to prawda - nie płacz, bo to materialista.
2. To tylko wymówka i tak naprawdę kogoś ma - tym bardziej nie zawracaj sobie nim głowy.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-20, 22:55   #5
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez karin86 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie kochana


ty tez mialas cos takiego?

jeśli było tak jak mówisz to on nie zasługiwał na Ciebie i dobrze, że Ciebie zostawił bo ten związek nie był by zapewne udany w przyszłości. Chyba chodzi o to, żeby całe życie być szczęśliwym, a taki partner by Cię tylko zawodził. Uwierz siebie i pomyśl, że przed Tobą długie życie!! i musisz je przeżyć jak najlepiej z człowiekiem, który będzie na Ciebie zasługiwał!!
Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko


dziękuję
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-20, 22:57   #6
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Zamiast spędzać czas z TOBĄ woli zarobić na AUTO?...

1. Jeśli to prawda - nie płacz, bo to materialista.
2. To tylko wymówka i tak naprawdę kogoś ma - tym bardziej nie zawracaj sobie nim głowy.

no jednak siedzi ciągle w pracy. wiem to bo prace ma u siebie-warsztat samochodowy. i non stop w nim siedzi. zawsze dlugo pracowal ale teraz to już wogole ciagle(wiem bo jego mama, siostra, szwagierka, brat-szef, mnie o tym poinformowali bo bardzo martwia sie o mnie i są na niego zli za to co zrobil. bardzo mnie lubili)
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-20, 22:58   #7
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Exclamation Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
dwa miesiące temu zostawil mnie chłopak. bylismy razem poltora roku. mial u mnie wszystko. kochalam go. o co prosil to to mu zalatwialam i robilam. salatki, kolacje ehh.... seks tez byl... a po wszystkim powiedzial ze nie wie czy kocha i ze chce byc sam bo woli ode mnie auto... (woli wiecej pracowac i zarobic na lepsze auto niz ma -choc ma naprawde takie na ktore nie kazdego stac- niz być ze mną. tęsknie za nim. a najgorsze ze mieszka 130 m. ode mnie;( ja sie boje wychodzic z domu bo to wszystko wraca i znow placze i znow tęsknię... pomóżcie
Nie no nie rozumiem...jak to woli auto od ciebie? A czy ty mu przeszkadzasz w pracy? Zabraniasz mu zarabiać?
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-20, 23:00   #8
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Nie no nie rozumiem...jak to woli auto od ciebie? A czy ty mu przeszkadzasz w pracy? Zabraniasz mu zarabiać?


nigdy mu nie zabranialam. nawet na warstat przynosilam mu ciasteczka i robilam mu tam herbate jak wpadlam. no a wieczorami jak pozno przyjechal tylko po to ze chce mnie zobaczyc i dac mi buzi to nawet herbate mu goraca w termosie nioslam bo byl zmarzniety czy cos...
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-20, 23:07   #9
karin86
Raczkowanie
 
Avatar karin86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 51
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
ty tez mialas cos takiego?

jeśli było tak jak mówisz to on nie zasługiwał na Ciebie i dobrze, że Ciebie zostawił bo ten związek nie był by zapewne udany w przyszłości. Chyba chodzi o to, żeby całe życie być szczęśliwym, a taki partner by Cię tylko zawodził. Uwierz siebie i pomyśl, że przed Tobą długie życie!! i musisz je przeżyć jak najlepiej z człowiekiem, który będzie na Ciebie zasługiwał!!
Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko


dziękuję
Niezupełnie to samo... Ale fakt faktem zostałam sama i nie moge sie pozbierać Może i nie zasługiwał na mnie, wszyscy mi to mowią... Ile razy zranił, to już nawet sama nie potrafię sobie przypomnieć...

Nie powiem że będzie dobrze, bo nie będzie. Ale pozbieramy sie, zobaczysz
karin86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 07:09   #10
izuleczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 163
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Ten facet nie byl Ciebie wart.Niech sobie siedzi z tymi swoimi samochodami a ty przestan rozpaczac i pokaz mu co stracil.
izuleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 10:54   #11
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez izuleczek Pokaż wiadomość
Ten facet nie byl Ciebie wart.Niech sobie siedzi z tymi swoimi samochodami a ty przestan rozpaczac i pokaz mu co stracil.


ale to sie tak nie da
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 10:56   #12
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Myszunia19 jak przeczytałam o tych ciasteczkach i herbatkach to pomyślałam że trochę przedobrzyłaś i zagłaskałaś chłopaka na "śmierć". I może tak rzeczywiście było… Może to taki typ, który lubi silne kobiety, które wymagają od swojego faceta a nie tylko dają.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 11:08   #13
ola_mała
Raczkowanie
 
Avatar ola_mała
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 191
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Nawet jeśli jest Ci źle, udawaj przed nim, że Ci go nie brakuje.
Bo jak potem widzę takich napuszonych typów co to by się zabili skacząc ze swojego ego na IQ to mi się coś robi. Nie daj mu satysfakcji! Niech wie, że mógł mieć wspaniałą, kochającą kobietę a stracił ją przez swój egoizm i materializm. Trzymaj się kochana dasz radę, czas leczy rany. Znajdziesz kogoś kto doceni i odwzajemni twoje uczucie
__________________

ola_mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 11:17   #14
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez roxi:* Pokaż wiadomość
Myszunia19 jak przeczytałam o tych ciasteczkach i herbatkach to pomyślałam że trochę przedobrzyłaś i zagłaskałaś chłopaka na "śmierć". I może tak rzeczywiście było… Może to taki typ, który lubi silne kobiety, które wymagają od swojego faceta a nie tylko dają.

wymagałam. ale chcialam mu tez ulzyc. on byl z tego zadowolony. naprawde nieraz pozno konczyl prace.. ale coz... to wszystko dzialo sie jak jeszcze bylo dobrze. potem chcial seksu.... dostal go potem dazyl do tego zebym zaczela brac tabletki zebysmy sie mogli kochac bez prezerwatywy bo to calkiem inne uczucie. no i zaczelam brac tabletki. kochal sie tak ze mna miesiac a potem mnie odsunal i zerwal. aha i na koniec"gdyby nie seks to dawno nie bylibysmy razem i moge z toba go dalej chetnie uprawiac ale razem juz nie bedziemy"
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 11:25   #15
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...


Edytowane przez Monicoor
Czas edycji: 2012-06-08 o 10:36
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 12:02   #16
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Co za… Aż nie mam słów do tego kolesia. Przykro mi pisać, ale wykorzystał cię i kiedy już mu się znudziłaś to znalazł sobie wymówkę żeby z tobą zerwać. On wyświadczył ci tylko przysługę tym, że cię zostawił bo nie jest ciebie wart. Bez niego będzie ci lepiej a kiedyś na pewno spotkasz kogoś kto będzie zasługiwał na twoje uczucia i dobroć.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 15:25   #17
charlotte11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 110
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Nie wiem... może patrzyłaś na mój wątek "Czy to jest jeszcze przyjań czy to jest już kochanie...?". Bo mój chłopak tez kilka dni temu mnie opuścił...
Dlaczego? Bo on nie potrafi byc na ten moment w związku. Wydawało mu sie że mógł.
I tak na spokojnie jak o tym mysle to sądze że nie warto. A jesli chodzi o ciebie moja droga to niestety, ale jeżeli chłopakowi chodzi tylko o sex (bo Twojemu chodziło... oj tak) to pomysl sobie że to nie jest ostatni. Że nie zasługiwał na Ciebie. Że będzie jeszcze żałował swojego czynu. A Ty wtedy powiesz mu: "Za późno".
charlotte11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 15:32   #18
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez charlotte11 Pokaż wiadomość
Nie wiem... może patrzyłaś na mój wątek "Czy to jest jeszcze przyjań czy to jest już kochanie...?". Bo mój chłopak tez kilka dni temu mnie opuścił...
Dlaczego? Bo on nie potrafi byc na ten moment w związku. Wydawało mu sie że mógł.
I tak na spokojnie jak o tym mysle to sądze że nie warto. A jesli chodzi o ciebie moja droga to niestety, ale jeżeli chłopakowi chodzi tylko o sex (bo Twojemu chodziło... oj tak) to pomysl sobie że to nie jest ostatni. Że nie zasługiwał na Ciebie. Że będzie jeszcze żałował swojego czynu. A Ty wtedy powiesz mu: "Za późno".

wątpie czy bedzie zalowal...
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 16:05   #19
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Oj będzie kiedyś żałował wielu rzeczy, ale ty pewnie się o tym nie dowiesz bo będzie strugał w swoim autku twardziela.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 16:41   #20
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez roxi:* Pokaż wiadomość
Oj będzie kiedyś żałował wielu rzeczy, ale ty pewnie się o tym nie dowiesz bo będzie strugał w swoim autku twardziela.



dzis doszly mnie sluchy ze podobno mnie przeprosil(nic takiego nie mialo miejsca) i ze podobno cos mu zal ze nie jest ze mna, ze to zrobil i zerwal... ale ile w tym prawdy to nikt nie wie. ja w to nie wierze
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 16:56   #21
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

To mogą być tylko plotki. Jeśli by naprawdę żałował to dowiedziałbyś się tego od niego a nie od innych ludzi. Dobrze że nie wierzysz w to co ludzie mówią, poczekaj na jego reakcję, albo na jej brak.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 17:07   #22
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez roxi:* Pokaż wiadomość
To mogą być tylko plotki. Jeśli by naprawdę żałował to dowiedziałbyś się tego od niego a nie od innych ludzi. Dobrze że nie wierzysz w to co ludzie mówią, poczekaj na jego reakcję, albo na jej brak.



ja nie wiem czemu ale chcialabym zeby wrocil.... ale chyba coraz mniej. zal mi i wogole, plakac mi sie chce, a jak pomysle ze obok niego predzej czy pozniej pojawi sie jakas dziewczyna to mnnie skreca
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 22:55   #23
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
ja nie wiem czemu ale chcialabym zeby wrocil.... ale chyba coraz mniej. zal mi i wogole, plakac mi sie chce, a jak pomysle ze obok niego predzej czy pozniej pojawi sie jakas dziewczyna to mnnie skreca
Jeszcze za nim tęsknisz, żywisz do niego uczucia, to chcesz, aby wrócił...Musisz sobie jak najszybciej zdać sobie sprawę, że nie był Ciebie wart, skoro tak to załatwił. To auto, potem oferowanie, że może się z Tobą kochać nie będąc w związku - człowiek o nikłym kręgosłupie wartości.
Zapisz się na coś, znajdź sobie stałe zajęcie na wieczory związane z Twoimi zainteresowaniami. Nie wierze, że nie pomoże.
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 23:04   #24
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Zgadzam się z K-H. Uważam iż mimo tego jak się teraz czujesz źle, dobrze dla ciebie że już nie jesteście razem bo on na ciebie na zasługiwał a ty nie zasłużyłaś sobie żeby cię traktowano tak przedmiotowo jak on to robił.Za jakiś czas na pewno zrozumiesz, o co mi chodzi. Trzymaj się
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 23:09   #25
A-l-a
Raczkowanie
 
Avatar A-l-a
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 157
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
dwa miesiące temu zostawil mnie chłopak. bylismy razem poltora roku. mial u mnie wszystko. kochalam go. o co prosil to to mu zalatwialam i robilam. salatki, kolacje ehh.... seks tez byl... a po wszystkim powiedzial ze nie wie czy kocha i ze chce byc sam bo woli ode mnie auto... (woli wiecej pracowac i zarobic na lepsze auto niz ma -choc ma naprawde takie na ktore nie kazdego stac- niz być ze mną. tęsknie za nim. a najgorsze ze mieszka 130 m. ode mnie;( ja sie boje wychodzic z domu bo to wszystko wraca i znow placze i znow tęsknię... pomóżcie
I właśnie tu spaliłas. Tez kiedys facetowi robiłam sałatki, obiadki, deserki, byłam na każde jego skinienie. Btw z seksem była identyczna sytuacja co u Ciebie. Tak się nie robi! Nie mozna komus pokazac, ze oddajesz się cała, bo po prostu ta osoba wejdzie ci na głowę, niektórzy maja wiecej taktu i tego nie zrobią, ale wiekszosc jest smielsza i uzna , że skoro sobie na takie rzeczy pozwalasz to znaczy, że jest ok. Twoj chłopak pokazał jakim jest dupkiem. Chciałas byc kochana, oddana, a on to wykorzystał i stał się pasozytem i leniwym królewiczem. Trzymaj się zasady - dawaj z siebie tyle ile inni daja, a zobaczysz, że wszystko się zmieni.

Nie buduj swiata na facecie, to ci się nie zawali... Olej go, nie jest wart złamanego grosza, oby udławił się ta swoja wypasiona bryka. A ty kochana wiecej nie daj się tak wrabiac!
A-l-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 00:33   #26
malenka9085
Rozeznanie
 
Avatar malenka9085
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 669
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Nie był Ciebie wart!
__________________
Razem
malenka9085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 00:39   #27
wazonik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 185
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Spotkasz jeszcze swojego, byle tylko nie wazonika....
wazonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 01:40   #28
Boyaca
Przyczajenie
 
Avatar Boyaca
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 8
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Olej go. Nabierz dystansu do tej sprawy. I jeszcze raz go olej. Przez faceta będziesz płakać? Słodziutka, szkoda życia. Trzumaj się dzielnie i powodzonka.
__________________
Omnia Mea Mecum Porto
Boyaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 06:28   #29
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
nigdy mu nie zabranialam. nawet na warstat przynosilam mu ciasteczka i robilam mu tam herbate jak wpadlam. no a wieczorami jak pozno przyjechal tylko po to ze chce mnie zobaczyc i dac mi buzi to nawet herbate mu goraca w termosie nioslam bo byl zmarzniety czy cos...
Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
aha i na koniec"gdyby nie seks to dawno nie bylibysmy razem i moge z toba go dalej chetnie uprawiac ale razem juz nie bedziemy"
No błagaaam Cię...termos??? Co on, bieguny zdobywał??

To chyba najbardziej typowa i charakterystyczna historia jaka może się przytrafić.

ONA - uświergolona, szczęśliwa, zapatrzona, nadskakująca, spolegliwa, naiwna, mająca tendencję do przedobrzania, rozpieszczania i nadmiernej uległości.

ON - wspaniały macho, facet interesu, urabiający sobie małolatkę ( niekoniecznie realną, mentalną także), wystukawszy co jego oddala się by poszukać ciekawszego obiektu, bo ten mu się po prostu znudził.

Dziewczyno przecierpisz 2,3 tygodnie i Ci przejdzie. Zaręczam.
A za takim dupkiem naprawdę nie ma co płakać.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 09:01   #30
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Nie moge sie pozbierać po tym jak mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
wymagałam. ale chcialam mu tez ulzyc. on byl z tego zadowolony. naprawde nieraz pozno konczyl prace.. ale coz... to wszystko dzialo sie jak jeszcze bylo dobrze. potem chcial seksu.... dostal go potem dazyl do tego zebym zaczela brac tabletki zebysmy sie mogli kochac bez prezerwatywy bo to calkiem inne uczucie. no i zaczelam brac tabletki. kochal sie tak ze mna miesiac a potem mnie odsunal i zerwal. aha i na koniec"gdyby nie seks to dawno nie bylibysmy razem i moge z toba go dalej chetnie uprawiac ale razem juz nie bedziemy"

szok, to czyste chamstwo z jego strony... daj sobie z nim spokój, bo nie jest Ciebie wart...


Gdyby mnie tak powiedział wyrżnęłabym mu w twarz...
czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.