Ostrowieckie Panny Młode cz. I :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-19, 19:10   #1
Edysia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
GG do Edysia24

Ostrowieckie Panny Młode cz. I :)


Witaski Mam takie pytanko do mieszkańców Ostrowca Św czy możecie mi polecić sale gdzie można zrobić wesele? tzn bardziej chodzi mi żeby było już tam wszystko, papu i te sprawy z góry dziękuje za odpowiedzi
Edysia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 19:46   #2
Estrella
Rozeznanie
 
Avatar Estrella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 573
Dot.: gdzie urządzić wesele

Ojejku w życiu bym sie nie spodziewala,ze ktos z mojego miasta sie tu pojawi W takim razie podpinam sie pod pytanie,bo ja lokale znam tylko ze slyszenia,nie wyprobowalam zadnego,a tez bede zainteresowana. Edysia kiedy planujesz wesele?
Estrella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 19:55   #3
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: gdzie urządzić wesele

Hej dziewczyny.
A jednak jest ktoś z Ostrowca
Ja biorę ślub 12 lipca, w domu weselnym Gościna na Boksycce.
Właściciele mili, płaci się tylko za to co rzeczywiście ''poszło''.W cenie 5 dań gorących + 2 na poprawinach.
Edysiu jeśli jeszcze bywasz na wizażu to daj znać czy znałazłaś salę?
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 12:00   #4
kamil00kamil
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

wycięta reklama

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-01-06 o 12:30 Powód: wycięta reklama
kamil00kamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 12:46   #5
kamil00kamil
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

wycięta reklama

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-01-06 o 13:33 Powód: wycięta reklama
kamil00kamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 20:17   #6
Edysia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
GG do Edysia24
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

Witam, teraz mam pytanie co do kamerzysty czy możecie polecić mi kogoś ciekawego?
Edysia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 09:50   #7
Estrella
Rozeznanie
 
Avatar Estrella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 573
Dot.: gdzie urządzić wesele

Cytat:
Napisane przez katalinka17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
A jednak jest ktoś z Ostrowca
Ja biorę ślub 12 lipca, w domu weselnym Gościna na Boksycce.
Właściciele mili, płaci się tylko za to co rzeczywiście ''poszło''.W cenie 5 dań gorących + 2 na poprawinach.
Edysiu jeśli jeszcze bywasz na wizażu to daj znać czy znałazłaś salę?
Ja własnie zastanawiam sie nad ich drugim lokalem-w Smykowie.Slyszalam dobre opinie o weselach u nich.A zastanawiałaś sie tez nad jakimis innymi salami? podzielisz sie wrażeniami?? bo mnie dopiero czeka to wielkie oglądanie
Estrella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 11:34   #8
marshal3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

witam co do kamerzysty to szczerze mowiac polecilbym amatora z pasja niz takiego profesionalnego co o tym sadzicie?
marshal3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 16:03   #9
Edysia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
GG do Edysia24
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

Witam, słyszałam że w Smykowie nie najlepsze są wesela. No i nie wiem co z tym kamerzystą
Edysia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 17:50   #10
marshal3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

ja znam dobrych kamerzystow ale nie bede robil reklamy jak cos to PW
marshal3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 13:02   #11
Estrella
Rozeznanie
 
Avatar Estrella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 573
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

Cytat:
Napisane przez Edysia24 Pokaż wiadomość
Witam, słyszałam że w Smykowie nie najlepsze są wesela. No i nie wiem co z tym kamerzystą
A Ty na jakie miejsce się zdecydowałaś? albo o jakich ewentualnie słyszałaś dobre opinie?
Estrella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 13:21   #12
diabelek007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

Witam dziewczyny.Ja tez w Ostrowcu, w Pasji - słyszałyście coś o tej restauracji, jak tam jest? Byłam w Smykowie na weselu sala jest fajna, jedzenie tez, ale nie podobało mi sie to,ze jest wąska, a długa i goście tańczący nie mieli ze sobą kontaktu, poza tym oświetlenie - słabe, kamerzysta mila problem. co do Boksycki, już lepiej sala mi sie podoba, minusy - mały parking przed restauracja i bardzo śliska posadzka. Kamerzysta - Gierczak dobry, ale ten wysoko sie ceni - okolo 1200zl. My mamy z Opatowa za 600zl, byliśmy już na 2 weselach, które kręcił i rewelacja, bardzo sie ma, podobało.
A co słyszałyście o Pasji?

Edytowane przez diabelek007
Czas edycji: 2008-06-27 o 21:03
diabelek007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:24   #13
Estrella
Rozeznanie
 
Avatar Estrella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 573
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

W Smykowie zastanawiałam się nad tą mniejszą salą,która jest u góry,taka z okrągłymi stołami.Tam jest lepszy rozkład niż na dole

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2009-01-30 o 12:51
Estrella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:27   #14
diabelek007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

xxxxxxxxxxxxxx. Fajna sale to venus na kilinskiego, pod roza na baltowskiej, palacyk na kuzni...zalezy na ile planujesz...

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2009-01-29 o 09:56 Powód: opinia niosąca znamiona pomówienia, usunięte na prośbę strony
diabelek007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 18:15   #15
Edysia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
GG do Edysia24
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

Witam dokładnie to moja siorka wychodzi za mąż ja jej tylko pomagam, w końcu zdecydowali się na Pasję, jeszcze nie mają kamerzysty i orkiestry podobno ma być tam jeszcze remont.
Edysia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 11:03   #16
diabelek007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

A nie wiesz moze do kiedy ma byc ten remont? Albo kiedy ma sie zaczac? Bo z tego co wiem, to Glazek mial go robic w grudniu.Dziwi mnie,ze jeszcze nie zrobil. W Gazecie Ostrowieckiej sa ogloszenia kamerzystow, mozecie podzownic i popytac. A co do zespolu to nam Glazek dal wykaz zespolow, mozna podzwonic i popytac
diabelek007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 14:39   #17
Estrella
Rozeznanie
 
Avatar Estrella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 573
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

Ja planuję na ok.80 osób.Podobało mi sie pod różą,ale tam maja ograniczenie-od 110 osób.W Venus zazyczyli sobie 170zl/os. podczas gdy w Smykowie 110-150 wiec mam watpliwosci... A ile placicie w Pasji?? Gierczak robił mi 100dniowke,problem byl z terminami realizacji,bo wcale mu sie nie spieszylo. co do orkiestry to na internecie znalazłam próbki zespołów: Orion i RivaBand i nawet mi sie podobało,ale na żywo ich nie slyszalam.
Estrella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 22:14   #18
marshal3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

polecam zespol Orion naprawde super graja mialem okazje byc na weselu jak grali wszystkim sie podoba a co do kamerzysty to znalazlo by sie pare ciekawych i korzystnych propozycij ale zeby nie robic reklamy zapraszam na PW
marshal3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 14:46   #19
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

Przepraszam Dziewczyny, że tak późno odpisuje.
CO DO SALI:
Estrello, widzę, że do ślubu sporo czasu, więc spokojnie możesz się rozejrzeć za salą.
Powiem tak, wybrałam lokal na Boksycce, ponieważ moja siostra miała już tam wesele, wszyscy byli bardzo zadowoleni, jedzenia dużo, wszystko smaczne, i plusem jest to, że płaci się za to co poszło, i nawet jak ktoś odwoła w ostatniej chwili przyjazd, to nie przepadną pieniądze, bo nie płacimy przed weselem tylko po.
Marzył mi się Smyków, ale termin tylko na 13 września, i już jedno wesele będzie tam w tym dniu, a my chcemy mieć lokal tylko dla siebie więc odpada.
co do posadzki na Bokscycce, to muszę przyznać, że panie zadbały o to, żeby ludzie się nie ślizgali, była wypastowana specjalną pastą i posypana cukrem czy czymś.
Z tego co mówił właściciel to w zimę idzie mniej napojów, za wesele w święta wesele wyniosło im tylko 110zł/os.
Na pewno jeśli będą wolne terminy polecałabym na SMykowie, bo piękna okolica, lokal chyba też niczego sobie, poza tym pokoje gościnne.Z drugiej strony troche za daleko od O-ca, bo 15 km w jedną stronę.
CO DO ORKIESTRY:
Ja mam zaklepanego Dj'a z Kielc także ten problem mam z głowy.Jest rewelacyjny, i tańszy od orkiestry.Będziemy mieli karaoke i prezentacje naszych zdjęc od dzieciństwa aż do teraz
CO DO KAMERZYSTY:
Na pewno nie polecam Gierczaka, na kasetę ze studniówki czekaliśmy chyba 2 miesiące i poziom realizacji nijaki bo wszystkim szkołom robił takie same.Zero inwencji i pomysłów.
Jeśli macie kogoś zaufanego to chętnie skorzystam bo niby mam zaklepanego ale słyszałam o nim niepochlebne opinie.Nazwiska nie pamiętam, chyba na S.
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 10:31   #20
Estrella
Rozeznanie
 
Avatar Estrella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 573
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

Katalinka widzę,że co do Gierczaka mamy podobne zdanie W Smykowie też mi właśnie mówili,że płaci się za to co poszło,a wszystko co zostało wyniesione na stół można później zapakować i zabrać,bo to juz nasze.Wiec to jest plus.Tylko ten dojazd mnie odrobinę odstrasza.Nie mogę się już doczekać załatwiania wszystkiego,ale najpierw musze przyjechać wreszcie do O-ca
Estrella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 14:16   #21
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

Estrello gdyby termin był wakacyjny i było tylko jedno wesele to nie zastanawiałabym sięA tak czeka mnie lipna sala:/
Jakbyś miała zaufanego kamerzyste to chętnie skorzystam.
A gdzie bierzecie ślub??
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 12:47   #22
Estrella
Rozeznanie
 
Avatar Estrella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 573
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

W kamerzystach jeszcze się nie orientowałam.Rodzice maja dwóch znajomych,więc jeslibym sie cos dowiedziała to dam znać.A ślub to w mojej parafii- Miłosierdzia Bożego na Ogrodach.
Estrella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 11:29   #23
7sambra11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 115
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

Czesc dziewczyny, a co dokladnie slyszalyscie na temat Gierczaka, bo ja go tez mam zaklepanego i mnie sie wydawal ok. Sam mowil ze w zeszlym roku po prostu dom budowal i dlatego byl bardzo opozniony z dostarczaniem materialu do klientow. A teraz budowa zakonczona i ma byc ok. Zastanawiam czy oprocz opoznien jeszcze cos innego slyszalyscie.
7sambra11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 12:22   #24
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

Witam wszystkich. Ja urządzam wesele w Ostrowcu, choć faktycznie mieszkam w Lublinie (studia).

Wesele odbędzie się 16.08 w restauracji Panorama. Wśród Ostrowieckich sal najbardziej podobało mi się właśnie tam i Pod różą, ale tam trzeba mieć min. 120 osób na weselu. Grać będzie zespół Amigos ( z Lublina) i kręcić żona jednego z "grajków".
Samochód wynajęliśmy pod Kielcami (za cholerkę nie pamiętam nazwy miejscowości) - będzie to biała czajka.
Wciąż szukam fotografa - może mogłybyście mi kogoś polecić? Macie namiary na makijażystkę z Ostrowca? Szukam również osoby, która zajmuje się dekoracją kościoła (bierzemy ślub w 5 par tego dnia i najprawdopodobniej będziemy się składać).
Byłabym bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.
Aha, ślub w parafii św. Stanisława B.M. w Denkowie.

Aha, ze 2 lata temu siostra miała wesele w Leśnych Kątach, ogólnie było ok - choć bez rewelacji. Z tego co wiem, teraz zrobili tam remont i jest dużo większa sala -dobrze, bo w tamtej w 70 osób było ciasno.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 14:43   #25
7sambra11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 115
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

Ja tez szukam wizazystki w tych okolicach, ale bez sukcesu i chyba w koncu sama sie bede malowac. Na linku 'makijaz slubny' mozna znalezc duzo fajnych porad co do rodzajow makijazu slubnego i przetestowanych kosmetykow.
7sambra11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 16:21   #26
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

7sambra11, a to ciekawe z tym domem, bo od mojej studniówki dwa lata ponad minęły i uwierz mi domem bynajmniej zajęty nie był A wyżej pisałam jaki z niego kompetentny mężczyzna,
Ja zamierzam skontakować się z Górczyńskim bo wiele osób go poleca i jestem ciekawa czy rzeczywiście robią dobre relacje ze ślubu
co do wizażystki to świetne makijaże robi babka na piętrze nad przychodnią medyk, na al. jana pawła II. Mogę ją polecić,bo malowała moją siostrę do ślubu, i mnie również na studniówkę i byłam przezadowolona
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:18   #27
7sambra11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 115
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

Dzieki za podpowiedz co do makijazystki Katalinka17. A jak sie nazywa ta babka i co to za salon (zebym wiedziala gdzie dzwonic i o kogo pytac)?
A co do kamerzysty, to mam nadzieje ze sie mylisz co do niego, bo niestety ja nie mieszkam juz w Ostrowcu i przyjade przed slubem, wiec juz chyba zostanie on zaklepany. Mam tylko nadzieje ze moze traktuje sluby troche powazniej niz studniowki (bez obrazy). I nam juz obiecal ze ze wzgledu na to ze nie jestesmy na miejscu, zrobi video juz tydzien po slubie.
Ja tez dzwonilam najpierw do Gorczynskiego ale juz byl calkiem zabukowany na dzien mojego slubu. Tak wiec jesli go chcesz wynajac to bym sie pospieszyla na twoim miejscu.
7sambra11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 21:51   #28
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

Górczyński kręcił moją studniówkę - film ogólnie ok, ale nie byłam zachwycona stanem jego hm... trzeźwości. Choć nie rzutowało to specjalnie na jakość filmu - co ciekawe.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 06:34   #29
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

7sambra11 mam nadzieje, że się mylę, ale to nie jest tylko moje zdanie, szukałam opinii o kamerzystach na innych forach i niestety opinie były podobne.Tak właściwie to nie wiem jak sie umówiliście, czy sam Gierczak będzie kręcił czy jego współpracownik, bo często sam Gierczak tylko wszystko składa ''w kupę''. To samo tyczy się Górczyńskiego, on ma swoją firme i sam rzadko kręci.
Ale zobaczymy...W każdym razie jednego kamerzyste mam już zaklepanego, jak G. będzie zajęty to trudno.
Sambra nie wiem jak sie ta makijazystka nazywa, może w książce telefonicznej jest??
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 10:33   #30
Estrella
Rozeznanie
 
Avatar Estrella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 573
Dot.: gdzie urządzić wesele w Ostrowcu Św.

Moja studniówka też była zanim zaczął ten dom budować ;P Koleżanka miała wesele w Boże Narodzenie i miała właśnie Górczyńskiego i też go polecała,więc chyba będę się starała tam zaklepać
Estrella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.