Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-14, 09:39   #241
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
odpisała Pani z Olvity
"skład INCI oleju:
100% olej z jądra arganu (argania spionosa)
100% olej z pestek truskawki (fragaria ananassa)
"

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------


Alg? Jeszcze nie robiłam W ten weekend zrobie, po mikro
Szampon neutralny kupuje, bo bardzo mi się spodobał
Gratulacje, zuch Walenty
No to ciesze sie, ze szampon Ci podpasowal. Ja tez go bardzo lubie
Sama robisz mikro czy chodzisz do kosmetyczki? kusi mnie, zeby kupic aparat do mirko ale to dosc powazny wydatek
Ja zamowilam szampon z glinka ciekawe czy bedzie dobry
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 09:53   #242
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
No to ciesze sie, ze szampon Ci podpasowal. Ja tez go bardzo lubie
Sama robisz mikro czy chodzisz do kosmetyczki? kusi mnie, zeby kupic aparat do mirko ale to dosc powazny wydatek
Ja zamowilam szampon z glinka ciekawe czy bedzie dobry
Chodzę do kosmetyczki mniej więcej co 2 miesiące, poluję na grupony, inaczej się nie opłaca.
No maszyna jest droga, ale nawet jakbyś od znajomych brała 30-40zł za mikro i algi to by chodziły jak szalone
Jaki szampon?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:06   #243
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Kupiłam dzisiaj wodę do iniekcji Byłam w 4 aptekach aż w końcu w ostatniej nie trzeba było recepty
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:14   #244
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Przytulaśnych walentynek Wam życzę

Justynka włosy masz boskie ja nie widzę, żadnych kolorowych nierównomierności

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Przegapiłam otwarcie . Witam wszystkich
Nie było mnie kilka dni, a tu tyle stron.... Ale nadrobiłam
Przyszedł mój zestaw z Annabelle Minerals. Jestem nim zachwycona. Mam podład, korektor plus róż. Zmiana na kolorówkę naturalną jak widać w trakcie. Przyznam się szczerze, że popełniłam parę zakupów nienaturalnych.... Stwierdziłam, że skoro marzę już o czymś kilka miesięcy to nie ma sensu się powstrzymywać. Nie bić

Tonik z Noa czeka w kolejce.
Olej monoi z kokosem spowodował mega tłuszcz na włosach. Cóż niedokładnie zmyłam. Zobaczymy następnym razem




Jakiś kod trzeba wpisywać, czy coś. Chyba, że promocja już zakończona.
Jak sprawuję się ten puder 100% pure?
A miałam nic nie kupować... Jeszcze rano byłam pewna


jadzia_jadzia

U mnie sytuacja włosowa dość podobna. Od kiedy zaczęłam stosować pielęgnację naturalną nie mam już swoich pięknych loków.
Może to wina ciąży??? Ale to już rok minął.


margoltka

zakupy. Zawsze podobały mi się czarne opakowania





Super. Glinkę mam już długo. Z bólem ją wykańczam
tamta promocja już zakończona, pudru 100% pure nie posiadam

Ty się lepiej pochwal co tam naturalnego nakupowałaś bo już dawno żadnych Twoich zdjęć nie było (p&r, phenome, mazidła, noa i inne)

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
no wlasnie mialam sie pytac co sie dzieje z Evitka????


wczoraj udalo mi sie dotrzec do mojego warzywniaka i powiedzialam pani ze ma mi na specjalne zamowienie sprowadzic ta rzepe nawet jesli to to byc 10 kg

Ja tez poplynelam przez was na lawendowej szafie
poza tym dostalam dzis od walentego prezencik odzywke p&r na objetosc, krem spa i krem do stop hipo polecialam uzyc odzywki do wlosow i szok wlosy tepe i jeden wielki koltun po rozczesaniu tt i wysuszczeniu sa dosc szytywne u nasady ale ladnie uniesione Czy ktos mial podobne doswiadczenia z ta odzywka??
Justynko piekne wlosy jak tam testy masek wypadly?
miałam na 2 użycia i szampon i odżywkę z tej serii, do moich włosów kompletnie się nie nadaje i wbrew nazwie w ogóle nie dodaje mi objętości


ponawiam pytanie o pianke i lakier do włosów


felunique
Love is in the air! As a big thank you for loving feelunique.com we are giving you an extra special treat this Valentine's Day.
Receive 14% Off EVERYTHING when you spend £20 or more using code AMORE14*.
Hurry this is offer valid for a 1 day only!
kosmetyki natury
darmowe paczkomaty od 80zł

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-02-14 o 10:24
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:23   #245
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Chodzę do kosmetyczki mniej więcej co 2 miesiące, poluję na grupony, inaczej się nie opłaca.
No maszyna jest droga, ale nawet jakbyś od znajomych brała 30-40zł za mikro i algi to by chodziły jak szalone
Jaki szampon?
Na razie mecze kolezanki z pracy kwasami mikro to wydatek ponad 2 tys wiec tak szybko by sie niestety nie zwrocilo Ja zamowilam miedzy innymi : Szampon marokański - oczyszczający - do wszystkich rodzajów włosów - czarna marokańska glinka, oliwa z oliwek, roślinna ambra z Planeta Organica

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Justynka włosy masz boskie ja nie widzę, żadnych kolorowych nierównomierności

tamta promocja już zakończona, pudru 100% pure nie posiadam

Ty się lepiej pochwal co tam naturalnego nakupowałaś bo już dawno żadnych Twoich zdjęć nie było (p&r, phenome, mazidła, noa i inne)


miałam na 2 użycia i szampon i odżywkę z tej serii, do moich włosów kompletnie się nie nadaje i wbrew nazwie w ogóle nie dodaje mi objętości


ponawiam pytanie o pianke i lakier do włosów
no wlasnie u mnie objetosc jest nie wiem czy to zasluga wcierki z rzepy ale wazne ze jest Jesli chodzi o lakier i pianke to ja mam i polecam. Tzn efekt jest bardzo naturalny, bardzo delikatne utrwalenie jest chodzi o lakier. Kasku nie robi, ale nie jestem pewna czy da rade usztywnic, utrwalic krotkie wlosy
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:26   #246
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
no wlasnie u mnie objetosc jest nie wiem czy to zasluga wcierki z rzepy ale wazne ze jest Jesli chodzi o lakier i pianke to ja mam i polecam. Tzn efekt jest bardzo naturalny, bardzo delikatne utrwalenie jest chodzi o lakier. Kasku nie robi, ale nie jestem pewna czy da rade usztywnic, utrwalic krotkie wlosy
Effunia ale cio polecasz?
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:32   #247
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Promolcia ja mam piankę alverde i jest fajna delikatna.
miałam lavery, ale oddałam, bo mi nie odpowiadała - włosy tak skrzyiały po niej
mam tez lakier alverde, ale czeka.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 10:35   #248
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Effunia ale cio polecasz?
polecam ale miej na uwadze, ze one daja delikatny efekt. Sama jak potrzebuje mocniejszego utrwalenia fryzury to niestety siegam po zwykly lakier
Anula pochwal sie co zamowilas na lawendowej ??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:37   #249
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Jeśli ktoś byłby zainteresowany: na Yves Rocher darmowa dostawa od 59zł - dzisiaj
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:49   #250
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
polecam ale miej na uwadze, ze one daja delikatny efekt. Sama jak potrzebuje mocniejszego utrwalenia fryzury to niestety siegam po zwykly lakier
Anula pochwal sie co zamowilas na lawendowej ??
ja myslę, że Promolcia próbuje z Ciebie wydusić nazwę firmy, której piankę polecasz

Jak przyjdą zakupy to wstawię potrzymam Cię w niepewności
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:56   #251
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ty chyba zawsze bardziej nawilżające szampony używałas, prawda?
I delikatniejsze
hm z jednej strony mam suche, cienkie włosy, ale z drugiej szybko przetłuszcza mi się skalp. Najlepiej pasował mi ten szampon od Ciebie z glinką i chyba sobie zamówię, on z bioladera był? jako tako sprawuje się też eco histeria ta z objętością bo dobrze oczyszcza a nie robi puchu, tyle, że zapach tak mnie irytuje że nie jestem w stanie używać na dłuższą metę. A już natura siberica tak mi obciąża włosy i w ogóle nie oczyszcza, że w połowie dnia mam tłuste strąki... i weź im dogódź.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 10:57   #252
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja myslę, że Promolcia próbuje z Ciebie wydusić nazwę firmy, której piankę polecasz

Jak przyjdą zakupy to wstawię potrzymam Cię w niepewności
yyyyy to chyba jakas spiaca jestem innych naturalnych pianek ani lakierow nie mialam
Anula nie masz litosci kobieto bez serca ja tez sie pochwale jak juz przyjda a co
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 11:03   #253
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
hm z jednej strony mam suche, cienkie włosy, ale z drugiej szybko przetłuszcza mi się skalp. Najlepiej pasował mi ten szampon od Ciebie z glinką i chyba sobie zamówię, on z bioladera był? jako tako sprawuje się też eco histeria ta z objętością bo dobrze oczyszcza a nie robi puchu, tyle, że zapach tak mnie irytuje że nie jestem w stanie używać na dłuższą metę. A już natura siberica tak mi obciąża włosy i w ogóle nie oczyszcza, że w połowie dnia mam tłuste strąki... i weź im dogódź.
jesli pytasz o szampon z glinką, który dawno temu miałas to był les argiles du soleil z glinką zieloną i ghassoul. Obecnie jest dostepny w dość wielu sklepach firma jest napewno na skarbcu natury i naturalnym-pieknie.
No chyba, że o innym szamponie myślisz ale z glinką miałam jeszcze tylko urtekram i ten ruski,co na pół brałyśmy.
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
yyyyy to chyba jakas spiaca jestem innych naturalnych pianek ani lakierow nie mialam
Anula nie masz litosci kobieto bez serca ja tez sie pochwale jak juz przyjda a co
a napiszesz w końcu, którą firmą chwalisz za piankę?

będę tajemnicza!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 11:05   #254
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

a napiszesz w końcu, którą firmą chwalisz za piankę?

będę tajemnicza!
Alverde bo o nia promolcia pytala
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 11:46   #255
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Alverde bo o nia promolcia pytala
nie mogę z Tobą Effcia
tak, alverde bardzo fajna.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Effcia - widziałaś?
http://www.zielarnia24.pl/3496,ekome...100-500ml.html
napaliłam się - przez Ciebie
widzę też inne dobrocie tej firmy i tak myślę, że może by sobie samemu jakąś wcierkę skomponowac
chyba można by takie cudo zakonserwować? tak żeby postało troche w lodówce.....
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-02-14 o 11:50
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 11:56   #256
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Na razie mecze kolezanki z pracy kwasami mikro to wydatek ponad 2 tys wiec tak szybko by sie niestety nie zwrocilo Ja zamowilam miedzy innymi : Szampon marokański - oczyszczający - do wszystkich rodzajów włosów - czarna marokańska glinka, oliwa z oliwek, roślinna ambra z Planeta Organica
dopiero zauważyłam Twoją wiadomość, umknęła mi. No tak, to duży koszt, ale jakbyś miała chodzić do kosmetyczki na pełne zabiegi z mikro i płacić 100-150zl to dopiero masakra.
O, to powiesz jak ten szampon, ja kupiłam glinkę anapską i czarną, będę testować na twarzy i na głowie i peeling Planeta Organica z shea

Ania, na zielarni24 też już zrobiłam wish liste głównie ziół do płukanek, zainspirował mnie wpis na blogu siempre
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 12:19   #257
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie mogę z Tobą Effcia
tak, alverde bardzo fajna.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Effcia - widziałaś?
http://www.zielarnia24.pl/3496,ekome...100-500ml.html
napaliłam się - przez Ciebie
widzę też inne dobrocie tej firmy i tak myślę, że może by sobie samemu jakąś wcierkę skomponowac
chyba można by takie cudo zakonserwować? tak żeby postało troche w lodówce.....

widzialam widzialam, kupie w akcie desperacji jak nigdzie nie znajde czarnej rzepy w bulwie
Z drugiej strony nie wierze, ze nie ma tam zadnych konserwantow ani ulepszaczy bo moja butelka pomimo iz umyta dokladnie i wtyparzona to na drugi dzien smierdoli dosc mocno

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
dopiero zauważyłam Twoją wiadomość, umknęła mi. No tak, to duży koszt, ale jakbyś miała chodzić do kosmetyczki na pełne zabiegi z mikro i płacić 100-150zl to dopiero masakra.
O, to powiesz jak ten szampon, ja kupiłam glinkę anapską i czarną, będę testować na twarzy i na głowie i peeling Planeta Organica z shea

Ania, na zielarni24 też już zrobiłam wish liste głównie ziół do płukanek, zainspirował mnie wpis na blogu siempre
No cena mikro do przyjemnych nie nalezy mam to szczescie, ze raz na miesiac na pracowni za free robie sobie mikro i kwasy za jednym podejsciem
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 12:35   #258
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ania, na zielarni24 też już zrobiłam wish liste głównie ziół do płukanek, zainspirował mnie wpis na blogu siempre

dobrze, że mi przypomniałaś
lubiłam zaglądać na ten blog, ale pod koniec roku wgrywali mi nowy system i wszystkie linki potraciłam i niestety o części odwiedzanych stron zapomniałam .
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 13:31   #259
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
no wlasnie mialam sie pytac co sie dzieje z Evitka????
Evi teraz jest teraz dość zajęta - praca, rozbrykana córeczka itp. Widziałyśmy się niedawno, co prawda przelotem, ale jest cała i zdrowa.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

dobrze, że mi przypomniałaś
lubiłam zaglądać na ten blog, ale pod koniec roku wgrywali mi nowy system i wszystkie linki potraciłam i niestety o części odwiedzanych stron zapomniałam .
Przeglądarki (na pewno Firefox, Google Chrome i Internet Explorer) mają opcję eksportowania zakładek/ulubionych do pliku. Warto go sobie zapisać na wszelki wypadek na jakimś pendrivie, a potem wystarczy importować do przeglądarki i wszystkie linki mamy z powrotem.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 13:57   #260
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Evi teraz jest teraz dość zajęta - praca, rozbrykana córeczka itp. Widziałyśmy się niedawno, co prawda przelotem, ale jest cała i zdrowa.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------


Przeglądarki (na pewno Firefox, Google Chrome i Internet Explorer) mają opcję eksportowania zakładek/ulubionych do pliku. Warto go sobie zapisać na wszelki wypadek na jakimś pendrivie, a potem wystarczy importować do przeglądarki i wszystkie linki mamy z powrotem.
pozdrów ją jak jeszcze sie spotkacie

Kochana, żebym wiedziała, że mi komp strzeli focha, to bym sobie skopiowała
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 13:59   #261
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pozdrów ją jak jeszcze sie spotkacie

Kochana, żebym wiedziała, że mi komp strzeli focha, to bym sobie skopiowała
Pozdrowię, pozdrowię.

Dlatego ja na wszelki wypadek co jakiś czas kopiuję, bo już kilka razy mi się zdarzyła taka niespodziewana sytuacja.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:46   #262
PiegiNaNosie
Wtajemniczenie
 
Avatar PiegiNaNosie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 055
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Co myślicie o tym składzie? to krem firmy Pevonia

INCI:
Water (Aqua), Squalane, Collagen, Glycerin, Hyaluronic Acid, Corylus Avellana (Hazel Nut) Oil, Titanium Dioxide, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Cetearyl Glucoside, Tocopherol, Arnica Montana Flowerhead Extract, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Carbomer, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Capryl Glycol, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Narcissus Jonquilla (Jonquil) Flower Extract.
__________________
PiegiNaNosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 18:00   #263
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez PiegiNaNosie Pokaż wiadomość
Co myślicie o tym składzie? to krem firmy Pevonia

INCI:
Water (Aqua), Squalane, Collagen, Glycerin, Hyaluronic Acid, Corylus Avellana (Hazel Nut) Oil, Titanium Dioxide, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Cetearyl Glucoside, Tocopherol, Arnica Montana Flowerhead Extract, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Carbomer, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Capryl Glycol, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Narcissus Jonquilla (Jonquil) Flower Extract.
To, co mi tu nie bardzo pasuje to silikon w połowie składu (dinethicone), konserwant phenoxyethanol (niby dopuszczalny dla ekologicznych kosmetyków, ale ja unikam). Jest jeszcze hexylene glycol, który wg moich źródeł (slownik ingredient watch w iphonie) szkodzi na nerki i wątrobę. I glyceryl stearate jest szkodliwy- toksyczny dla organizmu.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2013-02-14 o 18:02
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 18:01   #264
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

haaa... ja dzis nie wytrzymalam i zlozylam male zamowienie na lawendowej szafie...
tak skromniutko zamowilam pianke i tonik Organic Therapy, serum Babuszki agafii (bo i tak mi sie skonczylo:p) i masc tygrysia na moje nieszczesne zatoki- wiem ze mozna ja samemu zrobic ale nie chce mi sie babrac dla mini sloiczka :p
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 18:09   #265
PiegiNaNosie
Wtajemniczenie
 
Avatar PiegiNaNosie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 055
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
To, co mi tu nie bardzo pasuje to silikon w połowie składu (dinethicone), konserwant phenoxyethanol (niby dopuszczalny dla ekologicznych kosmetyków, ale ja unikam). Jest jeszcze hexylene glycol, który wg moich źródeł (slownik ingredient watch w iphonie) szkodzi na nerki i wątrobę. I glyceryl stearate jest szkodliwy- toksyczny dla organizmu.
no to pięknie a cieszyłam się że wygrałam naturalny krem dziękuję Ci za pomoc

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
haaa... ja dzis nie wytrzymalam i zlozylam male zamowienie na lawendowej szafie...
tak skromniutko zamowilam pianke i tonik Organic Therapy, serum Babuszki agafii (bo i tak mi sie skonczylo:p) i masc tygrysia na moje nieszczesne zatoki- wiem ze mozna ja samemu zrobic ale nie chce mi sie babrac dla mini sloiczka :p
Kari a ta maść tygrysia ci pomaga? ja tez mam kłopoty z zatokami często,rano np mam zatkany nos po stronie na której spie pamiętam tą maśc z dzieciństwa,chyba dziadek na cos stosował ale nie wiem na co .
__________________
PiegiNaNosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 18:31   #266
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez PiegiNaNosie Pokaż wiadomość
no to pięknie a cieszyłam się że wygrałam naturalny krem dziękuję Ci za pomoc

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------



Kari a ta maść tygrysia ci pomaga? ja tez mam kłopoty z zatokami często,rano np mam zatkany nos po stronie na której spie pamiętam tą maśc z dzieciństwa,chyba dziadek na cos stosował ale nie wiem na co .
szczerze to bedzie moja pierwsza przygoda z ta mascia wiec narazie za duzo ci nie powiem ale mam nadzieje ze sie bedzie dobrze sprawowac... mam zamiar nia smarowac na noc linie zatok czola i moze przynosowych...
ale zeby nie bylo czytalam ciekawe badania ze niby masc tygrysia ma podobne dzialanie jak tabletki przeciwbolowe... porownanie bylo do paracetamolu i ibuprofenu... ze osoby uzywajace masc mialy ulge jak po lekach przeciwbolowych
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 18:33   #267
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez PiegiNaNosie Pokaż wiadomość
Co myślicie o tym składzie? to krem firmy Pevonia

INCI:
Water (Aqua), Squalane, Collagen, Glycerin, Hyaluronic Acid, Corylus Avellana (Hazel Nut) Oil, Titanium Dioxide, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Cetearyl Glucoside, Tocopherol, Arnica Montana Flowerhead Extract, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Carbomer, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Capryl Glycol, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Narcissus Jonquilla (Jonquil) Flower Extract.
Cytat:
Napisane przez PiegiNaNosie Pokaż wiadomość
no to pięknie a cieszyłam się że wygrałam naturalny krem dziękuję Ci za pomoc
Nie jest najgorszy ten skład, Sicilia wymieniła w nim wszystkie nieciekawe składniki (3-4), ale są one w niewielkiej ilości. Kosmetyk na pewno godny uwagi, daleko mu do tych drogeryjnych syfów, bardzo blisko do naturalnych. Nie przekreślałabym go.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-02-14 o 18:34
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 18:53   #268
PiegiNaNosie
Wtajemniczenie
 
Avatar PiegiNaNosie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 055
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
szczerze to bedzie moja pierwsza przygoda z ta mascia wiec narazie za duzo ci nie powiem ale mam nadzieje ze sie bedzie dobrze sprawowac... mam zamiar nia smarowac na noc linie zatok czola i moze przynosowych...
ale zeby nie bylo czytalam ciekawe badania ze niby masc tygrysia ma podobne dzialanie jak tabletki przeciwbolowe... porownanie bylo do paracetamolu i ibuprofenu... ze osoby uzywajace masc mialy ulge jak po lekach przeciwbolowych


o to brzmi ciekawie,dopisałam do listy , to chyba mocno pachnie ale damy rade

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie jest najgorszy ten skład, Sicilia wymieniła w nim wszystkie nieciekawe składniki (3-4), ale są one w niewielkiej ilości. Kosmetyk na pewno godny uwagi, daleko mu do tych drogeryjnych syfów, bardzo blisko do naturalnych. Nie przekreślałabym go.
o to jest nadzieja,ten silikon zwlaszcza mnie zmartwił ale najwyżej będe omijała nochal,tam mi najczęsciej coś wyskakuje
__________________

Edytowane przez PiegiNaNosie
Czas edycji: 2013-02-14 o 18:55
PiegiNaNosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:03   #269
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez PiegiNaNosie Pokaż wiadomość
o to brzmi ciekawie,dopisałam do listy , to chyba mocno pachnie ale damy rade

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------



o to jest nadzieja,ten silikon zwlaszcza mnie zmartwił ale najwyżej będe omijała nochal,tam mi najczęsciej coś wyskakuje
no ... w skladzie eukaliptus, goździki, mentol i kamfora...takze smierdzielek bedzie ale napewno nie gorszy niz masc konska ktora uzywam na plecy
dla mnie chyba nic nie jest straszne byle dzialalo... a eukaliptusowe zapachy lubie nawet
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:26   #270
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
To moje kudełki. Troche nie uczesane na górze widać, że są ciemne, tam henna wzięła moje naturalne włosy, cały dół jest rudy
Piękne! Dbaj o nie, bo taki włosy to skarb Jeśli chcesz nadal hennować, to jak już pisałam każde kolejne farbowanie będzie bardziej intensywne.


A skoro jestem już w temacie włosów, dzisiaj byłam wreszcie u fryzjera (ostatnia moja wizyta była w sierpniu ) Nie szalałam z fryzurami - włosy równo podcięte i uwaga GRZYWKA. Mąż trochę nie może się przyzwyczaić, ja też Cieniowanie jednak mi nie służy - częściej mam "bad-hair-day". Chyba nie służą mi też kosmetyki babuszkowe, nie nawilżają dostatecznie włosów Mimo wszystko pani fryzjerka pochwaliła włosy i nie mogła się nadziwić, że się nie rozdwajają choć nie były scinane kilka miesięcy

A kosmetycznie trochę gorzej. Chodzę teraz codziennie na spacery i chyba przez te mrozy mam okropnie przesuszone policzki. Może też zbyt dużo kombinowałam, mam teraz tyle ciekawych produktów do przetestowania - a moja skóra nie lubi zmian. A może to serum babuszkowe zaszkodziło? Zmieniłam więc pielęgnację z dr.Hauschki (krem z melisa i tonik oczyszczający) na delikatniejszy tonik pukka i kremik Gaia z Owsem. Oby pomogło

Dotarła też moja paczuszka z Pat&Rub - zaproponowali współpracę A w niej balsam dla mam (na szczęście pachnie o niebo lepiej niż ten dzieciowy), różany peeling do ust i błyszczyk pomarańczowy
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.