Co mam zakupić ? ; )) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-21, 16:53   #1
kameleon94
Przyczajenie
 
Avatar kameleon94
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2
GG do kameleon94

Co mam zakupić ? ; ))


Ostatnio naszło mnie na jakąś odżywkę w sprayu! czy mogłybyście mi doradzić jakąś? : )) Fajnie jakby po niej włosy były lekkie jak pióreczko i prościutkie. Słuchy mnie doszły, że aqua light to dziadostwo ale za to odżywki z schwarzkopfa to hit wśród odżywek! doradzicie? PRZY OKAZJI POCHWALCIE SIE SWOIMI ULUBIONYMI SZAMPONAMI , MOŻE TEŻ SKORZYSTAM ...
kameleon94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 20:51   #2
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Co mam zakupić ? ; ))

Cytat:
Napisane przez kameleon94 Pokaż wiadomość
Ostatnio naszło mnie na jakąś odżywkę w sprayu! czy mogłybyście mi doradzić jakąś? : )) Fajnie jakby po niej włosy były lekkie jak pióreczko i prościutkie. Słuchy mnie doszły, że aqua light to dziadostwo ale za to odżywki z schwarzkopfa to hit wśród odżywek! doradzicie? PRZY OKAZJI POCHWALCIE SIE SWOIMI ULUBIONYMI SZAMPONAMI , MOŻE TEŻ SKORZYSTAM ...
Jest katalog KWC.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 14:59   #3
majowa_
Raczkowanie
 
Avatar majowa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 61
Dot.: Co mam zakupić ? ; ))

Cytat:
Napisane przez kameleon94 Pokaż wiadomość
Ostatnio naszło mnie na jakąś odżywkę w sprayu! czy mogłybyście mi doradzić jakąś? : )) Fajnie jakby po niej włosy były lekkie jak pióreczko i prościutkie. Słuchy mnie doszły, że aqua light to dziadostwo ale za to odżywki z schwarzkopfa to hit wśród odżywek! doradzicie? PRZY OKAZJI POCHWALCIE SIE SWOIMI ULUBIONYMI SZAMPONAMI , MOŻE TEŻ SKORZYSTAM ...
Z odżywek w sprayu testowałam Pantene Aqua Light i zostało mi jeszcze trochę L'Oreal Elseve Nutri-Blask Light. Mam bardzo długie, gęste włosy. Z tych dwóch dla mnie zdecydowanie lepsza jest Pantene. Jest mega lekka, nie obciąża włosów (chociaż L'Oreal też nie), ma obłędny zapach, który długo się utrzymuje. Włosy po niej są bardzo przyjemne w dotyku, miękkie, wygładzone i bardziej lśniące. Jest nawet wydajna, u mnie przy codziennym stosowaniu wystarczyło na około 2 tygodnie (buteleczka ma pojemność 150 ml). Mam wrażenie, że L'Oreal nic nie robi z włosami... po Pantene były w odczuwalnie lepszej kondycji. Następną odżywką w sprayu, na którą się zaczaję, gdy skończę L'Oreala będzie L'Biotica. Póki co bardzo polecam Pantene.
majowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.