Żony 2011 :) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-22, 11:50   #691
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez magbes Pokaż wiadomość
oo swietne Twoj mezus jest pilkarzem?

tak, bramkarzem

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Ja już 3 miesiące na zdjęcia. :/

Kurczę, ja nawet jeszcze nie pomyślałam co zrobimy z wigilią...
szok, my jutrio odbieramy

Cytat:
Napisane przez superkas Pokaż wiadomość
Normalnie rewelka , jeszcze ten moment w wodzie :P to było serio z ta wodą z tym zanurzeniem ?

jestem pod wrażeniem
jasne to był 3pazdziernik
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 13:44   #692
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
a juz myslałam że tylko mojemu trzeba zwracać uwagę no właśnie mój nie lubi sprzątania więc musze go o to prosić a gary myje coraz częściej, szczególnie w weekend albo czasami popołudniu jak się nazbiera sporo a ja nie zdąrzę pozmywać
Faktem jest że siedząc w domu chciałabym większość robić, ale jak wiadomo te wszystkie obowiązki są bardzo czasochłonne i gdybym chciała wszystko robić sama musiałabym się chyba tylko tym zająć.
No i jak widać faceci nie maja problemów z pracą, wszyscy nasi mężowie pracują a kobiety niestety nie mają sporego wyboru
Są takie obowiązki, które robi bez prośby, ale są takie o które muszę poprosić i jest to dla mnie też całkiem normalne Mnie mąż też musi niekiedy prosić, żebym coś zrobiła bo również nie wszystko lubie robić
A co do tej pracy to jednak prawda faceci bez problemu coś znajdą, a kobiety, masakra totalna Dziś byłam na rozmowie w sprawie pracy do zwykłego sklepu z garnakami, talerzami itp... i co... było 20 dziewczyn, na jedno miejsce i to jest praca na pół etatu... wspomne, że w bardzo różnym wieku były kobiety od 20 do 50 lat... Aaaa i jeszcze powiem, że to już druga tura przyjęć przecież to się wszystko straszne robi...
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 14:41   #693
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
napewno nie możesz mu tego puścić mimochodem... bo później będzie tylko gorzej. Musi otworzyć oczy, że żona to nie 24-godzinna pomoc domowa! Trzymam !!!
Nie popuściłam i dziś posprzątał, ale przedtem się pokłóciliśmy i na razie rozmawiamy tylko jeśli musimy. Na szczęście właśnie pojechał do pracy i mam spokój.

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
a juz myslałam że tylko mojemu trzeba zwracać uwagę no właśnie mój nie lubi sprzątania więc musze go o to prosić a gary myje coraz częściej, szczególnie w weekend albo czasami popołudniu jak się nazbiera sporo a ja nie zdąrzę pozmywać
Faktem jest że siedząc w domu chciałabym większość robić, ale jak wiadomo te wszystkie obowiązki są bardzo czasochłonne i gdybym chciała wszystko robić sama musiałabym się chyba tylko tym zająć.
No i jak widać faceci nie maja problemów z pracą, wszyscy nasi mężowie pracują a kobiety niestety nie mają sporego wyboru
Dobrze, że go przyzwyczajasz do sprzątania. Ja ogólnie jestem zdania, że trzeba się dzielić obowiązkami. Czasy, gdy mama gotowała, sprzątała, prała itd się skończyły i powinniśmy sobie pomagać. Mój mąż w domu rodzinnym też wszystko robił: gotował, zmywał, sprzątał, odkurzał. Jak zamieszkaliśmy razem też większego problemu nie było. Dopiero ostatnio się rozleniwił i zamiast np. pozmywać to usiądzie na allegro i będzie siedział aż obiad trzeba będzie robić, a potem już tylko do pracy pojedzie i dzień zaliczony. A najgorzej to mnie denerwuje, gdy coś zrobi i się tym chwali. Odnoszę wrażenie, że medal mu powinnam dać, bo przecież posprzątał czy tam poodkurzał. Ale jak ja cały czas to robię to i tak go nie obchodzi. Bo w końcu to mój obowiązek

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
Są takie obowiązki, które robi bez prośby, ale są takie o które muszę poprosić i jest to dla mnie też całkiem normalne Mnie mąż też musi niekiedy prosić, żebym coś zrobiła bo również nie wszystko lubie robić
A co do tej pracy to jednak prawda faceci bez problemu coś znajdą, a kobiety, masakra totalna Dziś byłam na rozmowie w sprawie pracy do zwykłego sklepu z garnakami, talerzami itp... i co... było 20 dziewczyn, na jedno miejsce i to jest praca na pół etatu... wspomne, że w bardzo różnym wieku były kobiety od 20 do 50 lat... Aaaa i jeszcze powiem, że to już druga tura przyjęć przecież to się wszystko straszne robi...
O matko i córko. Pół etatu i tyle osób. Świat schodzi na psy

Pisałam Wam, że składałam cv do pepco. Nikt się nie odezwał, ogłoszenie zniknęło na początku listopada i myślałam, że kogoś przyjęli. Wczoraj idę przy pepco i co widzę? Znowu wisi te same ogłoszenie. Dlaczego więc do mnie się nie odezwali? Składać tam cv jeszcze raz? Jest sens wg Was?
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 14:53   #694
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość

Pisałam Wam, że składałam cv do pepco. Nikt się nie odezwał, ogłoszenie zniknęło na początku listopada i myślałam, że kogoś przyjęli. Wczoraj idę przy pepco i co widzę? Znowu wisi te same ogłoszenie. Dlaczego więc do mnie się nie odezwali? Składać tam cv jeszcze raz? Jest sens wg Was?
Składaj jeszcze raz... u mnie była taka sama sytuacja, raz składałam i nic, a zaraz znowu pojawiło się to ogłoszenie i ja nie złożyłam już więcej, a koleżanka, która wcześniej składała też, złożyła jeszcze raz i miała rozmowe... widocznie wybierają tylko "świeże" CV
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 15:51   #695
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Żony 2011 :)

Chyba w końcu nadszedł czas żebym się przeniosła tu
Witam te których nie znam jestem Rock i ślubowałam 13.08

A i te które znam witam serdecznie
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 16:16   #696
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Chyba w końcu nadszedł czas żebym się przeniosła tu
Witam te których nie znam jestem Rock i ślubowałam 13.08

A i te które znam witam serdecznie
witamy!!
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 16:31   #697
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
Składaj jeszcze raz... u mnie była taka sama sytuacja, raz składałam i nic, a zaraz znowu pojawiło się to ogłoszenie i ja nie złożyłam już więcej, a koleżanka, która wcześniej składała też, złożyła jeszcze raz i miała rozmowe... widocznie wybierają tylko "świeże" CV
Pójdę więc tam jutro i złożę jeszcze raz. Dzięki za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Chyba w końcu nadszedł czas żebym się przeniosła tu
Witam te których nie znam jestem Rock i ślubowałam 13.08

A i te które znam witam serdecznie
Witaj Rock
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 16:55   #698
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
Są takie obowiązki, które robi bez prośby, ale są takie o które muszę poprosić i jest to dla mnie też całkiem normalne Mnie mąż też musi niekiedy prosić, żebym coś zrobiła bo również nie wszystko lubie robić
A co do tej pracy to jednak prawda faceci bez problemu coś znajdą, a kobiety, masakra totalna Dziś byłam na rozmowie w sprawie pracy do zwykłego sklepu z garnakami, talerzami itp... i co... było 20 dziewczyn, na jedno miejsce i to jest praca na pół etatu... wspomne, że w bardzo różnym wieku były kobiety od 20 do 50 lat... Aaaa i jeszcze powiem, że to już druga tura przyjęć przecież to się wszystko straszne robi...
Masakra....ja od jakiegoś miesiąca na żadną rozmowę nie zostałam zaproszona


Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
Składaj jeszcze raz... u mnie była taka sama sytuacja, raz składałam i nic, a zaraz znowu pojawiło się to ogłoszenie i ja nie złożyłam już więcej, a koleżanka, która wcześniej składała też, złożyła jeszcze raz i miała rozmowe... widocznie wybierają tylko "świeże" CV
Też jestem zdania, żeby składać...co Ci szkodzi...


Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Chyba w końcu nadszedł czas żebym się przeniosła tu
Witam te których nie znam jestem Rock i ślubowałam 13.08

A i te które znam witam serdecznie
Witaj

Mój mąż dzisiaj zdał kondycyjne do służby mundurowej, w poniedziałek psycholog i ponoć nie wiemy czemu raz jeszcze kondycyjny, bo coś im się powaliło w dokumentach. ja też składałam to tej samej służby i dzwoniłam i mam jeszcze czekać do końca miesiąca czy zaproszą na rozmowę czy nie.
morenica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 16:56   #699
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Żony 2011 :)

hej rock
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 17:40   #700
ardillka
Zadomowienie
 
Avatar ardillka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: granica śląsk/małopolska
Wiadomości: 1 285
Dot.: Żony 2011 :)

Hej Hej
Nie mam za bardzo czasu pisać;/ Też nic się za bardzo u nas nie dzieje - ale to i dobrze, lepiej, że jest spokojnie
Miałam jechać w nadchodzący weekend do Wrocłąwia na kurs ISO, ale odwołali ;/;/
Trochę przeziębiona jestem - wczoraj myślałam, że mi nos od kataru odleci, ale dziś już lepiej jest zdecydowanie.

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
Zonki my jeszcze nie odebralismy zdjec normalnie jestem tak wklurzona, ze bez kija nie podchodz. Na szczescie kamerzysta spisal sie na medal i zrobil meeeeeeeeega plenery juz okupują youtuba
Czy ktoras ze mna czeka??

Co do Wigilii, to u nas tez sązawsze dwie, z tym, ze mamy do swoich rodzicow 10 min. piechotką,więc nie będziemy odczuwać tej bieganiny. Zreszta to pierwsze wspolne swieta
My też czekamy... Dopiero dostaliśmy zdjęcia, żeby wybrać z nich do albumu. Teraz czekamy na album. Niby ma być w tym tygodniu - zobaczymy.

Filmiki super Szczególnie II Ja się nie odważyłam wejść do wody w sukience - w ostatniej chwili, żal mi się jej zrobiło. Więc podziwiam
__________________
NASZ WIELKI DZIEŃ 20 sierpnia 2011r

http://pannymlode2011.blogspot.com/2.../ardillka.html
ardillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 18:38   #701
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Żony 2011 :)

Hej Rock

Co do obowiazków męża to czasem mi pomaga, ale leniuch sięzrobił z niego, a ja się coraz bardziej męczę i potrzebna mi jego pomoc. Mówię mu o tym i jeszcze kłótni o sprzątanie nie było - narazie

Wczoraj odebrałam sukienkę z pralni, a w zasadzie mąż odebrał, bo ciężka jest okropnie. Pani mówiła, że sukienka bardzo się podobała klientkom Może uda się szybko sprzedać

I dziś kupiłam w Ikei troszkę pierdółek do domu, bo byłyśmy z pracy w Krakowie Ikea punkt obowiązkowy wyjazdu służbowego do Krakowa czy Warszawy
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 18:43   #702
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
witamy!!
Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość


Witaj Rock
Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
hej rock
Cytat:
Napisane przez morenica Pokaż wiadomość
Witaj

Mój mąż dzisiaj zdał kondycyjne do służby mundurowej, w poniedziałek psycholog i ponoć nie wiemy czemu raz jeszcze kondycyjny, bo coś im się powaliło w dokumentach. ja też składałam to tej samej służby i dzwoniłam i mam jeszcze czekać do końca miesiąca czy zaproszą na rozmowę czy nie.
Helloł

Niesforna to gratulacje dla TŻta



Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Hej Rock
I dziś kupiłam w Ikei troszkę pierdółek do domu, bo byłyśmy z pracy w Krakowie Ikea punkt obowiązkowy wyjazdu służbowego do Krakowa czy Warszawy
Hej

Uwielbiam ikee
A zwłaszcza ten dział z pierdółkami
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 18:50   #703
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość

Uwielbiam ikee
A zwłaszcza ten dział z pierdółkami
Ja próbuję się tam wybrać po jakąś fajną lampkę nocną odkąd zamieszkaliśmy z TŻ, czyli od pół roku i jakoś nam się jeszcze nie udało
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 21:13   #704
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Ja próbuję się tam wybrać po jakąś fajną lampkę nocną odkąd zamieszkaliśmy z TŻ, czyli od pół roku i jakoś nam się jeszcze nie udało
My mamy taką w sypialni: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30128356/
Daje fajne lekko przyćmione białe światło. A jest przy tym wystarczająco jasna żeby móc przy niej czytać

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

A ja kolejny dzień siedzę z maską na włosach
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 07:21   #705
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Żony 2011 :)

No Rock nareszcie witaj
Co do obowiązków to już chyba wczesniej pisałam ale co tam
Mąż gotuje 80 % obiadów, w domu jednak przy sprzyjającej aurze w domu bardzo mało pomaga bo ma dużo zajęć około domowych nazewnątrz. Ale myślę że teraz już zakończył sezon prac na zewnątrz i coś będzie w domu działał. W tym tygodniu zabieramy się za wykończenie szafy w ganku i w sypialni ma mi kilka ółek w szafie dorobić no a potem nareszcie meble do łazienki
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 08:45   #706
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Żony 2011 :)

Cześć dziewczyny

mam dzisiaj wolne, zapomniałam wyłączyć budzika i zadzwonił o 7. a jak go wyłączyłam to za pół godz się obudziłam, żebym przypadkiem nie zaspała :/
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 08:48   #707
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
A co do tej pracy to jednak prawda faceci bez problemu coś znajdą, a kobiety, masakra totalna Dziś byłam na rozmowie w sprawie pracy do zwykłego sklepu z garnakami, talerzami itp... i co... było 20 dziewczyn, na jedno miejsce i to jest praca na pół etatu... wspomne, że w bardzo różnym wieku były kobiety od 20 do 50 lat... Aaaa i jeszcze powiem, że to już druga tura przyjęć przecież to się wszystko straszne robi...
To nic dziwnego niestety. Moja przyjaciółka ostatnio startowała do solarium za najniższą krajową bez etatu i zgłosiło się 45 dziewczyn chętnych. Wielu pracodawców nawet nie ukrywa, że nie chce zatrudniać kobiet, zwłaszcza w wieku rozrodczym, czyli tak ok. 25. Bo po co im to, jeszcze zajdzie w ciążę, pójdzie na zwolnienie i trzeba będzie szukać nowego pracownika. No i zarobki się różnią, pamiętam artykuł z gazety sprzed jakiegoś pół roku o średniej wysokości pierwszych pensjach (tzn. w pierwszej pracy) Polaków. Był podział na regiony i na płcie. Faceci dostawali do ręki 1700 albo 1800, kobiety 1200.

Równouprawnienie w Polsce to ściema.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 09:27   #708
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
My mamy taką w sypialni: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30128356/
Daje fajne lekko przyćmione białe światło. A jest przy tym wystarczająco jasna żeby móc przy niej czytać

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

A ja kolejny dzień siedzę z maską na włosach
A po co się maskujesz?

Fajna ta lampka, chociaż mi by pasowała ta czerwona, bo mam w podobnym kolorze ścianę na której stoi łóżko


Dziewczyny ma któraś z Was storczyka? Pytam, bo mi właśnie zaczyna chyba przekwitać i nie wiem co zrobić z łodygami, gdy już kwiaty opadną. Obcinać je czy zostawić?
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 09:39   #709
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Helloł

Niesforna to gratulacje dla TŻta



Hej

Uwielbiam ikee
A zwłaszcza ten dział z pierdółkami
Dziękuję bardzo oby mu się to tylko nie zmieniło
ja też uwielbiam ikee i te pierdółki TŻ obiecał, że zawiezie nas tam jeszcze przed świętami
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 09:40   #710
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Żony 2011 :)

hej rock )


a czy któraś z was mieszka u teściów ? Jeśli tak , to jak wam sie układaja wasze stosunki z nimi ? NIe wtracaja sie ? Jacy sa ? Macie prywatnośc ?
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 10:54   #711
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
A po co się maskujesz?

Fajna ta lampka, chociaż mi by pasowała ta czerwona, bo mam w podobnym kolorze ścianę na której stoi łóżko


Dziewczyny ma któraś z Was storczyka? Pytam, bo mi właśnie zaczyna chyba przekwitać i nie wiem co zrobić z łodygami, gdy już kwiaty opadną. Obcinać je czy zostawić?
ja miałam u rodziców jak mieszkałam.
niby się powinno obciąć do 3 oczka od dołu. ja raz obcięłam i nie chciał rosnąć. całkowicie się zmarnował. w jednym łodygi ucięłam całkowicie, bo łodygi zrobiły się żółte, potem odrosło.
teraz w jednym nic nie zrobiłam, po pewnym czasie za to zaczął wypuszczać nową łodygę i kwiaty

Cytat:
Napisane przez superkas Pokaż wiadomość
hej rock )


a czy któraś z was mieszka u teściów ? Jeśli tak , to jak wam sie układaja wasze stosunki z nimi ? NIe wtracaja sie ? Jacy sa ? Macie prywatnośc ?
ja mieszkam z teściową (jeszcze trochę). powoli dostaję szału, bo nic nie mogę zrobić, nie mogę sobie latać po nagu po mieszkaniu. niby się nie wtrąca, ale ostatnio wieszam pościel na balkonie a ona mi z dworu krzyczy że mam to inaczej zrobić. a ja że ja tak wieszam pościel do wywietrzenia i się zamknęła.
dzisiaj pado do mnie: a ty co, spodnie prasujesz?

niby mówi, że mam się jej nie tłumaczyć gdzie wychodzę, ale jak wychodzę to się pyta gdzie.
dzisiaj przychodzi od córki i zdziwiona że jestem w domu.

czasem żałuję, że zamieniamy się mieszkaniami. czasem ładnie potrafi nas wkur..ć. na zmianę już za późno, bo remont zbliża się ku końcowi i jest robiony pod nią.
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 10:54   #712
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Żony 2011 :)

Witam

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
Zonki my jeszcze nie odebralismy zdjec normalnie jestem tak wklurzona, ze bez kija nie podchodz
Ja też na nasze dość długo czekałam, a na film poczekam prawdopodobnie jeszcze parę tygodni Takie wyczekane będą się bardziej podobać

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Też uwielbiam święta, ale jedno co mnie martwi to prezenty. Musimy coś kupić moim rodzicom, teściom, mojej siostrze, chrześniaczce męża, a kasy za dużo nie ma i trzeba dobrze rozplanować. Sobie prezentów nie robimy, tzn. robimy jeden wspólny- uzbieraliśmy trochę pieniędzy i kupujemy telewizor do salonu
A my w tym roku planujemy zrobić losowanie, jak w szkole- tego kogo wylosujesz-temu kupujesz drobny podarunek, bo ustaliliśmy że do 50 złotych

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Chyba w końcu nadszedł czas żebym się przeniosła tu
Witam te których nie znam jestem Rock i ślubowałam 13.08

A i te które znam witam serdecznie
Cześć

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Wczoraj odebrałam sukienkę z pralni, a w zasadzie mąż odebrał, bo ciężka jest okropnie. Pani mówiła, że sukienka bardzo się podobała klientkom Może uda się szybko sprzedać
Ze sprzedażą niestety bywa różnie. Koleżanka brała ślub w 2009 roku i do teraz nie może sprzedać sukni, próbowała na all i w komisie.

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

A ja kolejny dzień siedzę z maską na włosach
A co nakładasz?

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma któraś z Was storczyka? Pytam, bo mi właśnie zaczyna chyba przekwitać i nie wiem co zrobić z łodygami, gdy już kwiaty opadną. Obcinać je czy zostawić?
Ja mam kilka storczyków, i nie obcinam im łodyg, chyba że jest już całkiem sucha. Storczyk potrafi wypuścić nowy pęd na starej łodyżce
izabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 11:05   #713
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez izabla Pokaż wiadomość
Ja mam kilka storczyków, i nie obcinam im łodyg, chyba że jest już całkiem sucha. Storczyk potrafi wypuścić nowy pęd na starej łodyżce
Ok, dzięki

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez izabla Pokaż wiadomość
A my w tym roku planujemy zrobić losowanie, jak w szkole- tego kogo wylosujesz-temu kupujesz drobny podarunek, bo ustaliliśmy że do 50 złotych
A kiedy będziecie losować? Tak się umówiliście i z rodzicami i teściami?
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 11:21   #714
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez superkas Pokaż wiadomość
a czy któraś z was mieszka u teściów ? Jeśli tak , to jak wam sie układaja wasze stosunki z nimi ? NIe wtracaja sie ? Jacy sa ? Macie prywatnośc ?
hmm ja mieszkam i niemieszkam otóż mieszkamy w jednym domku rodzinnym, ale całkowicie się odgrodziliśmy tzn.: dzieli nas ścianka, mamy oddzielne wejście i własną kuchnie, łazienkę i pokoję i jest super owszem co chcą to powiedzą ale już się przyzwyczaili, że i tak zrobimy jak my będziemy chcieli. Przyzwyczailiśmy ich również do tego, że już nie pytają się gdzie jedziemy i kiedy wrócimy I mogę pocieszyć te, które myślą, że jest to nie możliwe, ja wcześniej z teściami nie za bardzo się lubiłam, oni są też "starej" daty, czyli o wszystkich wszystko muszą wiedzieć... A jednak stało się możliwe, że do naszego życia się nie wtrącają. Tylko wydaje mi się, że podziałało tak na nich przedzielenie, choć początki były trudne i nie zabardzo im się to podobało. Teraz jest super tak jak powinno być, oni nam przyniosą ciasto jak zrobią my im też conieco nosimy no i przede wszystkim mamy prywatność. Nikt do nikogo bez pukania nie wchodzi, no i przede wszystkim nie musimy brać wiecznego kredytu. Choć jednak mieszkanie zupełnie na swoim to marzenie i tego niczym nie da się zastąpić jednak cieszę się tym co mamy Ja całe życie mieszkałam w bloku więc jestem w pewnym sensie przyzwyczajona, że kogoś mam za ścianą

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
czasem żałuję, że zamieniamy się mieszkaniami. czasem ładnie potrafi nas wkur..ć. na zmianę już za późno, bo remont zbliża się ku końcowi i jest robiony pod nią.
a to mieszkanie teściowej jest większe?
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 11:24   #715
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Ok, dzięki

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------


A kiedy będziecie losować? Tak się umówiliście i z rodzicami i teściami?
Nie ma za co
Jeszcze nie wiem kiedy zrobimy losowanie, ale myślę że na początku grudnia. Chcemy spędzić święta u nas i zaprosić moich Rodziców, Mamę Męża i jego dwie Siostry.
izabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 11:29   #716
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma któraś z Was storczyka? Pytam, bo mi właśnie zaczyna chyba przekwitać i nie wiem co zrobić z łodygami, gdy już kwiaty opadną. Obcinać je czy zostawić?
Ja mam kilka storczyków. Pierwszego hodowałam zgodnie z wszelkimi zaleceniami: obciełąm łodyżki, okres spoczynku bez podlewania w ciemności i .... bardzo długo nie rósł i nie kwitł.
Teraz nie robię nic. Chyba że łodyżka sama uschnie to wycinam, a tak to nie bo co chwila na starej nowe odnogi wyrastają.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 11:36   #717
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Ja mam kilka storczyków. Pierwszego hodowałam zgodnie z wszelkimi zaleceniami: obciełąm łodyżki, okres spoczynku bez podlewania w ciemności i .... bardzo długo nie rósł i nie kwitł.
Teraz nie robię nic. Chyba że łodyżka sama uschnie to wycinam, a tak to nie bo co chwila na starej nowe odnogi wyrastają.
Czyli, gdy jest w stanie spoczynku to też go podlewacie?
Mojej siostrze storczyk całkiem usechł, łodygi zrobiły się żółte, nie kazałam jej obcinać, może coś jeszcze z niego będzie?
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 11:49   #718
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
ja miałam u rodziców jak mieszkałam.
niby się powinno obciąć do 3 oczka od dołu. ja raz obcięłam i nie chciał rosnąć. całkowicie się zmarnował. w jednym łodygi ucięłam całkowicie, bo łodygi zrobiły się żółte, potem odrosło.
teraz w jednym nic nie zrobiłam, po pewnym czasie za to zaczął wypuszczać nową łodygę i kwiaty


ja mieszkam z teściową (jeszcze trochę). powoli dostaję szału, bo nic nie mogę zrobić, nie mogę sobie latać po nagu po mieszkaniu. niby się nie wtrąca, ale ostatnio wieszam pościel na balkonie a ona mi z dworu krzyczy że mam to inaczej zrobić. a ja że ja tak wieszam pościel do wywietrzenia i się zamknęła.
dzisiaj pado do mnie: a ty co, spodnie prasujesz?

niby mówi, że mam się jej nie tłumaczyć gdzie wychodzę, ale jak wychodzę to się pyta gdzie.
dzisiaj przychodzi od córki i zdziwiona że jestem w domu.

czasem żałuję, że zamieniamy się mieszkaniami. czasem ładnie potrafi nas wkur..ć. na zmianę już za późno, bo remont zbliża się ku końcowi i jest robiony pod nią.

z ta nagościa ze zgodze Ja mieszkam z teściami w domu , mamy pokoj wiekszy i kuchnie , z nami na gorze siostra męza mieszka no i mamy jeszcze niby nasz niby nie nasz pokoj mały , kiedys dla naszego dziecka . Łazienka wspólna w tym ze teście kąpią sie tylko w sobote bo maja na dole malutka toaletke . Sama nie wiem czy narzekać czy nie... chciala bym miec swoj dom.. ale to wiadomo koszty kredyt a na to nie pojdziemy , weselna kazse przeznaczylismy na remonciki małe w tych pokojach w którym mieszkamy , reszte chcemy rozkrecic własna firme ale wiadomo czy wypali .

A naj bardziej mnie wkurza to ze niby mowila na poczatku tesciowa ze gora nasza ale przyłazi rano i myje korytaz ! Wkurza mnie to bo jest czysto a jak sie zabrudza płytki to sama umyje ... ! Ale co nie wiadomo co powiedziec , wez nie myj masakra t ozarz sie obrazi w koncu to jej dom...

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
hmm ja mieszkam i niemieszkam otóż mieszkamy w jednym domku rodzinnym, ale całkowicie się odgrodziliśmy tzn.: dzieli nas ścianka, mamy oddzielne wejście i własną kuchnie, łazienkę i pokoję i jest super owszem co chcą to powiedzą ale już się przyzwyczaili, że i tak zrobimy jak my będziemy chcieli. Przyzwyczailiśmy ich również do tego, że już nie pytają się gdzie jedziemy i kiedy wrócimy I mogę pocieszyć te, które myślą, że jest to nie możliwe, ja wcześniej z teściami nie za bardzo się lubiłam, oni są też "starej" daty, czyli o wszystkich wszystko muszą wiedzieć... A jednak stało się możliwe, że do naszego życia się nie wtrącają. Tylko wydaje mi się, że podziałało tak na nich przedzielenie, choć początki były trudne i nie zabardzo im się to podobało. Teraz jest super tak jak powinno być, oni nam przyniosą ciasto jak zrobią my im też conieco nosimy no i przede wszystkim mamy prywatność. Nikt do nikogo bez pukania nie wchodzi, no i przede wszystkim nie musimy brać wiecznego kredytu. Choć jednak mieszkanie zupełnie na swoim to marzenie i tego niczym nie da się zastąpić jednak cieszę się tym co mamy Ja całe życie mieszkałam w bloku więc jestem w pewnym sensie przyzwyczajona, że kogoś mam za ścianą


a to mieszkanie teściowej jest większe?

U mnie jest podobnie jak u ciebie z tymi ciastami . Jak coś zrobi to przyniesie i na odwrót , lub wędlinka albo jakas pierdołka . Ale wiadomo teście to teście a własny dom to własny...
Teściowa chciala zebym u niej w kuchni gotowała ale ja pomyslałam.. o nie moja droga :P i robiliśmy miesiacami przed slubem :P

heh


marzenia... :roll eyes:

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

a ja z teścmi jest np pomagacie teściowej przy jakis pracach polowych ? np grabanie lisci czy cos ?

ja jest młodziutka męzatka ale jakos tak wstydze sie zeby isc i cos pomoc, traktuje to jako własne życie...
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 11:53   #719
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Żony 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
A po co się maskujesz?

Fajna ta lampka, chociaż mi by pasowała ta czerwona, bo mam w podobnym kolorze ścianę na której stoi łóżko


Dziewczyny ma któraś z Was storczyka? Pytam, bo mi właśnie zaczyna chyba przekwitać i nie wiem co zrobić z łodygami, gdy już kwiaty opadną. Obcinać je czy zostawić?
Nie maskuję się po prostu w sypialni nie lubię zbyt mocnego światła

Co do storczyka to zniszczyłam 3 pod rząd więc nie jestem expertem

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo oby mu się to tylko nie zmieniło
ja też uwielbiam ikee i te pierdółki TŻ obiecał, że zawiezie nas tam jeszcze przed świętami
O tak, przed świetami A jak nie to pojadę sama wtedy mniej kupię
Cytat:
Napisane przez superkas Pokaż wiadomość
hej rock )


a czy któraś z was mieszka u teściów ? Jeśli tak , to jak wam sie układaja wasze stosunki z nimi ? NIe wtracaja sie ? Jacy sa ? Macie prywatnośc ?
Hej
Ja jakbym mieszkała z teściami to już popełniona byłaby zbrodnia
Nie znoszę mojej teściówki

Ale mieszkamy z moimi rodzicami

Cytat:
Napisane przez izabla Pokaż wiadomość
A co nakładasz?
Wczoraj akurat maskę wax z avokado, dzisiaj będzie kolej olejku ze słodkich migdałów

Idę robić obiadek, mam ambitny plan więc trzymajcie kciuki żeby się udał
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 11:55   #720
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Żony 2011 :)

dlatego powiem Wam moje drogie wolę póki co wynajmować mieszkanie niż mieszkać z rodzicami czy teściami. Pomijam fakt że pochodzę z bardzo małej miejscowości i tam to już w ogóle zero prespektyw. Wyjechaliśmy na studia ponad 70 km od domu i tak zostało. Odwiedzamy ich raz na miesiąc czasami częściej i nieraz mamy dość ich uwag i komentarzy a gdybym tak miałam mieć codziennie...

Każdy ma inne przyzwyczajenia, nawyki, niestety ciężko się dogadać w niektórych sprawach i przede wszystkim inne myślenie, takie starodawne.

Wiem, że droga którą wybraliśmy jest o wiele wiele trudniejsza i bez kredytów się nie obejdzie, bo niestety rodziców nie mamy zamożnych i musimy liczyć na siebie przede wszystkim, ale pasuje nam to bo jesteśmy sami, żyjemy jak chcemy i myślę że dzięki temu będziemy i zdrowsi o te nerwy

Teściowie nie są źli ale niestety w pewnych kwestiach bardzo ale to bardzo się od siebie różnimy. Od początku miałam wrażenie że trzymali mnie na pewien dystans i ja pewnie też i tak zostało choć powoli się zmniejsza...
Niestety mam wrażenie że wiele rzeczy jest na pokaz, być może to tylko moje odczucia, bo skąd mogę wiedzieć co oni tak naprawdę o mnie myślą i co czuja??
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2011-11-23 o 12:02
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-18 15:34:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.