JAKIE darmowe konto bankowe ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-27, 18:49   #1
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867

JAKIE darmowe konto bankowe ?


musze załozyc sobie konto w banku. rzecz jasna interesuje mnie takie za które sie najmniej płaci
czy ktoś z Was ma już Konto<30 w bzwbk? dobre to jest? czy polecicie inne?
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 18:52   #2
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Ja mam. Faktycznie nic nie płacę. Mogę korzystać z konta przez internet. Przelewy sa po 50 groszy. Ogólnie całkiem fajnie. Dzisiaj dostałam jeszcze do podpisania umowę z mBankiem. Też mają bardzo korzystną ofertę. I z tą korzystnością jednak mBank wygrywa
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 18:52   #3
rhapsody
Rozeznanie
 
Avatar rhapsody
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 860
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

co prawda nie jest to do konca zarmowe konto ale w polecam konto w ing banku slaskim
jako studentka place 2 zl miesiecznie
poza tym warto zalozyc konto w tym banku ktorego bankomaty masz najblizej miejsc w ktorych bywasz/gdzie mieszkasz

pzdr
rhapsody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 19:03   #4
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

akurat z dostępnością bankomatu nie mam problemu bo i tak prawie codzienie bywam we Wrocku a tu w centrum kazdy jest ( chyba )
prowadzenie MUSI być darmowe - i tak nie bede miec duzych wpłat i liczy sie kazda zł bo za 2 zł to juz mam bajaderke
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 19:13   #5
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

ja polecam mBank prowadzenie jest za darmo, z bankomatami, jak mowisz, nie bedzie problemu, dostep do konta przez internet, przelewy wewnatrz mBanku za darmo, poza mBank 50gr, oraz-jak dla mnie bomba-wplatomaty (bankomaty do wplacania pieniedzy).
a tak w ogole to nie polecam bankow internetowych, bo przy stalym dostepie do internetu i znajomosci takich adresow jak chocby www.allegro.pl strasznie szybko rozchodzi sie z nich kasa
gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 19:14   #6
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Też polecam Mbank. Nie płacę za konto dokładnie nic. Pieniadze wpłacam sobie za darmo w wpłatomacie depozytowym, który rozpoznaje pieniądze (brzmi to mało wiarygodnie, ale jest naprawdę bezpieczne). Mam darmowa kartę do bankomatu, których jest w Polsce pełno na każdym kroku.
Dostajesz login i hasło do swojego konta. Dodatkowo przy każdej operacji musisz podać hasło jednorazowe, które dostajesz listem poleconym, (za darmo wszystko-jak zużyjesz większość kodów, to przysyłają sami nowe - nie trzeba prosić). Żeby ktoś Ci się wkradł na takie konto musiałby znać login, hasło i ukraść Ci listę kodów jednorazowych. Ja na wszelki wypadek loguję się tylko pod linuksem u siebie w domu, (bo są specjalne programy do rozpoznawania wciśniętych klawiszy).
Zawsze można też zadzwonić na Mlinię i tam uzyskać pomoc, albo zrobić przelew (wtedy nie wiem, czy nie za 2zł).
Mam nadzeję, że pomogłam
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 19:23   #7
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Cytat:
Napisane przez gramma
a tak w ogole to nie polecam bankow internetowych, bo przy stalym dostepie do internetu i znajomosci takich adresow jak chocby www.allegro.pl strasznie szybko rozchodzi sie z nich kasa
potwierdzam.
i również polecam mBank. Dają fajne karty do bankomatów Z delfinkiem
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-27, 19:34   #8
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Ja mam konto w pko bp i internet w inteligio i mimo ze place 3 zl miesiecznie to jestem zadowolona wszystkie przelewy przez net mam za darmo a bankomat do pko mam pod blokiem Też zastanawiałam sie nad mbankiem ale mialabym za daleko do bankomatu
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 20:07   #9
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

zdecydowanie mBank
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 20:12   #10
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Ja polecam WBK <30
Nic nie płacisz, przelewy internetem 50 gr, wpłata kasy na konto w oddziale za darmo, kartą wszędzie płacisz bez dodatkowych opłat, tysiące bankomatów - są wszędzie - ja uważam to za super cechę.
Poza tym w przeciwieństwie do m banku, możesz mieć w każdej chwili z "żywym człowiekiem".
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 20:20   #11
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Angeliko a jak to jest z opłatą za karte? bo na stronie napisali ze za darmo jak sie zrobi 3 zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy. czyli jak pojde do Alberta i zrobie 3 razy zakupy za 2 zł to kara za darmo? czy jest jakis limit na kwote tychże zakupów?
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-27, 20:33   #12
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

ja też polecam mBank
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 21:22   #13
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Dziewczyny,
założyłam właśnie konto studenckie w PKO, płacę 2 zolki.

Bardzo chciałam netowe - ale - po historiach z trojanami na moim kompie (miałam ich dużo) - boję się.

Głupio pytam - nie boicie się?
Że wam ktoś gotówkę wyprowadzi?
Ja się teraz boję.
Słusznie?
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 21:30   #14
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Nie słusznie W czasie łączenia się ze stroną banku załącza sie bezpieczne połączenie na które nikt się nie włamie. Poza tym kase wyprowadzic wcale nie jest tak łatwo. Ja zeby zrobic przelew ze swojego konta musze wpisać specjalny kod, który dostaję smsem na swój numer telefonu. W mBanku jest tak, że za każdym razem loguję sie za pomoca innego hasła Nie powinnas sie bać
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 21:36   #15
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Tak, polecam mBank, ma tylko jedną wadę: prawie żadne oprocentowanię, więc do trzymania większej ilości pieniędzy się srednio nadaje, ale jako tzw. "przechowalnia" chwilowa mniejszych kwot- świetny!

Mam jeszcze pytanie do uzytkowniczek konta w mBanku, bo jakoś nie znalazłam tego w regulaminie (ale słabo szukałam) czy karta do bankomatu jest bezpłatna tylko pierwszy rok?
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 21:40   #16
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

W tym co dzisiaj dostałam razem z kompletem dokumentów do podpisania to jest bezpłatna cały czas. Nie ma napisane nigdzie że trzeba za nia płacić. A na koncie w BZWBK nie mam zadnego oprocentowania Totalny bezsens:/
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 21:54   #17
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Cytat:
Napisane przez bemolka
Angeliko a jak to jest z opłatą za karte? bo na stronie napisali ze za darmo jak sie zrobi 3 zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy. czyli jak pojde do Alberta i zrobie 3 razy zakupy za 2 zł to kara za darmo? czy jest jakis limit na kwote tychże zakupów?
Bemolko, ja to konto juz mam kilka lat (byłam w liceum) i karte dostałam za darmo.
Ale mój chlopak kilka dni temu założył też to konto, i też mu powiedzieli że za 3 zapłaty kartą nic nie płacisz. Nie wiem czy 2 zł można płacić kartą, zależy od sklepu, ja najmniej płaciłam chyba z 6 zł.
Jak pójdziesz do oddziału to napewno ci wytłumaczą co i jak.
pozdrawiam
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 06:50   #18
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Cytat:
Napisane przez Meariel
Tak, polecam mBank, ma tylko jedną wadę: prawie żadne oprocentowanię, więc do trzymania większej ilości pieniędzy się srednio nadaje, ale jako tzw. "przechowalnia" chwilowa mniejszych kwot- świetny!

Mam jeszcze pytanie do uzytkowniczek konta w mBanku, bo jakoś nie znalazłam tego w regulaminie (ale słabo szukałam) czy karta do bankomatu jest bezpłatna tylko pierwszy rok?
Jak uważasz, że oprocentowanie zbym małe, to zadzwoń na Mlinie i powiedz, żeby Ci e-maksPlusa założyli. To właśnie przez niego wogóle mam w MBanku konto. Szukałam 3-miesięcznych lokat i okazało sie, że na emaksplusiesie dostanę większy procent i są fajniejsze warunki. Żeby emaksplus był całkiem darmowy musisz się nim posługiwać przelewając sobie pieniądze z e-konta na emaksplusa i spowrotem tak samo, (bo ma droga karte bankoatową). Wpłacać mozesz cały czas, a wypłacać za darmo tylko 1 raz w miesięcu kalendarzowym. (To i tak lepiej niż na lokatach, gdzie wogóle nie można ).

Czemu tylko 1 rok? To chyba jakaś plotka
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 06:56   #19
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Cytat:
Napisane przez Meariel
Tak, polecam mBank, ma tylko jedną wadę: prawie żadne oprocentowanię, więc do trzymania większej ilości pieniędzy się srednio nadaje, ale jako tzw. "przechowalnia" chwilowa mniejszych kwot- świetny!

Mam jeszcze pytanie do uzytkowniczek konta w mBanku, bo jakoś nie znalazłam tego w regulaminie (ale słabo szukałam) czy karta do bankomatu jest bezpłatna tylko pierwszy rok?
ja mam juz pare lat mbank karte i nic nie place
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-28, 07:03   #20
CERBER_SAMO_ZŁO
BAN stały
 
Avatar CERBER_SAMO_ZŁO
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Ze śmietnika
Wiadomości: 207
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Cytat:
Napisane przez gramma
ja polecam mBank prowadzenie jest za darmo, z bankomatami, jak mowisz, nie bedzie problemu, dostep do konta przez internet, przelewy wewnatrz mBanku za darmo, poza mBank 50gr, oraz-jak dla mnie bomba-wplatomaty (bankomaty do wplacania pieniedzy).
a tak w ogole to nie polecam bankow internetowych, bo przy stalym dostepie do internetu i znajomosci takich adresow jak chocby www.allegro.pl strasznie szybko rozchodzi sie z nich kasa
przypominam że mbank jest bankem internetowym i jest polecany przez serwis allegro, ale z tego co piszesz bemolko ten będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem sprawdz tylko czy we Wrocławiu jest bankomat mBanku bo jeżeli będziesz wypłacać w dobrej ścianie innego banu zapłacisz sowity haracz
CERBER_SAMO_ZŁO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 07:20   #21
Martella55
Raczkowanie
 
Avatar Martella55
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krakoof
Wiadomości: 48
GG do Martella55
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Ja tez polecam mBank!
Szybki i latwy dostep, wyzsze oprocentowanie - same plusy.
Ja zalozylam sobie dwa konta - oszczednosciowe, na ktorym trzymam wszystkie pieniadze i operacyjne, z ktorego moge robic przelewy i wyplacac kaske w bankomatach
Pare lat juz uzywam i jestem b. zadowolona
Martella55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 08:08   #22
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Też mam konto w BZWBK już od 4 lat i w sumie jestem nawet zadowolona, bo wybierałam je na zasadzie - byle było darmowe, a teraz po obniżkach i zmianie na <30 (wcześniej to było tylko konto studenckie) jest ono w sumie bardzo ok Przelewy internetowe są faktycznie za 0,50gr, zabezpieczane są kodami, które przychodzą na komórkę i trzeba je w ciągu 5min wykorzystać. Wypłaty darmowe w bankomacie, ale już np w banku płatne (nie pamiętam ile - 2zł??). Podobnie trzeba uważać na sprawdzenie stanu konta w bankomacie, bo jeśli się nic nie wypłaca, to to tez kosztuje bodajże 1zł (kilka razy się nacięłam z przyzwyczajenia z innego banku). Nie podoba mi się tylko jedna rzecz - pierwszą kartę, podobnie jak Angela dostałam za darmo, ale gdy mi ją potem ukradli okazało się, że wydanie nowej kosztuje 20zł!!! Tak samo jest, jak karta straci ważność po 2 latach - też trzeba bulić te 20zł!! Także konto jest darmowe, ale raz na 2 lata trzeba wydać co nieco na nie. I nie wiem czy w takim wypadku nie lepiej zdecydować się na inne konto. Sama na przykład zamierzałam z niego zrezygnować (skończyłam właśnie studia, a jak mówiłam jeszcze nie dawno było to konto studenckie), bo mam konto w PEKAO SA, a nie zrezygnowałam tylko dlatego, że w sumie teraz mogę je mieć do 30 roku życią W PEKAO SA płacę za prowadzenie 3zł, ale już wszystko inne mam za darmo - i przelewy, i sprawdzenie stanu konta w bankomacie (nawet jak nie wypłacam), i wypłata w banku, i wydanie nowej karty do banku czy do bankomatu (niezależnie od przyczyny) czy też nowej karty kodów jednorazowych. Poza tym mam dostęp do konta i przez internet i przez telefon stacjonarny i przez komórkę. Ogólnie zamierzam zostać przy tym koncie i jestem skłonna płacić za nie bodajże 6 czy 8zł (już jako nie-student)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 13:50   #23
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Cytat:
Napisane przez CERBER_SAMO_ZŁO
przypominam że mbank jest bankem internetowym i jest polecany przez serwis allegro, ale z tego co piszesz bemolko ten będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem sprawdz tylko czy we Wrocławiu jest bankomat mBanku bo jeżeli będziesz wypłacać w dobrej ścianie innego banu zapłacisz sowity haracz
Wpłatomat jest w Tesco (byłym Hicie), a bankomatów pełno w centrum i na zadupiach, np. pod moim domem

Zanim założysz konto możesz też pogadać w Tesco z kimś w Mkiosku (tam wszystko wytłumaczą).
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 13:57   #24
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Cytat:
Napisane przez eklerka
Jak uważasz, że oprocentowanie zbym małe, to zadzwoń na Mlinie i powiedz, żeby Ci e-maksPlusa założyli. To właśnie przez niego wogóle mam w MBanku konto. Szukałam 3-miesięcznych lokat i okazało sie, że na emaksplusiesie dostanę większy procent i są fajniejsze warunki. Żeby emaksplus był całkiem darmowy musisz się nim posługiwać przelewając sobie pieniądze z e-konta na emaksplusa i spowrotem tak samo, (bo ma droga karte bankoatową). Wpłacać mozesz cały czas, a wypłacać za darmo tylko 1 raz w miesięcu kalendarzowym. (To i tak lepiej niż na lokatach, gdzie wogóle nie można ).

Czemu tylko 1 rok? To chyba jakaś plotka
No tak, cos pomieszalam z tą kartą. Rzeczywiscie jest darmowa. Dzięki za radę dotyczacą konta. teraz nie potrzebuję eMaksPlus, bo operuję naprawdę niewielkimi kwotami (głównie na potrzeby allegro) ale bedę pamietac na przyszłość.
Pozdrawiam
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 14:12   #25
ikaps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 69
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

A ja mam konto w Inteligo. Jesli srednie miesieczne saldo na koncie wynosi min. 100 zl to prowadzenie konta jest darmowe. Za karte placi sie 0,99zl miesiecznie, ale za to przelewy w ramach Inteligo i PKOBP sa bezplatne (do pozostalych bankow 1zl), a wiele sklepow oferuje usluge "Place z Inteligo", dzieki czemu przelew jest natychmiastowy i bezplatny (czesto korzystam z takiego sposobu doladowania komorki).
Wplat na konto mozna dokonac bezplatnie w kazdym banku PKOBP, a wyplacac (tez bezplatnie) z kazdego bankomatu tego banku.
Aha- karta Inteligo jest traktowana w ogromnej wiekszosci sklepow internetowych jako karta kredytowa-dzieki temu mozna np. placic nia za bilety lotnicze itp.
I jeszcze jedno - posiadajac karte Inteligo "z sercem" (niczym nie rozni sie w oplatach od zwyklej karty z Inteligo) przyczyniamy sie do realizacji Programu Budowy Polskiego Sztucznego Serca.
Takze ja polecam Inteligo (zwlaszcza, jak ktos ma zwykle na koncie powyzej 100 zl).

Edytowane przez ikaps
Czas edycji: 2005-10-28 o 14:16 Powód: przypomnialo mi sie cos ;)
ikaps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 22:29   #26
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Fistaszek napisal: "przypominam że mbank jest bankem internetowym i jest polecany przez serwis allegro, ale z tego co piszesz bemolko ten będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem sprawdz tylko czy we Wrocławiu jest bankomat mBanku bo jeżeli będziesz wypłacać w dobrej ścianie innego banu zapłacisz sowity haracz"


posiadacze konta w mbanku, moga bez prowizji wyplacac pieniadze z bankomatow euronetu i wbk, a tych we wroclawiu pod dostatkiem fistaszku
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 23:42   #27
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Cytat:
Napisane przez mskladaczek
Fistaszek napisal: "przypominam że mbank jest bankem internetowym i jest polecany przez serwis allegro, ale z tego co piszesz bemolko ten będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem sprawdz tylko czy we Wrocławiu jest bankomat mBanku bo jeżeli będziesz wypłacać w dobrej ścianie innego banu zapłacisz sowity haracz"


posiadacze konta w mbanku, moga bez prowizji wyplacac pieniadze z bankomatow euronetu i wbk, a tych we wroclawiu pod dostatkiem fistaszku
no właśnie tez mi się wydaje,że M Bank ma podpisaną umowę z WBK i mozna wypłacać pieniądze z konta mBanku w bakomatach WBK bez opłat.

Cytat:
Napisane przez Angelika
Poza tym w przeciwieństwie do m banku, możesz mieć w każdej chwili z "żywym człowiekiem".
Taki "żywy człowiek " w punkcie obsługi to czesto wada nie zaleta Ostatnio u nas w WBK w Zielonej właśnie w punkcie obsługi klienta chciałam dodać do listy numerów kont do przelewów nowy numer, pani wyraźnie nie wiedziała za bardzo jak się za to zabrać;co chwilę jej się coś zawieszało, a żeby to naprawić wyłączała i włączała komputer
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 11:55   #28
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

dziewczyny wypełniłam formularz internetowy aby założyć konto w mBanku, ale powoli się gubię... czy muszę zadzwonić na mLINIE aby zamówić zwykła karte visa electron?? bo jesli chodzi o ekartę to ją trzeba zamówić telefonicznie, ale nie wiem po jakim czasie...czy posiadacie 2 karty,do bankomatu i do zakupów w internecie??
wybaczcie ale jestem zielona w tym temacie,to pierwsze konto jakie zakładam
proszę o pomoc...
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 17:37   #29
junakx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Witam! A czym sie rozni eKONTO od izzyKonta w mBanku? Co bedziedla mnie lepsze i tansze jesli mam juz skonczone 18 lat? Czekamna porade . pozdro
junakx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 18:23   #30
Daviii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: JAKIE darmowe konto bankowe ?

Ciekawe porównanie kont studenckich znalazłem na www.kontastudenckie.yoyo.pl
Daviii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-10 07:55:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.